Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość Karolka83
Dziewczyny jeszcze raz dziękuje za wszystkie gratulacje.. Kajuśka to są moja pierwsza ciąża:) Tilli Tilli twój pęcherzyk już duży..moje maja po 5,2mm i 5,3mm i już było serduszko..dlaczego moje takie malutkie?:( czy to źle? już mam przezwisko w rodzinie tirówka,bo stwierdzili ze tak fajnie od cieżarówka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Junior śpi. Masakra bo produkuje 2 trójeczki a czwórki nie wylazły do końca. :/ Klaudia - gratuluję. :D. Ja miałam plamienie w zeszły piatek + bóle brzucha. Dostałam Duphaston i nakaz leżenia co przy prawie 1,5rocznym dziecku jest niemozliwe (chyba, że jest u babci) Wózek mnie kosztował 1422zł razem z fotelikiem i adaptorami do jego zapięcia. Jest cięzki i ma duże pompowane koła ale nie potrzebowałam lekkiego natomiast potrzebowałam dużych kół. Chciałam osobną gondolę i osobną spacerówkę. Jak na 3 funkcyjny nie uważam aby był specjalnie drogi...ale nie był też tani... W każdym razie w Częstochowie był to najtańszy wózek spełniajacy moje wymagania więc nie miałam specjalnego wyboru. :D Dzięki Majóweczka. Zdjęcie już z lekka przeterminowane jest. Dobranoc babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka :D slonko 5 mm to maja Twoje zarodki !!!! Twoje blizniaki kochane u mnie pecherzyk ma 14mm zarodka jeszcze nie ma jak zmierzyc nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Mój maluszek ma już 16 miesięcy i z łezką w oku pamiętam czerwiec 2007 , kiesy dowiedziałam się o nim :))) Zdrowych dzieciaczków i bezproblemowych ciąż z całego serca Wam życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli :) no to super, sugestia dla mnie, że przy moim pco też muszę sobie strzelić drugie dziecko w miarę szybciutko :) majoweczka, ja bym nie wydała, ale też myślę, że to jest kwestia zarobków, jak byłaby to zaledwie mininalna część moich miesięcznych zarobków (ale się rozmarzyłam), to pewnie bym nie patrzyła na wózki w okolicach tysiąca czy dwóch. Punkt widzenia zależy wiadomo od czego :P Klaudia, takie plamienia ponoć mogą się zdarzyć, bo macica się złuszcza czy cuś. Ja zaraz na początku miałam taki brązowawy śluz i lekarz mi powiedział, że to pewnie dlatego :) miłego wieczorku babeczki, ja jeszcze o dziwo nie śpię, więc idę sobie z mężusiem pokonwersować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutówka 2010
tilli to na kiedy masz teraz termin ?? 8 luty już chyba nieaktualny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
tilli dziękuję za rozwianie moich wątpliwości..moja mama kochana parę minut po 22 wpadła do mnie z truskawkami..nie ma to jak dbać o córkę.. mówię wam dobranoc :)miłych dzidziusiowych snów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
Hehe, wiecie, ze dopiero skumalam jak wyslalam odp? faktycznie jest 8 :D jej, nawet z tego wszystkiego zapomnialam kiedy nasze swieto:D Przepraszam Was babeczki kochane! ale biorac pod uwage fakt, ze zanim dojde do siebie tak umyslowo po rewolucji poporodowej odetchne z ulga moze juz jakos po tygodniu, czyli akurat na 8 marca:D dobranoc, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja w ten weekend nie mam za bardzo dostępu do internetu, bo jestem u rodziców, tyle co od siostry.... Ale postaram się nadrobić wszystko. Karolka GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 serduszka, super :D Majóweczko, ja wózka za 6,5 tysiaka bym nie kupił na 100% bo i po co... No chyba,że bym zarabiała miesięcznie 30 000 zł , to taki wydatek byłby dla mnie niczym ;) Tlilli, pewnie,że zaczekaj z badaniem, nie ma co latać za często. U mnie bez zmian, mdli i spać się chce. Witam nowe mamusie i pozdrawiam :) Uściski dla Was wszystkich kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolka ogromne Gratulacje.Bedziecie miec podwójne szczescia :D Tilli nie przejmuj sie wielkoscia pęcherzyka sama mówiłas ze pewnie pozniej miałąs owulacje a jak długie masz cykle? Sosrki ze tak mało sie odzywm ale duzo pracuje i Majka wymagajaca jest jak to w tym wieku dziecko. Duzo zdrówka wszystkim mamom.Jutro ide do lekarza mam nadzieje ze co bedzie widac u mnie bez zmian zadnych objawów. Dzisiaj robie urodzinki wiec zaraz na zakupki bede bułeczki piekła z szyneczka i pieczarkami . pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Hej,witam Was:)U nas leje od rana,paskudna pogoda:(Wybieramy się na obiadek do teściów:) Ja idę jutro do lekarza,wyśle mnie pewnie na usg,aby potwierdzic ciążę.Termin mam na koniec lutego wg. kalkulatora porodu na razie wychodzi 24 albo 26 luty,coś koło tego:) Mam obawy,jak dam sobie radę z dwójką dzieci,starszy synek będzie miłą skończone 2 latka,jak urodzi się maleństwo.Mam nadzieję,że jakoś dam radę....:\ No i będę musiała isc na zwolnienie...a pózniej na wychowawczy.Teraz pracuję,z synkiem siedzi teścio no ale z dwójką dzieci sobie już nie poradzi,nie ma mowy:( No i moja alergia:jestem silną alergiczką,do tej pory byłam na sterydzie donosowym,bo bym się zasmarkała i zakichała na śmierc.Odstawiłam lek jak tylko dowiedziałam się o ciąży i już zaczynam powolutku odczuwac jego brak,także nie będzie zaciekawie do końca lata,będę się bardzo męczyła i to będzie akurat przez cały pierwszy trymestr:( Mam tysiąc myśli w głowie,pełno obaw...Jak to wszystko się ułoży,jak będzie?...Też tak macie?:) Ale cieszę się,że jestem w ciąży.Pozdrawiam Was wszystkie,życzę duuuużo zdrówka Wam i dzidziom,miłej niedzieli,papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowka 2010- ja mam termin 8 luty wpisany w karte ciazy i na razie go nie zmieniam poczekam na usg polowkowe i z wymiarow moze mi lekarz zaproponuje inna date poza tym nie przywiazuje uwagi do dat rownie dobrze moge urodzic w styczniu (tfu tfu) jak i 28 lutego Fryzella - ojjj...moje cykle wahaja sie od 36 do 60 dni... ale ostatnio wiem ze owulacje mialam dopiero w 22 dc bo uzywalam testow owulacyjnych ja sie w ogole nie martwie malutkim zarodkiem :) Witania:) dziekuje, tak wlasnie zrobie, poczekam my jedziemy nad morze wiec odezwe sie wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daa.p.
Hej. Witam niedzielnie. Madziakicia - u nie będzie ta sama sytuacja. Junior w marcu skończy 2 latka, a już będzie drugie...Może dam młodego do przedszkola - otwierają od 2 lat...bo z jednej pensji niewyżyjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
dzien dobry dziewczynki. ja jutro bede umawiac sie z moim doktorkiem na wizyte, moze bedzie chcial abym przyszla od razu, a moze dopiero w 6 tyg(w pon zaczyna sie 5). Na razie wszystko ok u mnie, tylko lekkie pobolewanie w podbrzuszu, ale to norma wiem, bo czytalam;) wiec zaczynam oswajac soie z mysla i juz prawie mi sie udalo i to piekne ze bede mama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
witam dziewczynki,a u mnie pogoda ładna okna pootwierane słychać śpiew ptaszków..cudnie:) jutro idę do pracy nie było mnie tam prawie dwa tygodnie.. u mnie najgorsze mdłości..dzisiaj rano to zapach truskawek mi tak strasznie przeszkadzał..na wymioty mi się zbierało.. teraz siedzę z kubkiem zimnego mleka mąz robi zapiekanki(kajzerka z serem z piekarnika)mniami..a potem mam nadzieje na ługi spacerek.. buziaczki dziewczynki.. od jutra malo będzie mnie tutaj bo w pracy mam poblokowane takie strony..będę późno wracał itd..mam nadzieje ze za chwilę pójdę na jakieś zwolnienie..:) dziewczynki mam jedno jeszcze pytanie:czy np.zwolnienia na ciąże musi wystawiać jeden lekarz tylko cały czas czy może np.dwóch lekarzy? ja będe chodziła do dwóch lekarzy-pana i PAni:)jeden bezpłatnie i drugi prywatnie..nie chce być uzależniona tylko od jednego.. buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
Karolka swietny pomysl podsunelas. najlepiej znalezc sobie dwoch lekarzy, gdzie jeden z NFZu. bo gdyby doskwieral nagly brak pieniazka, potrzeba lekarza ogromna...faktycznie, to rowniez trzeba przemyslec:) przeczytalam post o wozku za 6 tys!!! o masakra! to chyba jakis z GPSem, silniczkiem i miejscem dla dodatkowego pasazera. a moze sam wyprowadza sie na spacer? hehe:) przerazaja mnie te ceny. chociazby 999 zl za wozek normalnie dreszcze mnie przechodza, brrr... a teraz rozpoczne pewien temat: ktora kobitka zaszla w ciaze z Was mimo nieustabilizowanej sytuacji materialnej(patrz. studiuje wciaz, nie ma pracy, lub inne)? i jak sobie z tym radzi( o ile takie sa wsrod Was oprocz mnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc heya no niech sobie kupuja te wozki chociaz ten ktory laska pokazala na kafe byl bardzo nie praktyczny, wcale nie mial bajerow tylko w takim starym stylu byl jak za czasow naszych babc ...no niestety wszystko w tych czasach kosztuje ale bez przesady...:D damy rade..nie wydajac 6,5 tysiaca...::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya ja mam sytuacje materialna w miare ale niestety w wiekszosci to moja facet ma kase :/ natomiast z innej strony jest malo stabilna jak narazie :( ale jak rodzilam 1 corke to bronilam technika z wielkim brzuchem :) dasz rade!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
A jak bronilas to mialas juz prace, czy poprostu normalnie konczylas dopiero szkole? Mam nadzieje ze w przerwach na karmienie bede mogla robic projekty. A moze warto powiedziec, bede ROBILA projekty, bo nie mam wyboru musze sie spiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
Wlasnie powiedzialam mamie. Jest troche zalamana...nie jest to łatwe wiedzac,ze ona mysli co mysli... Narzeczony rozkreca wlasny interes, idzie do przodu wciaz i na to wyglada ze bedzie dobrze, ale to dopiero poczatek, na jesien mielismy przeprowadzac sie na wies, ale zaczely powstawac jakies problemy z tym a teraz to juz nie wiem...:( Rano cieszylam sie,z e nosze cos pod serduchem, a teraz...Czuje jakbym zrobila cos bardzo, bardzo zlego, zawiodla wszystkich, zmarnowala sobie juz na starcie zycie i teraz moze byc tylko gorzej....pomozcie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya-ja konczylam technikum mialam 21 lat jak zaszlam moj mial jakas byle jaka prace ..studiow juz nigdy nie zaczelam...dasz sobie rade...uwierz moja mama tez na poczatku nie palala entuzjazmem a teraz kocha mala bezgranicznie ...zobaczysz rodzina szybko oswoi sie z ta mysla..a juz wogole jak malenstwo sie narodzi..poczatki sa trudne ale sobie poradzicie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam prace w ciazy i udalo mi sie z macierzynskim itd...to byl fuks szybciej nie mialam dlugo stalej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
No ja parcy w ciazy raczej nie zaczne, bo studia jeszcze, ale skoro to 5 rok, 7 przedmiotow, w tym pewnie indywidualny tok nauczania, czyli konsultacje specjalne dla mnie...moze sie uda, sciagne pokarm, zostawie w lodowce, dziedzie z tata a mamusia siup na uczelnie...tak jakby to widze troche, skoncze pozniej ale skoncze te studia!!! czy to ma byc w terminie czy po! cholerka, jestem zdolna przeciez...cos wymysle, ale czy starczy mi sily i samozaparcia? dotychczas bylam zdolny, ale leń, a jak myslicie? odmieni mi sie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Hej Dziewczyny ! daga.p. Jeżeli chodzi o foty z Turcji to chyba na moim profilu je oglądałaś :P Tam właśnie zostało poczęte moje Maleństwo hyhyh :) A u mnie bez zmian. Dzisiaj przeryłam kilkanaście stron o krwawieniach i doszłam do wniosku,że moje prawdopodobnie jest spowodowane nadżerką :o Jutro jade do lekarza. Trzymajcie za mnie kciuki żeby z Maleństwem było wszystko ok i żebym nie musiała zostać w szpitalu ! :( A teraz lece, bo jade do Wrześni odwiedzić maluszka z którym jestem na zdjęciu na nk ;). Jutro się odezwe jak wróce od lekarza. Módlcie się żeby wszystko było dobrze, bo ja już trace nadzieje :( Miłego dnia Wam życzę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya nie wiem bo moja mala byla tak absorbujaca ze nic mi sie juz nie chcialo :( zalezy od dziecka i od sily ale mysle ze sobie poradzisz ..malenstwo trzymam kciuki boze jak ja sie dzis czuje palce mi dretwieja i jestem taaaaka ciezka :/ do tego spac...:( a musze na miasto jechacpokupowac upominki bo za 2 tygodnie Polska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
maleństwo trzymam kciuki!!! wszytsko bedzie dobrze! nie mozesz sie tak stresowac, bo on nie pomoze, a moze tylko pogorszyc. Więc głowa do gory i moze lepiej nie czytaj wiecej zanim lekarz nie powie ci co to tak naprawde oznacza. bo mozna zwariowac takie rzeczy czasami pisza. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Heya9 uważam ze nie masz czym się martwić,5rok studiów-spokojnie skończysz..gorzej gdyby były to początki..bo wtedy więcej zajęć..zobaczysz każdy Ci pomoże..naprawdę uważam ze to nie jest powód do stresu:) dziewczynki mam jedno jeszcze pytanie:czy np.zwolnienia na ciąże musi wystawiać jeden lekarz tylko cały czas czy może np.dwóch lekarzy? Wracam do tego pytania bo zastanawiam się czy będzie problem dla pracodawcy(czy może się czepnąc?) i czy dla Zusu jak na przykład w lipcu będe miała zwolnienie od Lekarza ginekologa Pani X,a np.w sierpniu od lekarza ginekologa Pana Y. tak formalnie czy tak można? ps.ja dopiero wstałam,po spacerze taka zmęczona,w ogóle nie mam sił.. MALEŃSTWO będzie dobrze-pamietajL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za odpowiedzi.Heya najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy.Daj mamie trochę czasu i myśle że i ona zacznie się cieszyć. Boli Was może krzyż?bo ja czuje jakbym miała jakąś szpilę wbitą... No mi gin tłumaczył że plamienie może być bo trofoblast wrasta w sciany macicy i naczynka nie wytrzymują i pękają i ta krew musi odejść.A niepokojące są skrzepy krwi.Ale ja się martwię najmniejszą plamn ką.Też mam już dziecko 3-letnią córcię i w tamtej ciąży ani plamień ani bóli krzyża nie miałam. Ja wózek 3 lata temu kupiłam za 700zł 3-funcyjny ale wiem że ceny znacznie poszły w górę i teraz coś ok.1500zł.Jestem z lubelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×