Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dj brfhh

czy są tu mamy dzieci,które zaczęły b.późno chodzić?

Polecane posty

Gość gość
gupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wnuczek ma 17 miesięcy chodzi przy meblach ale sam jeszcze nie chodzi martwię się bo moja wnuczka a jego siostra miala12 miesięcy jak już chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek pierwsze kroki postawił dopiero jak miał 16 miesięcy. Do 13 miesiąca nie potrafił nawet stać na nogach ani sam ani przy czymś. Trochę mnie to niepokoiło ale z drugiej strony widziałam że cały czas robi małe postępy więc czekałam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie by wasze dzieci pracowały nad chodzeniem czy mówieniem to polecam wam zapisać je do www.hopibec.pl w Warszawie. Organizują tam zajęcia ogólnorozwojowe, które rozwijają motorykę, mowę i kreatywność małych dzieci. Zajęcia są organizowane dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 00123
Moja curka. MA pul roku chodzi. Przy meblach na pal ach nie chodzi Sama Martwi mie to lekarz. Muwi rze maczas na chodzenie Co robic kolana ugina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraOlga
Mój syn jest całkowicie zdrowy, a zaczął chodzić samodzielnie w wieku 20 miesięcy i prawidłowo się rozwija. Odkąd skończył rok chodziłam z nim codziennie za ręce, później za jedną rękę i nic to nie pomagało, a jak miał 20 miesięcy, to zaczął chodzić sam z dnia na dzień i od razu biegał. Organizm sam wie kiedy jest gotowy do chodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek, ma 17 miesięcy i samodzielnie nie chodzi. Też jesteśmy pod opieką neurologów i niby ok. Ale mnie to bardzo niepokoi tym bardziej że synek nie łapie jeszcze sam równowagi. Przy meblach staje od 11 miesiąca a, raczkuje od 12m. Sam zrobił raz 2 kroczki ale jak się zapomniał i myślał że go trzymam. Neurolog mówi że jest gotowy do chodzenia ale nie wiem w czym tkwi problem że jeszcze tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 111

Mój też ma 16 mc i nie chodzi 😞 mało tego,  ma problem z utrzymaniem równowagi więc sam też nie stoi. Przy meblach chodzi.

Do jakiego soecjalisty powinnam się udać? A co jeśli wogole nie zacznie chodzić? Jakie mogą być powody? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Witam mój synek ma już ponad 3 latka i nie chce chodzić od razu na dupę siada woli raczkować na kolanach albo jednym kolanem a drugie przerzuca śmiesznie jakby biegł za rączkę ładnie chodzi przy meblach to samo ale jak się go puści to zaraz na dupę niemały z żoną już pomysłów próbowaliśmy wszystkiego pchaczy i chodzików chusty pod pachami itp 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
1 minutę temu, Gość Adrian napisał:

Witam mój synek ma już ponad 3 latka i nie chce chodzić od razu na dupę siada woli raczkować na kolanach albo jednym kolanem a drugie przerzuca śmiesznie jakby biegł za rączkę ładnie chodzi przy meblach to samo ale jak się go puści to zaraz na dupę niemały z żoną już pomysłów próbowaliśmy wszystkiego pchaczy i chodzików chusty pod pachami itp 😞 czy czas udać się do specjalisty czy czekać cierpliwie ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mała mała będzie mieć 17 miesięcy 10 czerwca chodzi wokół kanapy sama i wchodzi na nią sama ,ale co do chodzenia żeby sama ruszyła to strasznie się boi i płacze dam wam przykład kilka razy jak się zapomniała i puściła paluszka co się trzymała i jak ja wolalismy to zrobiła może ze 3-4 kroki sama ale jak już się kapnela ze ja nikt nie trzyma to w płacz , później próbowaliśmy ja do siebie puszczać nic tylko zaczęła kucać aż jej nóżki drżały i płacz niewiem co jest , ale za to dużo mówi alfabet cały powie policzy do 10 kolory tez powie jak jej się pytamy tak samo zwierzętatka jakie odgłosy robią tez wszystko powie ale to już mówiła jak miała 14-15 miesięcy teraz jeszcze więcej mówi a mam znowu znajoma co jej mała się urodziła wcześniej i zaczęła chodzić po roczku jak skończyła ale słowa oprócz mama tata nie powie to teraz niewiem czemu co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×