Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etera

18 tydzień ciąży - czy ktoś do mnie dołączy?

Polecane posty

O matko kochana:D jakiego byka walnęłam!!!!!! oczywiście SPRZĄTAŁAM HIHI przez rz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów jakaś wredna pomarańczka nam się miesza wrrrrrrr mayu urodził się mały Julian- Julek słodziak z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jaka pomarańcza? ja tu żadnej nie widze:D Zatrułam sie czyms cholera i mnie mdli ale wypiłam herbatke gorącą i ciut mi lepiej... Mój maz jutro jednak wyjezdza i w poniedziałek przed południem bedzie!!!ależ sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) miałam mdłosci cała noc i dzis mam taki "pusty żołądek" -podejrzewam pomidory jako sprawców mej niedyspozycji... Leczę sie miętą i juz powoli mi prtzechodzi. Mój mąż własnie mi napisał ze w południe wyjezdzaja!! ależ jestem mega szczesliwa:D za 24godz będę go mogła przytulic:D Miłej niedzieli kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja wieczornie mojemu Dawidkowi juz przeszło, nawet powoli apetyt wraca chociaz obiadku nadal nie chce- narazie zywi sie mm, kaszkami i deserkami, sprobowałam mu nawet zblenderowac obiad rzadko i dawac przez butle ale nie udał sie oszukac hehe pojechalismy dzis kupic cos małemu za pieniazdki od chrzesnych i kupilismy mu stoliczek interaktywny, kostke i takie fajne autko co w rekach trzyma pilota i przyciska a ono na sznureczku jezdzi w tym miesiacu to ja bede zagryzac zeby:/ za bardzo wczoraj poszalelismy, opierniczyłam Dominika, ale licze na to ze jednak nic sie z tego nie wykluje bo to w sumie był ostatni dzien okresu-tzn juz sama koncówka- praktycznie nic. wiec do tych płodnych troche brakuje ale kto wie... zła jestem dzis na wszystko bo nie na reke mi teraz ciaza:/:/:/ Dawid nauczył sie sam wchodzic i wychodzic z łożeczka, cwaniak moj:P Maya ciesze sie ze juz bedziesz miec meza przy sobie, w koncu:) zebyscie sie nie zapomnieli jak my hehe bo bedziemy mogły zalożyc nowy watek hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanusia i co chcesz nas opuścić :( mayu trzymam kciuki za szczęśliwą podróż męża do domu. widzisz Ty swojego zobaczysz już za kilka godzin. a mój wraca dopiero 28 i tylko na 9 dni. a wczoraj mówił że tak ma być do końca roku. i jak tak sobie policzyłam to wygląda na to że i święta i sylwestra spędzę z dzieciakami. i troszkę mi smutno z tego powodu. ale cóż czasami tak musi być :( u nas ok.Kacper zdrowieje. a Domi ma jakieś ciężkie noce często się budzi. chyba zęby idą. albo dolne 2 albo górne 3. a mango kiedy miała lecieć do swojego M.??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Iza zartowałam:P nie mam czasu na inne watki:P dzis w pracy miałam duzy ruch, wogole sobie nie siadłam, kregosłup mnie boli:/ przyjdzie Domino to bedzie masował:P Dawid mi sie naprawił, poszedł wczoraj spac przes 22 i obudził sie dopiero o 7 cała noc przespana,wogole humor mu wrócił- wyzdrowiało dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu dziś cisza. mój mężuś dziś wraca. coś się tam poprzestawiało. i jadę po niego ok 2. uciekam spać choć na chwilkę. pa mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Mężowie powracali to i żon nie ma hehe:) Ja odzyłam bo jednak jak krzyś jest to inaczej. Na zakupach wczoraj i dzis byliśmy...szukałam kurtki zimowej dla Patryka i nie moge znalesc żadnej! jUŻ NIE PAMIĘTAM CZY TO SMYKU czy w 5-10-15 była super kurtka za prawie 100zł ale zabrakło rozmiaru...no i zonk;/ Teraz mam chwile czasu bo emek auto robi-na części wydał 700zł a to jeszcze nie wszystko;/ Pozatym piekna pogoda i korzystamy ze słońca i spędzamy czas na świerzym powietrzu. Jak mąż wrócił to Patryk był na rękach u tesciowej i jak go zobaczył to strasznie sie zawstydził:D ale teraz lata za tatusiem:) Niewiem czy pisałam ale sam zasuwa przy meblach jak motorek,i jak sie zapomni to stoi bez trzymania. jeszcze z miesiac i zacznie chodzic. A jak tam u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka_Malinka ja też Ci polecam prenatal gripcare, dostałam go kiedyś od koleżanki i przyniósł mi sporą ulgę w mych "cierpieniach" ciążowych :) Następnym razem uciekaj od przeziębionych jak najdalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Maya witam spowrotem:) faktycznie straszna cisza sie zrobiła na forum, u nas w smie to nic nowego, Maya Dawid to juz mi bardzo dawno tak zasuwa hehe, a raczkuje normalnie biegnac:P dosłownie mowiac- mamy juz kilka swoich zabaw, ktore sa "wycwiczone",spryciarz moj:) ja ostatnio strasznie nie wyspana chodze, bo mały nie daje mi pospac dłuzej niz 6 rano- a my przeciez chodzimy bardzo pozno spac wiec jestem jak zombi:P chyba idzie małemu dwojka lewa bo cos tak dziwnie wyglada to dziasełko. kurcze a co z tymi dolnymi zabkami. w pracy robi mi sie coraz wiekszy ruch bo to swieto zaraz, ehhh juz nie zanudzam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) mOj mąż od dzis juz w pracy...szkoda bo super było przez ten tydzien gdy siedział w domku. Na 16:00 ide dzis na rehabilitacje:D cieszę sie i mam nadzieje ze pomogą bo krzyż to tak mi daje popalic ze wczoraj nie mogłam wstac do dziecka w nocy;/ Patryk nocek nie przesypia-minimum 2 razy trzeba wstawac i go lulac... W tym tyg emek wstawał a od dzis sama musze bo chcę,zeby sie wyspał,bo on po 5ej wstaje. Dziewczyny jak wygląda menu waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Maya spoerotem:) no widzisz jak to jest z tymi dziecmi- teraz Patryk Ci nie spi a znowu mi Dawidek spi:P idzie spac o 22 a budzi sie o 7. bez pobudki zadnej. menu wyglada mniej wiecej tak: 8 kaszka 10-11 jajecznica lub kanapeczka (dwie kanapeczki) z masełkiem, dzmem, szynka 14 obiad 17 parówka/kromeczzka 18 deserek 20 mm 22 kaszka na noc nie zawsze jest idealnie wg planu-czasami przeskoczy jakis popołudniowy posiłek to zalezy. ale na szczescie Dawidkowi apetyt wrocił i znów je jak jadł kiedys. mi cos ostatnio nie ukłąda sie z Dominikiem- nie mozemy dojsc do ładu, ja probóje jakos to ciagnac ale on za to wszystko psuje i nic mu nie pasuje- ale my tak czasami mamy. kwestia dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia trzymam kciuki aby wam sie poukładało. U nas wrecz odwrotnie-małzeństwo kwitnie,szczególnie po tej 3 tyg rozłące,ale my zreszta nigdy sie nie kłóciliśmy-raz jeden tylko emek krzyknął na mnie ale potem widziałam męczyło go to. Ja po porodzie nieraz byłam wredna dla niego i podziwiam go ze na moje złosliwosci nie reagował. Moje pierwsze małzenstwo to porazka i dlatego teraz nauczona doswiadczeniem inaczej podchodzę do związku. Nasze menu teraz takie - 6 cyc -8 kaszka -10;30 kanapeczka z wedlinka lub cos z jajeczkiem miedzyczasie chrupek jakis 13 obiadek 15-16 deserek 18 kaszka 20 cyc Czasami przed deserkiem jakas paróweczke mu dam lub kanapeczke i tez zje. Dobra uciekam sie zbierac na te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto:P Jak tam dziewczynki? Ja zbieram sie na rehabilitacje,wczoraj prawie 2 godz mnie "męczyli" najpierw prady na dół krzyza-rewelacja,potem lezałam na jakims łóżku leczniczym i masaż ręczny-chciałabym tak umiec masowac-mąż byłby zachwycony:D Mam 10 takich zabiegów do wykorzystania w dowolnym czasie. bede chodziła przez 3 tyg w poniedz,wtorki i srody bo tak mi pasuje. Poprawy jako tako nie czuje bo dalej przy zmianie pozycji boli i wstac ciezko ale mowili tam ze po tej seri bedzie czuc poprawe. No i u nas tyle a u was? Pozdrawiamy was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) z znowu ja tu pisze:P U nas goraczka wczoraj wieczorem 38.87... dałam ibum i spadła do 36.66 Noc oczywiscie nieprzespana wogóle-wyglądam dzis jak zombi podejrzewam ze to zęby bo wczoraj wyszła prawa górna dwójka...i druga dwójka idzie. Dzis temperaturt nie mierzyłam ale niby nie jest niunio goracy. Własnie pije kawke,zeby jakos żyć... Mango a Ty to już pewnie w nowym domku?:D daj znac jak tam:) Iza jak dzieciaczki? Nunusia i jak tam sytuacja z emkiem? mam nadzieje ze pełne porozumienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maya czytam Cie ale nie mam weny na pisanie jakos:P u nas juz jest po cichych dniach-ale to u nas normalne hehe Dawidkowi ida kolejne zabki bo cały czas raczki do buzi pcha i widac ze sie złosci- kolejne górne z tego co widze- ciekawe kiedy te dolne wyjda hehe dziewczyny kiedy na szczepienie idziecie? mi doktrka mowiła ze jak wyzdrowieje mały zeby przyjsc tylko powiem szczerze ze nawet sie nie orientowałam jaka jest ta szczepionka, czy skojarzona tez czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ok czas powoli biegnie. Kacper wyzdrowiał i od pon 29,10 zaczynamy ponownie odczulanie, Domi zdrowa broi jak zawsze. ostatnio wdrapała się na szfkę koło telewizora, włazi na oparcia kanap itp echhh skaczą z Kacprem po kanapach. mały szczęśliwy bo wreście ma kompana do zabawy. Damian ma anginę. ja czekam na konsultację w poradni chirurgii plastycznej w sprawie przeszczepu skóry po operacji usunięcia tego guza. mam już skierowanie na zabieg ale najpierw muszę isc na tą konsultację. lekarz mnie ostrzegał że operacja będzie bardzo trudna bo guz jest bardzo duży, połoczony z nerwami, ścięgnami, mięśniami i naczyniami krwionośnymi. ehhh boję się ale wiem że muszę to usunąc bo inaczej może się to zmienić w raka. piszę z kompa Damiana bo mój już praktycznie nie działa więc nie wiem czy uda mi się wysłać posta pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja ide w przyszłym tyg na szczepienie .Miałam isc w tym ale Patryk gorączkuje od zębów i czekam az mu przejdzie. Szczepionka u nas ma byc bezpłatna mmr chyba czy os takiego-nie mam jak sprawdzic teraz. Ja tak na chwilke bo niunio mi marudzi i zaraz go ululam a potem przed rehabilitacja chce na spacer póki pogoda jest. 3majcie sie dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaka cisza:/ nie fajnie- co tam dziewczyny słychac? Iza jak dzieciaczki-zdrowe Mango moze bys juz ise cos odezwała do nas!!! Maya jak tam na rehabilitacji?? u nas z nowosci to nowy zabek dolny w koncu hehe jak wasz edzieci odczuły zmiane czasu? u nas to w sumie na plus bo pozniej go kładłe i pozniej wstaje, od kilku dni wkładam Dawidka do spiworka bo jak juz si etak zimno zrobiło to by mi zmarzł w nocy boon przez sen to przybiera wszystkie pozy swiata hehe ostatnio to do w nogach łóżeczka znalazłam głowa w druga strone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas mnóstwo zajęć i czasu brak niestety... Mój mąż w tym tyg wczesniej kończy prace bo juz o 15 jest w domu i zawsze cos sie znajdzie do zrobienia. Jutro jedzie jeszcze do pracy i w piątek zrobili mu wolne wiec ma całe 4 dni laby:) Nunusia rehabilitacja spoko-masaz jest najfajniejszy i jestem juz po 6 zabiegach i dopiero mi sie mięśnie rozluzniaja-no ale krzyz jak bolał tak boli... Super ze ząbki Dawidkowi rosną:) u nas jest juz 5 sztuk i 6ty wychodzi-juz praktycznie na wierzchu. Patryk w nocy tez się wierci i musze wstawac kilka razy go przykrywac;/ noce nadal bez snu ale juz sie nauczyłam"chodzic na rzęsach":D Mieliśmy torta,ale niestety zdjęć brak bo aparat dałam bratu męża i miał go naładowac na niedziele(obiecał) i byłam pewna ze bateria sa naładowane,a tu lipa,no ale czego ja sie spodziewałam po takim kims jak on...zreszta nieprzepadam za nim... Co jeszcze.....aaaaaaa troche teściowa zaczyna mi działać na nerwy,do tej pory było miedzy nami jak najbardziej dobrze,ale ostatnio powiedziała coś co mnie dotknęło i teraz mam do niej dystans... niby jest ok,ale nie do końca-zobaczymy jak sie sprawy potoczą... Mango odezwij sie jak tam w nowym domku:) Iza a jak tam u was? Nunusia buziaki dla Dawidka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) My zmieniamy internet i od jutra do prawdopodobnie poniedziałku nie będe pisac;/ Bede miała dostep do neta na telu emka ale ja tam nie umiem pisac i tylko sie przy tym denerwuje wiec bede was tylko czytac. Bede tez miała tableta:D ale to tez jeszcze za około 2 tyg wiec wieczorami bede sobie mogła ogladac filmy na leżąco -lubie lezec i "grzebac"w necie. Jutro smutny dzien....my jedziemy na groby do rodziny męża a pojutrze do mojej. Przesyłam buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej! u nas nic nowego, dzien jak dzien hehe czekam na Domina bo sie dzis na jakies zakupy wybierzemy zrobic zapasy bo wsystkiego juz brak w domku ale tak to jest jak pracujemy na zmiane i nie ma juz kiedy sobie chodzic po sklepach, na obiad dzis ziemniaczki i udka pieczone-ja uwielbiam. kurcze musze isc zarejestrowac Dawidka na to szczepienie, ale nie spieszno mi do tego. Maya no to ładnie z tesciowa... ale tak to jest z kims pod jednym dachem, predzej czy pozniej zawsze pojawia sie jakies zgrzyty, mam nadzieje ze jednak z tesciowa nie bedzie tak zle :) ciekawe jak tam Mango, szkoda ze sie nic nie oddzywa ale ma pewnie teraz wiele spraw na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ u nas tez nic sie nie dzieje..dużo czasu spędzamy razem teraz:)ostatnie 4 całe dni emek był w domu i był z nami....ja tylko zła jak osa bo okres 1.11 dostałam,ale na szczescie mąż nie dał sie sprowokowac... Dzis ide na ta rehabilitacje jeszcze...w srode ostatni dzien... Końcem maja lub początkiem czerwca pojawi sie DZIDZIUŚ!!!!!!:D:D:D ale u mojego jedynego brata-więc zostane ciocią:D Patryk w miarę grzeczny-za tydzien jak sie nie przeziębi szczepimy na mmr....czytałam o tej szczepionce i troche sie boje-ale ufam swojej pediatrze i moi wszyscy znajomi szczepili swoje pociechy i było ok... Lece na kawke a wam życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... ale tu okropna cisza... w ciagu miesiaca napisałysmy raptem jedna strone:/ szkoda:( Maya ja tez sie obawiam szczepionki ale tłumacze sobie to tak, ze wszyscy bylismy szczepieni i "zyjemy". ja na okres nadal czekam ale pierwszy raz od porodu czuje go ze idzie.... moje cyce chca eksplodowache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam dłgiego posta ale mi go wcięło. po krótce co u mnie: Damian pojechał juz do pracy dzisiaj i już jest w robocie kończy po 19. Domi to taki szatan jakich mało. wszędzie jej pełno. ma juz 7 zębów. górne 1 i 2 jedną 4 i dolne 1. jest lekko przeziębiona. Kacperek zdrów, jutro odczulanie :) ja dostałam w prezencie od męża nowego lapka. moja Domi juz była szczepiona na mmr i dzielnie je znosła. dużo lepiej niż ja hihi pisałam z mango na gg ma jakieś problemy z netem i nie może wysłac postu. czy Wasze dzieci też tańczą jak słyszą muzykę?? całusy dla chłopaków. postaram się pisać częciej. a teraz idę zdjąć mojego szatana z TV. bo całuje telewizor i siedzi na pufach przed :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Nunusia tak karmie jeszcze rano i wieczorem,ale Patryk krótko je. dobrze Iza ,że u Ciebie wszystko wporządku-i mój syn to taki sam jak Twoja Domi-wszędzie go pełno :D Patryk jak słyszy muzyke to odrazu usmiech i dostaje powera:P jak stoi to sie buja na boki tak fajnie... Nunusia ja to zawsze czuje ,że dostanę okres-właśnie mi się skończył ,a dostałam rano 1.11...a Tobie się spóżnia?:P:P:P hihi Mango to czekamy na odzew:) Ja jutro idę ostatni raz na zabiegi... A szczepimy w poniedziałek-ale to juz chyba pisałam... Do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×