Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

hejka z rana, bede-mama, mi sie imie Zuzia bardzo podoba, tyle ze juz jest u nas zajete :-) brzunio slodki, hehe ja tez dostalam zdjecia nozek malutkich, ma sie ochote juz je wycalowac, co? :-) Santicia - brzusio super i szlafroczek tez ;P Witania a dokladnie, ja juz czasem sobie wyobrazam jak to bedzie super juz tego dzidziunia miec i bawic sie z nim i calowac to slodkie cialko, ach ach co do zakupow dla dzidzi to ja mysle, ze juz czas zbierac troche, zeby potem naraz za duzo nie wydawac, ja narazie sie wstrzymuje tylko, bo tesciowka mi pewnie cala walizke prezentow przywiezie, wiec najpierw zobacze co tam juz mam i wtedy dokupie co jeszcze bede potrzebowac Plaszczyk serio fajny, ja jednak staram sie nie kupowac narazie nic, u nas jeszcze jest lato, jesienia bede miec wiecej czasu to sie bede rozgladac na biezaco Marwo mi sie tez czasem dzidzia sni, ale w snach nie widze twarzy niestety, takie tylko zawiniatko, no moze mi sie przysni kiedys w koncu, ty masz przynajmniej ladne te sny, ja czasem wole zeby mi sie nic nie snilo, bo normalnie koszmary mam StyczniowaMalwo ja juz tez nie mam pomyslow na obiady, staram sie latwo i szybko, ale to sie czasem nie da, nie mam pojecia co dzis upichce, ostatnio natchnieniem jest ksaizka kucharska ja tez mam wilczy apetyt, mi pomagaja troche jumbo muffiny, podjadam caly dzien, jest syty i nie chce mi sie jesc znow szybko, a ze jest duzy to mi wystarcza na troche Kama to masz jak ja!! 1 USG i nie mowia plci ze wzgledu na azjatow, juz myslalam, ze tylko ja tak cierpie Ja jade do USA w pazdzierniku, mamy juz plan wycieczki co prawda, ale zaraz sprawdze jak bardzo musielibysmy nadrobic, zeby zobaczyc cuda o ktorych mowisz, na miasta sie nie nastawiamy raczej, juz tam bylismy wczesniej, tylko rodzicow tym razem chcemy zabrac Nie przejmuj sie, ze nie masz imienia jeszcze, slyszalam, ze czasem jak sie dzidzia urodzi i na nia spojrzysz to samo ci przchodzi do glowy, napewno cos wymyslicie z mezem Gratuluje 22 tygodnia :-) Santicia, wow. ale masz pisane, normalnie jak w romansie, ladna historia milosna, ja poznalam mezulka na studiach, ten sam akademik rozne wydzialy, powiem wam tylko, ze jakby mi ktos wtedy powiedzial, ze za tego goscia wyjde za maz to bym sie smiala do bolu brzucha, zupelnie nie moj typ, a teraz jestesmy prawie nierozlaczni,no i nasz skarbek w drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana, bede-mama, mi sie imie Zuzia bardzo podoba, tyle ze juz jest u nas zajete :-) brzunio slodki, hehe ja tez dostalam zdjecia nozek malutkich, ma sie ochote juz je wycalowac, co? :-) Santicia - brzusio super i szlafroczek tez ;P Witania a dokladnie, ja juz czasem sobie wyobrazam jak to bedzie super juz tego dzidziunia miec i bawic sie z nim i calowac to slodkie cialko, ach ach co do zakupow dla dzidzi to ja mysle, ze juz czas zbierac troche, zeby potem naraz za duzo nie wydawac, ja narazie sie wstrzymuje tylko, bo tesciowka mi pewnie cala walizke prezentow przywiezie, wiec najpierw zobacze co tam juz mam i wtedy dokupie co jeszcze bede potrzebowac Plaszczyk serio fajny, ja jednak staram sie nie kupowac narazie nic, u nas jeszcze jest lato, jesienia bede miec wiecej czasu to sie bede rozgladac na biezaco Marwo mi sie tez czasem dzidzia sni, ale w snach nie widze twarzy niestety, takie tylko zawiniatko, no moze mi sie przysni kiedys w koncu, ty masz przynajmniej ladne te sny, ja czasem wole zeby mi sie nic nie snilo, bo normalnie koszmary mam StyczniowaMalwo ja juz tez nie mam pomyslow na obiady, staram sie latwo i szybko, ale to sie czasem nie da, nie mam pojecia co dzis upichce, ostatnio natchnieniem jest ksaizka kucharska ja tez mam wilczy apetyt, mi pomagaja troche jumbo muffiny, podjadam caly dzien, jest syty i nie chce mi sie jesc znow szybko, a ze jest duzy to mi wystarcza na troche Kama to masz jak ja!! 1 USG i nie mowia plci ze wzgledu na azjatow, juz myslalam, ze tylko ja tak cierpie Ja jade do USA w pazdzierniku, mamy juz plan wycieczki co prawda, ale zaraz sprawdze jak bardzo musielibysmy nadrobic, zeby zobaczyc cuda o ktorych mowisz, na miasta sie nie nastawiamy raczej, juz tam bylismy wczesniej, tylko rodzicow tym razem chcemy zabrac Nie przejmuj sie, ze nie masz imienia jeszcze, slyszalam, ze czasem jak sie dzidzia urodzi i na nia spojrzysz to samo ci przchodzi do glowy, napewno cos wymyslicie z mezem Gratuluje 22 tygodnia :-) Santicia, wow. ale masz pisane, normalnie jak w romansie, ladna historia milosna, ja poznalam mezulka na studiach, ten sam akademik rozne wydzialy, powiem wam tylko, ze jakby mi ktos wtedy powiedzial, ze za tego goscia wyjde za maz to bym sie smiala do bolu brzucha, zupelnie nie moj typ, a teraz jestesmy prawie nierozlaczni,no i nasz skarbek w drodze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama po cichu liczy na chlopca mimo iz mam juz jednego syna i to chyba dlatego mam tyle ciuszkow i wogole na 30 planuje 3 dziecko czyli za 8 lat i wtedy bym chciala dziweczynke bo po takiej roznicy i tak bym musiala nowe ciuszki kupic ale jak bedzie dziewczynka tez sie bede cieszyc w sumie czuje sie tak samo jak w poprzedniej ciazy wiec moze jednak chlopiec jutro wieczorkiem dam wam znac bo usg dopiero na 16 płaszczyk śliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane 👄 juz jestem po slubie i mam wkoncu czas zeby do Was wrocic i nadgonic zaleglosci ;) slub i wesele sie udaly rewelacyjnie, z Dzidziusiem tez oki :) wczoraj mnie Maluszek tak skopal ze szok :D a w piatek jade na usg 4 i mam nadzieje ze poznam plec. wszyscy mowia ze bedzie chlopczyk ale ja z mezem liczymy na corcie :P brzuszek juz dumnie nosze, bo calkiem spory sie zrobil. wyglada jakbym miala taki balonik z przodu. buziaki dla wszystkich bez wyjatku ❤️ ojjj i teraz bede nadganiac to co nabazgrqalyscie bezemnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja też chcę taki filmik 4d :) Muszę czekać do poniedziałkowego usg :) Hmmm też się kiedyś wybiorę do USA i zobaczę te canyony :) Gratuluję 22 tygodnia :) Marwo, ha komputer nie ma dla Ciebie tajemnic ;) Santicia świetna historia, jak z filmu... I żyli długo i szczęśliwie :D Styczniowa Malwo, mnie przed atakami takiego apetytu, a często je miewam ratuje tylko wyjście z domu, czy to do pracy, czy do przyjaciół, zakupy itp... Ważne, że nie podjadasz czekolady, czy chipsów, serek to na zdrowie :) Grysia, oj będziemy całować, zakochane w swoich dzidziusiach słodkich :) Też miewam koszmary, całe filmy o złodziejach itp... Moncia, to życzę chłopca :) A ile wasi mężowie są od was starsi/młodsi? Mój jest 2 lata starszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane 👄 juz jestem po slubie i mam wkoncu czas zeby do Was wrocic i nadgonic zaleglosci ;) slub i wesele sie udaly rewelacyjnie, z Dzidziusiem tez oki :) wczoraj mnie Maluszek tak skopal ze szok :D a w piatek jade na usg 4 i mam nadzieje ze poznam plec. wszyscy mowia ze bedzie chlopczyk ale ja z mezem liczymy na corcie :P brzuszek juz dumnie nosze, bo calkiem spory sie zrobil. wyglada jakbym miala taki balonik z przodu. buziaki dla wszystkich bez wyjatku ❤️ ojjj i teraz bede nadganiac to co nabazgrqalyscie bezemnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness to wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia :) Fajnie, że wszystko się udało, gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiness gratuluję:) cieszę się że wszystko się udało i że fasolka dobrze to zniosła:) co do mojego męża to poznałam go 6 lat temu na imprezie na którą się wprosił:) oboje mieliśmy wtedy kogoś ale jakoś tak się fajnie bawiliśmy, że po tej imprezie zaczeliśmy ze sobą pisać listy:) (smsy też ale list raz w tygodniu musiał być:)) no i od czasu do czasu do mnie przyjeżdżał. W naszym związku najciekawsze było to, że oboje od razu założyliśmy że ten związek długo nie potrwa - ja imprezowiczka on domator...los sprawił nam jednak psikusa - on przekonał się do imprez ja polubiłam te domowe nasiadówy. O rękę prosił mnie dwa razy - za każdym razem się zgodziłam, ale pierwsze oświadczyny były po dwóch latach znajomości - on w boskich bokserkach:) padł przede mną na kolana, a drugie w kawiarni przy świadkach:) Wiecie co w nim najbardziej lubię to, że po ponad 6 latach znajomości potrafi mnie zaskoczyć i np. ułożyć podgrzewacze w kształcie serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, padam, przyszlam z pracy po 10 godzinach i zaraz chyba ducha wyzione...I jak pomysle, ze dawniej tyralam tak codziennie to az nie moge uwierzyc, ze to znioslam... Fajne historie milosne, Santicia-nawet niesamowita! Ja wyszlam za mojego meze po 10 razach jak sie z nim spotkalam, choc on sie smieje, ze przeciez znal mnie dobre 14 lat:) Tym bardziej to bylo dla wszystkich dziwne, ze nigdy nie palilo mi sie do slubu i raczej jak myslalam o tym, bedac z moim poprzednim narzeczonym to wlosy jezyly mi sie na glowie. Zreszta tez zalozylam sobie, ze nie chce zadnych wesel i ceregieli i mialam slub chyba najkrotszy na swiecie, bo tylko cywilny, ktory trwal 10minut. Taki byl dla mnie idealny, nienawidze chodzic nawet na czyjes sluby, wiedzialam wiec od zawsze, ze moj wlasny bedzie musial byc dla mnie koszmarem, jesli by mial trwac dluzej. I po tych 10 spotkaniach z moim mezem wiedzialam, ze jest to osoba dla mnie stworzona, zreszta nasza znajomosc przetrwala zarowno probe czasu, jednak 14lat robi swoje i odleglosc 8000km. Kama- tez sie wybieram za miesiac do Stanow, niestety raczej nie w ten rejon, co piszesz, ale marzy mi sie, ze kiedys tam pojde. Swoja droga, jak juz bede w Stanach to wlasnie zamierzam pokupowac rzeczy dla dzidziusia bo tam jest znacznie taniej i oprocz ciuszkow mam zamiar kupic mu jeszcze wozek, bo pozniej pewnie do Stanow przez jakis czas nie pojade. Co do czegos na zime na mnie to mam naprawde problem, bo nic nie mam odpowiedniego, a w Kanadzie w ubieglym roku tam gdzie ja mieszkam bylo minus 27 i wialo. Myslalam, ze umre z zimna i nie bardzo wiem, jak w ogole mozna sie ubrac na taki ziab. Chyba w jakas koldre, albo lepiej pierzyne. Masakra. Co do Chinczykow, to ja jednak nadal bardziej nie znosze Hindusow, zwlaszcza po tym jak jakas wredna Pakolica nie wpuscila mnie na egzamin z angielskiego, bo jej sie moje drugie imie nie zgadzalo, mimo tego, ze numer paszportu sie zgadzal i zdjecie, no i cala reszta. To chyba przelalo czare goryczy. Co do jedzenia to ja niestety wlasnie sie opycham slodyczami najbardziej. W ogole to do mnie nie jest podobne, bo zawsze sie ze mnie w pracy smiali, ze dla mnie to powinni produkowac wafelki z pasztetem chyba bo na slodkie to az mnie otrzasalo. A teraz nie moge zyc jak nie jem czegos slodkiego, zreszta cukier mam caly czas potwornie niski, moze to przez to. Okropnosc, najgorsze, ze mi to slodkie wcale nie smakuje a jednak nie umiem sie powstrzymac. Chyba nawet cos o tym usg 3d/4d na Dietla w Krakowie slyszalam, wiec albo zrobie tam, albo w klinice Macierzynstwo, ktorej jako takiej polecic nie moge, ale akurat sprzet maja dobry. Zaskoczona jestem naprawde, ze wam nie chca plci dziecka podawac, to jest przegiecie naprawde, przeciez powinno sie miec prawo do tego, zeby wiedziec jak ktos chce. Mnie nie robili najmniejszych problemow na szczescie, zreszta nawet jakby chcieli to widac bylo od razu!! Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wieczorkiem :) Dziewczyny dziekuje za wsparcie!!! bylam dzisiaj na 4d i az mi ulzyło bo wszystko jest super :D dzidzius tak bardzo sie krecił ze ciezko bylo mu sie przyjrzec :) wszystko sprawdzone i wszystko pozytywnie a jutro bede sie widziec jeszcze ze swoim ginem i jeszcze raz on bedzie mi robil zwykle usg :) odebralam tez dzisiaj wyniki i bylam zaskoczona bo hemoglobine mam 12,9! poza tym bakterie w moczu :( i znikome slady białka w moczu ale niewiem co to znaczy. jutro postaram sie wrzucic jakies foto dzidziusia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia napisz jak tam USG, oby byl chlopak jak sobie wymarzylas Sabiness gratulacje! a mowilysmy ci, ze napewno wszystko swietnie sie uda :-) Witania, daj znac kiedy sie na te kaniony bedziesz wybierac to moze razem skoczymy ;-) My z mezem jestesmy w tym samym wieku Fasola twoj men to romatyk widze, moj niestety nie padl przede mna na kolana choc zaskoczyl mnie zupelnie, ale widzialam jak mu sie lapy trzesly jak siegal do kieszeni po male czerwone pudeleczko, ja nie zgodzilam sie od razu, bylam zla ze wykorzystuje swoje urodziny, zebym mu nie mogla odmowic, nie bylo ze mna latwo :P Agatokles, kiedys nie bylas w ciazy, wiec 10h w pracy, ktora sie kocha to nic bylo, ale teraz kochana oszczedzaj sie troche, dzidzie nie lubia jak sie mamy meczy za bardzo A wiec ty tez do USA sie wybierasz? My mamy w koncu zasluzone wakacje za ok miesiac, Kama pisala o tym rejonie, bo ja mowilam, ze sie tam wybieram, od nas najblizej Zachodnie Wybrzeze zwiedzic, ty pewnie obierzesz kierunek na NY, ze taniej to tez pamietam, tez czekam na to buszowanie po TJ'ach i innych, u nas zima byla lekka, patrzylismy tylko w tv jak ludzie ze sniegiem walcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza-anna, fajnie ze wszystko w porzadku, napisz jeszcze jutro co ci doktor powie no i czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza to czekamy na zdjęcia maleństwa:) mój Tomek jest ode mnie starszy 5 lat dlatego chyba nie mógł się doczekać kiedy się zdecyduje na fasolkę...:) Grysiu romantyk to on jest ale tylko czasami:) to jest taka miła odmiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fajnie, ze sie zdecydowaliscie Fasola :-) a jak juz twoj ukochany ma chwile slabosci i odwazy sie na romantyzm to korzystaj kochana i chwal go, to moze znow sie zdarzy :-) moje kochanie jest zasadnicze jak bank narodowy, ale wychowuje oj wychowuje, widze juz nawet postepy, mam nadzieje, ze dzidzia pomoze mi oswoic tatusia w koncu, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam:) ale wychowuje też:) oki Grysiu ja uciekam pod prysznic i do łóżka...muszę trochę się wsłuchać w tą moją fasolkę bo to już prawie 18 tydzień a moja kruszynka czeka z tymi kopniakami chyba do 20 tygodnia:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia z kopniaczkami F, dobranoc a ja chyba znow sie przejde, spodobalo mi sie, lato u nas w pelni, ide pogapic sie na ocean, moze bedzie odplyw to porobie zdjecia rozgwiazd, swietna zabawa, do jutra laseczki xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza-Anna, nie przejmuj sie wynikami badan moczu, jesli masz tam jakies bakterie i jednoczesnie sladowe ilosci bialka to znaczy na ogol, ze to jest jakas lekka infekcja drog moczowych, zreszta bardzo popularna w ciazy. Dopiero wysokie wskazniki bialka w moczu sa niebezpieczne bo sa niebezpieczne bo moga swiadczyc o gestozie, czyli tzw. zatruciu ciazowym. Wprawdzie ja jestem dentystka a nie urologiem ani ginekologiem, ale w Polsce lekarzy wszystkich specjalnosci ksztalci sie raczej solidnie, wiec z tego, co sobie przypominam, to nie jest to cos, czym powinnas sie jakos niepokoic:) Grysia-zazdroszcze i lekkiej zimy i oceanu....Niestety ale tam, gdzie ja mieszkam zima jest konkretna, choc oczywiscie jak na Kanade dalej to nie jest to, co byc potrafi. Jednak dla mnie to jest pogoda nie do zycia Milej nocy dziewczyny, ja jeszcze posiedze, nadal nie moge sie przestawic na polski czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:) Grysia:) fajnie czyta sie o 3 nad ranem ze idzisz na spacerek poki słoneczko swiecie:P:P hehe ja w tym czasie to chyba dopiero bok zmienialam. daga gratuluje coreczkiz calego serduszka. Ja tez chce kiteczki:):) Sabines no to szczescia zycze na nowej drodze zycia. JAk Ci sie podobalo z brzusiem?? wiedzisz keidys bedziesz mogla powiedziec dzidzi ze nawet na waszym slubie byla:):) hehe zuza-anna gratuluje pozytywnych wiesci z USG:) fajnie jutro masz nastepne, ah napatrzysz sie na malenstwo. JA jak nie pojade do PL to do porodu nie dowiem sie kto tam sobie baraszkuje u mnie w brzusiu. agatokles- oj wiem jak tesknisz wiem, ja juz bym tego nie przezyla. Wiesz co zawsze mowie jak wyjade np, do pl sama na tydz. to juz po 2 dniach chce wracac...jak kazdy czasami sie klcimy ale ja sobie mysle razem zle a bez siebie jeszcze gorzej. Niestety tak jest ze zawsze zale itd wylewa sie na najblizszych, wiec nawzajem sie czepiamy byle czego bo np. w pracy bylo zle albo cos. Naszcescie czesto sie to nie zdaza i przewaznie ktos zalagadza sytuacje. Np dzis moj sie do mnie czepnal o byle co a za chwile przyszedl mnie przeprosic i mowi ze nei chce zebym sie denerwowala...:P wiec mi sie milutko zrobilo:) kama- tak mocno kciuki za Twoja prace trzymalam ze mi palce opuchly ale pomoglo:P:P bede mama sliczny brzusi:):) santicia kondradek no lowieczki boskie ale brzusio jaki ladny:):) Marwo piekny sen mialas:):) Mi sie dzis snilo ze bylam wozek blizniaczy kupowac:P:P wiecie co?? jak bylam w pierwszej ciazy wiecej odpoczywalam, taki eleniuch bylam, duuuzo spalam itd, teraz moj synek nadrabia ta moja energie, w tej ciazy ja jestem bardziej energiczna, wiecej robie bo nie mam wyboru(gdybym mogla to bym spala caly dzien) a ta dzidzia leniwa taka sie wwydaje prawie sie nie rusza. Czuje ruchy ale bardzo delikatne, jak na samym poczatku. A moze to dla tego ze teraz lozyskoo mam przodujace?? bo w pierwszej cizy bylo na tylniej scianie, jak myslicie?? styczbniowa malwo tak jak Ty mialam w pierwszej ciazy:) zjadlam obiad 3 minuty i mowie ale ja glodna jestem, wszyscy sie ze mnie smiali. Jajecznice potrafilam zjesc zo 8 jaj:P:P tragedia mowie Ci. hehe teraz tak jakos inaczej nie mam takiego apetytu. Grysia ja tez niestety w Uk plci sie nie dowiedzialam.Zrobili jedno USG na samym poczatku praktcznie i na tym koniec:(a prwyatnie to najbizeje mam jakies 4 godz. drogi z mojego miasta i jescze koszmarna kase za to chca, bardziej oplaca sie do pl poleciec. moncia, ja mimo to ze mam ciuszki po synku chce teraz corcie, ale Ty miszesz ze chcesz jeszce trzecia dzidzie, a ja juz zastopuje wiec to odpowiedz na to dla czego chce corcie. Jak teraz bedziesz miala chlopca to przez jakis czas bedziesz miejszoscia, pozniej sie Twoja sytuajca troszke poprawi ale nie duzo:P:P sabinnes 3mam kciuki za corcie...mam nadzieje ze sie uda, bo co chwila za kogos trzymam kciuki i juz mi popuchly:P:P a za mnie tez mozecie trzymac kciuki zeby zdrowa dziewuszka byla:) tylko ze ja nie bede miala USG wiec moze tak raz na jakis czas do LUtego?? agatokles kiedysorganizm "zywil' tylko Ciebei a teraz meczy sie samym pompowaniem krwi...zwolnij kochana... ja tez uwazam ze dowiadywanie sie plci to nic zlego i ze to jest indywidualna sprawa. Ja np. chce wiedziec ale zdaje sobie sprawe ze to nigdy nie jest 100% chociaz u synka bylo 100%, niewanze...chcialabym wiedziec. a pokoju na rozowo napewno malowac nie bede bo dzidzia oczoplonsu dosanie...hehe Grysiu milego spacerku:) ja ide spac, a Ty pewnie bedziesz obiad robic...czy juz zjedzony?? jesli chodzi o piekne imionka dla dzidzi to dla chlopca nie mam pomyslu...a dla dziewczynki moze Natalii, nie chce polskiego bo zostaje tu na stale, a wrazie co to bylaby natalia. Nie wiem sama, podoba mi sie Caroline, Amelka tez mi sie podoba lae maz nei chce. Jesli chodzi o chindusow to ja wlasnie szukam innego mieszkania do wynajecia bo nie mam pietra a w tej samej cenie moge z pietrem znalesc, a moj synek tak glosny ze jak dzidzia sie urodzi to bedzie co chwile ja bdzil, bo salon przy sypialni mamy:( a tak to dzidzia bedzie spac u gory. w Kazdym razie tacy chinczycy maja 4 pokojowy domek do wynajecia, ale ta babka sie mnie pyta ile osob bedzie mieszkac jak jes powiedzialam ze 6 bo sa u nas rodzice to powiedziala ze za duzo i nie moge zobaczyc mieszkania. A ona poprostu nie zroumiala ze oni w lutym od domu wracaja, nie wazne... bede szukac dalej. Byle do lutego mieszkanie zmienic. Nie wiem jak u reszty w UK ale u nas domki sa budowane z kartonu doslownie:( jak gra telewizor to u mnie w sypialni slychac...jak ktos do wc idzie to ja juz po krokach poznaje kto bo wszytsko slychac tragednia. Na pietrze jednak troche inne ustawienie tego jest wiec bedzie lepiej. Dobranoc i milych snow wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatokles milo wiedziec ze mamy "lekarza" w szeregach, dentysta tez lekarz nie? fajnie, ze cie tak dobrze wyksztalcili to nam czasem cos podpowiesz o co z tymi wynikami chodzi, chociaz ja w sumie nie dostaje swoich do reki, ze szpitala wysylaja je bezposrednio do mojego lekarza, a tam juz moja glowa w tym, ze wszystko mi powiedza, nie jest ze mnie latwy przypadek :P Agus, no ta zmiana czasu ja wiem moze namieszac, wyobraz sobie ile ja mam codziennie pracy, zeby was nadgonic, wy juz konczycie dzien a u mnie sie dopiero zaczyna, wtedy duzo z was juz tu nie ma i ja siedze i nadrabiam tak, godzinke na dziendoberek, ale to nic, mam przyjemnosc was czytac i nowy zwyczaj z kawka w reku, szkoda tylko, ze czasem na swoje pytania dostaje odpowiedzi dopiero nastepnego dnia No dla mnie jechac do Pl to za daleko i za drogo, tym bardziej ze rodzice juz sie do nas wybieraja, nie ma to jak w UK bylo, wsiadalo sie w WizzAira i czlowiek, jeszcze tego samego dnia byl w domku, jak sie uprzec to i na weekend mozna bylo wyskoczyc, ale ja prywatnie pojde, tylko musze znalezc jakas klinike, pociesze cie ze co do jezdzenia, to my stad wszedzie daleko mamy, nawet do szpitala, gdzie chce rodzic mamy 3h, czasem sie smieje, zeby nam sie tylko dzidzia w samochodzie nie urodzila. My w UK tez mielismy na poczatku mieszkanie z kartoniaka, tyle dobrze, ze udalo nam sie miec to na gorze, zycze ci zebys cos znalazla porzadnego, najlepiej z cegly, czasem takie tez maja, sa starsze, ale cichsze przynajmniej. Pozniej udalo nam sie caly dom znalezc, tyle ze mielismy wspollokatorow. Juz po obiedzie i spacerku, zaraz idziemy na wieczor do znajomych w odwiedzinki posiedziec, buzki xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) styczniowa malwa- seriem raczej dzidzi krzywdy nie zrobisz- dobrze ze Cie na slodie nie ciagnie moze wiecej owockow?? fasola- hehe poczatek histori jakbym swoja czytala :D grysia- aj bedzeimy calowac ze stopki, bedziemy :D u nas Zuzia miala zostac zajeta ale kuzynka jednak zdecydowala sie na Zosie :D ale ta Zuzia mi juz nie lezy tak jak powinna bo ja glupia wszedzie sie jako Zuzia logowalam wszyscy sie do ´mnie na ZUZIA odnosili i mi sie przejadlo a imie dla chlopca mamy Szymon ale zmeinilismy na JUNIORA zeby tez nam sie przypadkiem nie znudzilo- ale tez dlatego aby inni nie wiedzieli naszej tajemnicy :D ze ebdzie chlopczyk- bo wszytscy prorokuja mi dziewczynke moncia- no to trzymam kciuki za wisiorek miedzy nozkami ;) daj znac jak wrocisz od lekarza sabines- swietnie ze slub udany- no i wszytskiego najepszego na nowej, wspolnej drodze zycia 👄 u nas we wtorek juz dwa lata mina :) witania- moj mezus jest dwa lata starszy, on 82 ja 84- rocznik oczywiscie :D agatokles- wow 8000km!!! nam ciezko 800km bylo wyrzymac aco dopiero 8000!! tylko pogratulowac :) zuza- super ze z dzidzia wszystko w pozadku a hemoglobina to chyba calkeim dobra :? agus- dziekuje :) chcialabym Twoja energie... u mnie w pracy jest jeszcze jako tako ale jak jade do domu to mnie normalnie szlag trafia- ludzie (inni kierowcy) tak mnie potrafia wkurzyc ze szok, jaby tylko im sie do domu spieszylo jezdza jak wariaty a mnie to dobija- przychodze do domu bez humoru, mezus sie martwi a ja sie niewam na sama siebie ze sie martwie i przejmuje niepotrzebnie- no ale inaczej sie nie da :( i to mnie dobija ze nie potrafie panowac nad swoimi uczuciami maz powie cos nie tak- a ja w placz :( jestetmy aktualnie u moic rodziow z mim mlodszym rodzenstwem bo rodzice do PL pojeczali i pilnuje ich zeby lekcje byly zrobione a maly tak sobie w kulki leci ze szok i az sie gotuje........ niehc oni juz wracaja zebym mogla wrocic na swoje "smieci" :) napewno bedzie mnie stresujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :* Fasola przeciwności się przyciągają :) Fajna historia miłosna:) I jak Fasolciu poczułaś wczoraj ruchy? Agatokles ja też na słodycze mam chęć, ale u mnie to takie napadowe bardziej. Tydzień się objadam, potem tydzień przerwy. O widzę, że mamy ten sam zawód :) Gdzie studiowałaś? Ja w Lublinie :) Pracujesz, czy jesteś na zwolnieniu? Ja pracuję popołudniami, ale dokucza mi kręgosłup bardzo pomimo ergonomicznej pracy na 4 ręce z pacjentem na leżąco... Zuza-anna super wieści :) Dobrze, że dzidzia zdrowa. Co do bakterii i białka w moczu to nic innego tylko stan zapalny. Grysia mój też jest zasadniczy, hmmm tylko ja nie mam co liczyć na jakieś kwiaty bez okazji, czy jakąś niespodziankę. On musi mieć wszystko ułożone, zaplanowane i przeliczone. Oj zazdroszczę Ci oceanu, plaży i rozgwiazd :) Agus każda ciąża inna, moja przyjaciółka w pierwszej ciąży z córką przytyła 25kg i objadała się słodyczami, w ciąży z drugą córeczką przytyła tylko 10 i nie jadła nic kompletnie słodkiego tylko kwaśne i nabiał :) Uuuu ale jajecznica z 8 jaj... Chyba mój mąż nawet niedałby rady ;) To nawet niezdrowy taki posiłek.... Ale co poradzić na wilczy apetyt ;) Styczniowa Malwo ja też mam ogromny apetyt, ale zdaję sobie z tego sprawę, że przytyć 30 kg to nie jest zdrowe dla dzidzi i dla mnie. Hmm jak mam atak głodu i nic mnie nie nasyca pomimo objadania się, biorę jabłko do ręki i wychodzę na sklepy,albo do przyjaciółki, która wiecznie się odchudza i nic nie ma do jedzenia w domu. Ja i tak sporo przybrałam na wadzę, ale naprawdę pilnuję się. Bede-mama masz prawo być poddenerwowana i przygnębiona. Płacz jak tylko musisz i żal się, a zrobi ci się lepiej. Pozdrawiam wszystkie lutóweczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki ja byłam z moim mezem 6 lat nim sie pobralismy a pobralismy bo wpadlismy teraz sie z tego cieszymy bo chcielismy najpierw czekac az sie dzidiza urodzi i bedzie wieksza i w sumie teraz bysmy nie brali slubu bo krucho z kasa ja miaalm 14 lat jak poznałam mojego i tak juz z nim sobie byłam poznałam go na dyskotece on 19 ja 14 teraz juz jestesmy 8 lat razem w tym 2 po slubie wiec ten czas strasznie leci dobra wiec czekamy na to co dzis na usg sie doiwem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,dziś pozwoliłam sobie dłużej poleniuchować w łóżku.Dzięki za słowa pocieszenia,płakałam wczoraj do męża,że ciągle chce mi się jesc,on powiedział że mam jeść na zdrowie,że pewnie dzidzia teraz szybko rośnie.To by się zgadzało-szósty miesiąc.Wiecie na co mam często ochotę?Na winogrona,jabłka,serki.Czasem zgrzeszę i jem chałwę,ale czipsy omijam z daleka.Wiem też że głodzenie się w czasie ciąży powoduje paradoksalnie....tycie.Poważnie.Mam nadzieję że mój mądry organizm wie,co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witania- ale to jeszcze bardziej przygnebiajace bo ta mala istotka jest niczemu winna a ja sie i ja tak bardzo denderwuje placze ale niechce ale nie moge sie powstrzymac :( przeprasazm dzidziusia za moje "odchyllki" jutro wracaja rodzice, mam nadzieje ze w weekend sie odpreze troche moncia- no to wy juz macie niezly staz 8lat !!! no no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styczniwa malwa- jak nie opychasz sie tylko slodyczami to przeciez nie ma powodu do strachu dzidzia rosnie a z tym i twoja waga! jedz sobie winogronka, jabluszka, anpewno maluszkowi nie zaszkodza i Tobie tez sie na boczkach nie poodkladaja jak np czekolada czy czipsy a halwa- czasami mosi byc chwila przyjemnosci :D ja np lubie lody i jak mnie nachodzi ochota anwet o 22 to poprostu jem :D damy rade- zobaczysz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z raneczka pierwszego, jesiennego dnia :) Dziewczyny, ja tez miewam teraz napady i tak jak pisze Witania tylko jakis spacerek bądź inna forma ruchu ( :P ) od razu pozwala mi zapomniec o glodzie :) Styczniowa Malwo, nie masz się wiec czym martwic, wszystkie chyba powoli zaczynamy mieć wilczy apetyt :) Widze ze wszystkim zbliza się 4D, kurcze ja mam we wtorek :) Modle się by było wszystko wporzadku z Waszymi dzidziuśkami i moim maleństwem :) Na pewno będzie… Oby tez nie spalo caly czas ze skrzyżowanymi nozkami :) Grysiu i Witanio, ja tez mam wiecej koszmarow niźli pieknych snow… Bleh :P adzis mnie lekko brzuszek bolal w nocy nie wiem skad i dlaczego… A jeszcze od powstania nie czuje mego brzdąca… Hmm…Nie no mam nadzieje ze wszystko w porządku … Witaniu,mój narzeczony jest ode mnie 4 lata starszy…Ale jak dla mnie jest jak dzidzia, jego mama zartuje często ze teraz będę miala dwójkę dzieci do pilnowania i bawienia :) Fasola, to Ci się romantyk trafil :) Mój w sumie tez takiej natury, ostatnio jak lezelismy powiedzial : Bądź moja zona, wesmy slub choćby dzis..A wczoraj na spacerku kupil mi rozyczke… Hehe, kocham tego wariata :) Widzisz, czyli milosc wcale nie musi być „od pierwszego wejrzenia” aby była trwala i stateczna :) Agatokles – widze mamy to samo :P Ja nie lubie jak cos się ciagnie, z natury niecierpliwa jestem, jak ogladam czyjes wesela i sluby zawsze przewijam kościół do slow „tak” i tyle z tego :) Ja również będę miala tylko cywilny, bo ten już kiedys stal przed oltarzem :P Hehe, najlepsze ze zostal do slubu zmuszony, a w samym kosciele był na rauszu delikatnym, a panna mloda traktowala slub jako pokaz mody, 10 minut na czerwonym dywanie, dlatego im nie wyszlo, no i… nie było tez miłości, a przyzwyczajenie… Teraz dam mu wszystko bo naprawdę na to zasluguje :) Zuzo-Anno – gratuluje zdrowego bobaska, niom pierwsze 4d na naszym forum chyba :) A jaka Plec??? Nie napisałaś :) Agus_inv- ja chyba tez tak mam ułożone łożysko, i dzidzia moja ostatnio zlagodniala,a ja sama mam sporo energii :) Nie wiem czy to dobrze ze wykorzystuje ten fakt czy tez powinnam się oszczędzać…Ale jakos nie potrafiłabym lezec brzuchem do gory :P Witanio – mnie czasem jak boli to wieczorkiem mowie misiowi by mnie pomasowal, tylko czasem musze się zastanowic czy przy okazji mam ochote na seks bo zazwyczaj tak koncza się nasze masaze :P Ja dzis znow wstalam o 6.50 odwiozlam Radka do pracy bo jade do Gorzowa sprawy pozałatwiać, odwiedzilam po raz pierwszy bazarek u nas na miescie, bojku ci ludzie to naprawde SA zadni kasy, kusili na każdym straganie :P A Turasy Male dzieciatka już tam wysyłają, swinie !!! :( Pozdrawiam i zycze milego dnia, aha i w koncu mam już komplet dokumentow,czekam jeszcze na nowy dowod :) Papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Witaniu fasolka nic a nic nie chce mamy kopnąć więc czekam cierpliwie:) moncia czekamy na dobre informację. Grysiu - rozgwiazdy, ocean jednym slowem rewelacja - już nie mówię o pełni lata:) a my tu jesień zaczynamy i robi się tak jakoś mało przyjemnie. Moje szefowe ostatnio mnie nie rozpieszczają więc wracam do pracy. Jak bede miała chwilkę to poczytam Was dokładniej:) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ja tez caly czas jem zjem obiad juz mysle o czym inny srednio jem co 2 godz teraz wcinam makaron z sosoem bolonskim z knorra bo to uwielbiam a juz mysle co moja mam ma dzis na obiad bo dzis u niej bede u tesciowej wczoraj kotleciki bylu mniam i pyzy z truskawkaimi ale nie jadlam bo jakos nie mam ochoty na slodkie mimo iz tyle jem to przytyłam jak na razie 3 kg wiec chyba nie ma zle jem tez dlatego ze od kiedy wiem ze jestemw ciazy nie pale i musze zajac czyms rece buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia- brawo za wytrwalosc w niepaleniu :) to wszytsko na zdrowie Ci wyjdzie no i dzidziusowi :D ja na sczezscie nie pale i nigdy palic nie bede- bleee mezus pali i sie chyba nie oduczy choc jak chce to potrafi niepalic dla mnie najwazniejsze ze nie pali w domu ani w mojej obecnosci, wychodzi na balkon a jak jestesmy razem np w miescie to nie pali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Fasola, nie przejmuj sie, ze nie czujesz ruchow dzidzi, ja poczulam dopiero w 20 tygodniu, wczesniej kompletnie nic a potem jak sie juz rozhulal to na calego. Santicia- moj maz tez juz raz byl zonaty, jego poprzednie malzenstwo trwalo cale(!)11 miesiecy, totalna pomylka. My juz na szczescie przekroczylismy granice tych 11 miesiecy bo smialam sie, ze moze on ma jakas skaze na charakterze. Witaniu, ja studiowalam w Krakowie, ale oboje moi rodzice konczyli studia w Lublinie wlasnie. W tej chwili pracuje jak jestem w Polsce, jak jestem w Kanadzie to chocbym bardzo chciala, pracowac nie moge, bo oni nie wymagaja od lekarzy zrobienia nostryfikacji, co laczy sie z powrotem na dwa lata studiow. Tak czy tak, zamierzam ta nostryfikacje zrobic, problem w tym, ze egzaminy mam 6 lutego, a termin porodu na koncu stycznia. Musze sie jednak z tym jakos wyrobic, pocieszam sie, ze i w mojej i w meze rodzinie dzieci rodza sie przed terminem i mam nadzieje, ze ja tez tak urodze. Poza tym wolalabym uniknac cesarki, bo nie wyobrazam sobie, ze w tak krotkim czasie po operacji bede w stanie zniesc 5godzinny egzamin. A zakres materialu w Kanadzie jest taki jak do naszego LDEPU, czyli, jak sama, wiesz, baaaaardzo duzo. W Stanach niestety ponad to trzeba zdac jeszcze ogolnomedyczny, czyli nasze pierwsze trzy lata, wiec totalny koszmar. Tak czy tak, wracam do Kanady i biore sie za nauke, jest to dla mnie okropnie bo od 4 lat juz pracowalam a teraz musze powrocic do stanu studenta:( Acha, plecy mnie bola cholernie, chociaz tak jak wczesniej pisalam teraz to bardzo malo przyjmuje pacjentow w porownaniu z tym, co robilam dawniej. Co do napadow wilczego glodu, to ja juz nie wiem co robic...Chcialabym przestanc chociaz jesc slodycze tonami, ale jakos mi nie wychodzi..Moze tez znaczenie ma to, ze rzucilam palenie i znalazlam sobie jakis substytut nalogu...Nie bardzo moge wyjsc wtedy na spacer, bo zwykle chce mi sie jesc kolo polnocy, wiec nie najlepsza to pora, zeby chodzic na spacerki. Jesli macie jakis inny sposob, zeby sie troche pohamowac-pomozcie Pa, pa, poki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×