Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

wybrałam wiązankę

Polecane posty

Gość sdsdf
jesli masz ciemniejsza karnacje to rozowe,jak jasniejsza biale.choc tez moze sie zlac.. ale roz lepiej wyglada.a kiecka jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepiękna, uwilebiam te kwiaty, ja bym wybrała różowe aby się odznaczały od sukni a nie zlewaly z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet
postawilabym na roz...choc bialy tez bylby sliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiecka biała, góra ma podobny krój jak ta na zdjęciu. Karnację mam dosyć jasną więc może faktycznie zdecyduję się na białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet
:) naprawde ladne kwiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf
hm no ja tez mam jasna,a chcialam ciemne storczyki,ale chyba wezme jasny roz..bedzie za duzy kontrast.hm choc ten roz jest delikatny,powinien pasowac jesli takie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfjsdnskj
Prześliczny bukiet! Będziesz jednak musiała wziąć poprawkę na rodzinę, jeśli masz tam starsze ciotki, teściową itp. W takim przypadku mogą wziąć górę przesądy na te kwiaty i możesz mieć marudzenie z ich strony, które pewnie w dniu ślubu może być niemiłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem tkwi w tym, że poza zdjęciem nie widziałam nigdy takich, choć z drugiej strony za specjalnie to i nie szukałam. Porozmawiam z Panią w kwiaciarni, może cos poradzi i wtedy się rozstrzygnie pewnie samo, bo wezmę to, co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, że pogrzebowe pewnie, tak? O to chodzi? Bo ja już cos takiego słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfjsdnskj
Ja tam nie mam przesądów, ale chodzi o to, że pogrzebowe i to nieszczęście przynosi. Sprawę możesz olać spokojnie, tylko wiem, że ślub to stres i jak jeszcze ktoś Ci będzie krakał w dniu ślubu to możesz się wkurzyć. Ja kiedyś kupiłam wiązankę kali lub lilii i problem był jeden: ten słupek w środku mocno farbował i trwale i nie można było tego doprać. Ale to się zapytaj w kwiaciarni czy to lilie tak mają czy kalie, bo nie pamiętam, a wyglądają dość podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to lilie mają taki słupeczek z brudzącym pyłkiem - kalie nie brudzą :) A przesądami się raczej nie przejmę, wzięłam już na nie "poprawkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idfjsdnskj
W takim razie nie ma problemu. Ja osobiście wybrałabym różowe, a nie białe, żeby się z suknią nie zlewały. Dużo szczęścia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona__ do wczoraj
cześć Polka!! dzieki za to ze wpadłaś na mój topik:) wydaje mi się ze ten bukiet który wybrałas bd bardzo ladny ale rózowy a nie bialy-no chyba ze ta Twoja sukienka nie jest biała ale np. kremowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest to samo, ale ta sama "rodzina" kwiatów. Równiez piękne moim zdaniem. Masz jakis pomysł na bukiet? Ile kosztują - nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Narzeczona!!!! A własciwie Żona :) Now iesz, tak jak pisałam, nie mam pojęcia czy dostanę taki delikatny róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona__ do wczoraj
sprobój popytac wkilku kwiaciarniach, a np. moja kuzynka to wybrala się na targ kwiatów(?) w kazdy razie tam sie wiekszość kwiaciarni zaopatruje i kupiła chyba za 70 zł 2 ogromne storczyki ;) które normalnie są od 100zl (para)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co byłam tydzień temu w kwiaciarni i mówiłam, że chcę bukiet skromny np same róże na mikrofonie, gdy zobaczyłam kalie i te kantadeski to zgłupiałam, są tak piękne, że teraz nie umie się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do ksiedz-to tylko nick
ja wole biale-ale sa przepiekne w wersjiii roz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, to też niezły pomysł :) Polatam trochę z pewnościa, poza tym może mogliby zamówić specjalnie dla mnie. Ktoś taki jak ja - widzisz ja nie miałam problemu, bo róże wybrałam do cywilnego, więc oczywiste było co wybiorę do kościelnego :) Róże też uwielbiam, ale po pierwsze kalie są cudne, a po drugie - moja Mama miała do ślubu kalie i tak pomyślałam, że ja też chcę. Popatrz trochę winternecie, na pewno znajdziesz Twój wymarzony, który chwyci Cię za serce i wtedy sie okaże czy będą to róże, kalie a może w ogóle cos innego - np. kamelia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallaaa
no piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie bardzo ładne! :) Sama nie mogłam mieć długiego czy dużego bukietu ze względu na rozmiary własne, ale chciałam. Do białej sukienki polecałabym właśnie różowe, zresztą troszkę Cię "ożywią". Jeśli coś można doradzić, pokaż w kwiaciarni jakiego koloru masz sukienkę, żeby dobrała Ci dobrą wstążkę do owinięcia łodyżek. Moja siostra miała podobnie owijany, sama sobie robiła, ale to jedyne jej "dzieło" które mi się mniej podobało, bo srebrna, szeroka wstążka dawała czasem wrażenie taśmy izolacyjnej :) Chociaż jej pasował, trzeba przyznać. A właściwie taki bukiet możesz sama śmiało robić :) Nie wymaga zbyt wiele wysiłku, fantazji czy talentu do układania kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynko, bardzo dziękuję za radę odnośnie wstążki - masz faktycznie rację. Ja sama nie jestem imponujących rozmiarów (chodzi mi o wzrost), ale średniej wysokości obcas powinien zrobić swoje. Pani w kawiaciarni powiedziała mi, że nie mogę przy moim wzroście miec wiązanki, która mnie \"przytłoczy\". A jaką Ty miałaś? Oglądałam kiedys Twoje zdjęcia ale nie pamiętam... wtedy oglądałam raczej suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z miasta E
no super! chyba też sobie taką zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to tak naprawdę bez różnicy czy będą cantedeski czy kalie :) zależy które akurat będą w kwaiciarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×