Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Ooo, weszłam na wagę i mam kilogram mniej :?: nie wiem dlaczego... Żadnych wymiotów ani biegunki nie miałam... Hmmm dziwne... Daga dobrze, że wyniki ok, a piasek się wypłuka. Najważniejsze, że we krwi jakichś świństw nie ma typu toxoplazmozy... Szcerze mówiąc nie spotkałam się, żeby lekarz liczył inaczej... Jak jest np 8 tydz i 3 dzień to lekarze mówią, że to 9ty, bo tak jest w rzeczywistości, a z resztą jaka to różnica... Ice blue, ja nie mogłam nawet kęsa mięsa przełknąć od 6 do 8 tyg ciąży.I nie dało się na siłę... Teraz zaczyna mi smakować... :) Majóweczka, na którą masz wizytkę, będę trzymać kciuki i napisz po co tam u dzidzi :) Nie stresuj się, będzie wszystko ok, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Witam tą deszczową porą :) Piszecie o wynikach...ja muszę iść na te badania w końcu...1 dostałam skierowania ale jeszcze nie byłam troszkę się stracham więc poczekam chyba aż mój ślubny wróci (za tydzień) to zemną pójdzie:) Ja mam kamień w nerce i dowiedziałam się o nim jakieś 2-3 tyg. przed zajściem w ciąże ale moja ginekolog powiedział że to nic strasznego i muszę tylko duuuużo pić i to wszystko,mówiła też że nie zagraża dzidziusowi więc o to się raczej nie martwie :) Moje mdłości przechodzą ale w żółwim tempie...ale nie powinnam narzekać bo na początku płakałam tak byłam bezradna :( a teraz troszkę się już do nich przyzwyczaiłam i troszkę mam już na nie sposoby :) Wczoraj wieczorkiem strasznie bolał mnie brzuch i był strasznie twardy,okropnie się wystraszyłam ale położyłam się i po chwili przeszło,już sama nie wiem czy to wzdęcia czy co?! Ale dzisiaj już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santicia
Hej wszystkim, jestem swieza na forum ale licze na cieple przywitanie, witam mamusie te przyszle i te co dopiero mysla o macierzynstwie. ja jestem w 11 tygodniu terminek mam na 20 stycznia, a juz za 22 tyg drugie USG :) Boje sie troche konca trzeciego trymestru... karola, tak z brzuszkiem ponoc ma sie wlasnie od wzdec lub zwyklego przejedzenia:) Tez tak mialam, z dwa razy ale minelo, najlepszy masazyk oliwka dla dzieci,ta z lawenda uspokoi i odprezy dodatkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, wróćiłam z wynikami. Wszytskie są w normie. ale jest jedno ale. hormony tarczycy a konkretnie ft3 jest w gornej granicy. już się naczytałam w necie na ten temat i panikuje oczywiscie. najgorsze jest to, ze nie moge tych wynikow skonsultować z lekarzem, bo on jest na urlopie! a wizyte mam dopiero 4 sierpnia! co byście zrobily na moim miejscu? wydaje mi sie, ze traczyca to powazna sprawa i nie powinnam az tyle czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Santina witaj i czuj się dobrze z nami 👄 Majóweczka melduj do bazy jak po USG zazdroszcze Wam ja dopiero w przyszły piątek,co do obajwów to u mnie jeszcze nic. Wyniki ide zrobić w poniedziałek,ja cały czas karmie może dlatego nie mam czasu czuć się źle :D:D:D:D Miłego deszczowego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICE a może skonsultowała być to z jakimś dobrym endokrynologiem myśle,że też powinien Ci pomóc,no i jak najmniej czytaj w necie o tych sprawach wiem po sobie zwariować można,a napewno na wszystko jest rada,także Kochana spokojnie bo spokój jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
no i nie pojechała do Krakowa :(((((((( do 12 źle ię czułam..teraz mi przechodzi..no i wszyscy naskoczyli na mnie i stwierdziłam ze jak już ma się coś stać nie chce zeby winę zwalali na moje nierozsądne podejście do sprawy ciązowej,usłyszałam że w ciązy z wielu rzeczy muszę nauczyć się rezygnować.:( ślinotok to ja tez mam:)he he ps.Ice z tarczycą poważna sprawa..ja mam niedoczynność i nigdy nie miałąm wyników w normie..moj gin powiedział mi w trakcie ostatniej wizyty ze z taką dawką hormonów(letroź 125) powinnam miec wyniki ok..takze kazali mi zmienic laboratorium bo nie wierzą ze z takimi lekarstwami mam zle wyniki.Nadmieniam ze biore regularnie te proszki...Lepiej zadbać o kwestię problemów tarczycy-nadczynnosc-niedoczynność bo ja np.muszę brać hormony do końca życia za oknem pada...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie napiecie nie male..ostatni raz widzialam dzidzie jak ledwo co pukalo serduszko jak myslicie w 9 tyg i 6 dniu bedzie juz duzo widac czy raczej nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Ice blue nie denerwuj się na zapas! Ja siusiałam z krwią i nic mnie nie bolało i po tym co przeczytałam w necie wychodziło że na 100% mam raka...wystrachałam sie okropnie,zebrałam opiernicz od męża,nawet schował mi kompa :)a okazało się ze mam kamień w nerce i to nie grozny :)Tak więc skonsultuj się z lekarzem i wtedy wszystko się wyjasni :)Będzie ok zobaczysz ! Santia witaj w naszym gronie i serdeczne gratulacje!!! P.S. To pwenie były wzdęcia :) Co do USG to mieliśmy już jedno 1 lipca teraz kolejne za jakieś 2 tyg.! Już nie możemy się doczekać!!! Ale pogoda...a ja jeszcze muszę z psem wychodzić...bo mój kochany mąż zrobił nam prezent i kupił pieska i teraz mi zostało wychodzenie..a tak leje brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Majoweczko w prawie 10 tyg dzidzia bierze już rączkę do ust,kształtują się już powieki i dzidzia wygląda jakby spała :)Ma ok 3 czy 4 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
My też dostaliśmy foto,nasz 6letni synek stwierdził ze to fasolka,a mój mąż dopatrzył się oczkóe i ust:) świetna sprawa no i nasze maleństwo leży sobie głową do dołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
To był jakoś 8tydz. ipare dni jakoś tak :) Nasza dzidzia miała wtedy ok 2cm :)Ale miałam USG dopochwowe bo na nim wszystko lepiej widać na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Dzisiaj zaczynam niby 10 tydz. ale według USG to 9 tydz. lecz moja ginekolog powiedziała ż ebędziemy się trzymały tej pierwszej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Majoweczko wejdz sobie na strone www.edziecko.pl tam jest taki kalendarz gdzie co dziennie będziesz mogła sprawdzić co się dzieje i co rośnie u Twojej dzidzi w danym dniu :)Super sprawa,naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
No, majoweczka, zamelduj sie po wizycie, bo jestem ciekawa, ile zobaczysz :-) Ja ide za 2 dni na usg. Na pierwszym byl tylko pecherzyk, wiec mam nadzieje, ze tym razem sie napatrze ;-) Dzis chyba zaczynam 11 tydz. Jejku, byle serducho bilo... :-( Juz nawet mam koszmary na temat tej wizyty! Wiatm nowa kolezanke. Oki, dziewuszki, trzymajcie sie cieplo! PS. A tutaj - o dziwo - ladna pogoda!!! Szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!Byłam na zakupkach kupiłam sobie spodnie ciążowe rewelacja jaki wybór niczym się nie różnią od zwykłych jeansów tyle że na gumie.Nie ma na co czekać dłużej mi posłuża i bluzeczkę zwykła nie ciążową taką dłuższą wściekły róż z cekinami może chociaż kolor mnie ożywi? Do gina zadzw.za godz.i się dowiem czy mnie dziś przyjmie. A poza tym boli mnie krzyż i troszkę jeszcze czasem mam mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pami nowa
[ kwiat ] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pami nowa
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:) Sorki za taką długą nieobecność- net mi padł i dopiero dziś naprawili...I jak się tu nie stresować... W dodatku mam jeszcze w piątek obronę... Ale za to jutro znów zobaczę swoją kruszynke:) Już się nie mogę doczekać;) Majoweczka ja miałam 1 USG w 6 tyg i 1 dzień i serduszka jeszcze nie było widać...mam nadzieję, że teraz już będzie, bo jak nie to chyba umrę...Ta fasolka znaczy dla mnie więcej niż wszystko na świecie... Choć oczywiście daje popalić...od rana do rana mdłości- na szczęście nie wymiotuję...tylko mnie zbiera... i ryczę z byle powodu (a najczęściej bez powodu) aż siebie nie poznaję...nie wiem chyba za dużo tego wszystkiego...zaczęliśmy remont....niedługo ślub i przeprowadzka... i oczywiscie stresy dnia powszedniego, bo jak można nie nawarczec na narzeczonego, że był w sklepie 5 minut za długo :) Ach faceciki- ile oni muszą miec teraz dla nas i kruszynek cierpliwości...:D Ja niedługo tez będę musiała się wybrać po jakieś wygodne dżinsy...bo w stare ciżko się już zmieścić... niestety...a przyszła teściowa karmi dobrze;) jak ja nie chcę to mówi ze to dla dzidziusia i mam jeść bo on na pewno chce... Dziewczyny ja się obawiam że dzięki niej i mojej mamusi ja się w drzwi jeszcze trochę nie zmieszczę:0 Ale się rozpisałam ale to wszystko z tęsknoty za Wami...tak cholerni smutno jak nie można się wygadać a partner każde twoje słowo kwituje miną hormony- trzeba to przeczekać i być miłym żeby nie oberwać po głowie...heh - nawet czasem mu wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)))))))))))))))) a wiec cala chodze ze szczescia dzidziuch jest zdrowy i piekny slicznie machal nozkami :P tak fikal ze ginekolog mowi-nie chce prorokowac ale ja widze jak cos mu tu miedzy tymi nozkami dyndalo :) dziewczyny jest szansa ze chlopiec hehe termin z usg na 4.02.2010..jestem szczesliwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super majoweczka gratuluje!!! ja sie dopiero za kiWidzisz nie mozna sie tak stresowc. jak nie ma nic nie pokojacego to dzidzia zdrowoo sie rozwija:)ja sie dopiero za kilka tygodni dowiem czy wszystko ok:( ale musze cierpliwie czekac. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka gratuluje:) ja jutro mam wizytę i też sie nie mogę doczekać i się stresuję Ale wierze ze moja fasolka jest silna i zdrowa i że ładnie jej bije serducho;) 3maj się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Majoweczka ale Ci zazdroszczę!!!!Też już bym chciała widzieć naszą niunie i usłyszeć że jest wszystko ok! Gratuluję Ci z całego serducha!!!! Na naszym USG nie było jeszcze nic widać :( taka mała fasolka ,tylko widać było jak jej serduszko bije.A ile cm ma Twoja dzidzia?I czy miałaś USG dopochwowe czy zwykłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopochwowe Karolka nie moge uwierzyc bylo pieknie widac ...dobry sprzet lekarka widziala malego ptaszka ale pewne oczywiscie nie jest...u ciebie tez napewno bedzie ok...zobaczysz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×