Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

wybrałam wiązankę

Polecane posty

Polka, a mogę zapytać jakiego wzrostu jesteś? Ja byłam przekonana że długa wiązanka troszkę mnie \"wyciągnie\", ale siostra stwierdziła że duże bukiety są najlepsze dla ogólnie \"dużych\" kobiet, długie dla wysokich. Troszkę się na tym zna, na pewno więcej bukietów widziała i robiła ode mnie więc zdałam się w zupełności na nią, powiedziałam tylko jakie kwiatki chcę mieć- a chciałam na pewno goździków. Tutaj daję zdjęcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4709d914322db6a9.html . Bukiet siostry też z goździków, świadkowi zrobiła stroik do butonierki z takich jak miała ona sama, z czarną wstążką, mojemu mężowi podobny do mojego (czerwone goździki i kremowa wstążka). Na zdjęciu też jej bukiet widać. Ja mam 160 cm., plus niecałe 8 cm. obcasów, siostra ponad 10 cm. więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynko, wszystkie centymetry sie zgadzają :) u mnie jest całkiem podobnie. Ja do cywilnego tez miałam mały, okrągły bukiet, z kremowych róż, własnie dlatego, że nie jestem zbyt wysoka a suknie miałam średniej długości. Teraz \"wystąpię\" w ślubnej długiej i Pani mi powiedziała, ze lepiej będzie mieć \"smuklejszy\" bukiet, ponieważ ja nie jestem szczuplutka drobniutka jak Ty i on właśnie ma mnie nieco wysmuklić ;). Dyskusyjna jest długość łodyg tych kalii, bo przy moim wzroście nie mogą być zbyt długie, bo będę wglądała bardziej jak do skoku o tyczce, a nie do ślubu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do swojego ślubu też miałam długą suknię. Ale szczerze mówiąc, bukiet spodobał mi się taki jaki miałam. Tak jak pisałam, zaufałam siostrze przynajmniej w tej kwestii, że długi ogon wiązanki nie będzie mi pasował przy takim wzroście. No i podobało mi się też to że miałam goździki we włosach (właściwie kalie do koka też można), goździki miał mąż w butonierce, i dekoracja na sali podobna :) Z tych bukietów które wybrałaś najbardziej podoba mi się pierwszy. Może dlatego też że biel zawsze muszę czymś przełamać, a w ogóle rzadko się na nią decyduję. Ale też kształt bukietu jest najładniejszy (chociaż na trzecim niewiele widać). W tym drugim jest jak dla mnie za grubo tych łodyżek, może przyzwyczaiłam się do takich bukietów z kalii gdzie jest więcej na górze, ale wydaje mi się że taka dużo cieńsza podstawa wiązanki o wiele lepiej wygląda. A długość w tym pierwszym jest bardzo fajna, zdziwiłam się że tak pasuje, bo niby krótki bukiet z kalii, a zgrabnie wygląda. Kolor możesz dowolny wybrać, mi się właśnie ten pierwszy różowy który na początku pokazywałaś podobał. No i biała wstążka ładnie wygląda przy zostawionych liściach i kolorowych kwiatach. Powodzenia w wyborach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynko, ja też miałam takie róże jakie w wiązance wpięte we włosy. Włosy mam czarne, róże były kremowe i slicznie to wygladało. Myślę, że cieńsze łodygi mają cantedeski - są podobne do kalii, więc może na nie sie zdecyduje? Nicolle20 - policzyłam te zdjęcia ;) do tarłam do Twojego wybranego i... suknia jest \"smukła\" więc wydaje mi się, że taka \"lejąca\" wiązanka będzie ładnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie Polka1973. Też tak myślałam ale wolałam sie upewnic czy aby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobiazg :) a raczej sama przyjemność. Wszystkiego Naj... Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj może drobiazg ale zawsze to jakieś utwierdzenie w swoich przekonaniach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×