Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość malenstwo209
Karolka83 Heheh no to luzik :D:D Myślałam, że nikogo nie ma kto słucha takiej muzyki jak ja :D. W tym roku już nie pojade nw Wood ani na Jarocin buuu :( no, ale czego się nie robi dla dobra dzidzi :D A co myślicie o imieniu Nancy? czyt.Nensi. Ja już rok temu z chłopakiem zastanawiałam się nad tym imieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Karolka83 Kocham tą piosenkę :D:D:D Kojarzy mi się z walentynkami w 2007r :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to się kurde pochwaliłam, jak to dobrze się dziś czuję, jak tryskam energią. Pokarało mnie, rzygam jak kot :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Kajuśka przyłącz się do nas i posłuchaj dobrej muzy-przejdzie może:) ja miałam sprzątać chyba już od wczoraj..he he..nie chce mi się tylko non stop w kompie siedze:) mi po tych pierogach smutki przeszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Maleństwo ładne imie:) mi się podoba KUNDZIA:) :) Serio serio...ale mąz powiedział ze zwariowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Kajuśka to tak samo jak ja kiedys napisałam, ze mi krwawienie przechodzi a po chwili sie ze mnie lało A co do wymiotów mnie narazie to ominęło :P Kundzia hmmm :D:D:D A mi się podoba :D rzadko spotykane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzę temperaturę codziennie o 8 rano przed wtsaniem z łóżka i jak narazie wynoki 37,1, kilka razy zdarzyła się 37,0. W ciągu dnia podnosi się i jest w granicach 37,5 - oj wiem, że takie mierzenie nic nie daje w ciagu dnia, ale wole sprawdzac, czy czasem nie spada, bo to jest niebezpieczne! Karolka - sama temperatura w sobie nic nie znaczy- wazne ile masz normalnie, w I fazie cyklu. Ja mam zawsze 36.5, po owulacji podnosi mi się do 36.8, a jak zaszłam w ciążę to odrazu wiedziałam po temperaturze, bo właśnie 37-37.1 Generalnie mam fioła na tym punkcie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Dziewczyny macie konto na naszej klasie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Maleństwo ja mam konto na naszej klasie:) a Ty?nmozę się jednak dziewczyny zobaczymy mniej więcej w realu-czyli na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Ja jestem za ! :D Mam tam zdjęcie z usg mojego maleństwa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Filipinka85 masz słodkiego Synka ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Maleństwo b.fajne nazwisko:) a ten mały chłopczyk cudowny juz szukam linka do mojego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo dzięki... kochany urwis z niego. nasze fasoleczki takie same .... e ciężarófki a wy jak macie konta na nk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
daga.p. Ty też masz śliczne Maleństwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesc dziewczyny widze ze wesolo tutaj dzis ja bez mdlosci zjadlam sloik golabkow specjalnie pojechalam autobusem do polskiego sklepu :) jakie poswiecenie..hehe aaa i korniszony weszly jeszcze mniaam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
:)ja też byłam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Która z Was ma taką fajną świnke morską ? :D:D Ktoś na mnie wchodzi i nie wiem kto to xDDD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
majoweczka09 Słodkaaaa ! :D:D Ja mam 2 króliki, rybki i żółwia wodnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie siebie tak zobaczyc :) taraz juz mamy o sobie jakies wyobrażenie wizualne :) jakoś mi się humor poprawił, na moje mdłości działa zestaw z McDonalds hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
majoweczka09 Fajny tatuaż :D:D Ja miałam mieć robiony latem no, ale teraz to sobie poczekam rok :P. A co z kolczykami w szpitalu? Ja mam w języku i w wardze no i obawiam się, że będe musiała je zdjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×