Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Wszystkiego co najlepsze dla Dawidka❤️ z okazji skończenia 8 miesiecy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie przylączam do życzeń :D Dawidek 👄 u nas nocki juz zdecydowanie lepsze, choc dzis dwa razy dawalam herbatke po lyczku i dopiero o 5 flaszke. tak sie przyjrzalam zabkom u Czesia i niestety wyglada na to ze druga jedynka bedzie lada dzien, a juz na dole lewa dwojka ma taka biala kreske :/ jezus juz sie czasem zastanawiam czy choc pare tygodni spokoju mnie czeka czy moze juz za kare do roku bedzie mial wszystkie zęby :/ ? u nas dzis paskudna pogoda... na razie przestalo padac , ale nie sadze zeby sie przejasnilo. Dzis zrobie torcik rafaello z ananasem, mniaaaaaaaaam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to mlodziezy odwidzialo sie jezdzenie w wozku, ostatnio taka akcje zrobil mi na targu ze hej ! nie pamietam czy pisalam o tym, ale jestem w szoku, ze to wyzynanie sie zebow tak zmienia dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czułas tam na rynku Mango bo mi Patryk tez cyrk zrobil któregos dnia na spacerze-musiałam go niesc i pchac wózek.nie chcial mi lezec a wózek z popsuta regulacja...OD soboty przesiedlismy sie na spacerówke i jest dobrze jak narazie:) My wczoraj zaszalelismy z eMkiem na koncercie Stachurskiego:D fajnie oj fajnie było sie poprzytulac w rytm jego piosenek:)Pózno wrócilismy,i Patryczek juz spał-został z tesciowa i mówiła ze płakał troszke,ale jakos go utuliła i jak zasnal po 21 tak spał do 6:00. My wogóle wczoraj cały dzien spacerowalismy po deptaku bo były dni naszego miasta i mnóstwo atrakcji:P kazdy kogo spotkalismy zachwycal sie Patrykiem a my pękalismy z dumy:) Dzis na 16 mam wykłady,a do tego czasu bedziemy w domu sie lenic bo deszcz pada;/ a mialam w planach pójsc do apteki po kilka rzeczy... Dziewczyny dałam tam wyzej link do wózka-jak wam sie podoba? Powiem wam ze ja jestem bardzo zadowolona chociaz mialam w planach taki jak Nunusia ma. No ale juz nie bylo coneco-tzn byly ale z inna rączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie wozek super, oby tylko sprawowal sie prawidlowo ! Ale mi sie spac chce od tej pogody :/ zjadlam sniadanie i normalnie spie na siedzaco. Przestalo padac, poczekam jeszcze z godzinke i moze po zakupy pojdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałam cała noc ,jestem po kawie i tak samo spac spac i jeszcze raz spac mi sie chce.... Wózek jak narazie super,nie powinno byc problemów a nawet jak cos to mamy rok gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego czuje objawy zblizajacego sie okresu....oj i nawet marudze juz:P Mój mąż mowi ze zawsze wie kiedy okres tuz tuz bo marudze gorzej niz Patryk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski:) my dzis na zakupach bylismy, zapas pampersów i chusteczek zrobiony i oczywiscie kaszki:) kupiłam nowy smak brzoskwiniowy z tej serii na dobranoc zobaczymy co to za cudo:) gruszkowa z Nestle była niewypałem. dziekujemy za zyczenia! Mango masz z tymi zabkami... ale pomysl ze to sie juz niedługo skoczy a zabki beda pojawiac sie u nas i my bedziemy maruszic a Ty bedziesz wtedy szczesliwa ze masz ten etap juz za soba... Maya wozek fajny bardzo podobny do mojego. to sie rozerwaliscie-fajnie tak- czas dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D musze sie pochwalic, dzis cala noc przespana :D :d :D od 21 do 5, o 5 dalam herbatke i do 6 jeszcze spalismy, a potem o dziwo jeszcze od 7:30 do 9, takze dzis jestem na mase wyspana i mam suuuper humor :D szkoda tylko ze pogoda do duupy, ale chociaz nie pada, wiec dzis uskutecznimy spacer, bo wczoraj juz mi sie nie chcialo jak sie wzielam za pieczenie, za to nabralam ochoty na domowa pizze, moze sie wieczorek zabiore za nia a co u Was? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No i u mnie znów pogoda nie wyjsciowa....moze popołudniu sie poprawi,bo ostatnio wiecej w domu siedzimy niz na powietrzu...wczoraj np wyszlismy na godzine dopiero po 18... Nunusia my po wypłacie na początku miesiaca zawsze robimy zapasy dla Patryczka:) zostało mi jeszcze kupic owsianke i ze 2 kaszki...aaaa i nowy smoczek. Dzis mam w planach uczyc sie do testów o ile mi syn pozwoli:) czekam tez na kolezanke,ma przyjsc po południu i mamy razem pisac cv i bedziemy składac do jakichs sklepów... A wy jakie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango w tym samym czasie pisałysmy:D Gratuluje nocki!:) oby wiecej takich:) ja narazie nienarzekam na spanie Patryczka-ostatnio budzi sie raz ale go polulum i spi-staram sie nie karmic w nocy. To pogode mamy taka sama-ale ja raczej wyjde dopiero jak bede kolezanke odprowadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zakupach, ale poniewaz mzy caly czas i jest dosc nieprzyjemnie to zdecydowanie mlodziez dzis nie wychodzi na dwor. Zaraz sie biore za pieczenie kurczaka, takiego w calosci, dawno juz nie robilam, a na kolacje pizza domowa, mniaaaaaaaaaaaaaaam :D powiem wam ze to rafaello wyszlo wybornie! hehehehe ten to chyba szczyt skromnosci w moim wydaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie mialam zapytac... czy wasze dzieci tez sa takie zainteresowane swoimi genitaliami? bo czesiek czasem tak ciagnie swoj biedny worek, ze az ma takie czerwone slady pozniej :/boje sie zeby sobie czegos nie zrobil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango Ty chyba lubisz gotowac:D Ja nie przepadam za gotowaniem,ale powiem wam dziewczyny,ze tęskni mi sie za swoja kuchnia(chodzi mi o pomieszczenie zwane kuchnia) .Tez chciałabym sama cos robic do jedzenia.Tu tez moge,ale jednak czuje taki dyskonfort-poprostu nie chce sie wtrącac tesciowej do kuchni-ona uwielbia gotowac i dzien w dzien jest zupa i obiad ,do tego piecze ciasta... No ale pocieszam sie ze jak kupimy swoje m to zrobie sobie wymarzona kuchnie i bede gotowac i gotowac:D ... Kolezanka cos nie przychodzi i nie odpisuje na eski ....czyli raczej nie przyjdzie... Ja od rana testów si e ucze az głowa boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:) Mango mój raz tylko złapał sie za siusiaka i pociagnał ale chyba go zabolało bo puscił i zrobił podkówke. i jak narazie nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jestem juz... dzis byłam robic balejaz takiej mojej klientce-u nas dzis pada jak fiks a ona musiała miec dzis bo jutro wyjezdza i z rana targałam dziecko ze soba i jechałam do niej- dobrze ze ona dobrze płaci wiec mi sie opłaca i w sumie to sie nie narobie. juz nie mogłam sie doczekac az bede w domu, mam tyle sprzatania ze az mi sie nie chce trgo ogarniac. nocka ok- ostatnimi kilku dniami zawsze zasłaniam zasłony i tak nam sie lepiej spi- jak D idzie do pracy tro Dawidek laduje u mnie i zawsze spimy przytulenie hehe zauwazylam ze ze mna my sie zdecydowanie lepiej spi. Maya ja juz od dłuzszego czasu nie armie w nocy-tylko cherbatka- karmienie nie wczesniej niz 6. zaparłam sie. Mango to wrecz historyczna noc u Ciebie- gratuluje i zycze wiecej takich! alez Ty robisz smakowitosci! podeslij troszke:) ja tez lubie gotowac ale tak w usmie to nie do konca mam dla kogo- bo dla samej siebie sie nie chce a D zje w pracy a jak juz ma wolne to on je spagetti pod roznymi postaciami przez to ze cwiczy, i w sumie na normalne gotowanie zostaje mi co drugii weekend:/ alez mi narobiłas smaka na takiego kurczaka chyba sobie zrobie... mmmm a ile takiego pieczesz? i jakich przypraw uzywasz? ja to ostatnimi czaami to tylko tradycyjnych przypraw uzywam a jakies wpomagacze to wyrzuciłam- Dawidek jak mu sciagne pampersa to odrazu sie za kuske chwyta:) typowy facet:P i memlota w rekach hihi aha z tej sesji co wm pisałam sa juz zdjecia, wrzucam do galerii Dawidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo uwielbiam gotowac, jak mam kijowy dzien to tylko kuchnia poprawia mi humor :) kurczaka pieke ok 1,5 h, w zaleznosci ile wazy, zazwyczaj piecze sie godzine na kilogram, do tego dorzucam ziemniaki zawsze, bo uwielbiam pieczone. A przyprawy sol, pieprz, troche curry , troche mysliwskiej i sapor, ale tak naprawde starczy przyprawa do kurczaka i wegeta i bedzie pysznie, no i jeszcze jablka do srodka obowiazkowo, potem zaszyc i zostawic takie przyprawione na noc najlepiej. dzis sie zaczelo juz marudzenie na druga jedynke cos mi sie zdaje, wiec pewnie dlugo sie nie naciesze takimi nockami, jezus ja nie wiem czemu mu te zeby tak hurtowo wychodza ? A co do spania to u nas tak samo, mlody najlepiej spi ze mna, ale praktykujemy tylko w dzien i nad ranem czasem. No z tymi jajkami to naprawde sie boje zeby sobie czegos nie uszkodzil, bo Czesiek ma chyba wysoki prog bolu, bo ile razy sie nie palnie gdzies to nawet sie nie skrzywi, wiec moze nie czuc ze robi sobie kuku... teraz ide do galerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Mango ja do kurczaka tez zawsze daje wegete, papryke słodka, czosnek, kminek i majeranku troche... tez tak mniej wiecej pieke godz na kilogram w sumie wszystkie miesa- tak pytałam z ciekawosci. jabłek nigdy nie dawałam do srodka. musisz Mango uwazac na klejnoty Czesia, bo pozniej moga mu si eprzydac hihi ja to raczej małemu zabieram stamtad raczke zeby raczej tam nie grzebał ale lubi memlotac, lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia jak dasz jablka to bedzie taki mega soczysty ze szok! raz zrobilam bez i strasznie zalowalam bo roznica jest ogromna. Wiesz ja mu zabieram raczke ale jak zlapie to czasem mi sie zdaje ze musze mu kombinerkami paluszki odginac hihihi :D taki ma uchwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Mango:) pisz kiedy Ci przyjdzie cos:P moje malenstwo spi- ja juz posprztalam i sie lenie- Mango podeslij cos do jedzenia bo głodna jestem:P a musze czekac az moj kucharzyk do domu przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nunusia dla ciebie wszystko :) powiem ci ze np z johnsona juz raz zamowilam, ale glupia bylam bo zaznaczylam tylko jedna probke, teraz zamowilam na mame :) a przyszedl mi wtedy kram nawilzajacy taki z zolta nakretka, niby probka ale mam do dzis, zawsze przed wyjsciem smaruje buzi, mam go chyba ze 3 miesiace a jeszcze troche zostalo, jest suuper wydajny i przeeepieknie pachnie :D mam nadzieje ze przysla tym razem wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) dzis znowu nocka przespana do 5:30, flaszka i jeszcze do 7 udalo nam sie zasnac. W nocy przebila sie druga jedynka, tzn jest mega dziura w dziasle i juz ja widac, ale nie wiem czy juz wylazla na zewnatrz czy czeka nas to samo co w zeszlym tygodniu, na razie Czesio spiewa do grzechotki w wyrku i chyba humor mu dopisuje. Ale wczorajsze popoludnie bylo masakryczne, strasznie marudzil i nawet jak sie zajal czyms na 10 min to za chwilke placz, momentami nawet faktycznie lezki lecialy, co u niego jest rzadkoscia , wiec przypuszczam , ze to wczoraj minal ten najgorszy moment. Pogoda szara-bura, ale nie pada przynajmniej, wiec mam nadzieje wielka , ze dzis wyjdziemy na spacer, malemu tez sie przyda troche powietrza. A tak w ogole to musze zapytac lekarki czy nie trzeba z malym do okulisty isc, bo to jego denerwowanie sie jak razi go slonce jest jakies podejrzane. tesciowa mi opowiadala ze jej kolezanka miala podobnie z corka i sie okazalo ze mala ma powazne problemy z oczkami, nastraszyla mnie nie powiem, ze nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja tez wczoraj zamówiłam te próbki jonshona-dzieki za link:) mam nadzieje ze przyjda.my uzywamy płynu 3w1 do kąpieli i u nas sprawdza sie rewelacyjnie.Skóra super,włoski błyszczące i do tego pięknie pachnie:) innych z tej firmy nie próbowałam . Miałam nie uzywac tej firmy ale po bambino skóra była sucha...a ze mialam ze szpitala próbke tego płynu to spróbowalismy i zdał egzamin:) A teraz sie pochwale:D Patrykowi wychodzi lewa dolna jedynka!!!!:D jest rozpulchnione dziąsełko i taka kreseczka cieniusieńka biała-jak pocieram palcem to ostre...i tak mysle czy ja jestem tą z niewielu szczęsciar gdzie dziecko przechodzi ząbkowanie bez objawów??? bo u Patryka oprócz litrów śliny i wsadzania wszystkiego do buzi brak innych objawów...no chyba ze sie potem zacznie....ale mam nadzieje ze nie.... U mnie tez pochmurno-chociaz słońce walczy:) Ja dzis planuje posciel zmienic,poodkurzacbo jutro Boże Ciało i idziemy na procesje ,no i na 16 mam wykłady...jak mi czas pozwoli to sie poucze testów.Teraz mykam uśpic mojego marude . Miłego dnia mamusie:) Iza a Ty gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, filmik sie zalaczyl! Maya zycze ci z calego serca, zebyscie sie nie meczyli przy zabkowaniu, ale u nas pierwsze jedynki tez poszly lajtowo, tylko te gorne tak jakos gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×