Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronikasaadelko

*****KOPENHASKA 18 MAJA*****

Polecane posty

Gość gosia1450
Dziewczyny, a można pić herbatki ziołowe, np. miętę albo zieloną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam zielona i czerwoną herbatę:) dobrze wspominam ta dietę, pierwsze 3 dni były najgorsze, a reszta już ok:) no i ta ryba, której nie lubię:( drugi raz nie wytrwałam na niej 6 dnia mnie pokusilo, teraz jestem na 10dniowej, ale myślę ja zacząć jeszcze raz:) schudłam na niej 7kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA0406
Witajcie Moje Drogie Koleżanki:) Już kiedyś wypowiadałam sie w tym temacie to znaczy razem z Wami rozpoczynałam diete kopenhaską czy też szwedzką no ale niestety moje mocne postanowienie pozbycia sie zbędnych kilogramów i silna wola dały znać o sobie już czwartego dnia diety:( Wstyd było mi się przyznać do tego że nie wytrzymałam i założyłam swój własny wątek ale poraz kolejny wytrzymałam zaledwie cztery dni ;( po czym na jakiś czas dałam sobie spokój z odchudzaniem ale jak widać na załączonym obrazku wróciłam :) Zaczynam od dzisiaj ponieważ nie mogę już dłużej patrzeć na moje "zatłuszczone" cielsko:( Źle się w nim czuje :( Nadszedł czas abym w końcu coś z tym zrobiła:) Mam czas do 14.08-muszę schudnąć około 20kg-mam nadzieję że tym razem mi się uda:) Czy jest ktoś kto tak jak ja jest na pierwszym dniu diety?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, to znowu ja :)! Wracam powoli do życia po kopenhaskiej :)! Pierwszy i drugi dzień to była masakra, akurat dostałam okres i zjadłam dużo więcej niż powinnam, dlatego od wczoraj jestem na diecie musli\\\'owej. Jem jogurty naturalne z musli i otrębami, czasami warzywa i owoce. Jako przegryzkę wafle ryżowe. Nie jem po 18., ćwiczę na Body-Space\\\'ie. Mam nadzieje, że w ten sposób utrzymam wagę w okolicy 60kg. A jak Wam idzie? Kamcialol, gdzie jesteś???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deedee000
Emilchen, przede wszystkim gratulacje, super schudlas na kophanskiej. Gratuluje samozaparcia. Przeczytalam wasz topik i widze jak trudno jest przejsc te dietke. Inne kobietki jakos tu nie zagladaja za czesto, ale fajnie by bylo, jakbys nadal pisala, jak znajdziesz czas - jak sie trzymasz po kopenhaskiej, jak ci idze, co jesz. I najwazniejsze, czy waga nie idze do gory. Trzymam kciuki za to, zeby nadal spadala . Ale naczytalam sie, ze waga wraca, nawet jak sie niewiele je. Ale to chyba nieprawda. Jeszcze raz gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcialol
emilchen jestem jestem,pracuje tylko teraz 12 h dziennie i nie mam czasu zagladc tu czesto mimo to sie staram :P ja na diecie kopenhaskiej schudlam 5 kg,czyli schudlam do 54kg nie jest to duzo ale zawsze cos, po tej dietce jem owoce,male porcje i jakos idzie,dobrze ze moja praca jest az tak absorbujaca hehe wiec nie mysle o jedzeniu:p mimo to zdarzaja sie chwile slabosci :( jakis batonik czy porcja frytek,mimo to nie mozna sie zalamywac,mamy prawo do kliku grzeszkow:P heh pozdrawaim,szczegolnie ciebie Emilchen :) ciesze sie ze o mnie pamietasz,jak tam rocznica rodzicow:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamcialol :)! Super, że tyle schudłaś! Uważam, że 5kg w 2 tygodnie to bardzo dużo :)! Teraz przed nami trudny czas utrzymania wagi. Niedziela i poniedziałek były dla mnie masakryczne w związku z rocznicą rodziców właśnie. Byliśmy w restauracji, gdzie jedzenie było nam odgórnie zaserwowane i nie miałam wpływu na menu. Zjadłam tyle tłustego, że masakra. Po południu oczywiście jeszcze tort i alkohol. Hamowałam się, żeby nie podjadać niczego więcej, ale dostałam okres i rzuciłam się na słodkie. Od wtorku zaczęłam stopować, bo dopiero co weszłam w swoje ulubione dżinsy w rozmiarze 38 i nie chcę tego zaprzepaścić. Mam nadzieję, że więcej takich faz nie będę miała :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkole
hej dziewczyny zaczelam diete dzis, ciesze sie ze jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcialol
wiatj kinkol:P heh ja juz skonczylam diete i moj koncowy efekt to 5 kg:P hm w pracy czesto mam na nocna zmiane i czesto jej wtedy zupke chinska ,myslicie ze sa on baaardzo tuczace?:P nie moge sie bez nich obejsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkole
hej Kamcialol dziekuje za wsparcie, 1 dzien za mna, bylo ok, ale zastanawiam sie czy nie robic sobie dnia przerwy na same owoce plus jogurt, staram sie biegac a w tej diecie jest duzo bialka, wiec nie chce zeby mi sie rozbudowaly miesnie zanadto co myslicie? pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcialol
oooo ale cisza:P chyba juz nikt sie nie odchudza!:) a sezon krotkich gaci juz otwarty:P ja jeszcze raz startuje i to od jutra:P potzebuje zgubic minimum jeszcze 5 kg:P wazne wydarzenie juz za kilka tygodni w moim zyciu bedzie i hmm sukienka piekna ale ale cialko moje niestety nie hehe dlatego wiec ,podejmuje walke jeszcze raz,Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkole
Kamcialol, jestes? zaczelas diete? ja niestety musialam przerwac, zaproszenie na kolacje ktorego nie moglam odmowic no i niestety, :-( chce zaczac od dzis ale motywacja slaba, probowalam wcisnac sie w dzinsy ulubione ale nawet lydki nie weszly zalamalam sie i zjadlam 2 czekolady horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcialol
heh kinkol nie zalamuj sie :P ja ciagle dzialam,narazie slaaaaabo mi to idzie tylko 1 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Wam idzie? Dlaczego nic nie piszecie? Ja nawet dobrze się dziś czuje, ale zamiast 1 grzanki, zjadłam dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I coś Cie ten topic tak opuściły!? Ja mam dziś siódmy dzień. Wczoraj wieczorem wypiłam piwo i zjadłam pół bułki, ale nic nie przytyłam przez to. Jeszcze 0,3 kg. mi spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcialol
waze 55 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przy 162 :(:( jeszcze z 3 kg :):):):):):)):):):)): pozdro kicia119:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
06.06 minie dokładnie rok od zakończenia diety, a moja waga wciąż wskazuje dokładnie 61.3 kg. Więcej widać nie zrzucę, ale i tak jest OK :)! Najważniejsze, że nie doświadczyam yoyo ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×