Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Aniu, nie zazdroszczę nawału w pracy, ale już niedługo :) Brzuszek się pokaże już niedługo. Muszę zrobić jakiś szybki obiad, hm... Tylko co... Jedyne na co mam ochotę to... kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jestem,wyznaczyli mi egzamin na przyszłą środe!!!!! Normalnie w szoku byłam jak babka powiedziała ,,może w ten poniedziałek?,, chyba oszalała!Jutro na 13 mam jazy bo już miesiąc za kółkiem nie siedziałam :) A egzamin na 7:30 rano :)Jeszcze tak się wkurzyłam że szok!!!Kupiłam piękną pościel w supermarkecie.Była w promocji 119zł z zawsze mi się podobała więc wzięłam,przywiozłam do domku i ....lipa brakuje jednej poduszki...wybrakowana jakaś...masakra teraz musze wziąść taryfe i jechać oddać a najgorsze to to że to była ostatnia w tym wzorze... Cały dzień w biegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. JAk sie dzis czujecie?? ja juz troszke chyba lepiej, chociaz rano pod prysznicem tak mnie zemdlilo ze myslalam ze padne:( mdlosci raz sa raz ich nie ma. karola tomm fajnie ze bedziesz zdawac prawko. Ja wlasnie jetsem w trakcie nauki 7 dni jezdze i jak narazie jest nawet fajnei. Potrafie juz cofac na 3 na jezdni( tak sie robi w uk) jezdze juz wszedzie:) czasami autko gasnie no ale coz dopiero sie ucze i lewus jestem:):D mam nadzieje ze uda mi sie zdac przed porodem. Chcialabym tak do listopada is ez tym uporac:) zobaczymy czy sie uda:) Majoweczka, karola_tomm bardzo ladne brzuszki:) moj tez juz widoczny podobny do karoli:) z synkiem w 11 tyg mialam duzo wiekrzy:)Teraz caly czas waga mi spada dzidzia w brzuszku zjada moje zaleglosci, za to synek tylko na \"swierze czekal:)\".Schudlam juz 8 kilood momentu kiedy zaszlam w ciaze:) bardzo sie ciesze bo czuje sie lzej:)Waga coraz mniej wskazuje a brzuszek coraz bardziej widac, i nie wygladam jak grubas, a myslalam ze przez dlugi cza snie bedzie nic widac i bede wygladala tak jakbym przytyla a tu tak fajnei juz brzuszek widac.Dzidzi niczego nei brakuje wyniki wszystkie ok:) niedlugo albo jeszce dlugo bede miala USG i w koncu zobacze mam nadzieje kogos w moim brzuszku. Oj nie moge sie doczekac!!:D:D:D27 lipca godz. 15.00:):D:D Moj synek skoczyl dzis 1 urodzikni:D W sobote imrezka bedzie:) oj jak ten czas leci, a raczej lecial bo teraz znowu zaczelo sie czekanie rozmyslanie i jescze raz czekani, no i czas sie dluzyyy:( Fajnei jest sobie przypomniec jak to rowny rok temu o tej godz. to synus grzecznie spal,a goscie w szpitaalu patrzeli na niego i podziwiali:)i kruszzynka byla na siwecie:) pozdrawiam dwupaczki i jednego trzypaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś no to słodkie buziaki dla Twojego Maluszka 🌼 My będziemy świętować 1 października ale to już 2 latka jak Adusia jest z nami. Karola no to bardzo szybko załatwiłaś,u nas czeka się na egzamin około 3-4 tyg,a teraz w okresie wakacyjnym dłużej bo egzaminatorzy mają urlopy.Także będe trzymała kciuki,napewno dasz rade bo co dwie głowy to nie jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ponownie...spedzilam stojac dwie okrutne godziny w urzedzie pracy :((((( ale jestem zarejestrowana i juz moge sie leczyc:P jutro biegne do innej ginekolog sie zarejestrowac zeby miec jakby co za darmo na fundusz zdrowia ..:P coz trzeba kombinowac jak sie da...u nas zaszlo slonko ale duchota nie do wytrzymania...czuje sie lepiej jak wczoraj ale nadal bez wzlotow...pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia W. dla czego Twoj sowaczek pokazuje ze Adulcia ma 9 miesiecy 14dni?? Majoweczko gratuluje wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec. Bylam dzis w sklepie w ktorym pracuje. Robie zakupy internetowe. Troche dzwigam, mam do czynienie z zywnoscia, a przez mo wech i niechec do niektorych produktow mam odruch wymiotny jak na to patzre. W kazdym razie spotkalam kolezanke polke,a pozniej taka chinke i jej pomachalam. Wrocilam do domu i dzowni do mnie kolezanka(polka) i mowi ze sie wkurzyla,bo pewna osoba(ja mowie chinka?? ona:yyy, ja: tylko ja spotkalam,chinka??, ona:no chinka) i mowi bo jak skonczylam to poszlam chince pomoc i ta chinka do mnie:widzialas Agate???ona: tak i nawet z nia rozmawialam, chinka: to ona taka chora, a wcale nie wyglada i na zwolnieniu jest.KOlezanka:wiesz kobieta w ciazy teraz sie moze czuc dobrze za 5 minut wymiotowac za chwile sie smiac i plakac na raz:), chinka:mysli??, kolezanka: wiesz, moja mama do 3 meisiaca jak byla w ciazy bylo wszystko ok, a po 3 musiala lezej w lozku bo by mnei stracila.chinka: to chyba tylko polki tak maja. A ja mowie do koleanki ze jadac do sklepu w ciazy powinna usiasc na wozku inwalidzki z bandazem na glowie zlamana noga i opaska na oku, bo przeciez w ciazy jestem.:D:D hehe normalnie zabila mnie tym:P powinnam nei jezdzic do sklepu i umrzec w domu z glodu:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam napisac ze ta kolezanka dzwonila dzis rano na przerwie do mnei zlozyc zyczenia synkoi(on jeszce nie rozumie, ale milo ze zadzwonila, jako jedyna zreszta:)) i zaczela rozmowe.kol: Agata no i gadamy skonczylysmy, a oczywiscie wscipska chinka pyta a co sie dzieje z agata?chora??a kolezanka nie w ciazy, chinka:znowu?? no nie moge bk z niej. Ona wsyztko chce wiedziec. A jak przyjechala do sklepu na drugi dzien po proodzie jeszce z brzuchem(bo nei zdazyl sie wstapic) wygladalam jakos na 5 miesiac to ona do kolezanki Agata znowu w ciazy a wiedziala ze wtedy bede rodzic. Ale oni nie kumaci jak mozna byc w 5 miesiacu ciazy jak wczoraj urodzilam??chinczycy to chyba mutanci:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś jak się dobrze przypatrzysz to tam przy napisie smyki pl są takie stópki malutkie idące no i tam jest ta jedynka,no a na górze jest miesiąc i dzień. Chinką się nie przejmuj bo jak wynika z tego co piszesz to bardzo dziwny naród,a czasy Oszhin i katorżnicza praca już dawno minęły . Majóweczka dobrze,że tylko raz miałaś te zawrotu,ja zostałam dziś w domu jeszcze,ale jutro raniutko chcemy zaliczyć jakiś spacerek,może jak Adula wstanie to zejdziemy na chwilke do pareczku. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz widze ta 1:) a chinka sie nie przejmuje tylko smiac mi sie chce. Dla mnie wazniejsze dziecko niz uwilebienie u osob, ktore tylko pod siebie patrza. Gdaybym mogla to wzielabym zwolnienei na cala ciaze anwet gdybym sie dobrze czula. Dla tego ze i tak si enudzic przy synku nie bede(tesciowa mi teraz badzo pomaga nawet obiady robi:))ale ja i tak bym mogla w domku siedziec, czy gdzies pojechac. Dzidzk asie urodzi babcia pojedzie a ja bede miec mnustwo obowiazkuw i pewni ebede chodzic jak zombi neiw yspana. Wiec puki moge to kozystam:)A dziadkowie z checia wnkuka bawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj się napisałam i posta mi zeżarło...Aż nerwy mnie poniosły i musiałam kompa wyłączyć...😠 Witania-z młodym miałam straszne spania więc pewnie dlatego skończyło się tylko na 27,5kg. W nocy nie jadłam ale tylu snów o jedzeniu to w życiu niemiałam...hehehehehe... Agus_inv-jak ja Ci zazdroszczę tych zgubionych kg (chyba ja je łapię-4 na+ 😭)...Gratulacje i cmokasy dla Juniora... Karola_tomm-będę trzymać kciuki za egzamin. Majóweczka-przykro mi, ze musiałaś odstać swoje w urzędzie ale przynajmniej już masz ubezpieczenie więc jeden problem z głowy...A taki Gin to faktycznie do d**y. I może w szpitalu wypatrzysz lepszego bo mówiąc szczerze mój w życiu by tak niepostapił. Ale lekazr lekazrowi nierówny...I faktycznie tylko ciężarne i menele w tym kraju mają opiekę za darmo ( w szkole rodzenia położna mówiła)... Z Jankiem w ciąży też tak miałam. Łapało mnie od czasu do czasu do 9 miesiąca. Musiałam się położyć bo normalnie oblewały mnie zimne poty aż i dopiero po ok 3 godzinach przechodziło. Teraz miałam zawroty kilka razy- ostatnio w Castoramie. Aż musiałam kucnąć i oprzeć się o filar. KasiaW - Dagmara jestem :D Ania25-to wcale nie jest zły objaw iż brzusia u Ciebie nie ma. Karolina1982-ja stosuje Activię. Ice blue-mój Gin kazał małżonowi neat mi odłączyć bo się bzdur naczytuje i potem mam nerwa... ;)...A poród tak jak wszystko da się przeżyć. Dobra. chyba wszystko. Pozdrawiam babeczki. Sarenka28- nie szalej kochana ze sprzątaniem. Nikunia1983-witaj i rosnij z nami zdrowo. Mimi840-w ciąży na przeziębienie stosowałam syropek z czosnku. Zapach i smak masakra ale działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz troszke lepiej sie czuje nagozej sie bałam ze silna goraczka mnie złapie a ja niebende mogla nic wziasc,ale niejest tak zle pomalu dochodze do siebie.Waga stoi w miejscu ale narazie wcale sie tym niemartwie z synkiem bardzo duzo przytylam i 7 kg mi zostało do tej pory ktorych pewnie juz sie niepozbede:( dlatego teraz musze bardzo uwazac zeby niewygladac jak słon moze po drugim porodzie zgubie cale zapasy bardzo bym chciała karola bende czymac kciuki mnie wlasnie tez czeka egzamin musze tylko z jakoms godzinke dokupic przed egzaminem bo miesiac niejezdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski u mnie z dnia na dzien wiekszy brzuch...:O Co do mojaj gin to jest bardzo dobra pierwsza ciaze poprowadzila mi rewelacyjnie dlatego do niej wrocilam dzieki niej nie stracilam malej szybko reagowala na kazdy zly sygnal...wiec do niej chodze jestem jej pacjentka ponad 6 lat..teraz pojde sie zarejestrowac do innego ale juz panstwowo..zeby w razie co miec punkt zaczepienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
cześć dziewczyny, wczoraj przeczytałam wszystkie posty (czytałam cały dzień) i postanowiłam się przyłączyć jestem w 10 tygodniu ciąży i od początku same problemy w 5 tygodniu - plamienie i poronienie zagrażające mój lekarz po zobaczeniu usg stwierdził, że mam 20% szans na utrzymanie, duphston, L4, duzo lezenia, po 2 tygodniach kolejne usg - z ciazą ok, żywa i dobrze zagnieżdżona, ale krwiak, spory lekarz robiący usg - mam leżeć plackiem, mój lekarz - nie muszę leżeć plackiem, ale muszę prowadzić kanapowo-łóżkowy tryb życia, kolejne usg dopiero na początku sierpnia, ponieważ takie rozbieżności - umówiłam się na dodatkowe usg, w innej klinice, mam je jutro i już schizuję dodam, że mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie dawno mnie tu nie bylo i niestety juz nie bede :( dzis bylam na usg i lekarz mi powiedzial ze z tego co widzi to bylby 5 tydzien juz zgupialam do reszty bo ja liczylam ze 10:(:(:( nie wiem co jest nie tak oprocz tego plamilam przy badaniu estem zalamana :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczka09 nie wiem beta mi 2 tygodnie temu wyszla 10710 a dzis na usg mi powiedzial ze 5 tydzien niemam pojecia co jest juz nawet nie wiem kiedy @ liczyc bo wczesniej tabsy bralam 4 maja skonczylam brac tapsy i 6 dostalam @ wiedz tal kilczylam ze ostatnia @ 6 maj do tej pory @ nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatynko udaj się do innego lekarza niech dokładnie sprawdzi może nie wszystko stracone walcz może okaże się,że Ty miałaś racje tak bardzo chciała bym się radować z Tobą,trzymam kciuki i życze powodzenia,oby lekarz się mylił. Olusia z tego co piszesz to organizm walczy i Ty też walczysz o to maleństwo,duphaston dziła jak widać,a krwiaki mają to do siebie,że się wchłaniają,leż nie forsuj się bo naprawde jest warto.Dla pocieszenia napisze Ci,że ja w pierwszej ciąży byłam mając 31 lat i też bałam się wszystkiego także doskonale Cię rozumiem.Kochana daj znać jutro pobadaniach co u Ciebie,no i zapraszam do wpisania się do tabelki. Dziewczyny skromnie podsune pomysł,że może by tabelka z imionami zrobić ku pamięci kupa :P:P:P:P Jeśli chodzi o mój brzuch to powiem tak jestem otyła i brzuch mam zawsze ale mimo tego widze już,że coś pod bluzką okrągli się innego jak tylko opony Michelena :D:D:D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
dziękuje za miłe powitanie i mam nadzieję, że to ostatnia wersja tabelki szatynko, ja jestem zdania, że lekarzy trzeba sprawdzać, zwłaszcza przy tak dużych rozbieżnościach NICK; WIEK..............SKĄD..........OSTAT NIA@.......PTP.... ........PŁEĆ ccczarnaaa..........małopolska.......02.04.09......07.01 .10..............? agnesska;32..........lubelskie.........13.04.09......20. 01.10..............? Paulinka...............Irlandia...........02.04.09..... 24.01.10..............? betka.29.............dolny śląsk........23.04.09......01.02.10..............? Klaudia0405..........lubelskie..........25.04.09.......0 1.02.10..............? Shee88...............małopolskie........25.04.09......01 .02.10..............? kama123.................UK...............28.04.09......0 1.02.10..............? mimi840..............dolny slask.........24.04.09......02.02.10..............? bede-mama24.........Niemcy...........09.05.09......04.02 .10....chłopiec amelka30..............śląskie ...........30.04.09 ......07.02.10..............? majoweczka09.....UK-kuj-pom.........01.05.09.....07.02.1 0(chlopiec?) tilli-tilli.................Londyn............04.05.09.. .. .08.02.10...(chlopak) justasyp...............Niemcy............1.05.09.......0 8 .02.10.............? witania...........mazowieckie..........01.05.09......9.0 2 .10..............? Lemurka..............kuj-pom............06.05.09.....10. 02.10.............? AniaForever...........Łódź...............07.05.09.....11 .02.10..............? agus_inv.................UK...............07.05.09...... 12. 02.10 ............? Ola............zachodniopomorskie.....03.05.09......12.0 2. 10.............? daga.p.:33.............ślaśk..............05.05.09...... 12 .02.10. ...........? szatynka33............ślask..............06.o5.09......1 3.02.10..............? Karolka83......mazowieckie.........06.05.09......13.02. 10( ?)bliźniaki(?) Kajuśka................śląskie............07.05.09...... .13 .02.10.(chłopak) Monikaza24........dolny śląsk..........07.05.09...... 13.02.10..(chłopak) filipinka85.............śląskie............09.05.09..... . 16.02.10.............? chyba .erica.........Londyn............11.05.09.......16.02.10.... .........? olusia30.....mazowieckie.............10.05.09........16.02.10.........dziewczynka ice blue 28........mazowieckie ........14.05.09 ......17.02.10.............? megi231........... śląskie..............14.05.09....18.02.10(dziewczynka) micuszita.....zachodniopomorskie...14.05.09........18.02 .10.........syn Fryzella26............podlaskie..........16.05.09....... .20.02.10....... ....? aneks87............mazowieckie........13.05.09.......22. 02 .10 ...........? lily white;29...........kuj-pom...........18.05.09.......22.02.10 ............? madzikicia;30.......lubelskie.............21.05.09...... 27. 02.10...........? Qanchita..26............Wlkp.............24.05.09....... 28.02.10...........? Heya9...........zachpom. Stargard.....26.05.09.......01.03.10...........? Karola_tomm.....gdynia.....28.04.09.....10.02.10.....? karolina1982g...gdynia....26.05.09.....02.03.10....? Monique10.......śląske......24.04.09....01.02.10........ ????? ania25lat......opolskie......01.05.09.......08.02.10.... ? nikunia1983....Warszawa...07.05.2009........14.02.2010.. ..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga.p nie ma co zazdroscic:) U kazdej kobietki wszystko dzieje sie inaczej. Ja mam zbednych kilogramow i do tej pory nie mialam apetytu. A dzis juz jaka glodna chodze. Zjadlam poltorej talerza krupniku pysznego, kotleta mielonego i pol ziemiaczka, poszlismy na spacer a teraz wrocilismy i zjadlam bolke:) wiec chyba mi apetyt wraca. Chociaz zadne slodycze praktycznie mi nie smakuja:P wiec z tego sie ciesze:) bo po co zapychac sie pustymi weglowodanami. W sobote wyprawiam synkowi urodzinki ciekawe czy jakies ciasto zjem:D Dziekuje za cmokasy:D:D Ania 25 ja troszke kilogramow mialam po pierwszej ciazy i myslalam ze nie bedzie szybko widac ciazy tylko, ze bede wygladac jakbym przytyla. A tu niespodzianka, wszedzie schudla u brzuszek juz bardzo widoczny:) wiec nic juz nie ukryje. Karolina1982 - mi na zatwardzenia chyba nic nie dziala:( od kad urodzilam synka praktycznie nie bylo czsu kiedy nie mialam problemu z wyproznianiem. Teraz jak zaszlam w ciaze to kilka razy mialam rozwolnienie. Ale mam dnie ze przez kilka dni nie moge sie zalatwic:( Sarenka28 uwazaj na siebie nie forsuj sie za bardzo. W pierwszej ciazy mylam okna w dwupoziomowym domku(troche ich bylo) pakowalam i sprzatalam cala chalupke i jeszce nosic pomagalam b nie mial kto:( bylo to 6 tyg. przed porodem. Zmeczona bylam jak nie wiem ale dalam rade:D Dagmara Agata jestem:) mimi840 zycze ci zgubienia zbednych kilogramow po drugiej ciazy ja mam taki sam problem:( znaczy sadlo mi 8 kilo ale i tak jeszce przynajmniej 6 kilo musi spasc(po ciazy rzecz jasna) mam nadzieje ze nie przytyje duzo w ciazy i chcialabym pod koniec nie wazyc wiecej niz 75 (zaraz po porodzie jest ok 7 kg mniej)wiec to juz by bylo 68 a potem to zawsze juz latwiej niz chudna od 80 np. ojjej to moja zmora troche:( wiecznie sie odchudzalam i zawsze mi sie cos nei podobalo a teraz mowie jaka ja glupia bylam:(:P majoweczka moj brzucgh tez juz coraz wiekrzy:) juz tak to musi byc. Pamitam jak w pierwszej ciazy chcialam zeby brzuszek bylo widac.(bylo widac zanim w ciaze zaszlam bo staralam sie 4 miesiace i wiecznie sobie wmawialam ze w ciazy jestem:P) brzuszek rosnie to fajnie przynajmniej wiadomo ze w ciazy jestem:):D Olusia30 wpolczuje przezyc ale gratuluje wytrwalosci i rzycze powodzenia jutro na USG. Bedzie dobrze zobaczysz. Dzidzia silna jak widac:):) szatynka33 nie wiem co napisac moze lekarz mial zlysprzet??idzj do innego lekarza:) zycze powodzenia!!zeby wszytko bylo ok. A widzialas juz serduszko dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjeciu usg widac tylko pecherzyk i pisze 16mm zobacze jutro co beta wykarze trzymajcie sie cieplutko pozdrawiam Was goraco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×