Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malakulka.

jak szukac pracy kiedy nie ma sie znajomosci i nie ma ofert?

Polecane posty

Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomek
Widzisz ewelekaaaa z tym się z Tobą nie zgodzę. Widać, że nie szukałaś pracy przez neta i nie wiesz dokładnie na czym to polega. Dane osobowe podajesz po to, żeby wysyłając odpowiedź na daną ofertę, pracodawca wiedział z kim ma do czynienia. Dzięki temu oszczędzasz czas na pisanie osobnych maili, itd., bo wszystko robisz bezpośrednio ze swojego konta na stronie. Czy nigdy na żadnej stronie internetowej nie podajesz swoich danych? A sklepy internetowe? Też potrzebują Twoich danych, żeby wiedzieć do kogo wysłać przedmiot...Takie oskarżenia w stronę portali są bezpodstawne. Sam mam konta na wielu stronach i nie czuję się w ten sposób oszukany, nie zauważyłem też żadnego uszczerbku na swojej prywatności. Piszesz jeszcze o wartości ofert pracy, jakbyś przynajmniej przejrzała chociaż część z nich...Akwizycja, naciąganie, itp. jest powszechne właśnie w takim spamie jak tu na forum. Na portalach masz bardziej pewne oferty niż gdziekolwiek indziej. Sam byłem już na kilku rozmowach kwalifikacyjnych, na które umówiłem się dzięki właśnie takim stronom jak pracuj.pl, jobexpress, gazetapraca. Na przyszłość najpierw sprawdź coś zanim zaczniesz wprowadzać ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystałem z portali typu gazeta.praca itp. miałem wiele rozmów kwalif. i nie narzekam . jest duzo p. handlowych , troszke akwizycji ale poza tym są tez ogłoszenia dla prac. administr. , ksiegowych , specjalistów itd. więc nie uważam żeby portale były nieprzydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaona
Nie wiem czy widzieliście ile kosztuje umieszczenie oferty przez pracodawcę na pracuj.pl. Chcę się ogłosić, ale tam biorą 500zl za 5 tygodni! Przecież to rabunek w biały dzień, może dla większych firm nie jest to dużo, ale dla małych spółek są to konkretne pieniądze. Znalazłam jobexpress.pl, gdzie ogłoszenie pracodawcy jest za darmo. Gdzie jeszcze można za niewielkie pieniądze umieścić oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 zł za 5 tyg to dużo ??? Chyba się tym całym intway zajmujesz że taka kasa to wydatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasin_k
Ja zdecydowanie bardziej wolę jednak Jobexpress.pl niż Pracuj.pl Gdy przeglądam oferty pracy na Pracuj.pl, to wszędzie wymagają minimum 1 - rocznego doświadczenia w danej branży, a gdzieś to doświadczenie trzeba zdobyć. O wiele bardziej wolę oferty pracy na Jobexpress.pl Owszem, tak jak i wszędzie, szukają tam osób z doświadczeniem, ale ktoś taki jak ja, nie posiadający doświadczenia, a za to mający dużo chęci do pracy, też może znaleźć jakieś oferty pracy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSALKA POLNA
job express jest beznadziejny,nie ma prawie w ogole ogloszen.po co rozsiewacie ten spam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol 102
eweelek, chyba nie wiesz co piszesz! Po pierwsze nie na wszystkich portalach musisz się logować żeby odpowiedzieć na ofertę (wspominany jobexpress ) ale nawet na infopraca są ogłoszenia, gdzie firma podaje mejla i możesz się z nimi osobiście kontaktować!! Po drugie ja swoją pracę znalazłem 4 miesiące temu jak? Przez net z portalu, więc jakoś mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manieczki
Jak jobexpress nie ma ofert?! Widać, że nie przeglądasz na bieżąco portali, tylko patrzysz na ogólną ilość ofert na stronie. Liczą się aktualne ogłoszenia, które cały czas napływają. Poza tym co wymagasz od stosunkowo nowego portalu. Jak znasz jakieś lepsze strony niż już tu w temacie wymienione to napisz, chętnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csssssssssss
" Jak znasz jakieś lepsze strony niż już tu w temacie wymienione to napisz, chętnie skorzystam." gazeta.praca.pl, pracuj.pl, infopraca.pl, jobrapido.pl i wiele innych a zachwalanie jobexpress co drugi post to nachalna reklama :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jobexpress to największe gówno wśród tych portali. PORAŻKA NA CALEGO!@!!! Nie wchodźcie nawet na tą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barman
ladnie wygladaja i prezentuja dosc wysoka usability, z ofertami nie wiem jak w sumie tam jest, bo nie przygladalem sie bardziej procz tej liczby 5000..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
nie wiem czemu ktoś tu tak psioczy na jobexpress. ja szukam pracy co prawda od niedawana i może jeszcze nie mam rozeznania, ale kumpel polecił mi ten portal, więc się tam zalogowałam. ofert jest tyle co na innych portalach i odzew też jest, bo już miałam 2 rozmowy przez jobex. wiadomo, że nie ograniczam się tylko do jednego serwisu, zalogowana jestem chyba wszędzie. nie widzę powodu by skreślać jakiś serwis z góry. trzeba działać wszędzie gdzie się da. takie jest moje zdanie, ale być może jestem głupia i się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No prosze Cie
Ja psiocze np. bo malo jest aktualnych ofert - jestem ksiegowym to praca albo jest dla glownych ksiegowych (10 lat doświadczenia) albo akiwycja wiec tez was prosze skonczcie, bo najlepsza reklama portalu sa oferty a ten wypada prz innych blado nawet przy infopracy :) a do pracuje nie ma co porownywac....sorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest dobrze
myslalam ze bedzie latwiej znalesc prace :((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to psiocz dalej
psiocz dalej, ale nie zabraniaj ludziom wyrażać swojej opinii. moim zdaniem jobexpress jest funkcjonalny, szukanie przez ten portal jest proste i szybkie, a wszystkie oferty są sprawdzone. każdy ma prawo do swojego zdania i swobodnego wypowiadania się na forum, więc nie przesadzaj z tym narzekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapniezap
Moim pierwszym wrażeniem też było że mają mało ofert w porównaniu z innymi portalami, ale też prawda jest taka że mają bardziej konkretne propozycje i lepsze filtry wyszukiwania. Ja u siebie widzę też że jak mam dużo podobnych ogłoszeń to mi się nawet tego czytać nie chce. A jak jest mniej to jakoś bardziej się na tym skupiam. Paradoksalnie, ale tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina570
Witam Jako osoba pracująca w różnych w firmach rekrutacyjnych, HR nie raz korzystałam z różnych serwisów pracy. W chwili obecnej portale z jakich korzystam przy szukaniu pracowników, orientowaniu się w nowych ofertach to pracuj.pl, gowork.pl Ten pierwszy ostatnio ku mojemu zdziwieniu wkroczył na rynek seriali tasiemców !!!! Jakie było moje zdumienie gdy oglądając m jak miłość ( i proszę tu bez uszczypliwości) jeden z bohaterów otworzył komputer i stronę pracuj.pl. I ten głupi tekst "mój kolega dzięki temu portalowi znalazł pracę". Ja rozumiem trzeba się promować, reklamować itp no ale niedługo z lodówki będzie mi wychodziło masło z etykietą pracuj.pl Każdy walczy o klienta jak może ale taka reklama to trochę mało poważnie wygląda w przypadku tak dużej firmy jak pracuj.pl Gowork.pl firma z dużym potencjałem szybko się rozwija i można liczyć na jakieś konkretne oferty. Szukałam dzięki nim pracowników i współpraca przebiegała w porządku. Z infopraca.pl i praca.pl czy job.pl korzystałam ale nie spełniały jakoś moich oczekiwań i były na słabszym poziomie jak dla mnie. Strony internetowe jakoś mało konkretne nie przekonały mnie.Może jeszcze kiedyś się jeszcze do nich przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trener Wellness
Szanowni Państwo, Szanując Państwa prywatność oraz mając na uwadze przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, zwracamy się z zapytaniem o możliwość przesłania Państwu drogą mailową naszej oferty pracy - współpracy na stałe lub dodatkowo Jeżeli wyrażają Państwo zgodę, prosimy kliknąć w odpowiedzi na www.martadymek.suportio.pl Z wyrazami szacunku -- mgr Marta Dymek Trener Wellness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetanka99
Musisz po prostu sie postarac,dobrze napisac CV -najlepiej korzystajac z takich serwisów www.kariera.pl/cv i wysyłac Nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak szukac pracyyy
Sluchajcie jak szukac pracy? Osobiście czy przez internet >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
U mnie w firmie przyjmujemy CV tylko mailem. Już pare razy się zdażyło, że przyszła osoba z papierowym, ale od razu została poproszona o wysłanie mailem. U nas jest cała baza danych CV. Jak jestesmy kims zainteresowani to dzwonimy, umawiamy sie. Po skonczonej rozmowie w przeciagu jakiegos okresu czasu (max.1 mc) kadry oddzwaniaja z informacja czy przyjety czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajacy pracy prosze o porad
Do Mario Bolucci: To rzeczywiście wasza firma działa fair i w porzadku. Może mi ktoś doradzić jak szukac pracy ? Ja juz rece rozkladam bo nie wiem jak i gdzie ? :( Jestem absolwentem kulturoznawstwa mam 24 lata. Mniejsza z tym jaki kierunek skończyłem ale szukam pracy doslownie wszędzie. Pytam na produkcji itd nigdzie nie ma :( Urzędy omijam szerokim lukiem bo tam liczą sie tylko cieple posadki po znajomości bo wiadomo że absolwentów po studiach humanistycznych jest setki tysiące dlatego takie stanowiska są oblegane. Zrobilem kurs zawodowy spawacza heh i nawet tu nie chca zatrudnic. Ja juz sam nie wiem czy cos jest ze mna nie tak ???? Przeciez jestem normalną pracowitą osobą bez nalogów, o co chodzi ???? Prosze o jakies porady. Aha pracy szukam w Krakowie .Jestem absowentem UJ. Moze niech ktos poda jakies firmy. A moze gdzieś wyjechac ??? Ale jak ??? znajomi sa w Holandii pracują przez agencje i mowia ze warunki i place cos strasznego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loska
Ja tam znalazłam pracę przez odkryjfirme.pl i jestem bardzo zadowolona. Szybko i profesjonalnie zostałam potraktowana. Dostałam oferty dopasowane do moich możliwości i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaJ
Teraz znajomości już tylko nie znaczą co kiedyś. Na chwile obecną liczy sie wykształcenie i chęć do pracy. Spróbuj moze przygotować dobre CV, list motywacyjny i poszukaj ogłoszeń, na portalach związanych z praca forach itp stron. Możesz np zacząć szukać tutaj http://praca.money.pl/oferty,pracy,miasta,0.html , wydaje mi sie że spokojnie znajdziesz tam sporo ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arko11
dziewczyno. Żeby szukać pracy musisz mieć dobre cv, dobry list motywacyjny. Trzeba umieć się sprzedać. bez tego ani rusz! Jak nie masz dobrego cv to skorzystaj z generatora szybkiecv ;) i już powinno być dużo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem Kochana bo ja nadal szukam alternatywy dla pracy więc ci nie powiem:P Robiłam w życiu różne rzeczy i w czasie jak zajmowałam się tymi zajęciami zyskałam sobie swoich fanów więc czasami do mnie dzwonią i umawiamy się że coś dla kogoś zrobię-więc to mi znacznie ułatwia przetrwanie. Co jeszcze mogę powiedzieć Przez cały czas szukam i testuję różne sposoby pozyskiwania większych niż 10,100czy nawet 1000zł na miesiąc-parę z nich wsadziłam już do szuflady i zamierzam z braku laku do nich wrócić No a praca na etacie-hmm kiedyś ją miałam, nie było źle, ale kompletnie nie miałam już ochoty na nic, pomijając już fakt że czasu mi brakowało na cokolwiek-nie o takim życiu marzyłam, no ale życie to nie bajka... Nie wiem, chyba sie już uzależniłam od szukania, zwłaszcza że skutkiem ubocznym tych poszukiwań zawsze są jakieś kieszonkowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×