Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Hej Właśnie wróciłam od lekarza, moje maleństwo ma już 2, 4 cm, ale szybko rośnie :) Spytałam się o te bóle i lekarz powiedział, że to przez macicę, że ona się rozszerza itp. powiedział, że moge brać nospe, ale oczywiście zapomniałam jej kupić :P No i niestety po badaniu wyszło, że nabawiłąm się grzybicy pochwy, ale naszczęście lekarz powiedział, że to sie czasami tak zadrza, jak zmienia się środowisko pochwy z kwaśnego na zasadowe. przepisła lekarstwa i powiedział, że to nic nie zaszkodzi maluszkowi. Dziwie się dziewczyny, że nie miałyście jeszcze badania usg, ja mam za każdym razem jak jestem u lekarza, zawsze robi mi usg dopochwowe, ale już na następnej wizycie ma mi zrobić takie normalne, więc zobaczymy jak to wygląda :) Chciałam powiatać nowe mamuśki, dopisujcie się do naszej tabelki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu skąd ja to znam :)Moja teściowa zawsze wie wszystko najlepiej :) Szkoda mi wogóle pisać na ten temat :)Mój mały również ma niewyczerpane zasoby siły majoweczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie polecam juz 2 gin mi to polecila na lekkie stany grzybiczne i zapalne w ciazy plyn do higieny intymnej Plivia Fem F...biala butelka z pomaranczowymi napisami jest naprawdew dobry nawet jak sie nie ma grzybicy do podmywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
ja rodziców i teściów mam w innych miastach czasem się z tego cieszę, ale wiem też, że będzie mi ciężej, bo i nie będą mogli mi na co dzień pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. A u nas po wizycie - z maleństwem ok. Trochę spóźnione do wieku ciążowego (5 dni) ale żyje. Ma rączki i nóżki ale niechciało nimi machnąć... Niestety ze mną nie jest tak dobrze - zrobił mi się polip na szyjce i juz sa obok małe więc do końca ciąży zero seksu bo mmoge mieć krwotok.:(...Polipy będę miała wycinane przy porodzie - jedyny plus bo to znaczy, że szycia i czyszczenia w razie czego pod narkozą będą. Witam nowe mamusie. Rosnijcie zdrowo! U nas dziadki stwierdzili, że oni są od \"dziadowienia\", a rodzice od wychowywania. No i niestety konsekwentnie się tego trzymają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UKarola u mnie to już 10 tydzień, dzidzuś ma już widoczna główkę i tułw, szyjka jest bardzo mała, jak jutro mi się uda to zeskanuje swoje usg i dodam je do suwaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iganes
ja mam termin na 21 luty 2010 :D a dzis mija 8 tyg i 4 dni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia ja zdecydowanie była bym na NIE jak możesz to siedz sobie w domu i odpoczywaj,ale decyzja należy do Ciebie 👄 zrobisz dokładnie tak jak Ci serce podpowie. Majóweczka dzięki za nazwe tego płynu miałam właśnie pytać z nieba mi spadłaś 🌼 Daga miło słyszeć,że z Maluszkiem/ą wszystko dobrze,a polipami się nie ma co martwić,a współżycie możesz zastąpić rpbótkami ręcznymi lub kręceniem lodów :P:P:P:P:P:P:P No no Nikunia to już kawał Babki lub Chłopaczka nosisz w sobie ❤️ Aguś skąd ja znam to marudzenie i wołanie dydola mam to samo,jak Adusia chce dydusia to nic nie rządzi obojętnie gdzie jesteśmy musi być dydol i już,koniec kropka.No i powiem Ci,że moja mama też na dużo pozwala Adusi nawet chwilami myśle,że na zadużo. Buziaki i do następnego łączenia :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia30
za dużo dzisiaj tych emocji i oczka mi się zamykają więc grzecznie mówię dobranoc i zmykam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGA no to lipe mamy z tymi szyjkami :( jak nie urok to....eech najwaznijsze ze dzidzie ok a o reszte trzeba zadbac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KasiaW- ale mi się też chce...😭 Majóweczka - poprzednio do 20tc też zero seksu było... No ale teraz to masakra...Wcześnije miałam tylko taki problem, że niechciała się rozwierać podczas porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) tak czytam wasze posty i nie moge sie doczekac kiedy mi zacznie rosnac brzuszek ..to musi byc cudowne uczucie:) za tydzien mam wizyte to bedzie 10 tydzien:) dziewczyny czy wy tez mialyscie albo macie takie dziwne klucia w podbrzuszu?? mnie nie boli brzuch tylko czasami kluje, czasami po srodku a czasami po bokach jakby jajniki ale nie wiem co oznacza te klucia po srodku... nie wiem czy powinnam sie martwic i zadzwonic do gina czy poprostu to jest normalne. jeszcze mam jedne pytanie, pewne nie jedna z was ma mdlosci i musi sobie z nimi jakos radzic...ja niestety mam straszne mdlosci i do tego wymioty juz od 3 tygodni. czasami sa takie dni kiedy mi pomagaja moje sposoby na te dolegliwosci ( np. cytryna albo herbata imirowa) a czasami jest tak ze nie daje rady nawet caly dzien zwlec sie z lozka, poprostu nic nie pomaga a najgorsze jest to ze nie moge nawet pomyslec o jakimkolwiek jedzeniu:(:( dostalam od lekarza czopki torecan ale boje sie ich brac:( poprostu po pierwszej stracie naszej kruszynki jestem przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja najwieksze stresy mam przez mojego bylego prez ojca malej nie dosc ze mi narobil w zyciu problemow to stale sie o cos czepia...a szkoda gadac moze jakby byl tu moj obecny narzyczony bylo by lepiej a ten widzi ze jestem sama i sie dopieprza...jak mam sie nie denerwowac w takiej sytuacji...kretyn :( niech lepiej zadba o swoj nos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majóweczka nie powinnas sie martwic ... w takich sytuacjach musisz myslec tylko o tym ze stres dobrze nie wplywa w tym momencie na twoje dziecko jakie masz w brzuszku a i pewnie twoja coreczka tez nie lubi jak chodzisz podenerwowana.widzisz nie ktorzy ludzie a zazwyczaj eks jezeli chca komus zepsuc humor tozazwyczaj im to sie udaje bo my im pomagamy w tym bo wlasnie psujemy sobie humor. glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga super że u dzidiulka wszystko si :) A sex...hmmm...szkoda...Ale przecież dzidziuś jest teraz najwazniejszy.Będzie dobrze :) Nikunia pytałam bo jak ja byłam w 8 tyg. to nasza dzidzia miała 1,7cm a w poniedziałek idziemy na USG więc chcę porównać :P Olusia dobrej nocki :) Majoweczka chociaż nie jesteśmy same :) Karmelek zauważyłam że prawie każda z nas ma takie bóle i kłucia :) Tak więc wyciągam wnioski iż jest to naturalne i niema się czym martwić :)A co do mdłości to ja już kiedyś pisałam że mi np. pomogło mleko acidofilne i ostatnio jak mnie dopadają to sałata lodowa najlepiej taka prosto wyjęta z zimnej wody z lodem :)Postaraj się wstać zaraz jak rano otworzysz oczki,wez prysznic ale taki letniutki i duuużo świeżego powietrza np. balkon,lub spacer :)Nie wiem czy Tobie akurat pomoże ale mi pomogło a miałam takie mdłości że płakałam bo nic mi nie pomagało i myślałam że zaraz umrę.Więc głowa do góry mi mdłości zaczęły przechodzić jakiś tydzień temu więc może Tobie też niedługo przejdą :)Życzę Ci tego z całego serducha bo wiem co przeżywasz :) aaaa i przedewszystkim POZYTYWNE NASTAWIENIE!!! jAK WSTANIESZ POWIEDZ SAMA DO SIEBIE SPADAJCIE MDŁOŚCI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka nie przejmuj się tym kolesiem!Pokaż mu że jesteś szczęśliwa a zobaczysz że szybko się odczepi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest taki truciciel -pasozyt sam odszedl a teraz mysli ze jest nie wiadomo co i jeszcze chcialby mi zycie ukladac ..a juz nie jestesmy 3 lata ...niech sobie wkoncu zrobi dziecko i niech sie przestanie do mojego zycia czepiac albo sie interesuje mala albo robi to po lebkach ...weekendowy tatus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Ci Majoweczko. Wyobrażam sobie co przeżywasz.Pisząc że nie jesteś sama miałam na myśli tą szyjkę.Bo to kurcze teraz wyszło ze nie wiadomo o co mi chodziło :P Nie umiem doradzić za bardzo w sprawie z eks...ale tak jak pisałam wczesniej ,według mnie musisz mu pokazać że jesteś szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was kochane ale muszę się walnąć bo jestem padnięta a jutro znowu od rana nagonka...:) Dobrej nocki i niech Wam się Wasze Aniołki przyśnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola_tomm dziekuje za rade:) wiesz ale masz racje rano jak wstane to bede robic sobie chlodny prysznic a pozniej na swieze powietrze:) co do salaty to mam juz uraze to wszystkich rodzaji salat ..na samym poczatku mdlosci najadlam sie salatki greckiej i wymiotowalam nia dalej jak widzialam. ja sobie tlumacze ze zniose wszystko zeby tylko nasze upragnione dzieciatko sie urodzilo zdrowe...ale mdlosci mi tak dokuczaja ze nie moge spac spokojnie w nocy ... ciagle sie budze z mdlosciami i glodna jak wilk jak zasne to spie jak zajac pod miedza:( majoweczko ach wiem co to znaczy mojej przyjaciolki byly takie same sceny robil niestety ... smial jej sie prosto w oczy ze to jego tez dziecko i bedzie do niego przychodzil kiedy sobie zachce...ale psychicznie nie wytrzymywala z ta cala sytuacja i zalozyla mu sparwe... niestety teraz ciagle ma go na glowie bo wydywac dziecko moze ale w wyznaczone dni. majoweczko nie warto dla tego zasranca sobie nerwy szarpac , nie jest tego wart 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majoweczko prawie kazdy sobei tak mowi do siebie ze jego zycie nie jest uslane rozami...a to dlatego ze kazdy ma jakies problemy. karola zazroszcze tobie ze idziesz juz spac ja niestety nawet jak bym juz poszla to bym w halasie jakim istnieje w naszym domu to i tak bym nie zasnela. co nie dawno sie wprowadzilismy do naszego domu wiec ciagle wykanczanie trwa. ale ide juz sie kapac i moze sobie jakas ksiazke poczytam:) dobranoc.buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Jakubka
a ja odebrałam wyniki krwi i martwie sie bo wyszło mi- cytomegalowirus,ze mam. wynik dodatni powyżej 15, a ja mam 250. pani w rejestracji powiedziała że to coś odzwierzęce, jak toksoplazma , a ja czytam na necie jakies straszne rzeczy,że nie ma leczenia i niebezpiezne dla dzidzusia. a lekarza mam dopiero 12 sierpnia- . w tamtej ciaży wogóle takich badań nie robiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Jakubka to ze jest taki wynik nie znaczy ze cos masz jesli cos cie nurtuje isdz do innego lekarza,,,,nie czytaj w necie bo sie zestresujesz ...a to szkodzi bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Jakubka
to prawda, ale wiesz jak to jest, człowiek próbuje dowiedzie sie jak najwiecej, może poprostu postaram się wepchnac na wcześniejszy termin do lekarza,wstepnie miałam nie odbierac tych badan, dopiero w czasie następnej wizyty,ale coś mnie podkusiło i teraz się martwie, A w tamtym tyg robiłam usg, serduszko biło tak pięknie, a tu te wyniki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jakuba - nie martw się, bo to że byłas kiedys zarazona takim wirusem nie swiadczy o tym że dziecku cos się stanie. Spokojnie... i nie czytaj w necie tych rożnych rzeczy bo tylko niepotrzebnie sie bedziesz denerwowac. Zobaczysz ze będzie OK. ja mam nadal plamienia i sie denerwuję bo myslałam, że po 2-3 dniach minie... :( jak dlugo można w ogole plamić? Zwolnienie ma do konca lipca i do tego czasu mam leżeć :( zniosę wszystko, ale żebym tylko nie poroniła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE tam wyluzuj i zadzwon do lekarza napewno ma jakas komorke badz numer kontaktowy ...ja dzwonie jak mam obawy i basta od tego sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×