Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macocha z ojczymem

Wasze dziecko i nowa partnerka jego ojca - jaka relacja?

Polecane posty

Gość gość_Kinia
nie chcę pisać na forum, bo to bardzo prosty sposób. Niewyobrazalnie prosty. Strach pomysleć ze ktos móglby spróbowac to zrobic. Prosty niewykrywalny. Mogloby dojsc chyba do zbrodni doskonalej. Jedynie potrzeba podstaw medycyny. Ona jest pielegniarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tej szmacie takiego srania narobiła, że nie wiedziałaby gdzie ma spieprzać. Policja i prokuratura zostałyby o wszystkim powiadomione tak na wszelki wypadek, żeby dalej wywłoka nie kombinowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
zabezpieczyłam się jakoś na wszelką ewentualnosc. Jakby co wiadomo będzie gdzie i u kogo szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym szmacie nie odpuściła. Nawet jakby umorzono postępowanie to w gacie ze strachu by srała na przesłuchaniach i zostałby jakiś dowód. Więcej by korfie taki pomysł do łba nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
widocznie nie byłaś po tej drugiej stronie. To każdego z nas spotka. Byłam tam już 4 razy. Przez kochankę męża 2. Wiem co mnie czeka. Ona nie wie. Wiem co mam robić, jak żyć. Ona żyje w nieświadomości. Uwierz mi. Cieszę się z tego, że będę miała inną drogę jak ona. Napewno dużo lepszą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanicom sie w doopach przewraca. Zrobiom se wlasne to chlopu sie odechce i nastepnom bedzie mial bez dziecka a potem nastepna bedzie chciala zajmowac sie dzieckiem. Ile dziecko moze miec macoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha jakby tak każda panienka mojego ex męża chciała być macochą to dziecko by miało pół dużego miasta macoch. Dziennie średnio miał 2. Miesiac to średnio 60. Buahaaa dobry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie wierzyć mi się nie chce, że gość_Kinia to eks żona. Jakieś ku/rw.isko chciało ją zabić a ta siedzi cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisała tu niedawno jako kochanka, że jej żonaty kochaś chciał aby zabiła jego żonę, a teraz wcieliła się w postać żony. Może chce żonę wystraszyć, że ją zabije, jak nie odda jej męża swojego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
Niestety byłam jego żoną. Nie wiedziałam, że pisała tu jakaś kochanka coś podobnego. Jaki nick tej kochank ? - to bardzo cenna informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
Nie mam siły chodzić na policję. Jestem częściowo przywiązana do łóżka. Przecież 2 śmierci kliniczne w krótkim czasie nie pozostały bez echa. Nie trudno się chyba domyśleć. Jeśli znów coś mi się stanie - nie daj Boże to nie będą bezkarni. Tyle mogłam zrobić. Oni wzajemnie się siebie boją, przecież wiedzą co oznacza ewentualne rozstanie. Wiedzą na co ich stać. To jest ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oni powinni być ukarani za pierwszym razem - tak działa prawo karne a nie dopiero za trzecim i jak się tobie coś stanie. Nie masz siły chodzić na policję? Wystarczy zadzwonić do dzielnicowego i powiedzieć że eks mąż ze swoją kochanką chcieli ciebie zabić albo złożyć donos do prokuratury opisując wszystko dokładnie. Wysyłasz poleconym i dochodzenie się toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_Kinia dziś Niestety byłam jego żoną. Nie wiedziałam, że pisała tu jakaś kochanka coś podobnego. Jaki nick tej kochank ? - to bardzo cenna informacja xxxxx Pisała tu jakaś zdzira jakiś miesiąc temu, że jej żonaty kochaś chciał, aby zabiła jego żonę, ale ona się wycofała ponoć. Nicka nie pamiętam. Pisała coś w tym stylu, że on jej mówił i płakał, że ta jego żona nigdy nie umrze i tymi słowami prowokował ją do tego aby zabiła jego żonę. Poszukaj w tematach zakładanych przez kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
nie mam siły to były zbyt straszne wspomnienia. Nie mam siły tego rozgrzebywać. Wiele mnie to kosztowało. Wystarczy mi, że budzę się z krzykiem w nocy. Wystarczy mi to, że czas zatrzymał mi się praktycznie na umieraniu. Zostałam praktycznie sama, bo jak wejść w życie, gdy przed oczami ma się straszne przeżycia śmierci ? Wiem, że trudno to zrozumieć, ale naprawdę gdy wie się co jest dalej to zmienia sposób patrzenia również na ten świa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
dzięki za info. Otóż kochanka mojego męża nie bardzo się wycofała. Moja historia jest sprzed kilku lat. Trudno pewnie o taki zbieg okoliczności, żeby pisała na tym samym forum co ja, no ale podobno w życiu nigdy nic nie wiadomo. Jak widzicie na wszelki przypadek powinnam nadal mieć się na baczności. Nie wiem co jeszcze mogą wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super relacja ,jesteśmy kumpelkami.Chodzimy razem na zakupy a matkę pijaczkę tylko źle wspomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dlaczego wtedy nie zgłosiłaś próby usiłowania zabójstwa? Dlaczego lekarz nie zgłosił? Dlaczego ta koorffa dalej pracuje jako pielęgniarka? Przecież ona zagraża ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojego syna nie muszę nastawiać przeciwko nowej partnerce ojca, bo sam jej nie lubi. Syn ma 15 lat, a jego ojciec wziął sobie dupę 25-letnią, podczas gdy sam ma 45l. Laska jest głupia jak but, z twarzy też niezbyt piękna, jedynie figurę ma ładną i chyba na to poleciał mój były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takiego? wystarczyło powiadomić policje i prokuraturę i już pielegniareczka dope by wycierała sobie w pierdlu. Jaką ty masz rodzinę? Jak doszłaś do siebie to też nie powiedziałaś lekarzowi i nie kazałaś powiadomić organów ścikgania? To jakiś kiepski żart chyba,bo ja bym takie piekło w tym szpitalu zrobiła, ze sami wezwaliby policję w trybie natychmiastowym. Wszyscy pacjenci dowiedzieliby się to szmacisko w białym kitlu to morderczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia, już daj spokoj z tym sf. Nie wymyślaj i nie rob z siebie życiowej sieroty. Slabo piszesz to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby nie wezwali policji to po wyjściu ze szpitala pierwsze kroki skierowałabym na komendę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinia to pewnie jakaś kochanka pielęgniarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
dopiero niedawno zaczęłam chodzić na nogach. Mam swoje lata. Najbliżsi też nie są młodzi. Starsi ludzie, którzy nie mają siły wyjść z domu. Rodzice są po 70 tce. Nie są poradni. Sami już wymagają opieki. Nie mają tak sprawnego umysłu jak młode osoby. Zresztą chyba nie wiedzieli co się dzieje, dopóki nie odzyskałam przytomności. Przez wiele miesięcy po reanimacji nie było ze mną kontaktu. Miałam problemy z mówieniem, nie mogłam pisać. Działał mi tylko słuch. Nic nie mogłam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
Czy myślicie, że po reanimacji przy niedotlenieniu mózgu człowiek się budzi i wychodzi zdrowy do domu ? Wiele osób widziało jak ciężko było mi wstać z łóżka. Mam wielu świadków swojej choroby i karty wypisowe ze szpitala. Takie pamiątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne jepnięta kochanko kopnięta w zad przez żonatego weź już te leki od psychiatry bo ci się pogorszyła z rana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
hmmm mam również akty małżeństwa. Ślubu cywilnego i kościelnego, bo nie było wtedy konkordatu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jeszcze masz? dope obsraną? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
zdjęcia ślubne też mam. Kosztowałoby mnie to życie. Krytykuje mnie pewnie jakaś kochanka. Może miałaby ochotę zrobić coś takiego żonie faceta. Dlatego na forum nie informuję jak mbie chcieli zabić. Zbyt wiele kochanek mogłoby spróbować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Kinia
dają świadectwo ślubu kościelnego :)) w skrócie myśleniowym akt. Dowiedz się w parafii, w której był ślub to ci dadzą jak będziesz miała zostać chrzestną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to sfrustrowana kochanka nie wymyśli przez weekend, gdy żonaty kochaś spędza czas z rodziną i nie odbiera od niej telefonu? Tak ci się marzy kinia podcierać dope jego żonie? To ustaw się w kolejce jako srajtaśma w pobliskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×