Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Drugi dzien z rzedu mam ostra biegunke.:/ Nie wiem co sie ze mna dzieje, niewiele jem , staram sie jesc zdrowo a mimo wszytsko mam biegunki. Chudne zamiast tyc, juz nie wiem co jesc. Na nic nie mam ochoty. Mysliscie, ze to w koncu minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za dosadnosc ale od poczatku ciazy nie mialam twardego stolca pytalam gin i mowila ze to moze byc reakcja i urok ciazy albo reakcja na witaminy....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin powiedziala, ze to szalejace hormony. Ale martwie sie.Poza tym nie mam nudnosci , nic tylko te biegunki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie nie przytyłam za dużo ok.1kg :) Byłam dzisiaj na zakupach i oglądałam prześliczne rzeczy dla maluszków,aż ciężo było mi się opszeć żeby nie kupić :)Na szczęście była ze mna tesciowa i bacznie mnie pilnowała :) Wiecie co mi chyba mdłości już przeszły...mam je tylko czasami zwłaszcza jak leże i nic nie robie to mnie dopadają...chyba z nudów ale jak się ruszam to jest si :)Nao i zauważyłam że jak jest piękna pogoda to nic mi nie dolega :)Podbrzusze też już mnie tak nie boli,chyba że za dużo się na sprzątam :P ale wtedy kładę się na chwilkę i jest ok :) Dzisiaj na zakupach widziałam pare mam z dzidziusiami jak siedziały na ławeczkach i karmiły...coś pięknego :)U nas w gdyni jest takie fajne centrum handlowe Klif,jest tam mnustwo świetnych sklepów i do tego nie ma gwaru,leci cichutka muzyka i wogóle tam nie czuje sie tego że to centrum handlowe,może dlatego tyle tam mamusi z wózeczkami :)Aaaa i kupiłam pierwszą rzecz dla ciężarnych :) Wspaniałe uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez je mam ...taki nasz goniacy urok:) wole biegunki jak mdlosci jedz Activie mnie pomaga...2 jogurty dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja miałam biegunkę tylko przez jakieś 3 dni! Moja dr twierdzi że luzniejszy stolec to normalka :)Więc nie mamy się co tym martwić wszystko się wkońcu unormuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze chcialam sie Was zapytac, jak obliczacie wiek swojej ciazy. Ja okres mialam 1 maja , z tym ze zawsze mialam nieregularne miesiaczki wiec nie wiem kiedy byla owulacja. Wspolzylam regularnie do 20 maja. 28 maja testy ciazowe wyszly juz pozytywnie. Wiec liczac od okresu, to jestem w 11 tygodniu ciazy. Jednak moja lekarka powiedziala, ze nie bedziemy sie trzymac tego terminu, bo na jej ' oko' i wedlug USG dzidzia ma 9 tyg i 4 dni ( to bylo w czwartek). Dlatego sama nie wiem jaki tydzien mnie dotyczy. Wedlug lekarki dzis zaczelam 10 tydzien od poczecia, wiec to chyba jest najbardziej trafna data ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowieczko mam uczulenie na mleko i wszytskie jego pochodne , w tym jogurty :) nie chce nawet myslec, co by bylo po jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie zauwazam rzeczy dla dzieci. W ogole mysle, ze mam pena blokade , bo nie przyjelam do konca do wiadomosci , ze jestem w ciazy. Czasem mysle, ze mnie to nie dotyczy..moze dlatego, ze w zeszlym roku poronilam , pozniej wpadlam w depresje z tego powodu.zadreczalam sie myslami, jakby to bylo gdyby ... jakie mialoby raczki, czy bylby to chlopiwec czy dziewczynnka itd. Tym razem nawet nie powiedzialam jeszcze rodzinie, ze sie spodziewam.Moze nie chce znowu zapeszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko w Gdyni ma być niby pięknie w nadchodzącym tygodniu! Dzisiaj akurat pada,ale ma być pięknie :)Więc może uda się ten urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjoweczko czadowe maleństo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja już niedługo może zobaczę nasze :) Muszę też wkleić naszej dzidzi tyle że to jeszcze wtedy była fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był wtedy 8 tydz. i nasza fasolka kochana miała wtedy 1,5cm teraz troszkę już minęło już nie mogę się doczekać USG idziemy z mężem w w następny poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tych terminów porodu. Ja już sama nie wiem,niby poniędzy Usg a terminem z miesiączki mam rozbierzność jakichś 3-4 dni ale jak np.robie sobie te kalkuratory w necie to mi wychodzi 11 tydz. a miałam regularne miesiączki!! Maksymalnie jak byłam chora to o 1 dzień mi się przesunęła i to nawet nie o jeden tylko o pół...tak więc nie mam pojęcia!Ja będe miała cięcie cesarskie tak więc pewnie i tak będe rodziła ok.2 tyg. przed terminem ale przed jakim? Oto jest pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrodzoną wade szyjki macicy...moja mama też to ma.W pierwszej ciąży leżałam w szpitalu pod koniec 4 miesiąca bo moja dr stwierdziła ze chyba trzeba będzie na podtrzymanie mnie położyć ale dzieki bogu wszystko dobrze sie skończyło i po paru dniach obserwacji wyszłam do domku.Do tego ja jestem malutka mam 164 cm wzrostu i ważę 47kg i mój rozstaw bioder był na dzidzię do 1,5kg a nasz synek urodził się 3,7kg :)Strasznie się wtedy nastrachaliśmy...mój mąż musiał nawet w szpitalu podpisać że zgadza się na cięcie cesarskie...Ale wszystko jest dobrze :)Teraz moja dr. pierwsze co oglądała moją szyjkę i mówi że wszystko jest pięknie i nie mam się co na zapas martwić :) ale ja i tak się martwie :)Ale jak zawsze wchodzę tu do Was to mi wszystkie te obawy przechodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 158 i 47 kg corke rodzilam w potwornych mekach masakra urodzila sie 3460 ...sala tez byla na cesarke gotowa mialam 2 szanse parcia i urodzilam przezylam koszmar wydaje mi sie ze kwalifikuje sie tez do cesarki ale wiadomo jak jest ..wszyscy licza na naturalne porody w szputalach tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż z moimi rodzicami zrobili niezłą afere na oddziale bo oni wcale nie chcieli mi tej cesarki zrobić!Aż moja mama powiedziała że jeśli dziecko się udusi to posądzi ich o morderstwo :)Beka straszna ale akurat taki lekarz był na dyżurze...teraz chcemy rodzić w prywatnej klinice więc myśle że nie będzie tak jak wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przez tą chorą reklamę na boku ucina mi posty i nie mogę ich do końca przeczytać po końcówki mi ucina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak narazie mdłosci nadal niedaja mi spokoju:( ale mam nadzieje ze po skonczeniu pierwszego trymestru miną,narazie nic nieprzytyłam schudlam 2 kg i tak sie utrzumuje,we wtorek ide do lekarza ciekawe czy bende miala robione usg czy tylko badanie,mam tylko nadzije ze wszytsko bedzie ok . dziewczyny jak ustawic sobie tego rosnacego dzidziausia babystrologi niestety nic tam nierozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść mamuśki :) Majoweczko daruje sobie to bo ten link który mi wyskakuje nie działa... Ja dzisiaj bez mdłosci :) huraaaa!!!! (jak narazie) Tyle ze ostatni po sniadaniu mnie usypia troszke,wiec sobie kimam a jak wstaje to znowu jem :) Ale ciesze sie bo mi przyda sie pare kilo a ogólnie to ciezko mi przytyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×