Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

jestem kochane tylko sie zameldowac, poczytalam was , ale odpisze jutro bo ledwie na oczy widze Napisze wam tylko ze bylo suuuuper i juz pielegnuje depresje ze sie tak szybko skonczylo :( jutro chyba tez dopiero wieczorem znajde czas, bo mam kupe latania jak Maya , :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! my dzis spalismy do... 10:30!!! rekord. zamisat spac spokojnie to ja zały czas patrzyłam czy z małym wszystko ok... teraz sobie fika na łóżku a ja korzystam z chwili. słonecznych dni ciag dalszy, chodz juz nie ma takiego goraca jak wczoraj. zmieniłam wczoraj małemu kaszke na Nestle gruszkowa, ale chyba nie ma innego efektu bo budził sie tak samo w nocy jak zwykle, czyli 4-6-potem 7 i 10:30 hihi z tego udało mi sie o 4 oszukac go herbatka, Mango super ze pobyt meza sie udał. czekamy na relacje. miłego dnia mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) Nunusia hehe ja tez wczoraj dałam nestle gruszka taka na noc:) to pewnie zbieg okolicznosci,ale Patryk spał cała noc:D wstalismy o 7ej. Pozałatwiałam wszystko:) ortopeda super wporzadku bioderka-kontrola za 4 msce. Na Prawo jazdy zapisana:D pierwszy wykład 28maja od 16do 18 i tak co poniedz.i środe.Pasuje mi,bo mój mężus konczy w te dni po 14ej.No i po 10 godz teori siadam za kierownice:) jezdzic umiem dobrze(nie chwalac sie) tylko cofanie to masakra0ale wyucza mnie.Wybrałam sobie instruktora z polecenia,dzis go zobaczyłam i okazało sie ze młody i przystojny:D no ale to Emek mi go polecił. Patryka zapisałam do żłobka na UWAGA!!!........................WRZESIEN 2013ROKU jako nr 21.....i tak wymyslilismy ze jak znajde prace(a nie szukam na siłe) to wtedy mojego Emka brata dziewczyna bedzie siedziec z małym....koszy żłobka za miesiac około 300zl to nieduzo. Mango-super ze juz jestes:) :* i ciesze sie ze pobyt meza był udany...a teraz kiedy przyjezdza? Czekamy na relacje:) Nunusia trzeba było spac jak Dawidek pozwalał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche chaotyczny ten mój post....wybaczcie.:P Patryk teraz zajety nowa zabawka od chrzestnego ładnie sie bawi:) Ja wogóle zadowolona bo załatwiłam wszystko,tylko strasznie sie z eMkiem oblatalismy:) Patryk grzecznie spał sobie i w sumie cały dzien na powietrzu sie dotleniał. Byłam wczoraj u ginekologa-tak z zaskoczenia zadzwoniłam do ciotki,no i mnie wcisneła jakos.Do tej pory bylo u mnie ok,a tu wczoraj zaczeło swedxiec tam gdzie nie trzeba...mam jakas infekcje albo uczulenie na prezerwatywe.Dostałam masc i zel i za 20min wizyty plus leki 200zl poszło,,,,,,masakra. Jak znajde na necie podobna spacerowke ktora mi sie podoba(ale z wygladu,nie z wyposarzenia) to przesle linka.ocencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya to co na wczesniej nie było terminów?? złobka? niezle juz z takim wyprzedzeniem trzeba zapisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Maya ja mam Coneco i jestem zadowolona bardzo,ale ich jest kilka modelów, ja mam Coneco Traper. z tych wszytskich modeli to on w sumie jest najdrozszy ale najfajnieszy. bo ogladałam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety nie było....no ale to i lepiej,bo nawet dyrektorka żłobka mówila ze Patryk samo bedzie mial prawie 2 latka jak zacznie chodzic do żłoba a to dla dziecka ponoc najlepszy czas.... Ja poprostu bez nacisku bede szukac tej pracy i juz...Emek mowi ze najwyzej dłuzej tu pomieszkamy....trudno...bo ja chciałam swój domek za rok.Juz ogladam te do sprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten coneco co ogladałam w komisie to niewiem jaki model,ale fajnie wygladał i wydaje mi sie ze bedzie dobry dla niunia...wole uzywany ale lepszej firmy.W sumie ten to jak nowy wyglada....juz sama niewiem,za duzy wybór wózków:P a Twoj wózeczek sie rozkłada?bo jak Patryk zasnie to chciałabym taki zeby sie rozłozyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelin7046
Heeej ; * mogę dołączyć ? ja jestem 20 tydzień prawie. :D ! jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Maya:) mozna siedziec, calkowicie lezec i pozycja pół siedzaca na ktorej teraz jezdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelin-kochana my juz mamy 7-8 miesieczne dzieci:) rok temu byłysmy w ciazy... A jaka płec maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelin7046
ooo matko nawet nie zauważyłam daty :( szkooda ! a płeć będę znać dopiero 31 :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelin-termin masz pewnie na pażdziernik0moze spróbuj dołączyć do Pazdziernikówek.Powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebys wiedziała lepiej uzywany a lepszej firmy niz pozniej sie meczyc. jestem takiego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wazne w wozku było to zeby był lekki, wygodnie sie go pchało oraz zeby miał dyzy kosz pod wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Coneco to jest naprawde dobra firma produkujaca wozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje z ta rączka!!Dlatego tez wole sie poradzic:) dziekuje🌼 My narazie szukamy,ale za okolo tydz chcem juz miec upatrzony i go zakupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja dziś po ciężkiej nocy i ciężkim dniu. mała całą noc budziła się co 15-20 minut i płakała nie mogła spać i jakaś tak mocno rozpalona była. a jak już jej się udało przysnąć to się Kacper przebudził i płakał że go nogi bolą :( czasami tak ma, chyba za szybko rośnie. i znów ją obudził. rano dalej marudziła. pojechałam z nią do lekarza no i ma antybiotyk. mam nadzieję że jej przejdzie bo ten kaszel już tydzień trwa. a jak wróciłam musiałam z mamą jechać do lekarza i tak od 9 rano do 13,30 kursowałam między poradniami. heeeee mam serdecznie dość na dziś chce mi się spać, po prostu padam na twarz. i do tego doła łapię. bo nie ma jeszcze biletów i nie wiem czy mój ślubny wróci w niedzielę czy nie :( ale jak rozmawialiśmy to stwierdził że chyba pojedziemy gdzieś w razem na 3-4 dni odpocząć.oczywiście z naszymi bajtlami :) mango witaj kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dopiero wrocilam od tesciowej , polozylam malego ale nie chce sie tluc klawiatura zeby go nie obudzic, wobec tego chyba jutro dopiero cos naskrobie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamWas:) U nas nocka ok-jedna pobudka-ale dałam smoka i zasnał dalej. Ja dzis spiaca-chyba cisnienie do dooopy;/ wypiłam kawe i żyje nadzieja ,ze sie poprawi. My dzis bez planów-bedziemy sie lenic... Mango-czekamy na ciebie cierpliwie:) Iza-Ty to masz przeboje...ale moze uda wam sie wyjechac na te kilka dni i odpoczniesz od problemów:)My myslimy nad urlopem.... Nunusia kjak pogoda u Ciebie?i jakie plany macie na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :D caly przyjazd meza suuuper :) szkoda ze tak krotko, bylismy nad woda ze 2 razy, ten wyjazd srednio udany bo akurat lalo i wrocilismy wczesniej, ale potem nadrobilismy :) nastepnym razem bedzie gdzies sierpien wrzesien, mam nadzieje ze wtedy juz sie zabieramy z M spowrotem, tylko jak wytrzymac tylae czasu? chcialam wrzucic zdjecia i filmiki z malym ale nie moge, jak wchodze w galerie to pokazuje sie jakies cos do sciagniecia ta picasa, nie wiem o co chodzi, dajcie jeszcze raz linka jak mozecie. nasza nocka dzis.... do duuuuuuuuuuuuuuupy, czesio spal do 1, a potem kicha, niby nie plakal ale tak marudzil i tak do rana. teraz spalismy 3 godziny, na szczescie mlody tez potrzebowal odespac ta noc. bylismy na szczepieniu na 3 dawke wzwb, Maya wystraszylas mnie ze sie powinno odczekac 6 tyg, moja pediatra nic takiego nie powiedziala i normalnie zaszczepila po 2 tygodniach od 3dniowki !! Czesio wazy 9,300, ma 74 cm i podobno mamy sie za chwilke szykowac na gorne jedynki, zreszta cos wspomniala tez o dolnych dwojkach :/ ja nie wiem po co te zeby tak sie spiesza ? :/ ten tydzien jak byl maciej czesio normalnie jadl , wszystko wrocilo do normy, a tylko pojechal znowu sie pochrzanilo, ja nie wiem czy to wina tych zebow juz? z tym jedzeniam to juz mam chyba obsesje, tak bym chciala zeby jadl tak jak przed 3dniowka!!!!! nie wiem czy z tego co napisalam ma cos sens, ale po tym spaniu troche jestem jeszcze rozbita, wiec wybaczcie jak namieszalam, Iza trzymaj sie kochana, wyjedzcie i odpocznijcie, trzeba czasem nabrac sił! zdrowka dla dominisi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie wszystkiego co najlepsze w dniu naszego Święta!❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :P u nas standardowo: mała dalej kaszel ma,ale już jest lepiej.mam wrażenie że mi schudła ta moja kluska już nie ma takich wielkich wałeczków ale jakby się wyciągnęła. ale z drugiej strony może to i lepiej. no i już nie ma takiego apetytu. no i nie chce gęstej kaszki woli taką półpłynną. a co najgorsze Kacper znów zaczął kaszleć. ale już wiem gdzie leży przyczyna :( w ty przedszkolu mają bardzo ciepło i dzieciaki bardzo się pocą ( mój Kacper to już bardzo mocno, często wygląda jakby dopiero wyszedł spod prysznica i zapomniał się wytrzeć) no i takie zapocone dzieci biorą potem na plac zabaw na który jest na górce a tam wiecznie wieje. no i choroba gotowa. i z tego co wiem nie tylko Kacper tak choruje :( jedyne co mi pozostaje to przetrwać do końca roku szkolnego. bo od września mają być w innym budynku. i może albo nie będzie tam tak gorąco albo nie będą chodzić na ten przy przedszkolny plac zabaw. a nie wiem czy Wam pisałam posyłamy Kacpra jeszcze raz do zerówki z jego grupy ok 24 dzieci nie wiem dokładnie bo w ciągu roku doszły dzieci do pierwszej klasy idzie tylko 3. Damian wraca jutro i chyba pojadę ze szwagierką po niego na lotnisko do Gdańska. mają lądować o 12.50 a jak u Was mamusie??? jakie plany na dziś my się lenimy. wczoraj byliśmy u teściowej z okazji Dnia Mamy. obie mamy dostały kwiatki i czekoladki. a jako że męża nie było ja pojechałam wręczyć ;) a i z okazji naszego wczorajszego święta przyszła ta okropna małpa :O hehe mi się spóźniła ok 2 miesięcy. ciekawe czy się w końcu ureguluje. oj ale się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:) Iza mój tez kaszle i syropki cos mało pomagaja....dzis w nocy katar mu sie przyplątał...nie marudzi-jest pogodny,tylko ten katar i kaszel... My dzis do babci na impreze,bo w piatek miała urodzinki,wiec żarełko pyszne bedzie:P Iza a to Twój maz to na długo przyjezdza? czy on wraca poprostu z jakiejs delegacji? Mango i Nunusia a wy jak tam? Mango widziałam na fejsie i nk CZesia raczkującego!:) super:d gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! my wczoraj cały dzien u babci, był upragniony grill, ah jak miałam juz na niego ochote... Dawidek siedział ładnie grzecznie w wozeczku cały czas z nami i coeszył sie jak widzial dym hehe cały dzien na polku bylismy w takich chwilach doceniam mieszkanie w domu a nie w bloku ehh. os za cos niestety. dziewczyny spoznione ale szczere Najlepsze Zyczenia z Okazji Dnia Matki! od 4dni Dawidek je juz na obiadek duze sloiczki i mu mało hehe taki z niego zarłok mały. jutro znów bede gotowac, i zastanawiam sie nad barszczykiem czerwonym. od kilku dni daje mu tez łyzeczka banana wieksze kawałki i sobie z nimi radzi, wczoraj tez dalismy mu troche koktajlu z truskawek ale jakos mu to srednio podeszło, coz bedziemy probowac innym razem. aj Iza moze faktycznie jak juz bedzie w innej grupie to troche problemy ze zdrowiem sie polepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza do mnie tez na dzien matki przyszła małpa hahaha niezły prezent co? u mnie opoznienie o tydzien... mam nadzieje ze juz sie to unormuje, D oczywiscie zasmucony z tego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nunusia to dostałyśmy taki sam prezent :P a mój mąż wraca na 2 tyg i znów miesiąc go nie będzie. oj jak już wiem że wyjedzie jeszcze raz to chyba naprawdę gdzieś pojedziemy odpocząć :D no właśnie mango gratulacje dla Czesia.i mamy drugiego raczkującego bąbla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×