Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

moncia- no flanelowe tez zamowilam i sa super mieciutkie a tamte odesle chyba bo nie podobaja mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede-mama chyba rzeczywiście tamte odeślij, bo w sumie nie wiadomo czy coś Ci to pranie pomoże. A co do męża to widzę, że wczoraj musiałbyć bardzo udany wieczór. Koniecznie róbcie poprawiny;) malwa zimno jest ale to słoneczko takie zachęcające:) moncia a ja się wczoraj zastanawiałam przy przeglądaniu ciuszków od szwagierki czy mimo wszystko mam je jeszcze raz przeprać tak bliżej terminu. teraz są wyprane, wyprasowane a niektore nawet umieszczone w woreczkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piorkuje, normalnie nie ma mnie pare godzin i juz mam czytania na godzine! ;-) Hehe, fajnie. Santicia, gratulejszyn! Az z wrazenia zmienilas pol nicka, hehe ;-) Tez sie skarzylam dentystce na dziasla i poza pasta tez mi kazala zmienic szczoteczke. W sumie od wielu lat uzywam miekka, bo nawet przed ciaza dziasla mi krawawily. Ale doradzila mi jeszcze, zeby kupic tez dodatkowa mala szczoteczke -taka dla dzieci do 2 lat- i czyscic nia zeby osemki, do ktorych zwykla nie dociera (bo jest za duza). Mowilam jej, ze po uzyciu nitki dent. mam prawie krwotok z dziasel, to radzila, zeby nitke rzadziej uzywac, ale za to plukac buzke plynem do ust, tylko takim dozwolonym dla ciezarnych. Niewiele mi te wszystkie zabiegi pomagaja, no ale troszenke moze sie poprawilo. Bede-mama, ja tez mam od rana bol po lewej stronie dolu brzucha :-( Jak sie obudizlam, to sie przestraszylam; najbardziej boli jak chodze. Dzidzka mnie wczoraj wieczoram i dzis rano kopala w to miejsce, takze moze to stad? Teraz chyba spi… nie wiem. Ja teraz siedze przy biurku i malo sie ruszam, zeby nie bolalo. Mam nadzieje, ze samo przejdzie… Z tym pelnym pecherzem do badania to tez mialam takie zalecenie, ale w polowie usg pani mi kazala isc zrobic siku, bo stwierdzila, ze jest bardzo pelny… Potem kontunuowala i troche nizej mi jezdzila tym czyms po brzuchu, ale tez bylo wszystko widac, takze nie wiem, czy lepiej jak jest pelny, czy pusty… Dziwne to bylo. Teraz Wam sie pozale na wozek :-( Wybralam ten Emmaljunga, wszystko bylo cudownie, widzialam go w sklepie i juz mialam licytowac na ebayu, ale znajoma mi zaczela odradzac, ze jest bardzo ciezki… To fakt, wersja z gondola wazy 16 kg :-( A niestety nie mamy szczescia mieszkac w domku, tylko w wysokiej kamienicy i to na ostatnim 4p!!! Wiec w sumei jakbym miala targac ponad 20kg w gore i w dol naszej waskiej klatki, to chyba bym calkiem zrezygnowala ze spacerow, az dziecko urosnie do spacerowki… Niestety u mnie nie ma takich cudownych polskich wynalazkow jak wozkownia czy piwnica, a klatka jest tak waska, ze chyba by mnie sasiedzi wykleli za tarasowanie im przejscia :-( No masakra, Jak sobie to wszystko uswiadomilam, to musialam zrezygnowac z mojego wymarzonego wozeczka, chlip, chlip… No i teraz zaczynam poszukiwania od poczatku i najpierw sprawdzam wage. Jak gondola wazy 9-10kg to ok, jak wiecej to odpada. A takie wozki to maja nowoczesne budowy, jak 3-kolka albo kolka roznych wielkosci, i jakies dziwne kosmiczne ksztalty… No mnie sie one strasznie nie podobaja, takie badziewiaste, ale nie mam chyba wyjscia :-( No, to moje smutki z ostatnich dni :-( Coz Wam jeszcze moge powiedziec… Na farbowaniu wlosow wogole sie nie znam, bo nigdy tego nie robilam, takze sie nie wypowiem. O pudrach, podkladach i innych takich gadzetach tez nic nie wiem, bo maluje sie moze 2-3 razy w roku max (na specjalne okazje). Bizuterii nie nosze, poza obraczka. Wiem, troche to dziwne jak na dziewczyne, ale coz… jakos sie uchowalam ;-) Moj Misiek nie narzeka, bo tez lubi wszystko full natural, ale jak sie czasem umaluje, to sie wgapia jak w telewizor, hehe. Nie ma tego na co dzien, wiec takie okazje robia na nim wrazenie ;-) Oki, trzymajcie sie kochane. Ja tez posta wysmarowalam, to bedzie na zas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania, no wlasnie.. dzis dzien chlopaka.. a ja nawet nie mam (chyba pierwszy raz ;P ) pomyslu jaka by tu niespodzianke sprawic temu mojemu ;) Majoweczko czekamy na wyniki tego wywiadu hehe ;) Bede-mama ja tez bym je oddala, moja bratowa kupila tez nie mile w dotyku myslala ze po praniu sie jakos to zmeini, i prala je kilkakrotnie i nic z tego nie wyszlo niestety... w koncu je wyrzucila. Fajnie ze dzisiaj czekac Cie powtorka milego wieczoru z mezusiem ;) Fasola sloneczko bedzie sie pewnie utrzymywac, wiec po pracy sobie pospacerujesz ;) Daga taki sposob liczenia jak Twoj chyba jest najlepszy ;) Styczniowa malwo u nas to samo - piekna pogoda a wiaterek taki mrozny wieje.. no ale czego sie spodziewac, goracego lata juz nie bedzie narazie ;) Moncia nie ma to jak powspominac hehe ;) Niedlugo znow bedziez miala takiego malutkiego Babelka ;) kama no to faktycznie nie fajnie wyszlo z wozeczkiem, ale na pewno znajdziesz jeszcze taki z ktorego bedziesz baaardzo zadowolona :) A ostatnio tak z ciekawosci weszlam na czerwiec 2010.. nie wiem co mnie podkusilo i zobaczylam ze tam kobietka skopiowala dokladnie ten sam wpis co jest u nas na poczatku to jej napisalam dlaczego to zrobila, zero odzewu to nie wchodzilam juz :) A dzisiaj tak z ciekawosci patrze a tam kurcze wszyscy ja jada ;o nie wiedzialam o co chodzi.. az mi sie glupio bardzo zrobilo.. pozniej weszlam na post o temacie "uwazajcie na oszustke" troszke z poczatku poczytalam, ale zobaczylam ze stare to przeszlam do ostatnich stron.. patrze... a to ta wlasnie co od nas skopiowala ten temat.. podobno niezle farmazony kreci.. i w ogole zamieszanie wprowadza na forum jako pomarancza.. Kurcze nie rozumiem takich ludzi... chyba maja ze soba jakis emocjonalny problem.. i przez to potrafia innych ostro wkurzyc, tak jak to u nas juz bywalo takze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczko, normalnie teraz to mam ochote rodzic w domu :( Jak wroce do Polski to musze sie dokladnie poorientowac co i jak bo mnie troche wystraszylas... a z drugiej strony kuzynka z czerwca sama mi polecala i szpital i polozna, no na pewno nie wezme tej co mi odradzilas, dzieki. Bede mama-gdzies wyczytalam ze bardzo ciemniejace brodawki sa oznaka na chlopca ;) Moje lekko zsinialy a byly bardzo jasno-rozowe. Tez mnie popularnosc imion martwi, a moje sa wlasnie na topie...Jeszcze mamy czas na pomyslunek ;) Jejku, juz za 5 dni mam usg!:D Odliczam jak gUpia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co fasolko ja bede prac we styczniu w proszku jelp bo mam go sprawdzony zeby ubranka byly swieze i pachnące w sumie ty masz sowje uprane ale gdzie tam luty a po za tym jesli sama je upierzesz bedziesz miala pewnosc w jakim sa proszku uprane bo male dzieci czesto cos uczula i ze wszytkie sa wyprasowane ja mam tez uprane ciuszki bo tylko taki chowałam ale moje juz prawie dwa lata leza i nawet zauwazylam dzis na niektorych zolte plamy moze od oliwki mam nadzieje ze zejda w praniu a po za tym nie wiem czy wogle bede je uzywac bo jak bedzie dziewczynka to kupie wszystko nowe i te bede musia wyprac bo co robic cos dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana to chyba nie możemy się doczekać tego samego dnia;) kama mam nadzieję, ze cos znajdziesz. Targanie 19kg w dzień w dzien to by była masakra. Dobrze, że zwróciłas na to uwage ja szczerze mówiąc tez o tym nie pomyslałam. Marwo niby bede mogła ale wiesz jak to jest obiad, sprzątanko i wieczór się robi;( ale w weekend sobie odbiję byle by była ładna pogoda tzn. w niedziele bo w sobotę ostatnia impreza...ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo Santicia-- gratuluje! :):):):) bede mama-- ja tez mam cala paczke tetrowych pieluch i po wypraniu i wyprasowaniu stana sie miekkie :) falbana-- tez tak mialam przed badaniem, adrenalinka jest maksymalna :) Witania-- kuurcze dobrze ze powiedzialas... zapomnialam na amen jesli chodzi o farbowanie to ja tylko pasemka robie, bo wlosy itak i garsciami wypadaja.. USG mialam robione na pusciutkim pecherzu i wyszlo tez pieknie :) ja z pelnym pecherzem nie dalabym sie nawet dotknac :P a powiedzcie mi, czy w naszych szpitalach polskich mozna rodzic "w kucki"? w tej pozycji krocze bardzo rzadko peka, bol jest mniejszy a Dzidzius latwiej i szybciej sie rodzi. Lekarze wola jak babki rodza na plecach bo jest im wygodniej, ale co z nami...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jestem milo zaskoczona :) mialam normalne badanie ginekologiczne i cytologie( pierwsze w uk to ponoc rzadkosc)..Oddalam mocz,zbadano mi cisnienie i sluchalam serduszka didzi :) Wszystko w normie... Falbana ja cie pod zadnym pozorem nie chce straszyc...poprostu znam inne opinie i nie slyszalam zadnej ze jest rewelacyjnie,ale moze faktycznie zalezy to od zmiany na ktora trafisz..jeszcze ci napisze co zezna kolezanka ktora ma termin na 10 pazdiernika..i tez tam ma rodzic,przede wszystkim rozeznaj polozne bo niektore tylko biora kase za fuche...i tyle,postaraj sie tez o osobna salke po porodzie dla ciebie i meza to duze udogodnienie jak 6 noworodkow nie ryczy na przemian :P ide smazyc rybki na obiad i kapustki kiszonej podjesc :)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Przyszle (i terazniejsze) mamusie :) Ja bylam wczoraj u lekarza i elegancko wszystko:) szyjka ktora byla skrocona jest teraz juz twarda i wszystko z Nią ok, dawki lekow tez pani doktor mi zmiejszyla, anemii juz nie mam :) czyli wszystko ok a tak sie bałam. Musze tylko znowu zrobic jakies badania.. jedno pobranie krwi po pobraniu mam wypic glukoze i za godzine znow maja mi pobierac;( pytala pani doktor tez o grupe krwi ojca dziecka ja mam 0 rh (-) i powiedziala ze jesli on bedzie mial tez (-) to wtedy nie sa juz konieczne zadne badania pod tym katem pod koniec ciazy a jesli ma (+) to bede musiala jeszcze jakies robic moncia198712 nie smuć sie tez mam czasem takie doły czuje sie nieszczesliwa, ale pomysl sobie ze masz jednak na kogo czekac. To okres przejsciowy pomysl o dzidziusiu i Ci sie polepszy :) Marwo mi sie podoba moje ciało bo narazie rosnie mi tylko brzuszek.. no i piersi ktore psuja wszystko po prostu.. juz tu zreszta o tym pisalam ze sa okropne co do znieczulenia zo to ja bym sie strasznietego bała.. sam fakt igła w kregosłup.. straszne.. ja znow slyszalam ze ktoras znajoma znajomej po tym znieczuleniu czula straszny świąd na calym ciele wszystko ja gryzlo i dostala wysypki falbanaaa ja wlasnie tez bardzo sie boje naciecia przy porodzie to mnie wlasnie najbardziej przeraza no i oczywiscie pozniejszego szycia.. i połogu jak to sie bedzie wszystko goilo jeszcze ja jestem taka "delikatna" mnie to wszystko zawsze boli :D zazdroszcze Ci ze patrzysz na swoje piersi z zachwytem. Mi tam jeszcze nic nie leci. Ja uzywam podklad mineralny z maybelline SanticiaKondradek gratuluje zdrowej córeczki :):) sliczna jest, ja za 3 tygodnie sie wybieram na to usg 3d/4d juz mialam miec ostatnio ale mała sie obrocila pleckami ja w 17 tygodniu Marwo wpadlam na genialny pomysl ze wlacze mojemu dzidziusiowi muzyke klasyczna :D sciagnelam jakas symfonie na komorke i przylozylam sluchawki do brzuszka ii.. wtedy poczulam pierwsze ruchy :D nie bylam jeszcze wtedy tego tak w 100% pewna ale z kazdym dniem bardziej utwierdzona w przekonaniu ze to moj dzidzius :P styczniowa Malwa ja farbowalam wlosy dwa razy w 1 trymestrze a pozniej sie dowiedzialam ze wlasnie nie ma dowodow na to zeby szkodzilo to dziecku ale lepiej z farbowaiem wstrzymac sie do drugiego trymestru teraz juz mam zamiar do konca ciazy dac im odpoczac:) Ja jestem fryzjerka z zawodu i u mnie w zakladzie jak sie syszy farba z pallety to najchetniej by sie klientke wyrzucilo.. palleta ma to do siebie ze oblepia luske wlosa a normalnie farba przenika w glab wlosa na tym to polega.. jak ktos farbuje na ciemny bardzo kolor i chce przyjsc na dekoloryzacje to pierwsze pytanie czy farbowala pani paleta bo jak tak to do widzenia heh ale z tego co widze mamtu pare towarzyszek z zawodu wiec pewnie wiedza o co kaman :) bede-mama mnie tez czesto kluje albo w lewym albo w prawym boku myslalam ze to kolka ale to nie kolka i tez jak maluch sie nie rusza za dlugo to wtedy pukam delikatnie i ruszam brzuszek zeby choc poczuc ze sie obrocila bo tez sie martwie daga.p. dzieki tak wlasnie ten przedzial biore pod uwage :) Moja mama ze mna walczy o pieluchy bo wlasnie ja jstem za pampersami a ona koniecznie chce uzywac pieluch tetrowych ja sobie moge tylko wyobrazic ile jest z tym roboty.. a czy ktores z Was maja znajome albo slyszaly cos o porodzie w wodzie? bardzo mnie to ciekawi i chyba bardzo bym chciala :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak lecicie z tematem ze dzis rano jak wstalam to juz wlasnie sobie pomyslalam ze pewnie bede miala tyle do czytania ze szok hehe :) Wszystkiego najlepszego wszystkim chłopczykom w brzusiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mnie dawno tu nie bylo! Czesc dziewczyny! Nadrobilam juz cala lekture Podobno w niektorych szpitalach mozna rodzic w kucki, ale chyba nie wszedzie. Co do naciecia krocza to w Polosce sie nacina kobiety w 95% przypadkow a wszedzie na swiecie sie od tego odchodzi i np. w Kanadzie albo w Skandynawii, nacinaja tylko w 15% co ponoc odpowiada rzeczywistemu zapotrzebowaniu na ten zabieg. Ja na pewno z gory powiem, zeby nikt sie do mnie z nacinaniem nie zblizal nawet, bo im chyba rece polamie jak dojde do siebie. Co do znieczulenia to ja wezme na pewno, moja ciotka urodzila tak czworo dzieci i podobno komfort jest niesamowity. Wiem, ze nie ma to wplywu na dziecko, ani na przedluzanie porodu i na pewno nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej. Po to wymyslono znieczulenie, zeby z niego korzystac, choc u nas nagminna jest praktyka wmawiania kobiecie, ze nie mozna podac znieczulenia przy rozwarciu mniejszym niz 6cm co jest kompletna bzdura. Po tym rozwarciu juz nie chca podac bo wtedy akcja porodowa postepuje szybko i podobno juz sie nie oplaca. Zadbam wiec o to, zeby mi podano je szybko, ciesze sie jednak, ze nie rodze w Polsce, chociaz i tak wole chodzenie do lekarzy w naszym kraju niz w Kanadzie. Tam nikt mnie o niczym nie informuje, nie widzialam na oczy zadnych swoich wynikow i tak sobie pomyslalam, ze teraz to juz im bede kazala kopie tych wszystkich badan dla mnie robic bo dosc mam traktowania mnie jakbym byla niedorozwinieta. Co do krwawiacych dziasel-niestety taka ich w ciazy juz uroda. Przede wszystkim zadbajcie o to, by nie miec nawet sladu kamienia, to jest podstawa braku zapaleniaak tu juz bylo pisane-miekka szczoteczka. Jesli nitka to polecam super floss, ona ma czesci takie gabeczkowe, ktorymi ciezko jest sobie zrobic krzywde i jak wkladacie ta nitke miedzy zeby to blagam, ostroznie, bo pozniej mozna sobie uszkodzic taki delikatny nablonek co jest w bruzdzie kolo zebow a on ma kapitalne znaczenie dla tego, by nie miec paradontozy. A pasty delikatne jakies, takie jak wam akurat pasuja sa dobre. Teraz wiekszosc past jest naprawde dobra. Co do tych brodawek ciemniejszych na chlopca, jak falbanaa pisala, to chyba nie za bardzo, bo ja mam calkiem jasne, zupelnie bez roznicy sprzed ciazy, a w brzuchu mam chlopaczka. Chyba ze jak pojde na usg 4d to sie okaze tak jak u was, ze jednak dziewczynka:) Dla mnie to nawet bez roznicy, bo to moje pierwsze dziecko, wiec i chlopaczek i dziewczynka fajna. Ale moj maz to skacze z radosci:) Mam nadzieje, ze po synku bedzie szybko coreczka i tez bede kiteczki czesac:) Powiem wam dziewczyny, ze atmosfere w pracy mam tak koszmarna ze nie chce mi sie tam nawet chodzic. Okazalo sie, ze pracuje z tak dwulicowymi, falszywymi krowami, ze noz sie w kieszeni otwiera. Mojej kolezance z pracy, co byla w ciazy i jak jeszcze nie wiedziala o tym to imprezowala i pila, to te france powiedzialy, ze dziecko chore powinna miec za to, ze jest taka glupia. Ciekawa jestem czego zycza mnie, choc chyba wole nie wiedziec, ale naprawde jestem w szoku jacy sa ludzie. Ide do fryzjera zrobic sobie pasemka i troche podciac wlosy bo okropnie mi juz dlugie urosly Trzymajcie sie laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia- fajnie tak przegladac takie mackupkie ciuszki :) ja mam po braciszku taki bialy kaftanik, spodenki i czapeczke ktore robila moja babcia :) ale juz zakomunikowala ze zrobi mi nowe :) skarpetki jedne juz mi zrobila na drutach takie malusie :) kama- no to podobine jak ja mialas, jak siedzialam bylo ok, jak wstalam i sie sciegna nadciagnely to bol okropny- i to wlasnie nie jakies klocie czy cos, poprostu niemily bol no i jeszczce moje malenstwo nie dawalo o sobie znac- pewnie odpoczywal bo tatus dlugo sie mna wczoraj delektowal, hehe :P zua to przed chwila na rozmowie z klientami to szalal ze nie moglam ze smiechu :) szkoda ze wozek taki ciezki, ehhh :( ten co sobie wyptrzyam wazy chyba 12kg i to juz lekki wozek jest ale ja mam te wygode ze bede pewnie stawiac na klatce kolo skrzynek na listy- tam wlasnie corka sasiadki stawia wozek kiedy jest u niej w odwiedzinach albo do piwnicy zniose 9 schodkow ja tez bardziej z tych naturalnych kobietek:) rzadko uzywan ciute pudru i maskare i to wszytsko :) marwo- odam je i kupie milusniejsze no a dzis poprawiny :D :D juz nie moge sie doczekac :) falbana- ja tam w takie przesady nie wierze bo to tylko takie przypuszczenia moze ciutka w tym prawdy ale jakos nie wieze w to dzis tez kolezanka mowi do mnie ze brzusio juz ladnie widac a facet tak na mnie spojrzal i mowi "pani w ciazy jest- ohh gratuluje, ktory miesiac" ja ze koneic 5 na co on ze chlopiec bedzie bo brzusio maly=ze niby chlopcow pozniej widac ja tam w to nie wierze- wierze bardziej mojej intuicji :D ktora mowi ze bedzie Szymonek- w piatek sie ddowiemy :D moncia- kurcze ja na tych wszytskich produktach pielegnacyjnyhc sie nie znam a tu w DE tez nie ma wszytskiego co w PL- musze na necie i w gazetkach poczytac jakie produkty sa najlepsze dla maluszkow majoweczka- no widzisz jak super :) malenstwo rosnie i ma sie dobrze a to najwiekszy cud!! ja mam gazete z najdziwniejszymi imionami :) takze jak chcecie to moge wam kilka wkleic :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatokles- no i zobacz co za france siedza tak blisko, ehhh u mnie w pracy raz lepiej raz gorzej- dzis dosc ok, chyba dlatego e sie ciesze juz na piatek :) hehe ale potrafia tak dac w kosc ze szok normalnie nie ze krytykuja czy nawal pracy ale strasznie skomplikowane i to mnie czasem przerasta- ale jakos daje rade- mezus mi dopinguje i moj maluszek juz sie rozbrykal takze jest ok :) buzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 25, ja też farbowałam tą loreala 10 min i też mam to samo. wyszły mi takie czarne że szok!! Zła jestem bardzo bo teraz taki kontrast z cerą,okropnie to wygląda. Dziś robie pazurki:)nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zescie sie rozpisaly :) Cudnie ze mamy fryzjerki w naszym gronie otoz... Chcialabym zafarbowac wloski koloryzujacym szamponem, mam obecnie brazowe, dosyc ciemne, ale chcialabym uzyskac taki efekt by mienily sie na czerwono... Tzn. tak ladnie, jaka farba ma takie refleksy?? Takiej ni sliwki ni granatu.... Tak by bylo ladnie i w ogole. Jaka farba? JAkiej firmy? Czy znow do fryzjera mam uderzyc... ??? JA dzisiaj golabki zrobilam wlasnie sie kapia w brytfance w sosiku, chyba troszke z pikanteria przesadzilam... Hehe, ogladam wlasnie Mode na Sukces, ale jajeczka, Ten Ridge sie z Taylor rozstaje po raz setny i znow bedzie z Brooke, ja juz nie moge, nie zebym to co dzien ogladala ale mam z tego niezla polewe :P Czasem potrafi wciagnac cos co jest nierealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wózeczka. to mnie się marzy- X-lander z kolekcji 2009, 3-funkcyjny :) czerwony piękny:). napisze jak pazurki zrobie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka i mi posta zezarlo.... ale juz bylam przygotowana i se go wczesniej skopiowalam :D nie wiem, ja to chyba jakas zacofana jestem, nawet nie wiem jaki wozek mi sie marzy :D zreszta nie przywiazuje do tego wagi, ma byc ladny i funkcjonalny :) a ostatnie pare dni bylam chora, chyba jakies przeziebienie... ale mezus wczoraj zaserwowal mi wspolna bardzo goraca kapiel, goracy rosolek i nagrzane lozeczko ;) dzis jestem nowo narodzona, hehe polecam :D a mnie dzisiaj Dzidzia kopie a kopie :D a usmialam sie do lez, jak zobaczylam moj Aussteuer przygotowany przez moja mame i babcie :D jedna szklanka, jeden talerzyk, po jednym sztuccu, jeden garnek i patelnia, jeden recznik, jedna deska do krojenia i jedna gabka do mycia :D buhaha dooobre :D:D ahhh, jakby co to aussteuer (czytaj ałsztojer) u mnie znaczy taka wyprawke, ktora sie daje dziecku gdy idzie na swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola, ja mam usg 5go o 9.40 a ty?;) Majoweczko, wlasnie poczytalam sobie topik o tym szpitalu o ktorym rozmawiamy i na cale 4 strony 90% bylo pozytywnych a topik jest z 2009. Chcialam miec cytologie ale mi powiedziano w szpitalu w Londynie ze cytologii w ciazy sie robi i basta :/ Masz szczescie:) Co do ciemnych brodawek to wiadomo ze to sa jedne z tych przesadow, traktujcie to z przymrozeniem oka;) Ja nawet jeszcze nie wiem gdzie bede mieszkac jak wroce, znalezienie fajnego mieszkania to nie takie hop siup wiec wozek tez powinnam lekki kupic, z reszta ja go i tak pewnie dopiero w styczniu-lutym kupie.. Wlasnie wszamalam jajecznice z cebulka i boczkiem wedzonym lekko podsmazonym, kocham to danie :P A moj smyk zawsze sie wierci po cebuli, niech sie uczy bo jak podrosnie to cebulka i czosnek beda ciagle w obiadach hehe. Co do wloskow ja mam rozjasniane pasemka, ale juz mam ich dosyc i jak wroce do polski robie sie na szatynke i jeszcze konkretna grzywe sobie trzasne a co!;) Cale zycie jestem blondynka a teraz w ciazy mam potrzebe jakiejs zmiany, ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mama jak bedziesz miec jakies pytanie odnosnie produktow to pisz ja mam duzo rzeczy prawdzonych tym bardziej ze moj maly mial atopowe zapalenie skory z czego juz wyrosl na szczescie wiec musialam uwazac czym go myje i czym smaruje pamietam jak w szpitalu wysmarowałam go oliwka taka w zelu z jonsona i zaraz go uczulilo i wtedy polozno powiedziala mi ze te oliki sa dobre dopiero od 3 miesiaca zycia wiec od razu maz mi kupil nasza zwyklą bambino do wodu kupowalam specjalne plyny i wtedy nie musialam juz niczym go myc tylko ta woda z tym plynem oilatum jest dobre ale teraz jest jakis polski odpowiednik jest tanszy i tak samo dobry jak moj maly skonczyl 2 miesiace mialam zakaz uzywania oliwki wiec smarowalam go parafina ciekla teraz go nic nie uczula jak na razie po za duzo iloscia mleka ale z produktami nie mam problemu pamietam jak przyszlo lato i musialam za 80 zl kupic krem do opalania z biodermy wiec to na razie tyle z moim doswiadczen etraz do kapieli mu wrzucam tabletki co barwia wode na niebiesko i cieszy sie ze szok albo mam z rossmanna taki plyn do kapieli co daje duzo piany fajne sa rzeczy ale ogolnie drogie moge jeszcze polecic recznik z kapturkiem ja mam dwa uzywam na zmiane i jak dla mnie sa nie zaStapione http://www.allegro.pl/item750956429_recznik_z_kapturkiem_frotte_bawelna100_r_90x90.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiness, no to nie jestes sama, ja tez nie wiem czego chce, dzis w autobusie widzialam szary wozek w biale grochy i pomyslalam ze chce miec wlasnie wozek w jakies wzorki ale jaki-nie mam pojecia ;) Ale przylapallam sie na tym ze co widze wozek na ulicy to zawsze sobie na niego patrze, i tylko wiem ze nie podobaja mi sie te z podwojnymi kolami. Santicia, ja mode na sukces cale zycie ogladalam bo u mnie obiad w domu byl zawsze na 16.30 o dziwo jak zmienili godzine nadawania na 16 to obiad byl o 16tej :D A wogole to ja myslalam ze Taylor nie zyje ale tam ciagle ktos zmartwychwstaje wiec sie nie dziwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytalam sie o te piersi moja mame, ktora pracowala na ginekologicznym i porodowce, kolor brodawek nie ma wplywu na plec Dzidziusia. Kazda kobieta powinna miec ciemne brodawki bo to jest dobry znak, ze piersi sa silne i beda dobre do karmienia. Tak wiec nie ma co sie tym przejmowac, Kazda z nas jest inna, ale piersi nie maja wplywu ani nie daja znakow jakiej plci jest Dzidzia :) ja na szczescie mam baaardzo ciemne brodawki, no i cale piersi mi sie takie ciemne zrobily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do porodu w kucka, jak najbardziej jestem zaa, toc kiedys jak babki rodzily to do lasu szly i rodzily w pozycji robienia kupy:D A gdzies to widzialam na jakims prehistorycznym filmie. Co to terazniejszosci to niestety ale w polsce wiekszosc szpitali kaze na plecach co jest tylko i wylacznie robione pod lekarzy bo fakt by dziecko sie rodzilo pod gore jest niezgodne z grawitacjia i wiadomo ze wszytsko wtedy dluzej trwa. Kiedys rozmawialam z polozna z Torunia, akurat mialam z nia nauki przedmalzenskie i wlasnie sie o to spytalam i ona powiedzuala ze w jej szpitalu jest tylko jedno lozko w ktorym sie rodzi na siedzaco, reszta na lezaco i nie mozna na kucka. I przyznala ze to dla ulatwienia pracy personelu. Tak wiec nie ma wyjscia i trzeba sie dowiedziec w szpitalu w ktorym sie chce rodzic jak oni sie na to zapatruja, znajac zycia, wiekszosc nijak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana ogolnie nie wierzylabym w to co pisza w necie ...np.o mojej gin sa stale jakies zle komentarze a to najlepsza lekarka pod sloncem:P sprubujesz-zobaczysz generalnie w tym szpitalu stale podaja oksytocyne nie wazne czy sa skorcze czy nie,pozatym lekarz zaniedbal sprawe i moja mala urodzila sie z objawami niedotlenienia 6 pkt dostala :/nagminnie stosuja tez dolargan,ktory spowalnia akcje a po nim czulam sie jak nacpana :/ ah duzo by wymieniac moze sie cos zmienilo..zycze ci tego z celego ❤️ Laski mie szczyscilo znowu jelita i rozwolnienie skecalam sie z bolu wzielam strong nospe..:(Bez kitu macie pcha z tym londynem ja mialam cytologie dwa razy juz..i full badania,wszystko chyba zalezy od miasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w dwojce rodzi sie na plecach mnie sila do tej pozycji zginali choc mi bylo bardzo nie dobrze :( dlatego mam zle wspomnienia...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio tak jestem zabiegana ślubem siostry kupnem nowego mieszkania i serduszniem mojego dzidziusia że wypadłam z forum Przepraszam Napisze tylko dla zaiteresowanych że dziś miałam to ECHO SEDUSZKA i nie mam stwierdzonej żadnej wady jest tylko znikoma szczelina w zastawce ale to nie będzie sprawiało żadnego większego problemu. Czeka mnie normalny poród jak narazie.. A nasza pociecha to CÓRCIA !!! Od dzisiaj mogęm już zwracać się do niej Zosiu :). Dzień dzisiejszy jest Piękny !!!! Wszystkim życzę dobrych wieści.. A widzę że dziewczynek już trochę przybyło :) Aktualizuję stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monique ale SUPER!!!!!!!!!!! Wiedziałam, że będzie dobrze GRATULUJĘSERDECZNIE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i BARDZO, BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!! Choć wiedziałam, że wada się cofnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×