Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

hej Kochane, a ja dopiero wróciłam:) ale byłam u rodzinki w odwiedzinach:) sabiness Twój sierściuch jest rozbrajający;) trzymam kciuki za jutrzejsze badanie, niech maleństwo pokaże się łanie rodzicą a lekarz powie, ze wszystko jest oki. z tym goleniem to się trochę ostatnio muszę na gimnastykować, ale chyba nie jest tak źle - fakt jest, że już tak często tego nie robię bo męża nie mam w tygodniu;) ale jutro wraca więc trzeba się zrobić na bóstwo:) a co do poduszki to na razie służy mi do tego kołdra, bo jedną nogę muszę mieć wyżej a drugą niżej więc jak nie mam Tomka to oplatam tak kołdrę:) Marwo a ty się nie przejmuj, nawet nie zauważysz jak szybko miną te cztery dni:) Grysiu Ty to masz rzeczywiście wesoło z nami - jak się rozpiszemy to masz co nadrabia:) oki idę pod prysznic później do Was wrócę i zobaczę co napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wesolo i nie narzekam, teraz sezon sie u mnie konczy, wiec mam wiecej czasu i chetnie was tu poczytam, no i mam tez z kim sie podzielic moimi ciazowymi wrazeniami i doswiadczeniami, wiec same plusy, piszcie piszcie, ja ide obiadek robic, dzisiaj placki ziemniaczane z sosem grzybowym, buziole xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana moj mały zrobił dzis pobudke o 7 a tak mi sie chcialo spac :-( niestety cos go katarek trzymai kaszelek a ja jutro do szkoły ide mam nadziejeze mu sie polepszy co do golonia to ja sie tylko gole przed wizyta u gina ostatanio maialam 3 wizyty co tydzien wiec akurat teraz mam za 3 tygodnie wiec miedzy czsie bedzie trzeba cos tam ;poprawic ogolnie golenie mnie juz dobija bo w sumie jest coraz ciezej ale jeszcze nie potrzebuje lusterka ale siedze na ziemi w łazience z nogami rozstawionymi i jade z tym koksem tak mi najwygodniej SIERŚCIUCH jest super :-) ;-) ja nie mam poduszki a chciaialbym bo jest super ja sobie kołdre pod brzuch daje i tez jest ok wlasnie wcianam murzynka ktorego wczoraj zrobiłam jakos tak na słodkie mnie wzieło co macie dzis na obiad?? ja musze jechac na zakupy aledzis mam ochote na rybke ziemniaczki i jakas kapuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek mamusie i dzidziusie :D Grysia tu mam ten link http://allegro.pl/item749868934_nowosc_prezent_tort_wyprawkowy_kocyk_spiochy.html :) Mam psa, ale jest tak malutki (york) ze w zastepstwie za Misia do przytulania to raczej nie da rady ;) Agus, wlasnie sie tak zastanawiam jak to bedzie jak juz brzuszek bedzie duuuzy, jak z tymi paznokciami itd... ;) Fasola w Waszym towarzystwie mina na pewno bardzo szybko ;) Moncia szkoda Twojego Malca ze sie tak meczy :( Ale troszke domowych sposobow i na pewno dacie rade wygrac z tym katarem i kaszlem :) A ja dzis obiadu nie robie, bo nie ma dla kogo ;P My z dzidzia sobie cos tam na pewno wykombinujemy jak zglodniejemy ;] No chyba ze sie do mamy przejade na ploty ;) Kolejna noc nie przespana.. w ogole wydawalo mi sie ze ktos po klatce chodzil caly czas..albo to moja wyobraznia tylko ;) Jak nie za zimno to za goraco.. i tak w kolko :( Milego dnia wsyzstkim ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :P 🌼 Mmmm…Ja wlasnie konsumuje sobie paczka i cappuccino, pyszotka :D Sabiness, siersciuchu :P Hehe, jeśli chodzi o seks to nie wiem czy mam zazdrościć czy nie… :P ale najważniejsze by oboje chcialo :) Mnie to nie codziennie się taka zachciewajke lapie :P A o higiene, to wrecz uwielbiam się Golic ‘’tam’’ i wyczesywac rozne fryzurki :) Choc mój misiu lubi tylko paseczek… Moncia stosuje ten sam patent,tylko siadam w brodziku na siedzonku:P Jeśli chodzi zas o golonko nog to tego mnie się nie che i robie to raz na tydzień :P Powodzenia dzis na badaniach ;) Będzie super, jak masz USG to wrzuc fotki :) Od wczoraj nic sie nie wydazylo zaskakujacego,a dzis na obiadek mam pomidorowa bo misiu sobie zazyczyl, i tez murzynka robie bo jutro mam urodzinki a bede w pracy wiec poswietujemy dzisiaj,wypijemy piccollo :P Jejku... Do 4D zostaly 4ry dni... Boje sie ale tez nie moge sie doczka,wiem ze wszystko bedzie dobrze, chcialabym bynajmniej :) Misiu nie pozwala mi inaczej myslec :P Pozdrawiam Was serdecznie, PS: dzis mi sie snilo jak urzadzilismy pokoj dla naszego maluszka - byl piekny, i w sumie zmieniona sypialnia tez mi sie podobala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej styczniowa malwa- ja po 8godzin dziennie siedze, nie slyszalam o jakims takim przepisie- znaczy nie w DE mama jakuba- przepiekne wiesci od Twojego maluszka :) az sie lezka kreci no to kochana teraz prosze przez nastepne/ostatnie 19tyg sie nie denerwowac a cieszyc z zdrowiutkiego Chlopaczka :) a te 15 cm to do dupki tylko co?? bo mi gin mowil ze przy nast. USG dzidzius bedzei mial do stopek ~20cm hmmm Grysia- koszule pokupowalam, super ze teraz taka moda ze dluzsze ciuchy robia i te paseczki cieniutie sa ekstra no i sweterek cieply z jednym guzikiem takze brzusia schowam do konca ciazy w sweterku :) podoba mi sie tym bardziej ze kolorystycznie sobie dobralam- siwy z fioletem ja tez zauwazymal ze juz tak nie moge po schodach wbiegnac no i na 2pietro to pomalu sobie ide :) bo zadyszka niezla jak sie spiesze majoweczka- nie smutaj sie- to tylko miesiac i znow bedziecie razem!! marwo- dasz rady bez kochanego, juz jedna nocka mniej :) wez jakas ksiazke poczytaj albo czyms innym sie zajmij i zobaczysz jak przeleci :) hehe, tesciowa przekazala kilka rzeczy dla nas :) i wiecei co mi dala.....swoja ksiazke o noworodku ktora dostala kiedy sama w 1997 w ciazy byla :D :D slodkie to bardzo sabiness- hehe, siersciucha :D ja jak juz pisalam strasznie wrazilwa jestem teraz "tam" i mi gin nawet zakazal sie golic ale ja i tak swoje :) zadziej.bardzo zadko :) bo po goleniu to jest masakra totalna no to dzis wielki dzien :D czekamy na super wiesci agus- swieta prawda z tymi skarpetkami, ja juz teraz mam problemy a co dopeiro pod koniec :) i to zima kiedy mi nogi strasznie marzna.......... moncia- ja tezod 7 na nogach, a spac poszlam o 2:30 bo goscie przyjechali o 24 :) a my na obiad do mamy dzis jedziemy :D hihi a na kolacje juz tata rybe zakomunikowal :D ale on o mnie/nas dba :D (wie ze uwialbiam ryby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje kochanie sie wczoraj , znaczy w nocy o 2:30 tak na moj pecherz uwzielo ze szok normalnie ale sporozmawialam soebie z nm troszke i chyba zasnol :) w nocy koszmara zaliczylam i budzilam meza zeby mnie przytulil, jacys gagnsterzy mnie gonili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) coraz trudniej mi sie tu wchodzi :( no coz..sama sobie taki los sprawilam :P czuje sie jak outsiderka ;) staram sie gonic Was..ale jest to po prostu niewykonalne mama-Jakubka :) bardzo gratuluje dobrych nowin daga - gatuluje coruni :) i to chyba wszystko co zapamietalam :O 😭 u nas dobrze, odliczam dni do usg ktore mam 02.10 :) praca, dom, firma ... i ja jedna :) czasem doba ma za malo godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa.. no i wczoraj moj maz po raz pierwszy poczul kopniaczki :) musial sie wykazac nie lada cierpliwoscia bo za kazdym razem gdy przyklada reke - malenstwo zastyga w bezruchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli tilli- dlugo Cie tu nie bylo widze ze termin na USG mamy w tym samym dniu - termin porodu takze, hehe :) tylko moj predzej poczul Juniorka bo 09.09.2009 :) mowi ze ne zapomni tej daty , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja własnie z zakupów wróciłam i jakoś mi niedobrze ble pójde się zaraz na chwilę położyć moze mnie mdli po tym murzynku??rybka mi sie odmraża pozniej kapuste czerwona zrobie bo jakos mnie ochota na nia naszła a miałą być kiszona ale zrobie wiecej i na jutro tez bedzie tylko zapomnialam smalcu kupic kurde no wiec bedzie trocha cyganiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama ;) no date raczej trudno bedzie zapomniec hihi :) masz bardziej rozbrykanego maluszka u mnie to tak srednio na jeza...choc nie przecze ze troszke sie rozkreca... no i termin i usg - faktycznie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie lutóweczki w najpiękniejszy dzień tygodnia - przynajmniej dla mnie:) mam nadzieję, ze w pracy szybko minie. Grysia to mi apetytu narobiłas tymi plackami w sosie grzybowym, chyba już wiem co zrobie wieczorkiem do jedzenia;) a ten murzynek:) oj laski podziwiam Was, ja sie nie moge zmusić do zrobienia jakiegoś ciacha juz od dłuższego czasu:( Marwo fajny ten komplet. Sabiness czekamy na relacje:) santicia Tobie pewnie bardzo szybciutko mina te dwa dni. Bede mama ja tez tyle siedze przy kompie wiec mama nadzieje, że jednak nie jest to takie szkodliwe tilli najważniejsze, że u Was wszystko oki. Jak będziesz po badaniach to daj znać co tam u malucha slychac:) dziewczyny czy jestescie wstanie opisać co czujecie jak maleństwo Was kopie? bo coś tam wczoraj czułam ale już sama nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fosolko - ja od poczatku czuje prawdziwe kopniaki od srodka- w tym momencie tez smaluszek kopie pod pepkiem- nie czulam zadnych motylkow jak to inne dziewczyny czasem pisza- moj maly odrazu pozadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama to to raczej były te motyli, ale poczekam na potwierdzenie, mam nadzieję że dzisiaj fasola też będzie chciała dać znać mamie o sobie:) jesli tak to uznam tą wczorajszą noc za pierwszą z kopniakami fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko- ja juz dosc wczesnie czulam taie kopnieca ale byly tak zadko ze myslalam poprostu ze to moze zoladek :) ale kiedy mialam isc ostatnio do gina to tak mnie maluszek w pracy skopal ze bylam pewna ze to wlasnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasola :) ja najpierw mialam takie jakby babelki w brzuszku pozniej delikatne smyrniecia a nastepnie juz normalne kopniaki od srodka :) nie sa one mocne ale wyczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli, bede mama dzięki:) może to rzeczywiscie bylo moje maleństwo - datę w kalendarzu zaznaczam. Tomek się wczoraj smiał, że jak wróci to pogada z fasola i na pewno bedzie kopać:) a tak swoją droga to wczoraj kupilam sobei m jak mama i była tam podana stronka www.bajkowy-market.pl - myślę że warto wejść, może akurat cos fajnego wypatrzycie, ja na razie nie mam czasu ale później usiądę i zobacze czy jest cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana dziewczynki Ale się rozpisałyscie..... Widzę, że u Was wszystko w porządku. Ja jestem po śniadanku i kupiłam sobie nowy numer "M jak mama". U mnie wszystko ok.,czekam z utęsknieniem na pierwsze ruchy, usg 4D mam dopiero 05.pażdzier. A co do piersi z 75B na 75C, także nie wiele. Na razie tyle, zajrzę do Was póżniej, pa,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak sie dokladnie te kursy ciazowe nazywaja ale juz sie opytalam i mam bardzo bliziutko :) 3minutki piesz, prawdopodobnie od 16.10 do 13.11 albo pozniejszy termin :) ciesze ie bardzo, mezus tez bedzie chodzil, jesli nie bedzie mosial pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama a ile one trwają u Was? Wogule czy któraś z lutóweczek idzie też do szkoły rodzenia? Bo ja się ostatnio zaczęłam zastanawiać:) sylwia widzę, że idziemy w ten sam dzień na badanie ale ja nie na 4D tylko normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem mi to z glowy wylecialo szkola rodzenia :) 5 razy po 2 godziny i chcemy isc zeby miec wieksza pewnosc jak dzidziusia trzymac czy przebierac bo az sie boi ja co prawda duzo wiem bo mam mlodsze rodzenstwo (12 i 10lat) i duzo sie nimi zajmowalam, przewijalam ale maz troszke niepewny jest a te kilka razy mozemy pojsc i anpewno duzo rzeczy sie jeszcze naucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.dziś pospałam sobie dłużej i czuje się lepiej.Córcia w szkole,ja muszę wyskoczyć do banku zapłacić rachunek za gaz.Z moją przezornością nauczyłam męża,żeby co miesiąc zostawiać na koncie pewną kwotę na opłaty mieszkaniowe,dzięki temu mam teraz z czego zapłacić.Może to nie jego wina,on takie nawyki wyniósł z domu-matka martwiła się z czego zapłacić dopiero jak windykację miała,wtedy pożyczała od znajomych ,a raz nawet odcięli im gaz.Jak wypłata była,to stoły się uginały i imprezy były,a dzień przed wypłatą cukru do kawy nie było.Ja zostałąm inaczej wychowana,ale on mnie słucha i widzi że dobrze na tym wychodzi Zauwazyłam,że jak dłużej śpię to mi się tak jeść nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ja nie mysle o szkole rodzenia w pierwszej ciazy tez nie bylam ale z tego co wiem to jest to dobra rzecz ja mam doswiadczenie jeszcze z mojego malucha ma dopiero 2 latka pamietam ze bałam sie najbardziej kąpieli i moge polec na pierwsze 2 lub nawet 3 miesiace taka gąbke do wanny http://www.allegro.pl/item746920457_gabka_antyposlizgowa_do_wanny_kapieli_mix_kolor.html u mnie sie sprawdzila dostałam ja od znajomej jak przyszła dzidizolka zobaczyc fakt faktem ze jest troche nie higieniczna ale na pocztek jest niezastapiona ja pozniej jak maly juz byl wikszy zrobilam ja na poł zeby mial pod główka ale naprawde jest swietna nie balam sie ze maly mi sie z reki wyslizgnie w wannince co miesiac idzie nowa kupic bo nie jest droga wody na poczatek i tak sie malo leje wiec dzidzia nie jest cała zamoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i polecam tez fride do nosa jest 100 razy lepsza niz gruszka http://www.allegro.pl/item746077037_aspirator_nose_frida_4_wymienne_filtry.html ja ja pozno kupiłam bo maly mial jakies 10 miesiecy ktos mi ja kiedys polecał ale ja stwierdzilam ze po co mi to a to naprawde jest swietne dzicu sie kazde spiki i kozy wyciagnie ja ją do dzis uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia to fakt frida jest niezastapiona - nie przyjemna ale niezastąpiona:) a co do tej wkładki to tez super sprawa. Musze pogadać w weekend z męzulkiem i zorientować się ile u nas biora za taką szkołę rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama ta wkładke co ty tez mam kupiłam ja sama jeszcze przed porodem razem z wanienka nie uzyłam a ni razu bo to sztywne zimne i wogole ale moja znajoma sobie bardzo chwiali tylko ze dawała na nia dziecko juz poł roczne i wkładała to do brodzika a niw w wannience kazdy ma jakies swoje doswiadczenia a co do fridy to faktycznie jest to bardzo nie przyjemne jak mocno pociagne to mojego az zaciaga na wymioty bo to ma fest sile ale jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie do domku przez weekend mnie racze nie bedzie bo mam gosci :) wszytskim brzuchatkom i malenstwom zycze milego, spokojnego weekendu papa, nie drukujcie za duzo bo was w pon. nie doczytam :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santicia nie ma powodow na pewno do obaw :) Z dzidzia wszystko pewnie gra :) Super ze juz niedlugo 4 D masz :) u mnie jeszcze 24 dni oczekiwania na to wydarzenie hehe :)) Ladny sen musial to byc ;) Fajnie tak snic o czyms przyjemnym, a teraz to chyba zwlaszcza jesli ma to zwiazek z dzidzia ;)) bede-mama nie mam wyjscia ;) Ale powiem ze tak ranki to sa okej ;) Bo to tak jakby byl w pracy ;] Zobaczymy jak przyjdzie wieczor ;) Najgorzej jest jak sie klasc spac trzeba i pusto jest obok.. dziwne uczucie, ale.. przeciez niedlugo sie zobaczymy :D Ja na szczescie nie miewam juz tak duzo koszmarow jak kiedys.. a teraz to zwykle albo fajne rzeczy sie snia albo jakies glupoty z ktorych tylko mozna sie smiac ;) tilli-tilli dlugo Ci nie bylo, fajnie ze mezulek juz czuje Maluszka jak sie wierci :D Moj tez by juz chcial... ale nic sie na to nie poradzi i sobie jeszcze dluuugo poczeka ;) Fasola, takie dziwne "cos" ja czuje od wtorku wieczorem, jak ogladalam 39 i pol, ale nie jestem w stanie okreslic co to jest... Tez mi przez mysl przeszlo ze to moze byc dzidzia... ale z drugiej strony chyba za wczesnie.. chociaz mowia ze jak juz sie bylo raz w ciazy to jest sie bardziej wyczulonym na wszystko nie wiem jak to jest z tym do konca.. co prawda codziennie juz od tego czasu cos tam sie dzieje.. to na pewno nie zoladek, kurcze zeby tylko to nic zlego nie oznaczalo... sprobuje pozniej sposob ktorejs z mam, zjesc cos slodkiego - kolana przeciagnac do klatki piersiowej i poczekac - jak sie cos wydarzy - to wtedy mozna chyba by uznac za dzidzie.. a tak.. sie nie nastawiam ;) Co do szkoly rodzenia to ja tez narazie nie jestem zdecydowana, zastanawiam sie.. ale jesli chodzi o pielegnacje dzidzi itd... to w sumie mam juz to ogarniete, zajmowalam sie bratankiem duzo i dzieki temu wiem co i jak, a moj mezulek tez z tym nie ma problemu bo jego mama pracowala jako niania i czasami zdazylo mu sie zajmowac malutkim babelkiem ;) Moncia super sa te gabeczki :) I chyba znacznie lepsze niz takie plastikowe "foteliki", bo jednak plastik twardszy i nie przytosuje sie tak do cialka jak gabka No i minal ranek ;) Kurcze ja myslalam ze brak zajecia tu bedzie, a juz sobie nawymyslalam ;) Przynajmniej jest czas zeby poprzebierac ubrania - co sie nadaje co juz nie itd ;] szkoda ze najwiecej jest tego co sie nie nadaje juz kompletnie hehe ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×