Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Ja to nawet lutówka nie jestem:-) bo termin mam na styczeń. Będę-mamą - nie krytykuje waszej decyzji i wiem że to wasz wybór. Mam nadzieje że będzie wam tam dobrze. Nadal jednak uważam że to dziwne i smutne że Luty 2010 na kafeterii umiera. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia nie rezygnuj, sprawdź skrzynkę i zapraszamy. Jest już nas ponad 30 i mamy nastukanych ponad 50 stron, zostań z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie nie mogę się zalogować na tym nowym forum...niewiem co jest grane..niby już jestem zarejestrowana ale jak wpisuję użytkownika i hasło to pisze ,,podałeś nieprawidłowe lub nieaktywne dane użytkownika,, już nie wiem co mam robić bo wpisuje dobre dane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola muszisz poczekać na drugiego maila ja też musiałam chyba dzień czy dwa czekać i potem juz poszło...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaniu, juz podaje, mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnialyscie, troche ostatnio mnie nie bylo... agatatulecka@windowslive.com Czekam na email:) I pozdrawiam wszystkie lutoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiTaM :P Mam termin na 1 lutego :D Teraz to juz 24 tydzien :) Prawdopodobnie dzieczynka :) za 2 dni mam kolejna wizyte .. Chcialabym z Wami pisac na nowym forum dziewczyny . Co mam zrobic - nie chcialabym podawac na tej stronce oficjalnie emaila :/ PoZdRaWiAm :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Nie wiem, czy któraś z as mnie jeszcze pamięta - byłam tu z Wami od samiutkiego początku, chyba jako pierwsza zobaczyłam serduszko i zdałam z tego relację, potem trochę sie udzielałam ale z racji dodatkowych obowiązków i pracy nie pisałam zbyt często. Potem podobnie jak ICE BLUE przeraziłam się tą serią nieszczęść, która dotknęła dziewczyny- Mamy Aniołków i egoistycznie przestałam tu zaglądać- ale do czasu. Kiedy znów zaglądałam pojawiło sie dużo nowych mamuś, nawet z tabelki zostałam wyrzucona ;-(, a te dziewczyny z którymi jeszcze ja pisałam jakoś też poznikały... Głupio mi było sie do Was odezwać, w obawie czy znów mnie przyjmiecie... Jednakże podczytywałam Was od czasu do czasu, ciekawa co Was, jak Wasze maleństwa, czy wszystko OK? Szkoda, że się wyniosłyście- ale muszę przyznać że to rozumię- pomarańczki dość krwi napsuły. Życzę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego- spokojnego III trymestru, szczęśliwego rozwiązania i super zdrowych i ślicznych pociech. 3majcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwenko, może zechcesz do nas dołączyć? Jest na nowym forum tak jak na kafe, tylko nie ma pomarańczy. Serdecznie zapraszamy. Jeśli się zdecydujesz to podaj maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie I PRZYSZŁE mamusie :) Jestem szczęśliwą mamą i mam do odsprzedania ciuszki dla chłopców i dziewczynek świetnych firm NEXT cherokee marks&spencer Mathercare i wielu innych w stanie idealnym, kurtki zimowe, ocieplane sweterki ... zresztą zajrzyjcie na allegro i same ocieńcie. Nie jestem jakąś naciągaczką tylko po prostu sama wiem jak ciężko jest dostać świetne markowe ciuszki za grosze... więc serdecznie zapraszam ...http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2288818 ;) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczka gratlulacjeeee !! Nie zalogował;am się na Waszym nowym forum, ale mam nadzieje, że tutaj moją wiadomosć przewczytasz. Gratulacje wszystkim nowym mamusiom ! :-) buźka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam na moje aukcje

×