Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Gość olusia30
generalnie mam doła same "przyjemności" mnie od początku spotykają, ciekawe jaka będzie następna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest ja sie ciesze ze nie jestem teraz w UK bo swinskie wirus tam na dobre zaoscil 2 wysyp ma byc akurat wrzesien pazdiernik a w tym okresie tam bede....:( do tego moj misio tam jest...Szatynka naprawde bardzo bardzo mi przykro ze kolejana z nas musi to przechodzic...:( :(trzymaj sie kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiu nie przejmuj się tym wszystkim, ważne, że dzdziuś się dobrze rozwija :) Mnie tez wczoraj spotkała nie miła niespodzianka u lekarza, ale jakoś się nie przejmuje, powiedział, że to nie ma wypływu na rozwój dzidzi, więc spoko. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama123
Sztynko, wspolczuje z calego serca... :-( Trzymaj sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatynka :( trzymaj sie dzielnie! 🌼 dziewczyny...ja juz wrocilam ale po prostu zdycham... jestem tak rozkojarzona, nerwowa, zmeczona, padnieta itd... czasem placze wieczorami wpoduszke i zadaje sobie pytanie czy dobrze zrobilam? biedne moje drugie dziecko na ktore czasem krzynke bo juz rece mi opadaja...a to przeciez nie jej wina :( mam wyrzuty sumienia dzisiaj np bylam w szpitalu na badaniach pobrali mi tone krwi (5 fiolek) wrocilam padnieta a maz nie dal rady uspic malej po czym wyszedl robic to przy samochodzie a ja oslabiona nie dawalam rady, juz bylam na granicy zrobienia czegos zlego ale czy to wina malej ze nie dala rady zasnac? w koncu zeszlam, dalam mu mala do samochodu i mowie zeby z nia jechal na zakupy czy gdziekolwiek bo nie daje rady i musze sie godzine przespac ehh...faceci nie zrozumieja co to ciaza :( mdlosci wrocily, choc zjadlabym cala lodowke! boje sie ze znowu przytyje ponad 20 kg a tak bardzo bym nie chciala tyle mnie kosztowalo schudniecie :( probuje sie powstrzymac ale ciagle chodze glodna! hehe no i ta pogoda w Uk mnie dobija, raz skwar a raz leje... no nic to...pomarudzilam za co was przepraszam :) 23 lipca mam pierwszy szpitalny scan :) czyli juz za 6 dni nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynko współczuję!!! :((((((((((((( Olusia, jeśli to IgG to jesteś po przechorowaniu, także nie martw się :) Wyniki badań moczu: stan zapalny, ale tym też się nie martw wiele dziewczyn przechodzi to, spokojnie. Wyleczy się, lekarz pokieruje. Przy stanie zapalnym rosną leukocyty i nabłonki, ale czasem niewiele trzeba, by wyleczyć, tym to na serio nie przejmuj się... Tilli, w pl też skwar u mnie 32 stopnie!!! Po co Ci pobrali aż 5 fiolek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co ja dzisiaj przeżyłam to szok normalnie! Wracałam z banku z synkiem autobusem,w pewnej chwili autobus gwałtownie przyhamował i wózek z maluśkim dzieckiem poleciał do przodu!Szok! Matka tego dziecka miała zablokowany wózek ale wcale go podczas jazdy nie trzymała.Masakra,jakieś 3 miesięczne maleństwo poleciało głową na ziemię.Coś strasznego.Jacy ludzie potrafią być nieodpowiedzialni.Normalnie jeszcze mam to przed oczami.Aż mój mały krzykną ,,mamo dzidzia spada!,,Pomogłam tej kobiecie podnieść wózek i wysiąść z autobusu.Na szczęście maluszkowi nic się nie stało ale mówiłam jej że niech na wszelki wypadek zrobi prześwietlenie maluszkowi.Matko co za dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu mnie tez pobrali 5 fiolek w Uk robia na choroby weneryczne i cos tam jeszcze kazdej ciezarnej...A ja dzis zachowalam sie nie uczciwie bo pani sie pomylila w drogerii i wydala mi za duzo skapnelam sie po drodze i juz sie nie cofnelam bo n bylo daleko i nie mialam sily ..coz...dzis u mnie tez wszystko na wariackich papieierach...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana... :( odebralam wyniki bety hcg i mam bardzo niski przyrost :( w niedzielę w szpitalu mialam 2925,0 a wynik ze środy to 3152,0 a powinien byc co najmniej podwojony!! Teraz musze czekać i chyba w poniedziałek powtorze betę no i być może już coś bardziej konkretnego będzie można powiedziec. Lekarka powiedziała że wynik nie jest dobry, ale jeszcze niczego nie przesądza bo jest serduszko. Gdyby wtedy nie było echa serca to oznaczałoby na bank że płód się nie rozwija. A tak jest nadzieja że beta zacznie przyrastać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem ze nie robilam zadnej bety a jak zrobili mi w szpitalu to nawet nie wiedzialam ile jest(bez stresu)...ice blue teraz juz nie przyrasta tak beta jak na poczatku w ktorym ty tygodniu jestes wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg USG jestem pod koniec 6tyg wg ost @ w 9 tyg (ale to mniej wiarygodne) wiem że juz az tak nie przyrasta ale zeby az tak mało?? dziewczyny, tak sie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily nie boj sie wiem ze to trudne ale zobacz nic tym stresem nie zdzialasz nie spowodujesz ze beta przyrosnie ....czekaj nic nie zmienisz musisz byc cierpliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny,ja nigdy żadnej bety nie robiłam :)Mało tego nawet nie wiem co to jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny szatynka bardzo mo przykro😘 karola to straszne biedne dziecko całe szczescie że nic sie niestało,takie malenstwo dziewczyny czuje sie strasznie nie przez mdłosci bo to juz 11 tydz i chyba mijają,ale moje gardło jest w strasznym stanie:( aha i znow odnowiła mi sie nadrzerka po porodzie mialam wypalaną jakis rok temu a tu znow jest ,troche sie martwie czemu znow mi sie zrobiła:( czy zle mialam wypalona czy jak? niemam pojecia,martwie sie . Dziewczyny czy ma ktoras z was konflikt serologiczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam betę kilka razy na początku, wtedy miałam najwięcej obaw. Rosła szybko, ale szczerze mówiąc gdyby rosła wolniej nie wiem co by mi to dało... I tak bym starała się wierzyć, że wszystko jest ok... Słyszałam, że beta może słabiej przyrastać, a potem jeszt wyrzut i rośnie szybko i jest ok. Lily trzymam kciuki, żeby było dobrze, mam pytanie w jakich jednostkach masz wyniki bety? Majóweczko, mnie też robili badanie krwi ogólne, plus choroby różne i pobrali jedną dużą strzykawkę... Karola, ale miałaś przeżycie w autobusie. Biedne dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mimi :) Kuruj się biedulko. Niestety nadżerki mogą się odnawiać, tak już jest... U mnie nie będzie konfliktu, mam rh+, a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi ja mialam wypalanke po 1 dzidzi i wlasnie sie dowiedzialam wczoraj ze blizna na szyjce jest spora i sie rozciaga do tego szyjka ktora byla z natury b.krotka jeszcze po nadzerce sie skrocila...moja ciaza jest teraz pod specjalna kontrola moze zakonczyc sie to szwem...i cesarka,,,;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ja jestem mama z minusem....moj partner ma plus nie jestem pewna czy podano mi po 1 porodzie przeciwciala mam nadzieje ze to sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Szatynko___brak mi słów...Ściskam Cię mocno. Tilli-Tilli___to ja twierdziłam że mam duży a jestem w 12 tc ale teraz już nic nie mówie coś tam mi wystaje ponad biodra no ale nie tak... Ania25lat____ja też miałam zakaz bzzz od gina a potem mi pozwolił ale blokada została aż którejś pięknej nocy o 2 gdy smacznie spałam mężuś mnie obudził i rozbudził tak że blokada minęła chi chi...także polecam czuję się świetnie ;) Co do plamień moja koleżanka miała plamienia przez 3 m-ce non stop ciąża słabo się rozwijała brała luteine itd.i urodziła zdrową córcie także nie poddawajcie się dziewczyny. A słaby przyrost bety jeszcze o niczym nie świadczy najważniejsze że serduszko bije jesli ma żyć dzieciątko to żyć będzie i nie sugeruj się wynikami bety bo w końcu coś przyrosło gorzej jakby spadało.U każdej kobiety jest inaczej a i każdy lekarz co innego powie na ten sam wynik. Mi stwierdziła gina w 7 tc że mam za wysoką betę i od razu nastraszyła zaśniadem groniastym a poszłam do innego gina i powiedział że wynik mam w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam minus moj maz ma + przy porodzie podali mi immuglobine ,ale i tak sie boje troszke sie naczytalam,moj facet to zaraz mi nagadal ze siedze w necie i głupoty tylko czytam,ale juz taka jestem musze wszystko wiedziec jezeli cos zagraza ciazy. majoweczka mi lekarz tez mowił ze mam duzą bliznę:( ale o nadzerce nic niewspomnial ze sie odnowiła ,ostatnio bylam u innego lwkarza i on własnie mi powiedział ze mam nadzerkę:(tez ta moja szyjka niezaciekawie wyglada mam nadzieje ze problemow niebedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×