Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

Mango no kurde ale z tego Czesia skubaniec!! niesamowite:) faktycznie zraz biegac zacznie hihi ja jak daje małego na nozki to odrazu skacze. tylko poczuje grunt pod nogami to zabowanie zaczyna, juz nawet jaks iedzi to sprezynuje i skacze jak własnie taka sierota:) Mango jak wgrywasz filmiki to on jak sie wgra to dopiero po chwili jest, mi sie najczesciej pokazuje takiniebieski kwadrat ale po kilku minutach juz filmik jest gotowy do ogladaniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez niedlugo obiadek , ale jeszcze z pol godz poczekam, bo niedawno jadl ze mna bulke z almette, ale mu smakowalo, dalam mu lyka z kubka kawy inki na mleku, jejku jak zaluje ze nie moge jeszcze na normalnym mleku mu nic zrobic... tak mu smakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango inke to juz nie długo mozna bedzie dawac, gdzies przeczytałam artykuł ze roczne dziecko juz moze spokojnie pic (czyt w małych ilosciach oczywiscie) inke bo ona zbozowa jest., a czemu nie mozesz mu dac mleka normalnego? wierzysz w to jaka jest nalotka teraz na mleko krowie bo ja nie... pomyslec ze nasze pokolenie nie wiedziało co to jest mm i jadło zwykłe mleko i zyjemy do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie szczyt debilizmu.... Patryk kupe zrobil i lezy na brzuszku-zaraz obiadek mu dam i cycem pewnie doprawi:D Mango ja nie czytam o tym mleku krowim,ale wiem ze jak Patryk skonczy rok to zaczne mu po troszke mleczko krowie dawac i jakis ryz na mleku itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze...brawo dla Czesia:D ale zasuwa....mojemu to daleko jeszcze. Ide dac jesc Patryczkowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo filmik widzialam juz wczesniej dzis, masakra, co za glupie pomysly ludzie maja... Nunusia nie wierze wlasnie w ta nagonke, dlatego wszystko robie po swojemy, jak podpowiada mi intuicja, moze to czasem glupio wyglada, ale nie bede tego zmieniac :D Ale fakt jest taki ze teraz chyba mleko krowie jest za ciezkie na nerki takich maluchow, a biorac pod uwage te nasze problemy, to z tym faktycznie sie wstrzymam do roku , tak jak mowisz. :D normalnie juz bym mu gotowala na mleku choc jedna flaszke dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze... ja tez juz przestałam wszystko robic"ksiazkowo" bez sensu to... na siłe bycie idealnym rodzicem moim zdaniem to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas juz nie pada... Dawidek pojedzony własnie tarmosi swoja skarpetke, wasze dzieci tez odkryły ze skarpetka to fajna zabawka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesław od zawsze jak pamietam sciagal skarpetki... dlatego dlugo sprawdzaly sie pajace, a teraz sciaga i buty i skarpetki, o wlasnie jaki nr stopki maja wasze dzieciaki? bo mam fajne trampeczki nr 16, ale niestety juz od 2 tyg nie wcisne mu na noge :/ a mial moze z 5 razy... a szkoda mi wyrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam u kardiologa ok, następna wizyta w marcu-kwietniu 2013. nunusia Dominika też tak zaczynała raczkować :P więc pewnie lada moment. a obiad je normalnie łyżeczką. zresztą jej to wszystko jedno co je i jak byle jeść. no oprócz mm i kaszki hehe mała też chodzi podobnie do Czesia, z tą różnicą że ona lubi sama przy meblach chodzić. albo chodzik pcha przed sobą ja mam wizytę u chirurga 21,08 no i zobaczymy mam nadzieję że szybko mnie zoperują bo mam dość.a kupiłam sobie w końcu nowy strój kąpielowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to super ze u kardilologa wszystko ok!!! kamien z serca. a zabieg coz... mus to mus, ale dasz rade! nagraj Dominisie jak zauwa przy meblach:) ciekawe czemu jej mleko i kaszka z łyzeczki nie podchodza a inne rzeczy je... dziwne nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia wiem co czujesz. ale lepiej teraz niż później a raczej będziesz z nim do momentu kiedy podadzą mu znieczulenie i zaraz po operacji na sali pooperacyjnej. Kacper też miał zabieg 14,02,2011 w znieczuleniu ogólnym i bardzo się o niego bałam. i żeby było weselej ja sama trafiłam kilka dni przed terminem zabiegu do szpitala bo groziło mi poronienie. jedno co Ci mogę doradzić to upewnij się że zabieg wykona dobry lekarz a nie papudrak. nagrałam chwilę temu małą przy chodziku. za kilka minut będzie w galerii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayu Dominisia ma jak na razie jeden ząbek. wczoraj nas ta mała łobuzica bardzo przestraszyła zrobiła salto z łóżeczka dobrze że miałam łóżko rozłożone wzdłuż łóżeczka bo by kark skręciła. a najgorsze jest że i tak broi dalej dziś wywaliła na siebie suszarkę z praniem. odwróciłam się żeby sięgnąć kolejny ciuch a ona podeszła bach i już suszarka leżała. dobrze że jej nie uderzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prze skubana Iza! dla mnie jest to nie do wiary ze ona juz tyle potrafi- powaznie!!!! jak roczne dziecko! kurde no:) nie moge wyjsc z podziwu!!! ja tez ide ogladac mecz:) a własciwie to juz ogladam heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze....jestem pełna podziwu!:) tak niedwano Dominisia zaczynala raczkowac a tu juz prawie chodzi...gratuluje:) Super ze u kardiologa wszystko dobrze.nie ma lepszej wiadomosci dla matki niz ta ze wszystko wporzadku. ja na wykładach sie wynudzilam 2 godz i jestem juz w domku,Patryk własnie pochłonal 180 kaszki i broi:P Patryk tak jak Dawidek tez 18 nr buta ale ona ciut za duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a ile lat temu braliscie slub? W takim razie wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no 3 lata temu. 13.06 miał być ślub konkordatowy ale ksiądz nie wysłał dokumentów do USC i mamy dwie daty pierwsza wypada dziś następna 30,06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Iza! Donimika to chyba maly geniusz! ale zasuwa z tym chodzikiem! My dzis spalismy do 6:00, flaszka i spalismy do 9 :D Chyba bede sie przenosic z malym do tesciowej, bo juz z moja matka nie wyrabiam... ostatnio juz przestalam milczec jak mnie probuje wyprowadzic z rownowagi , no i sie zaczelo :/ nie wiem tylko czy mi sie oplaca na (mam nadzieje) tak krotki czas z tymi wszystkimi gratami przenosic... musze to przemyslec... Wczoraj na wieczor wlaczylam sobie (jak juz wszyscy spali) taka sesje relaksacyjna, ktora wprowadza w stan medytacji :D powiem wam ze troche sie balam, ale facet ktorego sie slucha tak dobrze ogarnia temat ze te pol godziny spowodowalo ze poczylam sie jakbym przespala w ttym czasie z 8 godzin, swietna sprawa! tylko potrzeba do tego 100% ciszy. to sie odtwarza w kazdym mozliwym progranmie do myzyki, jakyscie chcialy to moge wrzucic. A w ogole to znalazlam na kompie u tesciowej, ona ma takie fazy i poprosze ja o wiecej takich rzaczy na pewno, relaks na maksa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :D Mango ja chce ,ja chce:) moze uda mi sie wyciszyc i zrelaksowac. A co do przeprowadzki,to ja Ci podpowiem tak ze jak masz okazje to sie przenies do tesciowej,niech mama zateskni jak nie za Toba to za Czesiem i moze wtedy nie bedzie Cie juz tak wkurzac,bo zobaczy ze jak nie ma Ciebie to nie ma i Czesia.... A kiedy planujesz dołaczyc do męza? My dzis ładnie spalismy,z jedna pobudka o 3 .Dałam Patrykowi cyca bo poszedł wczoraj spac jedzac tylko kaszke okolo 18 ,a potem chłopaki sie bawili az usnał. Pogoda do doooopy znowu,lało cała noc a teraz szaro i znowu pada troche;/ potem wezme sie za poukładanie ciuchów w szafkach i musze popakowac za małe ubranka Patryczka i zaniesc na strych. Nunusia ja czytałam wczoraj na topiku(bodajze listopadówek 2011) ze tam dziecko tez ma naczyniaka i dziewczyna byla u kilku specjalistów i kazali nie ruszac,zajrzyj na ten topik ,moze odnajdziedz,ten wpis o tym naczyniaku z wczoraj lub z 12.06 byl... Iza to jak dobrze licze,to nie byliscie jeszcze małzenstwem jak Kacperek sie urodził? to tak jak my:P ślub dopiero po narodzinach Patryczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya sprobuje to wrzucic na nasza galerie, albo nie, wysle ci na maila. Tylko pamietaj zeby wtedy zapewnic sobie te pol godziny tylko dla siebie , zeby nikt nie przeszkadzal i daj sie poniesc ... :D dla mnie to jest bomba! A cos tam bylo wczesniej o ubrankach, Czesio teraz ma 74-80 zalezy od rozmiarowki. Kurcze szkoda z tymi butkami, myslalam ze moze ktores male ma mniejsza stopke to bym podeslala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango ja tez chce:) mpodobno dzis ostatni dzien jak ma padac- ciekawe... jutro w Rossmanie promocja dnia i te budynie Gerbera po 1.49zl:) akurat mam juztro tam rundke to sie przejde zrobie zapas-one sa po 10msc wiec poczekaja na półeczce ładnie he. my dzis bylismy w biedronce na zakupach. obok mamy Schleckera taki sklep i tam była promocja na 4 duze soczki Gerbera za 10.99zł wiec sie opłaca, bo za 4 trzeba by było zapłacic 16zł i wzielismy dwa paki. rozne smaki były. w Pepco kupiłam bodziaki, musze sie zaopatrzec w kilka sztuk z krotkimi rekawkami, bo mam chyba tylko z 5 a teraz (jak) bedzie pogoda to bedzie akurat. he Mango az tak mama cie wkurza? nie probowałas z nia pogadac? a co takiego robi? a Ty mieszkasz z mama czy sama? Maya dzieki za info o tym topicu- jutro bede miec wiecej czasu to sobie podlukam, jak cos to nawet napisze do tej laski. Mango co do butków to mozesz podesłac, hehe bo wcale bym sie nie zdziwiła jakbym wam tu zaraz obwiesciła wiesci o nowym brzuszku hehe nie no zartuje teraz ale tak miedzy nami to jakos super to nie uwazamy oczywiscie nie ma finiszu we mnie ale nie zabezpiecamy sie w zaden sposob. wiec roznie to moze byc.mi jest wszystko jedno uwazam ze czasami lepiej jest wpasc, bo swiadomie to ja chyba sie predko nie zdecyduje a mojemu D to juz sie marzy druga dzidiza i cały czas dogaduje o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×