Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

hej kochane, ja wczoraj tez u tesciowej przesiedzialam prawie caly dzien na wsi, Czechu raz spi ladnie, raz kijowo, no nic bedziemy probowac roznych sztuczek zeby wreszcie sie udalo odstawic flache w nocy. Moje dziecie tez jak ma apetyt to zjada caly duzy sloiczek, zaczelam dawac mu rano platki ryzowe gotowane pol na pol na wodzie i na normalnym mleku, strasznie lubi smak mleka , wiec nie bede sluchac tych bredni ze do 3 roku zycia tylko mm... :/ na drugie sniadanie zjada ze mna pol bulki z serkiem topionym, tzn daje mu tylko to miekkie i do tego cale danio albo naturalny serek z moimi powidlami sliwkowymi. Na razie apetyt wrocil, ale widze juz biala kreske na gornym dziasle po prawej stronie, wiec tylko patrzec znowu szlag trafi ladne jedzenie :/ kupe mamy zazwyczaj 2 razy dziennie, tak od 2 tygodni prawie, zaczal wreszcie przejawiac checi zeby sam pil herbatke i teraz nie chce zeby mu dawac, tylko on woli sam :D a jaki dumny ze potrafi , hehe dzis planujemy tylko spacer na stadion, bo mama idzie na mecz ze swoim mieciem wiec odprowadzimy ich a potrem wrocimy po zakupy i do domu, tylko nie wiem czy czasem dzis nie jest wszystko pozamykane bo chyba sa zielone swiatki czy cos takiego ? :) A wy kochane jakie plany na dzis? ja zrobilam juz sos i zaraz wstawiam ziemniaki, pozniej moze ugotuje jeszcze troche ziemniakow i zrobie pyzy, bo juz od jakiegos czasu za mna chodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza z tym raczkowaniem to jeszcze nie tak pieknie jak wyglada, na razie mistrzowsko opanowal pelzanie, a jak staje na czworaka to kiwa sie do przodu i do tylu i podskakuje do przodu jak zabka, ale zaczal obczajac ze trzeba cos zrobic z raczkami, zeby glowa nie przywalic w podloge wiec stara sie juz je przekladac do przodu. wczoraj staralam sie wyprosic u niego zeby powiedzial mama albo tata albo baba, wiecie co normalnie tak bardzo chcial, az marszczyl brwi i probowal powtarzac, ale na razie bylo "ba" i "mmmm" a reszta to "ghthgthgthg" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nunusia -Dawidek to mały śmieszek:P a jakie fajne ma body hihi:) Mango mój juz jakis czas woła mamama i to tak wyraznie-ale podejrzewam ze to przypadek , chociaz i tak za serce rusza jak to słysze z ust mojego syna... Ja dzis tylko na chwile,bo mam napięty dzien.Zaraz ide włosy myc i sie zbierac,bo po 11 ma przyjechac moja bratowa i idziemy na miasto-pochodze po sklepach w poszukiwaniu spacerówki bo chcemy kupic przed sobota.Potem o 14 eMek do nas dołaczy i wezmie Patryka bo ja ide na wykłady na 16:P wczoraj jezdzilam autem i super mi idzie,tylko gorzej z cofaniem:( nie mam orientacji patrzac w lusterko;/ No nic uciekam.Wieczorem postaram sie zajrzec.Buziaki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) O kurcze jak tu pusto.... Dziewczyny gdzie jestescie?:) Patryk spi a pozniej idziemy na spacer. a tak to nudno.... Wczoraj siedziałam 2 godz na wykładach-nawet interesujace byly:) jurto znowu ide i w piatek tez. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wczoraj zagladałm ale cos weny nie m iałam:) dzis jetem z D ale narazie poszedł biegac, wiec mam chwilke, Dawidek szaleje z grzechotka. nasza noc dzis ok-bo wczoraj to był sajgon, wogole wczoraj strasznie dziwnie sie zachowywał wieczorem- jak nie on! buczał i wszystko mu nie pasowało. pojdziemy dzis do laekarki po skierowanie na ta paluszki, powiem wam ze strasznie ciezko mi sie do tego zabrac bo jak pomysle o tym to odechciewa mi sie. ale kurde musze. ahhh dodajcie mi otuchy i wsparcia zebym sie za to wzieła:) Maya super ze Ci se=ie wykłady podobaja, a mowi sie ze to nudne a tu prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jakim cudem mi sie napisało pod innym nickiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, ja dzis jak zombie chodze, juz druga czy nawet trzecia taka noc, spanie tylko do pierwszej a potem marudzenie , krecenie sie....... masakra, dzis kolo 5:30 juz mi sie film urwal i zasnelam a maly sie darl, dobrze ze mama wstala bo ja juz nawet nie rejestrowalam jego wrzaskow. No i teraz zasnal na 10 min i sie obudzil z wrzaskiem, sprawdzam dziasla i co widze ? gorna jedynka..... :/ jaki ze mnie debil, przeciez moglam dac nurofen czy posmarowac zelem, a ja nie wiem o czym myslalam, przeciez to nie pierwsza taka noc :/ tym bardziej ze lekarka uczulala na to , a sama jeszcze patrzylam w zeszlym tygodniu bo byla juz biala kreska. Ale na szczescie apetyt dopisuje, wiec zaraz dam cos przeciwbolowego, albo posmaruje i bedzie git :D czekam na krzeselko do karmienia, powinno sie niedlugo do mnie przytransportowac, nareszcie amen! myslalam ze sie obejdzie bez ale niestety , nie ma takiej opcji w ogole. Nunusia moze to zeby? opis taki sam jak zachowanie Cześka. Do galerii wrzuce kilka rzeczy ale musi mi Maciej przyslac na maila, bo robil swoim wszystkie filmiki i zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia -bedzie dobrze!:) im wczesniej zrobisz "porządek" z paluszkami ,tym lepiej. A pomyśl jaka ulga bedzie jak juz bedzie po wszystkim... 🌻 to na odwage:) Wykłady mi sie podobaja bo facet tak je prowadzi,ze az sie chłonie to wszystko.Obliczyłam ze 8czerwca moge juz zaczac jazde:D Mango-Ty zmeczona i dlatego nie pomyslałas o leku na ząbki...jesteś sama,wiec nic dziwnego ze zmeczona...ja chociaz w weekendy jestem odciazona od Patryczka,bo w nocy wstaje tylko Krzysiek,a w dzien tesciowa i siostra eMka go rozpieszczaja.W przyszły weekend bedzie Stachursky u nas w miescie wiec zostawimy niunia i heja na koncert:) Znalazłam wczoraj kiecke na wesele-jak znajde podobna na necie to wkleje linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis z D bylismy na zakupach i kupilismy małemu zabaweczki na ten dzien dziecka, ale jakos w sumie go tak srednio interesuja, kupiłam małemu tez taka zabaweczke do wozka i okazał sie hitem:) z otarta buzia za nia chwyta hehe. wysłałam D dzis do bankomatu zeby wypłacił kase i ciumrok zapomniał zabrac karty i najprawdopodobniej ja wciagło spowrotem a najgorsze jest to ze to jakis wolno stojacy bankomat i juz karty nie odbiore:/ byłam w moim banku, karta zastrzezona ale musze isc znów jutro zeby wyrobic nowa... zabic go normalnie, ale za to ale jutro daje swojemu szefowi moj numer konta i jego wypłate beda mi bezposrednio na konto przelewac hehe wycwaniłam sie co?:) Dawidziatko dzis ładnie spało w koncu, ja zaraz ide na długa kapiel wymocze sie w wannie pełnej wody- jak miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestesmy po bardzo przyjemnej nocce :) o 1 znowu sie przebudzil ale dalam nurofen popil herbatka i spal do 5, a potem flaszka i jeszcze do 7 spalismy. kurde sprawdzalam lotka i nie wygralam :/ ale przynajmniej trojka wpadla :D dzis mam sie spotkac z kolezanka ze studiow, a potem idziemy do dziadka M na urodziny. Dzis ewidentnie u nas chlodniej, pewnie bedzie sloneczko ale raczej za chmurka i chyba temp. kolo 15, ale to dobrze ja lubie taka pogode :) Przyszlo krzeslko i jest suuper, trzeba bylo juz wczesniej zamiast chodzika kupic, chociaz wlasciwie tez sie przydaje bo maly moze migrowac po domu i jeszcze sie bawic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mango u nas tez taka pogoda-tylko jak narazie 17stopni jest. Ja krzesełka nie kupuje napewno,mały ładnie siedzi(jak narazie) przy jedzeniu,albo przewaznie ktos go trzyma. Aktualnie spacerówki namietnie poszukuje:P nie mamy za duzo pieniążków,wiec nie poszaleje:( niby dostalismy na ten wózek i moglibysmy dołozyc,ale wozek potrzebny na juz,tylko,ze ja musze na prawko wpłacic w tym miesiacu....w tym naszym baby mercu zacieło sie siedzenie i tylko na leząco moze byc a Patryk za groma nie chce juz lezec;/ i w sumie mu sie nie dziwie... Nasza noc juz 2 ga zreszta bez pobudki. Wczoraj Patryk zjadł 1,5słoiczka jabłuszka z brzoskwiniami i cały słoiczek obiadku(kupczego) dzis mu robie ta koperkowa,tylko ze bez pietruszki,bo nie mam.Zawsze ledwo po pół zjadał a tu niespodzianka-moze wkoncu zacznie jesc wiecej. Ja dzis na 16 na wykłady lece...wczesniej musze jeszcze do takiego jednego sklepu zajrzec z tymi spacerówkami. Patryczek sie ładnie bawi ogladajac mini mini wiec lece umyc włosy i wstawic zupke dla niego. Iza jak tam dzieciaczki? Nunusia,Mango jakie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u nas leci powoli :P mała dalej kaszle ale byliśmy wczoraj znów u lekarza i niby nic jej nie jest. mamy jej robić inhalacje i jak nie będzie poprawy to w piątek znów do lekarza. teraz śpi brój mały, Kacper w szkole, Damian kosi trawę z nudów. a ja instaluję na jego kompie gg i skeypa. byliśmy wczoraj na zakupach i kupiliśmy nowego lapka, bo raz że potrzebny jak Damian za te parę dni wyjedzie tym razem już bez brata a dwa ten co mamy się psuje i trzeba go do naprawy oddać. mam nadzieję że w tydzień się wyrobią :) na dzień dziecka i za dobre wyniki w szkole Kacper dostał gry na PSP a malutka taką fajną grającą zabawkę i nowy fotelik, w końcu kupiliśmy. w sobotę chyba pojedziemy do Szymbarku albo do jura parku. j a jeszcze teraz poluję na nowy kostium kąpielowy bo mi się cycki nie mieszczą w tym co mam:P a i wczoraj byłam u fryzjera i mam na włosach piękny miodowy kolorek :) dziś się lenimy tak ok 15 po Kacpra na autobus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez dzis nocka ok-pospalismy w sumie do 9. teraz dziecko bawi sie nozkami na łózku hehe. ja dzis musze isc znów do banku zeby załatwiac to wszystko- a Dawidek dzis dostanie spageti ze słoiczka bo dzis bede gotowac cos nowego, ale jeszcze niewiem co:) musze pomyslec. miałam to robic wczoraj ale z nerwow przez ta karte juz nie poszlismy na zakupy. wczoraj miałam dwa ostatnie małe słoiczki mojej zupki i zjadł całe oba!!! gdzie mu to sie zmiesci przeciez on ma malutki zoładeczek! i do tego jeszcze popił soczku. na noc mu wczoraj zrobiłam 250ml kaszki i zjadł, ale wiecej juz bym nie wcisneła. Mango ja tez nie wygrałam:( a szkoda bo mozna sie rozmarzyc... ale padła 6 farciarz ten ktos! krzesełko do karmienia to super sprawa, wygodnie jest a jakie kupiłąs? Maya a czemu nie zamowicie cos na allegro? poszukaj po sklepach i zamów cos fajnego, ja ten moj wozek najpierw w zwykłym sklepie upatrzyłam a pozniej na allegro kupiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza -rzuc foto do galeri:) Nunusia no w sumie mozemy zamówic i juz nawet upatrzyłam(tylko rączka mi sie nie podoba) ale chcem jeszcze popatrzec po sklepach,bo moze akurat trafie taki jaki mi sie spodoba i w dobrej cenie...jak nie to zamówie ten http://allegro.pl/wozek-spacerowy-quatro-mini-okrycie-folia-i2377018467.html w kolorze niebieskim lub mysle nad tym http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-spacerowy-skladany-spacerowka-i2370014834.html Z tym ze ten drugi ma lepsza rączke... ale ogolnie cos w tym stylu chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze ten drugi bedzie wygodniejszy, naprawde, sklepie raczej niczego lepszego nie znajdziesz. i ten drugi z tego co pisze jest lzejszy i ma duzy kosz pod wozkiem a ten pierwszy ma malutki a dla mnie to bardzo wazne. ja raczej bym brała tylko ten drugi pod uwage:) Dawidziatko spi wiec ja mam chwilke na relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rade:) własnie sie dogadalismy ze jak nie znajdziemy w tym sklepie to zamawiamy...tylko szkoda ze on jest tylko w rózowym i czerwonym kolorze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a patryk spal ale wstal juz i po jedzonku bawi sie a ja sie zbieram bo za pól godz moj ma wrócic i ruszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia chociaz tak szczerze to mi sie ten pierwszy podoba...minus to ta raczka,no ale przed zamawianiem sie zastanowie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ju po spacerku wszystko załatwione, zaraz zabieram sie za zupke, kupiłam cielecinke, buraczki i botwinke i inne jarzynki wiec chyba bedzie barszczyk czerwony:) ale taki ulepszony. Maya co do wozka to ja bym sie raczej nie sugerowała wygladam, a tym zeby był jak najbardziej wygodny i poreczny. i ten drugi wg mnie bije na wszytskie aspekty tego pierwszego, ale to juz Twoja decyzja ktory wybierzesz. moze poszukaj jakiegos innego, albo jak chcesz jak bede miec chwilke to moge popatrzec na all ktory według mnie moze byc ok i dam ci linka, na gg wysle jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladałam w sklepie dzis te modele i rzeczywiscie ten drugi lepszy...takze dzis chyba Karzys zamówi i nie bedziemy szukac bo szkoda gazu na zjezdzanie miasta. Nunusia moj dzis zjadł koperkowa prawie caly słoiczek:D Ja juz po kapieli,Patryk spi,eMek sie kąpie a ja bede testy rozwiazywac na prawko bo dostałam materiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzis sie polozylam o ....... 4 !!!!!!!!!!!! caly czas plakal przez sen, przebudzal sie i wiercil, masakra, kupilam panadol i ibum w syropkach zeby dawac na przemian, ale i to chyba nie bardzo pomoglo :/ w ciagu dnia jest ok, bo nie marudzi wlasciwie wcale, ale te noce juz mnie dobijaja. W sumie spalismy od 4 do 7 chyba, nawet nie jestem pewna, bo juz mi sie godziny chrzania. W stokrotkach jest promocja na pampersy sleep&play, za 2 paczki po 50 szt placi sie 50 zł, zastanawiam sie czy nie sprobowac, bo tych nigdy nie mialam, za to w tesco jest za 160 szt huggisow 74 zł, ale nie wiem czy sa rozne czy tylko 3, bo w gazetce nie napisali. Wczoraj wydebilam od malego "mama", co prawda szybkie i ciche , ale jednak sie udalo, chyba juz mi powiedzial na odczepnego :D tak go meczylam :D A w ogole od tego slinienia tak mu na brodzie wyskoczyly krostki, ze az sie wystraszylam co to, ale doczytalam ze to normalne na szczescie, dzis juz widze ze troche schodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-kochana-szczerze współczuje nocek...i wiem ze mnie tez to czeka:( bo to od zębów ... Patryk tez ma takie krosty i przestraszyłam sie ze to uczulenie na cos (wczoraj dałam mu żółtko) ale wyczytałam ze to od śliny... Dziewczyny ja zwatiuje z tym wózkiem!!!!! jak mi jakis odpowiada to po głebszej analizie okazuje sie ze czegos tam nie ma lub pasy bez ochraniaczy lub mały kosz lub kółka bez blokady itp....masakra -wczoraj to jak wybieralismy z Krzysiem zeby zamówic to az sie popłakałam i nie zamówilismy... Tak szczerze to mamy 250zl na ta spacerówke(z przesyłka) wiec poszalec nie moge...a chciałabym trafic dobry i w tej cenie. Tak myslelismy zeby wziasc ze sklepu na raty taki jeden on kosztuje 400zl z hakiem bo na alegro to nie znajde takiego co mi odpowiada( a napewno nie w tej cenie) Dzis mam w planach szczególowo przegrzebac internet za tą spacerówka i mam góre prasowania wa wy jakie plany? Nunusia daj proporcje(przepis) na ten barszczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mi tylko raczka nie pasi no ale moze sie przyzwyczaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabralam sie dzis za biszkopt z kremem i truskawkami, mial byc taki zwykly placek a wyszel trzywartwowy tort :D jest naprawde meeega wypasiony, a tak juz mi sie chcialo jakiegos domowego ciasta ze szoook! mlody dzis jakis niespokojny, dopiero teraz po kapieli troche odpuscil. Zaraz dam mu ibum na spanie, moze dzis bedzie lepsza noc. Maya ja ani w krzeselku ani w wozku nie mam tych pianek na pasy i powiem ci szczerze ze nie zauwazylam zeby Czechu cos marudzil ze go uwiera, takze tym sie w ogole nie przejmuj, a te spacerowki wszystkie ladne, ja podobnie jak nunusia zwracalabym uwage na duzy kosz na zakupy w pierwszej kolejnosci , no i ogolnie czy spacerowka jest porzadna czy raczej taka byle jaka, podobno dobrze jest tez jak ma podnozek, bo pozniej sie bardzo przydaje dziecku. A co u Was dziwczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×