Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość Karolka83
Majóweczko..ale takie gdzie jeden za drugim siedzi to ja widziałam tylko spacerówki a nie głebokie:) a z bliźniakami to mi lekarz powiedział na ostatnim usg,dodał tez ze jeden pęcherzyk moze zaniknąć przez jakis czas.wszystko będzie pewne pod koniec czerwca jak mam kolejne usg. Ps.prawdopodobieństwo jest jednak spore bo moj maz ma brata bliźniaka(sa dwujajowi) i ciotka meza ma dzieci blizniaki,wszędzie same chłopaki,ciekawe jak będzie w moim przypadku,,chciałąbym bardzo syna..ale córkę też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nad wózkiem trzeba się zastanowić i nie radze kupować przez internet ja tak zrobiłam i żalowałam, lepiej obejrzeć wózek jego ciężar, to jak składa się budka, co jest na wyposażeniu itp. ja mam 3 w 1 gondola fotelik i spacerówka, ale tak jak mówie kupowałam przez allegro i troche nie tak sobie to wyobrazałam, no ale jak już jest to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
dziękuje za strone..jednak sa takie długie:) ale jakie dłuugie wózki..dłuuugaśśśśśnnne :) i ceny jakie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ważne jak sie składa i czy do auta sie zmieści.... bo np znajomi kupili wszystko super tylko do auta im sie nie miescił i zaraz sprzedali i kupili inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Właśnie wróciłam ze szpitala ;( a tak sie cieszyłam... Chwile po tym jak dodałam tu ostatni wpis zaczęłam krwawić szybko pojechałam na pogotowie lekarz zrobił mi usg i przepisał mi duphaston. Ja dostałam normalny okres;(. Nie wiem co teraz czy przetrzymam ciąże ;( płacze ;( brzuch mnie tak boli, że ledwo wytrzymuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze malenstwo moze cos naruszyli podczas badania jakies naczynko ja tez krwawilam...bedzie dobrze trzymam kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
jeny..nie wiem co napisac..moze bedzie dobrze..trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Podobno to nomalny okres podczas ciąży. Niby ma być wszystko dobrze, ale z bólu juz nie moge wytrzymac wezme chyba no-spe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej malenstwo - wsplczuje przezyc - może bedzie dobrze - trzeba miec pozytywne nastawienie choc wiem że takiej sytuacji jest to trudne Przytulam. Odpoczywaj jak najwiecej kochana. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
widzisz sama piszesz będzie dobrze!!!!i tak będzie!!musisz pozytywnie myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
wezme, bop juz nie wytrymam. Zaraz chłopaka wyśle do apteki. Masakra, ale u mnie w rodzinie babcia miała w ciąży tez 2 miesiace normalny okres. Może to rodzinne. Mam nadzieje, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo209
Lekarz mi mówił, żer mam nie chodzić do pracy, ale ogólnie moge,bo niby to nie jest zagrożenie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Maleństwo leż plackiem, niech latają wszyscy dookoła ciebie, będzie dobrze, może faktycznie masz dziedziczne po babci? dużo ciepełka ci wysyłam, nie denerwuj się, spokój najważniejszy... no i melduj jak tam sytuacja kurde czemu w ciąży nie może być po prostu nudno zamiast takich sensacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę chyba każda boi się takich plamień ...oj ale nie zawsze oznacza to najgorsze moja siostra do 4 mies. miała okres i nawet nie wiedziała, że jest w ciąży hehehe powiedziałam dziewczyno idź do lekarza bo Ty chyba w ciąży jesteś oburzyła się i powiedziała sama idź, i teraz to wspominany ze śmiechem a jej syn ma już 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka83
kurna czyli przed nami same miesiące stresu..:( nie dostajemy pierwszej miesiączki,dowiadujemy się ze jesteśmy w ciązy.każa szczęśliwa..a potem co możemy dostać drugą miesiączkę,jakby w drugim terminie?kurna bez sensu. ps,mama mojej kolezanki jak była w ciązy miała przez pierwsze 3miesiące @ trzymaj się maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin. powiedział mi, że absolutnie nie można wykonywać badania na fotelu tylko usg zażartował "a po co tam palce pchać" w pierwszej ciąży pierwsze badanie miałam od. 4 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny, Was na chwilę zostawić to od razu takie wiadomości, brrrr maleństwo, trzymaj się dzielnie. Skoro lekarz mówi że będzie dobrze to tak właśnie będzie. Dbaj o siebie i wszystko sie łoży. I weź no spę :) Co do wózków, to kazdy ma taki jaki mu się podoba a to czy kosztuje 300zł czy 3 tys to jego sprawa. Ja nie wiem ile wydam na wózek, ale nie cena będzie istotna a funkcjonalność. Ja dzisiaj czuję się jako tako, czekam na czwartkową, pierwsza wizytę u gina jak na prezent gwiazdkowy :) napisze Wam co i jak z moim brzuszkiem jak będe już po badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .erica
Malenstwo ty lez i sie nie ruszaj. Ja w pierwszej ciazy mialam polipa szyjki macicy i tez tak krwawilam. Sam skubany odpadl po jakis 5 miesiacach ale teraz najwazniejsze to spokoj i wszystko bedzie dobrze zobaczysz. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .erica
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ ccczarnaaa.....małopolska..........02.04.09.........07.0 1.10.......? Paulinka..........Irlandia............02.04.09.........2 4.01.10....? agnesska.........lubelskie...........13.04.09........20. 01.2010.......? betka............dolny śląsk..........23.04.09.........01.02.10...........? kama123........UK....................28.04.09.........01 .02.10.......? amelka30........śląskie .............30.04.09 ........07.02.10.......? malenstwo209...wielkopolskie...30.04.09.....08.02.10.... dziewczynka? majoweczka09..UK-kuj-pom......01.05.09.......06.02.10 ...(druga cora) witania...........mazowieckie.......01.05.09........9.02 .10........? tilli-tilli............Londyn.............04.05.09... ....08.02.10...(chlopak) daga.p. ..........Cz-wa...............05.05.09........12.02.10. .........? szatynka33......ślask.................06.o5.09........13 . 02.10.........? Lemurka..........kuj-pom.............06.05.09........10. 02.10..........? Kajuśka...........śląskie..............07.05.09........1 3 .02.10.(chłopak) Monikaza24.....dolny śląsk..........07.05.09........ 13.02.10..(chłopak) AniaForever........Łódź.............07.05.09.........11 .02 .10.......? filipinka85.........śląskie...........09.05.09......... 16.02.10...(dziewucha) .erica.................Londyn..........11.05.09..........16.02.10..........? aneks87........mazowieckie.......13.05.09.........22.02 .10 ??? ....... ? megi231........ śląskie.........14.05.09.........18.02.10.(dziewczynka) micuszita...zachodniopomorskie...14.05.09.........18.02. 10.. .syn ice blue....mazowieckie .......14.05.09 ..........22/23.02.10............? Karolka83...mazowieckie..06.05.2009............13.02.200 9(?)...bliźniaki(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, ale się dziewczyny rozpisałyście :) Ja mam taki zapierdziel w pracy, że nawet nie mam kiedy wejść i poczytać a w domu to jak tylko mam wolną chwilę to od razu leżę plackiem ;) Taka jestem śpiąca. Zaraz nadrobię zaległości ;D Witam nowe mamusie ;) Malenstwo trzymaj się! Na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki! Odpoczywaj dużo! A tymczasem... miałam iść dzisiaj do lekarza. Okazało się, że od wczoraj moja ginekolog jest na urlopie :/ 2 tyg. ;( Chyba muszę się zapisać do innego. Bo przecież tyle czekać to ja nie dam rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo, biedactwo, leż i odpoczywaj...!!! trzymam za Ciebie kciuki! a ja za 5 minut wychodzę do lekarza i ... troszkę się boję :) odebrałam wczorajszą betę, rośnie ładnie, w zeszłym tygodniu miałam 445, a dziś 5643, więc już mam na papierze, że sobie tej ciąży nie uroiłam :P ściskam was ciepło! trzymajcie ze mnie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×