Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

a dziasla to normalne....ja od poczatku ciazy mialam ten problem myje pasta Meridol ktora polecil mi stomatolog i jest o niebo lepiej ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness nadziei mi z tą wagą narobiłaś, że może ktoś się bardziej ode mnie zagalopował i mi trochę lżej będzie, a tu guzik;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jak głębiej poanalizowałam to Ty jesteś w ciąży 2 tygodnie bardziej niż ja, więc wygląda na to że prowadzę (nareszcie w czymś jestem "najlepsza" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja schudlam pierwsze 3 miesiace jedne tyja drugie chudna jedne wymiotuja drugie maja omdlenia inne jedza jeszcze inne nie maja ochoty ...:P nie przejmujcie sie tak ta waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczko - szczerze to się boję ... bo ja jestem małą osóbką tylko 160 cm a kg mam już tyle bo nie jedna z was miała do porodu pierwszego :(. Ogólnie to jest podobnie bo obie żeśmy schudły ja -6 kg teraz idzie w góre.....tydzień temu miałam już +1 kg a w tym tygodniu boję się stanąc na wagę :P. W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE TO JUŻ 18-STY TYDZIEŃ !!!!! sabiness ty to masz jednak 16 tydzień - musiałabyś mieć ostatnią miesiączkę w okolicach 24 kwietnia.... pozdrowienia Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to napewno 17sty tc a wiem kiedy zaszlam i ostatnia miesiaczke mialam 1.05 ....wiec to roznie bywa z tymi terminami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnique a jaka mialas wage wyjsciowa ja przy 47 kg i 159 wzrostu moge przytyc od 13-28 kg taka jest norma narazie przytylam kilo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. czytam Was regularnie. u mnie mdłości się skończyły ale zaczęły silne bóle głowy. ja w pierwszej ciązy zaczynałam z wagą 47 kg i doszlo 21 kg, teraz zaczynałam z wagą 54, przez wymioty tylko 0,5 kg na plusie. miłej nocki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczno wstyd mi się przyznac ale moja wyjsciowa waga to 80 kg. poniewaz tak jak pisałam miałam problemy w zajściu w ciąże to przyjmowałam hormony a za duza prolaktyna doprowadziła mnie z 60 kg na 80 kg. mimo aktywnego trybu - nie schudłam ani kilo :(. Dopiero ta ciąża pozwoliła mi schudnąć 6 kg. ogromnie sie cieszyłam i mam nadzieje ze ta zmiana hormonów pozostanie po ciazy i ze dojde do 60 kg. zrobie wiele :) według norm powinnam w ciazy przytyc najlepiej 6 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie ktoś podsumował 😭 naprawde nie chciałam źle i nadal nie chce. Przepraszam jak komuś przeszkadzam,postaram się już nie przeszkadzać,tylko nie wiem czy się uda bo zżyłam się z Wamo mocno. Buziaki dla Maminkowych brzuszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu W.Ja cie prosze nie sugeruj sie opinia pomaranczowych:((((( zobacz ile razy mnie oczernili masz zostac i koniec dziewczyny napewno sa zgodne..!!!!!!!!! buzia dla ciebie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaW kobito weź Ty przestań czytać głupoty i się przejmować. Dla nas w ogóle nie ma tego posta i Tobie też radzę się tego trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja stopkę później założę, jeszcze nie wiem ale może dziś pójdę na jakieś disco z moim M ale chyba jako taksówka:):)hehe Kasia W ja Cię proszę kochana nie przejmuj się tymi pomarańczami. W ogule ich nie czytajmy, gdyby ktorejs z nas to przeszkadzało to dala by Ci znać. Cyba ważniejsze jest to co uważają forumowiczki niż pomarańczowi którzy tylko psuja nastrój... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko to jeszcze nie wiem to bylo do tegow yjasci ana disco:P stopke zaloze:P:Ppozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lutóweczki :) Widzę, że wczoraj rozmowa o wadze :) Ja mam tendencję do tycia. Teraz nie ćwiczę i pomimo, że staram się nie objadać waga rośnie... Ale narazie nie jest tragicznie, więc tak bardzo się staram nie przejmować. A i tak wierzę w to, że po porodzie schudniemy :D Majóweczko nie używaj stale meridolu, bo potrafi przebarwiać zęby, raz dziennie meridol, drugi raz np.pastę typu herbal lub inną. Dziąsła krwawią z powodu hormonów. Istnieje tzw ciążowe zapalenie dziąseł. To jest stan przejściowy. Co trzeba robić. Dokładnie myć ząbki miękką szczoteczką po każdym posiłku+raz dziennie delikatnie nić dentystyczna międzyzębowa+ raz dziennie delikatny płyn do płukania jamy ustnej. Niestety im więcej drobnoustrojów w jamie ustnej, tym stan zapalny gorszy + te hormony. Dlatego w ciąży dużo bardziej trzeba dbać o higienę w buzi :D KasiuW. jestem wściekła na te pomarańczowe żmije, które obrażają kogo im się podoba. Zostań z nami i nie czytaj tego typu uwag o niewiadomo kogo :/ Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze sie rozpisałyscie ze hey ale przeczytałam wiernie pomaranczowymi pipami nie ma sie co przejmowac brak słów co do wagi tez sie nie przejmujcie ja nosze rozmiar 42 i zyje waze 68 przy wzroscie 168 ale co tam jakos mi to nie przeszkadza ostatnio kupiłam sobie sukienke w rozmiarze 46 ale w tym sklepie sa takie dziwne rozmiary wkleiłam stopke chyba dobrze byłam wczoraj na panienskim czuje sie jak trampek wypluty przez krowe masakra a ani nie piłam ani nic wrociłam grzecznie po 12 a dzis jeszcze na wesele o 14 idziemy nie wiem jak dlugo tam dam rade jeszcze taka pogoda wszsytko fajnie jak by nie lało dziekuje wam za rady dotyczace zaparc najbardziej spodobała mi sie rada o wodzie z ogórków mniam majóweczko taki dobry obiadek wczoraj miałaś mniam ja mam dzis dziemniaczki kotlety mielone i buraczki mimo iz idziemy na wwesele musze obiad zrobic bo moj mały musi cos zjesc buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam to nie dosc ze jestem najmlodsza to jeszcze najbardziej przytylam, no nie... Hmmm, a wy sie tak balyscie ujawnic te plusowe kg :P Ja dzis do roboty o 15 i przyznam ze na sama mysl zmeczona sie robie :P Kama123 nie przejmuj sie zwolnieniami, jest chyba takie prawo , ze jak powiadomilas swojego szefa o ciazy, nie moze on tego zrobic bez podania dobrego wytlumaczenia, jestam pewna ze twoje stanowisko jest bezpieczne, buziaki :** Majoweczko, super pomysl z ta stopka, ja mam dzis rowno 18 tydz 0 dni ale i tak wpisze ze w 18 jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santicia -- ja jestem najmlodsza... Troszke sie zdolowalam tymi Waszymi wiekami :o wszystkie doswiadczone i wszechwiedzace ;) Ania -- jednak nie :P idziemy prawie leb w leb :) majowka -- zwracam honor, juz poprawilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santica,Sabiness-w 1 ciaze zaszlam wlasnie majac 21 lat i naprawde wiek na "to" idealny kobieta jest mloda, zdrowa nawet nie wiedzialam ze w ciazy chodze :P porod moze ciezki ale szybko doszlam do siebie i zgubilam kilosy..:0 teraz mam 27 i o raz kregoslup tak jak dzis ,za chwile nogi:/...zazdroszcze wam tego wieku stara dupa jestem choc ponoc wygladam jak nastolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santicia tez sie czasem czuje jak małolata ale doswiadczenia jakies tam mam to juz moja druga ciaza ale nie ma to jak doswiadczenia zyciowe ;-) juz lepiej sie czuje wypiłam lekka kawe i jest ok obiadek tez juz prawie zrobiony wystarczy na piec dac i juz ubrania wyprasowane tylko nie wiem czy w spodniach isc czy w sukience.w sukience bedzie luzniej ale w spodniach nie bedzie zimno dzwonie do mojego D i pytam sie go czy umie wiazac krawat bo ma nie zawiazany a on mi mowi ze mam isc do siasiada ze on mi zawiaze ale bylam madrzejsza i na you tubie filmik znalazlam jaksie wiaze krawat i wyszło mi choc troche krzywo ;-);-);-) ale jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×