Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej babeczki. Ależ akcja... No cóż to też się odezwę...;D... Faktycznie mój Gin też jest zdania żeby nie za często \"po oczach\" młodemu świecić. Robi USG na początku żeby stwierdzić czy zarodek jest w macicy, później aby stwuerdzić, że jest serduszko i ok 12tc - przyzierność karkową... Natomiast później na 100% połówkowe i przedporodowe... Jeśli ciąża jest zagrożona to robi częściej. Tak samo jeśli \"maszynką\" nie wykryje serduszka - co mi się zdażyło z powodu ułożenia juniora pod łożyskiem...A jak już robi to nie długo. sprawdza tylko czy jest ok i tyle. Ja miałam już 3 i to tylko dlatego, że plamiłam i bałam się czy maleństwo żyje... Co do ciąży w UK - to tam niebyłam i nieleczyłam się ale wiem iż wiele ciąż które tam są ronione z powodu braku opieki do 12tc w Polsce jest donaszane i rodzą sie zdrowe dzieci... W UK postawili na dobór naturalny i tyle... Czy to jest lepsze - nie mam pojecia. Przekonamy się jak dorosną pokolenia których mamy była na lekach podtrzymujących od poczatku - tak jak ja... W każdym razie w UK nie miałabym najprawdopodobniej dzieci, a tu mam synka łobuziaka...No i się wybulwersowałam.:D... A i dodam jeszcze, że państwowo też przysługują 3 USG. Ewelina73- gratulacje! Życzę spokojnej ciąży.:D Jeny...masakryczny ranek...cały czas zawroty głowy...A wczoraj miałam pierwszą \"rozmowę z wielkim uchem\"...:D Kama - bezpiecznej podróży. Monikaza-trzymam kciuki. Witania-to jajniki. Ja mam czasem naprzemienne kłucia. Karola_tomm-też tak mam. Ostatnie dni szalałam pełan energii, a dziś zdycham...I też cały czas coś szamam. Dziewczyni swojego chłopa też coraz częściej bym zabiła...mam nadzieję iż jednak uda mu się przetrwać tę ciążę...;) Uściski dla dwu i trzypaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitsa
Witam. Chcialam zapytac czy wy tez na samym poczatku ciazy bylyscie zmeczone i strasznie senne? Ja przedwczoraj bylam u lekarza, poniewaz mialam lekkie krwawienie z drog rodnych ok 8 dni przed miesiaczka. Z badania moczu lekarz nie stwierdzil ciazy, nartomiast widzial cos na usg, ale stwierdzial ze to za wczesnie by mozna bylo cokolwiek powiedziec. Od kilku dni czuje sie fatalnie, spie codziennie 3 godziny po pracy i nie mam sily na nic. Czy to moze byc ciaza i czy jest mozliwosc, ze badanie moczu nie wykaze tego na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Majoweczka ja na tym forum to nic nie umiem zrobić :P Niewiem dlaczego jestem pomarańczowa i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Jak możesz to mi wytłumacz co i jak,bo ja tą strone znalazłam w wyszukiwarce i tak sobie z Wami pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_tomm
Wracając do tego Usg to ja miałam pierwsze w 9 tyg.(według Usg w 8tyg.) i teraz będe miała za jakieś 2 tyg. chodzę do przychodni państwowej i wcale nie narzekam. Już się tyle napłaciłam że szok bo w polsce jestem dopiero od roku a wcześniej mieszkaliśmy w Finlandii gdzie wszystko jest strasznie drogie jeśli chodzi o leczenie :) Mam dobrą ginekolog bo dużo o niej wcześniej czytałam więc w pełni jej ,,chyba,, ufam.Ona mówi że tak co 3-4 tyg. jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola kochanie wejdz w preferencje i W JESLI JESZCZE NIE POSIADASZ SWOJEGOP PROFILU KLIKNIJ TUTAJ...tam bedziesz musiala wpisac nick ,haslo maila takie duperele..i pozniej bedziesz musiala pamietac haslo zalogujesz sie i juz jestes na czarno pozniej mozesz dodawac sobie sowaczki to tez w preferencjach..powodzonka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już swój suwaczek na innej stronie wstawiony ale właśnie te wasze mi się nie pokazują :( widzę tylko adres www. i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm coś mi się popsuło...ok pózniej to naprawie bo mi się psiur posika :) muszę z nim wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!Co do usg to ja jestem w końcu 11tc i miałam 5!dołuje mnie to ale niesety nie miałam na pierwsze dwa wpływu.Chodziłam do beznadziejnej giny z beznadziejnym aparatem która postawiła mi złą diagnozę że niby puste jajo płodowe i zmieniłam gina jestem bardzo zadowolona i robił mi usg co 2 tyg.żeby mnie uspokoić że nic nie jest maluszkowi.W pierwszej ciąży miałam małe problemy i miałam w sumie z 7 razy usg. Co do imion to mam już Klaudię a teraz jesli chłopczyk to chyba Konrad a jeśli dziewczynka to nie wiem?może Laura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe z tym pustym jajeczkiem.Moja znajoma starała się dość długo o dzidzię i w końcu zaszła w ciąże,bardzo się cieszyli.Poszła na badania i niby wszystko było ok.Jak miała robione USG to właśnie lekarka powiedziała jej że ma dwa jajeczka ale puste...po paru dniach wysłała ją na łyżeczkowanie!W szoku byłam,no bo jak mogą być jajeczka puste? Nie pojmuję tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×