Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość heya9
narazie są ciche godziny. Pewnie miną jeszcze ciche dni... Heh te wozki...zaczne o tym chyba myslec za kilka miesiecy, bo jak na razie mysle tylko by zaakceptowano fakt ze jestem w ciazy i przyjeto moja nienarodzona jeszcze fasolke z radoscia...ach a to ponoc taki piekny okres w zyciu kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya a to Twoje pierwsze dziecko?Ciąża to cudowny czas ale to zaczyna się od drugiego trymestru jak już brzuszek się zaokrągli,czuć ruchy...a początek jak dla mnie to strach o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya, nic się nie martw, mama na pewno zwariuje na punkcie wnuka/wnuczki, trzeba dać jej tylko troszkę czasu. Maleństwo, ty tam nie oglądaj żadnych stron tego typu, bo optymistycznie nie nastrajają. A jutro będizemy trzymać kciuki. nie dam rady nic wiecej napisać, bo padam z nóg. Spałam 18 godzin dziś i ide dalej do łóżka, ledwo widzę na oczy... miłego dnia babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya - w zeszłym roku w czerwcu urodziła znajoma (teraz już rodzina).Była na 3 roku studiów. Teraz kończy 4. Studiuje dziennie. Małżon pracuje dorywczo więc nie mają lekko. Termin miała na 1.06, a 9 zdawała ostatni egzamin...heheheehhe...urodziła 14....Dla chcącego nic trudnego. Piąty rok jest chyba najlepszy na ciążę - bo zajęć mało, w 2 semestrze już piszesz pracę. Także nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
dziekuję dziewczynki za wsparcie! to moje pierwsze dziecko i pierwsze przerazenie tak duze:) moj kochany wciaz mi powtarza, ze bede cudowną mamą, ze wszystko sie ulozy, mam sie nie martwic, bedzie mi pomagal...wierze mu, bylebym tylko miala tyle sil po porodzie i przed. Najwazniejsze by mamusia i dzidzius byly zdrowe jak rybki( a propos rybki- sledzika bym sobie zjadla, ojej, masakrycznie bym sobie zjadla sledzika!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya zapraszam do siebie :D mam w smietanie i w sosie koperkowym...a i korniszonki :) zapraszam u mnie takich rzeczy nie brakuje ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
hehe, z mila checia! bo ja nieroztropnie zakupow nie zrobilam na niedziele, amieszkam obecnie na pzredmiesciach wiec nie ma szans na sledzia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak majoweczka, dziś objawów cała masa.. chciałam iść jutro na betę, ale nie ide, bo moja mała fasolka daje mamie ciągle znać, że jest gdzie być musi. Właśnie skończyłam wymiotować :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wymiotuje, przed chwila zjadlam 8 posilek tym razem sledzie i ziemniaki w mundurkach jestem slaba ciagle leze ;>jestem zmeczona i taka slaba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! znowu nasmarowałyście :D cały weekend byłam w szkole - jak tylko wracam to padam ze zmeczenia! ale jeszcze kilka egzaminow i koniec :) dziewczyny, ja tez cały czas śpię! Dziś 39 dzień od ostatniej miesiączki! :d rośniemy! ten dzien był dla mnie wyjątkowo stresujący, bo właśnie dokładnie w tym dniu straciłam zarodek w zeszłym roku. Teraz już musi być dobrze! :) Muszę najpierw przeczytać to, co napisałyście przez weekend, żeby dołączyć do dyskusji! Ale najpierw coś zjem ;))) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Hej,witam wieczorkiem:) Heya,ja też jestem z lubelskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, znalazłam fajną tabelkę: http://babymed.com/Tools/Ultrasound/first_trimester/Default.aspx wybieramy ile tygodni na gorze i ile dni od naszej ostatniej miesiaczki a potem wyskakują nam rozmiary dzidzi :) a dla tych co nie znają ang: gestional sac- to pęcherzyk ciążowy crown-rump lenght - odległość ciemniowo-siedzeniowa, czyli ile ma nasza dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynyy !! Ja jak zwykle nie w temacie pewnie. Pojawiam się dość sporadycznie - nie wiem czy mnie ktoś tutaj jeszcze pamięta ? ;-) Dzisiaj miałam drugi a zarazem ostatni dzień kursu przedmałżeńskiego .. Aaaaj ksiądz był super, ale później mieliśmy zajęcia z taka tam para małżonków ooooj tragedia ! Co mnie nastraszyli odnośnie ciąży to szok !! Ponoć pierwsza ciąża jest bardzo podatna na ryzyko poronienia (koszmar :-/ ) I nie wiadomo co jeszcze. Byliśmy oczywiście na mszy wszyscy razem i jak zobaczyłam te małe dzieciaczki, które miały otrzymać chrzest to się lekko wzruszyłam :-). To było niesamowite przeżycie. Wyobraziłam sobie, jak sama trzymam na rękach takie maleństwo ach .. Chętnie wyślę Wam moją stronkę na NK , ale szczerze mówiąc wolałabym na maila .. Kafeteria ot jednak niezbyt prywatne miejsce do rozmowy i \"ujawniania\" się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! majóweczko, czytałam to co wkleiłaś, i stwierdziliśmy z moim mężem ż to musi być prowokacja, bo takich dbi*li to się chyba sieje ;) U mnie ok, nic nie boli, nie wymiotuję, tylko senność i kłopoty z koncentracją.... hmmm w tym ostatnim jestem mistrzem. Jednak chętnie bym się z Wami zamieniła na żyganko, bo mnie dopadło coś innego. Przed planowaniem dziecka leczyłam się z nawracającej grzybicy i żadna wielka higiena leki itd długo nie pomagały. W rezultacie po długich zmaganiach miałam od pół roku spokój.... no ale ciąża lubi takie rzeczy więc coś czuję że witaj ponownie.. :/ Byłam w czwartek u gina i wszystko ok, a od piątku mam kremowe, lekko żólte upławy i czuję taki lekki dyskomfort. Niby nie mam ciągłego swędzenia ani nic z tych rzeczy, ale już schizuję. Sorki za dokładność opisu, ale ja tu się zastanawiam jak sobie z tym poradzić. Jutro zadzwonię do swojego lekarza i zapytam co i jak, i czy mam przyjść na wizytę. Wiem że w 1 trymestrze niewiele można brać, ale kurde, nie chcę żeby się coś rozwinęło :/ Poradzicie coś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaj odnośnie ciąży to wyobraźcie sobie, że w sumie nie odczuwam już praktycznie żadnych objawów (chyba, że po prostu tak mi spowszedniały) w każdym razie jem trochę więcej (czyt. dużo więcej) Muszę się ograniczyć, bo w dniu ślubu nie zmieszczę się w sukienkę i to wcale nie z powodu dzieciątka !! ;-) hehe Nie wymiotuję już, owszem odczuwam mdłości, ale radzę sobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya, nic się nie martw mamą, ona musi się przyzwyczaić do tej myśli. Zobaczysz że jak się oswoi z wizją bycia babcią, to zacznie szaleć z radości :) hmmm co do nauk przedmałżeńskich, to ja pamiętam, że nam na naszych, Pan z poradni opowiadał o antykoncepcji, i negując prezerwatywy, mówił ze "są złe bo ja tak twierdzę" i już. Więc trzeba przymykać oko na to co mówią bo to często są hobbyści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Monisiu,ja mam dokładnie ten sam problem z tą infekcją:(Jutro idę do gina,czytałam,że są leki w 1 trymestrze np.Nystatyna,które można brac i które ginekolodzy przypisują:)Ja też nie doleczyłam tego świństwa i teraz gdy parę dni temu dowiedziałam się,że jestem w ciąży,zaczynam odczuwac jakieś delikatne swędzienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez mialam lekko grzybice i smarowalam po konsultacji z Gp clotimazum tylko ja akurat angielska wersje ..wiec mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
U nas na naukach było to samo co piszesz Monisiu,hihi:)I wszyscy się uśmiechali pod nosami,takie głupoty gadają na tych naukach,że hej:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziakicia, tylko ja byłam u gina 2 dni temu i niebardzo mam kase zeby placic co 2 dni za wizyte 100zł. wiec zadzwonie i jak mi powie ze nystatyne moge brac, to spoko, mam kuzynke w aptece;) a jak kaze przyjsc, to trudno, idę, bo dzidzia najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Heya,a mamą się nie martw,potrzebuje trochę czasu,tak uważam:)I zobaczysz,że pokocha maleństwo i oszaleje na jego punkcie,jak pojawi się na świecie,głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
ja o takich infekcjach to nic nie wiem. szykuje się do pracy,jutro mówie kierowniczce cała prawdę ciekawe jak zareaguje..ja ciągle senna jestem,zmeczona nic mi sie nie chce..narazie mdłości najwięcej rano.. miłej nocki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×