Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

dzisiejsza noc cuuudowna :D spalismy od 20:30 do 5, herbatka, spanie do 6, flaszka troche zabawy i od 7 do 9 spalismy jeszcze :) chyba koniec juz z tym zabkowaniem bo wczorajszy dzien bez marudzenia tylko same smiechy, wiec licze na to ze juz koniec naszych meczarni. Wszystkim posiadaczom pierwszych zabkow gratuluje :D i... troche wspolczuje :P ale mam nadzieje , ze nie bedzie to dokuczliwy czas. Zaraz lece po zakupy, potem zrobie szaszlyki, bo jedziemy na wies i juz taaaak mam ochote na grilla ze az mi slinka cieknie na sama mysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa co mialam napisac, wczoraj kupilam w rossmanie taki czteropak kaszki mannej o smaku biszkoptowym, kosztuje chyba ok 5 zł, a jakie to pyyyyysznee!! na kolacje idealne przed flaszka. to jest produkcja rossmana, takie zolte opakowanie, od 8 mca. nie wiem czy czesio nie bedzie sie chcial odstawiac od mleka :( bo 3 dni rano w ogole nie bylo mowy o flaszce, dopiero o 9 danio jadl, a dzis owszem o 6:30 zlapal chetnie ale wypil tylko ok 100ml., i tak coraz to mniej wypija, wieczorem tez nie wypija calej porcji 150 ml. a byl juz czas ze pil 180, 210 ml, a od tamtej pory tak zjechalismy prawie do 100- 120 ml teraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez wczoraj pierwszy raz zmienialismy pieluche na dworze :D ale nie kupa, tylko siuski, bo zapomnialam zmienic przed wyjsciem, ale ja zmienialam w wozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:* My dzis caly dzien zalatani i dopiero teraz mam chwile.Patryk spi,Krzys na dole je truskawki a ja własnie sie wykapałam ... Zaliczylismy zakupy male,ale bucików nie kupiłam niuniowi bo nie było rozmiaru;/ pani obiecala dowiesc w nastepnym tyg to podlece i zakupie. Lekarza dzis tego co wydaje zaswiadczenia do prawa jazdy dzis nie bylo i pani w luxmedzie az na wieczor we wtorek mnie wcisneła ... Mango u nas ząbek powoli wychodzi:D objawów brak i niech tak zostanie... Jutro na wies do moich rodziców jedziemy-mam nadzieje ze pogoda dopisze. Miłego weekendu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaa i kupilam fajna kiece w ciucholandzie i bluze taka długąąąą biała i za to dałam 17zl:) w kiecy albo na wesele pójde albo na poprawiny a kosztowała 10zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... witam niedzielnie my całkowicie pochłonieci Euro- ale to dlatego ze ja uwielbiam piłke a mij D to tez lubi poogladac ale to ja jestem wiekszym kibicem. on to fanatyk boksu i tak własnie wczoraj rano Dawidek był na swojej pierwszej w zyciu gali bo rano nas D zaciagnał. to było raczej takie małe wydarzenie bo w sumie to bili sie o nic wiec i ludzi było nie duzo, ale Dawidek zaliczył fotke z jednym z bokserów teraz na topie nie bede wam tu pisac kto bo i tak pewnie mało wam to bedzie mowic hihi duzo deszczu ostatnio byłoi szlak mi trafił surfinie na balkonie jestem zła strasznie bo juz tak pioeknie kwitły. ehhh bywa. Dawidek chyba cos powoli robi jakis postep do raczkowania ale jeszcze bez szału. podnosi pupke do gory i tak jakby nozkami robi kroczki ale jeszcze nie wie ze przy tym tez trzeba raczek uzyc hehe i tak buzka po łózku jezdzi ostatnio mielismy wielki problem z kupka- od rana robił po troszeczke i bardzo sie przy tym meczył ale na szczescie czopek pomogł i gniecienie brzuszka- nieiwm skad takie zaparcie bo nie jadł nic nowego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Nunusia mój tez czasami miewa małe zaparcia tak z niczego.Masuje mu brzuszek wtedy i doginam nózki do brzusia i kupa lepiej idzie. U nas tez pupka do góry i suwanie:D a ile złosci przy tym bo tu Patryk by chcial juz soe poruszac a tu nie wychodzi. Ja mam chwile bo maly spi a emek zrywa czeresnie dla mojej mamy.Za 1.5 godz ruszamy na wies:) postaram sie zajrzec wieczorem.Udanej niedzieli kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... juz by sie skonczył ten deszcz:/ my dzis idziemy do dermatologa, zobaczymy co powie na tego naczyniaka, jutro chirurg:/ tam to mi sie wogole nie spieszy. znalazłam wczoraj jakies body rozowe Hello KIty i ubrałam małemu na noc do spania i wyglada jak dziewczynka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Nunusia nie dziwie sie,ze Ci sie nie spieszy do chirurga...3mam kciuki za Dawidka🌻 My z kolei dzis na szczepienie-pneumokoki....serce mnie boli jak pomysle ze beda kłuli Patryczka,on taki dzis rozesmiany od rana. Potem na 16 znowu lece na wyklady...powiem wam ze juz mi sie nie chce,ale jeszcze 7 wykladów i zaliczone:) Ząb juz sporo wystaje:P a taki ostry ze hoho...objawów zero jak narazie:D My wczoraj na wsi pól dnia bylismy,moja mama nacieszyła sie wnukiem.Tam takie fajne powietrze,tutaj dom od domu pare metrów a tam cisza i spokój. Nunusia u Ciebie pada?u nas wczoraj piekna pogoda-tylko na noc burza byla a dzis tez ładnie w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje cały czas... wsciekła jestem bo mi ten deszcz kwiatki na balkonie zniszczył:/ a takie były piekne. dobre ze trgo dermatologa mam nie daleko. i szybkim spacerkiem tak pojde. po dordze mam Biedronke to zachacze o nia. Maya ja czytałam w "mamo to ja" ze najgorszy jest pierwszy zab jak sie przebija i jak widac u Ciebie jest lajtowo to moze i u nas bedzie bez zadnych problemów. ja mam ochote na rosół- musze sobie kupic wołowinke i zrobic. ooo własnie w ddtvn o karmieniu piersia jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia u nas jak narazie zabkowanie spokojnie przechodzi. Zyje nadzieja ze tak zostanie.Bo jak czasami czytałam co dzieci przechodza gdy ząbkują to az mnie ciarki przechodziły.Zycze Ci aby Dawidek przeszedł ząbkowanie bezobjawowo:) Ja mykam uspic Patryczka i bede sie zbierac,myc włosy bo o 14 ruszamy. Nunusia ja nie lubie rosołu z wołowiny;/ ale Tobie smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosół zawsze robie wołowo-drobiowy:) mmm... juz dawno za mna chodzi. :) moje małe własnie zasneło- chciałam sie wam pochwalic (nie zapeszajac) ze juz od jakiegos czasu nie ma zasypiania przy cycu- tylko go bardzo przytue, polulam troszke i dziecko spi- ciekawe jak długo tak bedzie... wieczorem oczywiscie zasypia przy flaszcze. ja tez musze włosy wymyc bo trzeba jakos wygladac u lekarza- chociaz i tak pewnie tez deszcz mnie zmoczy... dziewczyny ubezpieczałyscie gdzies swoje dzieci? bo jak juz skonczyły 6msc to ubezpieczenie trzeba, my juz dawno zgłosilismy małego u D w pracy, bo juz nam lekarka kazała przynosic dowod ubezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia mój Patryk odkad sie urodzil jest ubezpieczony przy mnie w Krusie-jest poprostu dopisany u mnie w ksiazeczce.Do mojego emka tez moglibysmy go ubezpieczyc ale w Krusie bedzie mial lepsze korzysci:P Super ze Dawidek juz nie zasypia przy cycu:D Patryk zasypia tylko wieczorem ale i to nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya, aha:) a wogole to zawsze mnie interesowało jak działa ten Krus?? tzn ile płacisz tam? i wogole skad to sie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) musze sie teraz ja pochwalic :D Czesio spi cale noce, dzis do 6:30, a dzienne drzemki ma coraz dluzsze, dzis zaliczyl dwie po 1,5 godziny, apetyt ma taki ze ho ho! wczoraj np. dalam obiadek, zjadl caly duzy slik, czyli tak jak zwykle ostatnio, i do tego pol duzego kubka truskawek zmiksowanych z nektarynka :) myslalam ze dam mu tylko sprobowac czy zje, bo troche to bylo kwaskowate, ale caly czas dzioba otwieral i w ten sposob opylil cala porcje :D po tym zabkowaniu, jesli to mozliwe, to mam dzieko chyba jeszcze lepsze niz mialam wczesniej :) sama radosc :) wrzuce zdjecie jak staje na czerech na prostych nozkach, na kolanach prawie wcale juz nie chce pelzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango niezłe Czesio robi postepy! super! pogratulowac tylko!!! my wrocilismy juz od lekarza w sumie to bardzo szybka wizyta była bo zobaczył tego naczyniaka i odrazu dał skierowanie do specjalistycznej poradni dermatologicznej a to jest tam w szpitalu gdzie malutki przyszedł na swiat hehe, jutro sie zarejestrujemy bo ten chirurg jest koło szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njalepszego dla Patryczka!!!!!!!! U nas wszystko zgodnie z poprzednimi dniami, spalismy do 6:00 i teraz od 8 do 9. Kupa jest 3-4 razy dziennie, mog;laby byc raz albo 2, no ale na to wplywu nie mam :D A co u Was kochane? Dzis w rossmanie duze obiadki gerbera sa po 3,29, zamiast 5,49, czyli 40 % taniej, wiec idziemy po zapasy. Nie wiem czy widzialyscie ta gazetke w ogole, codzien przez caly czerwiec sa takie obnizki na wybrane artykuly, podsylam linka w razie co: http://www.rossnet.pl/promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Mango Patryczek dziekuje:*❤️ Gazetke widziałam-tesciowa ze 2 dni temu przyniosła i tez wybieram sie po te zupki:D Dzis zrobiłam mu taka z groszkiem bo tesciowa otworzyła puszke ,aby dac do zupy,to i ja skorzystałam,a raczej Patryczek:)A zapas słoiczków sie przyda,bo ja raz daje kupcze,raz gotuje,zalezy od czasu i nastroju i checi itp. No i gratuluje Ci nocek:D u mnie dzis od 22;20 do 5;35 dokładnie tez bez pobudki. Ząbek powoli wychodzi bezobjawowo-a nawet powiedziałabym ze dziecko lepszy ma apetyt i lepiej spi :P prawie pół zębiska juz widac i zauwazyłam ze druga dolna jedynka sie szykuje do wyjscia:) Nunusia z tym Krusem to jest tak ,ze ja mam hektary zapisane na siebie i płace składke,350zl co 3 miesiace wiec wychodzi duzo duuuuuuzo taniej niz opłacanie zusu a jestem ubezpieczona i nie musze sie o nic martwic.Ja ogolnie jestem ze wsi i jak skonczyłam 18lat to rodzice podzielili gospodarke na pól miedzy mnie a mojego brata,tylko ze ja dostałam połowe ziemi i dom,bo mam sie opiekowac rodzicami jesli zajdzie taka potrzeba.Na wies nie zamierzam wracac,chyba ze sytuacja mnie zmusi i kiedys raczej sprzedam dom,ale ziemie sobie zostawie,aby móc dalej byc w krusie. Ide zaraz włosy pomalowac i na na 16 zaprowadze Patryka tesciowej pod prace,ona wróci z nim do domu,a ja polece na 17 do luxmedu do lekarza po zaswiadczenie do prawka bo 19czerwca mam juz pierwsza jazde i stresaaaaaaa ze szok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane moje :* maya całuski dla Patryczka z okazji skończenia 8 miesiączka :* i oczywiście całuski za dzielność. u nas ok. mała strasznie broi i jest zupełnie inna niż Kapi. jak coś nie jest po jej myśli to jest pisk i histeria :( a brój z niej taki że ho ho. wczoraj do 14 od rana na dworze byliśmy, a potem zrobiło się niebo czarne i myślałam że będzie padać. nocki bez rewelacji budzi się po kilkanaście razy w nocy na cyca. chciałam jej na noc podawać mm ale jest płacz i krzyk jak widzi butlę ze smokiem, kubeczek tez nie przechodzi . no nić będę próbować do skutku. ostatnio ma taki okres że często znów jej się ulewa lub wręcz wymiotuje i nie wiem od czego to. może zgniata brzuszek i dlatego. zapytam w czwartek pediatry a jutro z Kacprem do kardiologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia nie wiem co mi się stało bo nie jestem fanką piłki ale obejrzałam do tej pory wszystkie mecze. :P wczorajszy Ukraina Szwecja był piękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzieki:* Ja kibicem nie byłam nie jestem i raczej nie bede:P Patryk tez lubi broić,ale ogólnie grzeczny jest. Własnie zasnał a ja sie zbieram.kompletnie niewiem w co sie ubrac przy takiej pogodzie....niby 22 stopnie a jak słonce zajdzie to wieje lodem... Przed 15 wyjdziemy sobie powoli i pospacerujemy jeszcze po parku. Nunusia jak tam ? byłas juz w tej poradni dermatologicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego dla Patryka! no my dzis bylismy u tego chirurga i w sumie bez sensu:/ bo kazała przyjsc dopiero jak mały zacznie stawac...:/ a jak bylismy ostatnio to mowił zeby przyjsc jak jeszcze nie chodzi... dziwne- ale pytalismy dokładnie na czym to polega taki zabieg to nie ciekawie:/ szlak mnie trafia ze m sie cos takiego zrobiło! za niespełna godzine wazny mecz- ehhh ja ogladam wszystkie codziennie. małe poznało co to biszkopciki i je z wielka checia, troszke mu namaczam koncówke z herbatce zeby był mokry do ciumkania. jak mi sie uda to wrzuce filmik zaraz. Mango super ze Czesio tak zacczał ładnie spac! oby to tylko nie było przejsciowe tylko juz zostało... a co do kupek to faktycznie doscyc sporo robi... u nas jest kupka co 1-2dni zalezy. dzieki zaq info o biadkach ale ja raczej nie skorzystam :) jak bedzie na deserki to chetnie. Maya to jakby nie było to "zarobas" z Ciebie nie??? sporo masz zapisane, tylko szkoda ze nie ma teraz z tego porzytku co... ja jak dostane cos w spadku to tylko długi... bylismy tez w tej poradni specjalistycznej dermatologiocznej ale spoznilismy sie bo tylko do 14 czynne i musze tam zadzwonic jutro sie zarejestrowac. Iza a moze sprobuj dawac małej kaszke łyzeczka na noc? chociaz taka zabawa to meczaca musi byc... moze wciagniesz sie w piłke:) naprawde jest fajna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia -dziekuje za pamieć w imieniu Patryczka:* No zapisane mam sporo i jakby to wszystko sprzedał to ładne mieszkanie w bloku by wyszło:P narazie nie trzeba mi pieniazków z tego wiec niech tam sobie i dom i ziemia stoi:) Nunusia to az taki straszny ten zabieg?:( Tak mi szkoda Dawidka-on taki usmiechniety,a tu masz.... A jakies zdjecie tych jego stópek mozesz wrzucic na galerie? U nas kupa codzien jedna przewaznie,czasami sa dwie a czasami az na drugi dzien.Dzis np byly dwie,rano i przed kapiela ale takie jak plastelina...Patryk nie płakal i nie prezyl sie wiec go nie bolało mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co lepsze to wyszło ze ślepa jestem .Ledwo 3 rząd cyfr od dołu przeczytałam....do tych najmniejszych nawet nie startowałam.... Cudem dostałam zaswiadczenie o tym ze moge jezdzic i to bezterminowo,ale z obiecaniem lekarce ze pójde do okulisty i tak zrobie bo dopiero tam w gabinecie dotarło do mnie jak słabo widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wracajac do was,to zastanawiam sie czemu Dominisia nie chce butli...? Patryk kiedys tez odwalal cyrki przy butelce ale teraz taki żarłok,ze zjada wszystko dosłownie,nie wazne z czego leci aby jedzenie:D mam nadzieje ze Dominisia polubi sie z butelka,bo powiem Ci ze odkad mój zjada 160-180ml kaszki na noc to lepiej spi. Dałam dzis niuniowi poziomki(swoje z ogródka) ale cos nie podeszły-za kwasne-taki pluł ze niezły ubaw mielismy:) Biszkopty tez mu daje codzien po jednym ale przyznam ze boje sie zakrztuszenia....niby widze ze jak ma duzy kawałek to wypluwa ale strach jest.Jutro zrobie mu truskawki z kaszka manna -moze to przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego dla naszego Czesia :* nunusia no właśnie młoda ma odruch wymiotny jak jej daję kaszkę łyżeczką. przez jakiś miesiąc dwa jadła codziennie wieczorem a teraz jak tylko posmakuje to jej się cofa i nie ma znaczenia jakiej jest konsystencji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Najlepszego dla Czesia!!! Maya wrzuce pozniej fotke, nie ma problemu, to jest tylko troszeczke ale mimo wszystko chce mu to zrobic, zeby zalu pozniej nie było. co do zabiegu to oni go beda całkiem usypiac i naciagac skóre z nad paluszków i dokładac tam gdzie bedzie naciecie- chyba wolałam tego nie wiedziec... lekarz sugerował ze to nie jest konieczne ale tak sobie mysle po co ma miec pozniej nie przyjemnosci... Maya to do okulisty wybrac sie musisz bo zartów nie ma... a co do biszkoptow to mały je przy mnie, ale duzych kawałków mu sie nie udaje "ugryz" tylko sobie ciumka Iza a obiadki je łyzeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×