Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość malenstwo209
Zaraz zobacze jeszcze raz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 tatuaze kolczyki tez byly wszedzie ale wyjelam ze wzgledu na prace przy jedzeniue :(mam kolczyk w pepku jeszcze i w nosie w pempku trzeba bedzie wyjac niebawem bo przestaje sie dopinac w spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
majoweczka09 widziałam już wszystkie świnki :D Słodkie :D Ja kiedyś też miałam :P:D. Kurrrrcze bez kolczyka w języku seplenie :P Po porodzie w razie by mi zarosły dziurki znów sobie zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
ej..a jakiego ma linka majóweczka? coś przegapiłam help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, już sobie zapisałam twoje sposoby na mdłości. A myślałam, że będzie bez problemów :P Kama, beta śliczna, niczym się nie przejmuj :) Pysiula, nie miałyśmy okazji się poznać, bo pojawiłam się troszkę później. Nie ma takich słów, które cię pocieszą, ale chciałam powiedzieć, że mocno trzymam kciuki za wizytę u lekarza i za to żebyś się znalazła już wkrótce na takim samym forum tylko z innym miesiącem :P może marzec? Trzymaj się ciepło, zdrówka dużo życzę!!! Pruderia w trampkach :) Witaj w naszym gronie! Widać tak miało być! 2 szkraby będą się razem lepiej chowały :) Wpisz się do naszej tabelki! Ice blue, kochana, chyba mnie z kimś pomyliłaś. Ja jutro wchodzę w siódmy tydzień dopiero :) a też już chciałabym być dalej, najlepiej w drugim trymestrze :) Miłego wieczoru kobietki, u mnie już lepiej, bo zjadłam prawie całą dużą pizzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Wiem, wiem no, ale jak będe rodziła to pewnie juz nie bedzie innego wyjścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tu taka idiotka buszuje po kafe nie chce sie ujawniac bo kiedys na jednym forum zesmy miala spina!!!!!!!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
majoweczka09 Jaka idiotka ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka znajoma podszywaczka zna moj pseudonim ale po co ma mi wchodzic na nk kiedys jej niezle dowalilam bo zaczela jakies herezje odwalac wiec niech spada hehe karolka prosze bylam u ciebie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
Majóweczka fajne zdjęcia..świnki boskie -ta czrnulka przypadła mi do gustu:)córka pieknisia:) strasznie mi się podobają Twoje fryzury:)ja musze coś z moją głową zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, Ja też kocham rockowe klimaty... choć nieco łagodniejsze niż ty:-) Morskich świnek miałam w zyciu z 6 :-) Imie Nancy podoba mi... a kojaży mi się z serialem Weeds:-) To jest serial o takiej mamuśce która handluje marychą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czarnulka swinka to samiec wszystkie sa samce :) a ten czarny to nasz faworyt :) a co do fryzur to ja fryzjerka jestem heh ciagle robie cos z wlosami tylko teraz nie moge :( bo nie wyjdzie i mam ciemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
naprawdę fryzurki pierwsza klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten Twój dzidziuś to już rzeczywiście taki coraz bardziej "dzidziusiowaty" :) Mój mąż się dzisiaj namiastki oka u naszego dopatrzył i cieszył się jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Mnie tez jakos tak muli. Chyba sie położe. Miłej nocki Dziewczynki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×