Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

To ide do galeri ogladac Czesia:) Musiałam przerwac sprzatanie bo zasneło sie dziecku:P Ale jescze tylko odkurzyc i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango-mojemu synowi to jeszcze daleko do takiego przemieszczania sie...Czesio super chłopak:D Najmłodszy a najwięcej potrafi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wczoraj spał ponad 2 godz ciagiem ale wstał marudny ze szok.... dlatego tez jak mija godz spania to staram sie byc głosniej zeby sie zbudzil.... Mam swoje czesesnie,poziomki,truskawki a wcale ich nie jem...ale ja głupia jestem :P Myslicie ze moge dac Patrykowi truskawke?taka na mm rozduszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya ja juz 2 razy dalam do kaszki na gesto wieczorem i nic mu nie bylo, moze za bardzo przyspieszam, ale skoro nie ma alergii a to samo zdrowie to czemu nie, szczegolnie ze to ilosc wrecz smieszna- 2-3 truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba raczej dominisia na pierwszym planie jesli chodzi o umiejetnosci, czasem tesknie za tym ze lezal sobie i moglam na kanapie go zostawic, przekonalam sie o tym bolesnie jakos kilka dni temu jak spadl na podloge :/ troche sie przestraszyl, bo sie nawet nie potlukl, ale sie nauczyl, ze sam jeszcze nie zejdzie... martwie sie tez, ze troche za szybko to wszystko postepuje, siedziec w ogole nie chce tylko stac i isc, normalnie chcialam mu wczoraj udowodnic ze jeszcze nic z chodzenia nie bedzie, wiec wzielam go za raczki i postawilam, a ten skubaniec idzie do przodu! normalnie zasuwa az sie za nim kurzy, no gdzie w tym wieku takie cyrki mi odstawiac... niespecjalnie jestem z tego powodu zadowolona, bo nawet nie zdaze sie nacieszyc jednym a juz serwuje cos innego, galgan jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie chyba dzis zmiksuje 2 truskawki.Kaszki sa juz z truskawkami wiec moge raczej podac... A ciekawe kiedy zupke na wieprzowinie mozna? bo tu czytam na necie i róznie pisza... Mój to teraz biszkopty namietnie zjada:) chyba go swedza dziasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz ...a Patryk siedzi perfekcyjnie sam ,ale za to nie próbuje raczkowac...dzwiga sie na rączkach a dupka za ciezka...kazde dziecko jednak inaczej sie rozwija:) Ja tez czasami tesknie do tego jak Patryk byl malutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango niezły jest Czesio nosz kurde... zasuwa niezle... u nas to narazie etap siedzenia- zadnych postepów w raczkowaniu ani jakims pełzaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was czytam... z małym na rekach teraz go dałam do chodzika to cos naskrobie hihi Maya ja dawałam juz tez troszke truskawek. ale nie duzo i nic nie było wiec mysle ze zawitaja juz w naszym menu... dałam własnie takie zmikosowane z jogyrtem naturalnym, i troszke cukru zeby kwasne nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysła mi dzis nowa karat banomatowa i ten katalog mamo to ja- ciekawe kiedy przyjda te probki, hmmm jak przyjda to zamowie nastepne za D- a co :P trzeba korzystac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya gratuluje zabka! ciekawe czy Dominisia cos juz ma:) Iza co tam? u nas zabków ani widu ani słychu... z jedenj strony to sie ciesze a z drugiej fajnie jakby juz ocs było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya co do wieprzowiny to ja bym juz spokojnie dawała jak cos- wiele słoiczków od 5msc sa np ze schabem takze mysle ze spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przyszło wam jakies potwierdzenie ze zgłoszenie na próbki przyjeto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya na poczte przyszło i tam trzeba kliklnac w link jeszcze w celu potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moja tesciowa co dzien rano przed wyjsciem do pracy gotuje zupe na miesku z wieprzowiny a to miesko od gospodarza znajomego i tak myslałam ze ona zanim przyprawi zupe odlała troche a ja tam bym juz zmiksowała z tym mieskiem i było by fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos Maya zle wpisałąs? mi odrazu przyszło. mysle ze jak najbardziej mozesz odlac malemu troche. popatrz na etykietki roznych słoiczków i bedziesz wiedziec co mozna a czego nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mykam bo królewicz wstał i trzeba zupke podgrzac.... aaaa i włosy musze umyc... Wczoraj powinnam okres dostac .... juz mogłby byc do tylko meczy mnie PMS... CAŁA WYPRYSZCZONA JESTEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya nie bój zaby narazie mozesz na niego poczekac troche, bez paniki:) jeszcze przy karmieniu to juz całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na dole dynia z groszkiem i indykiem tylko i jakies warzywa z jagniecina i kaszka jaglana i tyle...wiec w sklepach poczytam.... Ja juz jak kupuje to takie dania i zupki w duzych słoiczkach z kawałakami....mam jeszcze 2 słoiczki papki ale zuzyje jutro przy swiecie:) a z tymi próbkami to jeszcze raz spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nic nie przyszlo, tamtym razem tez nie, jak wypelnilam i kliknelam wyslij, to wyskoczylo ze przyjeto zgloszenie czy cos takiego. A co do wieprzowiny to robilam ostatnio pulpety i normalnie z obiadkiem maly zjadl, nawet woli obiady te ktore ja jem , bo zjada zawsze ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango pulpety juz dawałas? niezle.. co jeszcze Czesio juz jadł? moze nas zainspirujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba nic poza tym, pupety takie duszone, dietetyczne, ale z wieprzowiny, no i kapytka dawalam mu sprobowac, jak na cos wpadke to napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×