Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Sto LAT DLA CZESIA!!!🌻 👄🌻 Nunusia -wybiore sie napewno ale chyba prywatnie bo teraz zapisy u nas to az w sierpniu na wrzesien tak wiec moje płacenie składek mozna sobie w doooope wsadzic,taka słuzba zdrowia.... niestety... My dzis ładnie spalismy :)od 10 do 6;30 bez pobudki,az eMek zaspał do pracy hihihi:P Ja dzis bez planów-bede dzielic czas miedzy zabawe z niuniem a rozwiazywanie testów,no a wieczorem na wykłady-jeszcze 5 razy i koniec. Iza- to moze przejsciowe u Dominisi ten odruch wymiotny... a jak tam ząbki? sa juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia no nie wyglada to tak mocno zle,i oni chca usypiac az dziecko?! Zgodze sie z Tobą w tym,ze lepiej zrobic ten zabieg teraz niz potem Dawidek miałby pretensje.Ja na Twoim miejscu tez zrobiłabym tak samo. Bedzie dobrze! rozdziela mu te paluszki i za kilka tyg zapomincie o sprawie:) A na tym filmiku biszkoptem to jakbym Patryczka widziała hehe,tak samo je ,wyrzuca,bierze i dalej je no i to body bossskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie Maya wyspaliscie:) fajnie:) my os 22:30 do 5:) pozniej cos ciezko mu było zasnac ale go zabujałam na bujaku hihi i tak o 6 sie obudził na cycy ale do 8:30 pospalismy. teraz małe bawi sie na łóżku a ja bede robic herbatke i jesc sniadanko. co patrze na niego to dzwiga pupcie do raczkowania troszke go udało misie nagrac, jak cos to zaraz wrzuce w galerie... juz sie przemieszcza ale niewiem co czego raczki słuza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez walczy z podnoszeniem pupki,ale przewaznie wieczorami jak sie bawia z Emkiem... Ja to zaraz ide zakołysac niunia bo juz mu sie zabawki nudza i marudzi a jego pora spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musza usypiac:( wiem ze nie wyglada zle, nawet lekarz sugerował ze nie jest to kinieczne ale tak sama sobie zadaje pytanie czy chciałąbym miec takie nozki czy normalne to odrazu odpowiedz sie nasuwa.. a z naczyniakiem to dostalismy skierowanie do specjalistycznej poradni dermatologicznej- bylismy wczoraj ale juz było zamkniete musze dzwonic i zapisac nas na termin, i lekarz mowił ze albo go usunał albo zostawia tam zadecyduja szlak mnie trafia bo przez ta pogode co chwilke mi internet zanika i mi posty gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik wgrany i teraz pytanie do Mango i Izy czy wasze maluszki tez tak zaczynały przygode z raczkowaniem?? dawałam kilka razy stop klatke zeby nie było to za długie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja mam znamie na plecach i kiedys mama chciała aby je usuneli i kilku lekarzy zdecydowanie odradzilo,tym bardziej ze mam na plecach,wiec nie widac .Nie wolno mi tylko tego nopalac a tak juz 30lat z tym zyje. Lekarz kazal obserwowac tylko czy sie nie zmienia. U Dawidka ,tak jak kiedys u mnie najlepiej niech lekarze zdecyduja. a gdzie to znamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Dawidek ma w sobie energi!!:D super! mojemu to jeszcze daleko do takiego przesuwania-Patryk tylko wystawia pupke do góry ,nózki podgina i próbuje sie przesuwac,ale w 100krotnie wolniejszym tempie niz Dawidek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja mam duze,na pół pleców.zaraz jak mi sie uda foto cyknac to wrzuce na galerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobic dam rade ale chwile baterie musza sie podładowac. takze nied ługo wrzuce na galerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... wrzuce to co ma mały to za duze nie jest to zobacz bo ty jak to masz to moze sie troszke znasz na tym:) szlak mnie trafi z tym netem zaraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja musze dłuzej podładowac baterie bo niechce mi zrobic zdjecia ale wrzuce jak tylko zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja to mam takie samo z ta róznica ze moje jest nie wypukłe,takie jakby skóra byla zabarwiona,zreszta zobaczysz jak wrzuce foto.No i kiedys kilku lekarzy kazało nie ruszac a obserwowac,tylko jeden chcial laserem usuwas ale ja mialam wtedy 11lat i plakałam i mama zrezygnowala z ruszania tego.Dawidek tez widze ze ma na pleckach wiec mu w zyciu nie przeszkadzac bedzie takze jak lekarz powie nie ruszac to niech tak zostanie Ja czasami nie pamietam ze to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia powoli sie wgrywaja-tylko jakosc słaba no i ciezko mi bylo w całosci dobrze sfotografowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam pogoda? u nas 20 stopni ale wyjsc to chyba wyjde popołudniu z Patrykiem na troche przed wykładami,potem moze tatus wezmie synka na spacer.Zdjecia juz sie wgrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya faktycznie spore to masz... no nasze jest troszke wypukłe i zawsze cieplejsze niz reszta ciałka... niby czytałam w necie wszedzie ze to jest nie grozne ale mimo wszytko mi sie to nie podoba. on to ma od urodzenia, proby nowotworowe były robione i nic nie wykryłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez 20 stopni ale leje cały czas, wogole nie przestaje- byle do piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spore i ja to tez od urodzenia mam.Jakby bylo np na twarzy to pewnie mialabym usuniete,chociaz nie koniecznie bo znam chłopaka co ma pol twarzy takie i zaden z lekarzy nie podjąl sie usuniecia....jesli próby nowotworowe wyszly ok to ja jednak nie ruszałabym tego-chociaz poradziłabym lekarza.Nunusia zobaczysz poprostu co Ci lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje :D Dziekujemy za zyczenia 👄 od czesia Nunusia tylko patrzec jak Dawidek odkryje do czego sluza raczki! u nas dokladnie tak samo to wygladalo! Zaraz wrzuce filmik jak czesio chodzi, hihihi mala pokraka, ale takie to urocze! moglby tak caly dzien! martwie sie tylko ze to za szybko, ale sam sie wyrywa, wiec skoro jest gotowy... to nie bede go na sile kladla, niech troche polata. A co do tych palkuszkow to moja kolezanka ma takie, ale jak palce jej sie wdluzyly to prawie nie ma roznicy, pokazywala mi swoje zdjecia jak byla mala stopek i miala identyczne! Ja mam tylko malutka malinke na prawym udzie, ale mam tak od urodzenia i jakos sie nic nie zmienialo. U nas lalo od 20 wczoraj, ale jaka byla burza! i tak do rana, dopiero sie ladnie wypogodzilo, nie ma slonca ale jest cieplo i nie ma wiatru. Maya w jakim folderze masz zdjecia? te co teraz wrzucilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, a do lekarza isc nie zaszkodzi... wogole to myslimy nad wakacjami... oczywiscie chceilibysmy jechac nad morze- ale odrazu przekresliłam ten pomysł z racji tego ze jak z dzieckiem pociagiem ale powiem wam ze teraz znalazlam info ze w pociagach sa specjalne przedziały dla matki z dzieckiem... chyba plany odzyja na nowo... małe zansłeo- ja wogole go ostatnio nauczyłam pieknie zasypiac! biore go na rece mocno przytulam, spiewam AAAAA lulam i idzie spac:) hehe wczesniej spiewałam na zmiane z LULULU ale lulu to go rozsmieszło strasznie hehe jak słyszy lululi to odrazu bucha smiechem hehe ciekawe co to takie smieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie zalacza, wiec zaraz bedzie :D Aler z tymi paluszkami to pewnie ze lepiej zrobic porzadek teraz niz pozniej , bo nie bedzie nic pamietal a i wy bedziecie mieli to z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie Mango. ale wiesz jak sie dowiedzialam jak ten zabieg ma wygladac to poczułam sie jakby mi ktos noz w serce wbił. maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango w folderze Patryczek zdjecia na poczatku powinny byc a jak nie to iedzy zdjeciami starymi. O rany...dziewczyny ale burza u nas sie szykuje-czarno w pokoju! i wiatr sie zerwal.... Moj własnie wstal wiec obiadek dostanie i bede sie z nim bawic. Potem sie odezwe bo nawałnica jakas i musze sie wyłaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana , tez tak mialam, jak mnie nastraszyli z ta nerka , ze jak sie nie cofnie do do specjalistycznego szpitala w lublinie i tam wszelkie badania w tym jakies zabiegi pod narkoza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×