Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

Falbanaa, pękna córeczka:) nie znam sie na obrazie z usg, ale na mój gust to wygląda na dziewczynke;)). Moj dzidziuś miał byc właśnie Mają-strasznie mi się to imię podoba,ale cóż wyszedł Bartuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaa, super fotki, niestety tez ci nie potwierdze, bo ja naprawde malo widze na tych zdjeciach, ale musze przyznac ze calkiem wyrazne ci wyszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama- super zakup :) gratuluje :) Marwo- jak Ci nocka minela??? moja byla straszna :( mialam koszmary ze auto rozbilam i normalnie karambol ze szok :( i jedno auto spalone, ksiadz przyjechal i woguel koszmar doslownie a nikt sie mna nie zajal- zaden lekarz ale nic mi nie bylo- czulam sie jakby odpowiedzialna za to co sie stalo ale z drugiej strony jakbym z gory na o wszystko patrzala- ale brrr- glupi sen Grysia- a Ty pewnie dopiero spac sie wybierasz?? :) agus- robisz niezly interes na tym rynku :) super sprawa- u nas tam ciezko cos znalezc pozadnego ale czasmi naprawde ladne ciuszki sie traia- tylko ze ja nie kupuje bo maz mowi ze nasze malenswto na samym poczytku ma miec nowe ciuszki i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus- hehe, ja az sie boje ze wlasnie tak samo bede reagowac jak si dzidzius urodzi bo jak spie i ktos mi "przeszkadza" to potrafie byc okropna :) widze ze tez miewasz koszmary jak ja :( ehhh, czemu one nas tak mecza?? mam jakuba- swietnie ze urlopik sie udal :) jestes pod ochrona i nie wszytsko Ci wolno al pomysl i babeczek by sie z Toba zamienilo na tez piekny blogoslawiony stan :) ciesz sie :) falbana- falbana, ja bylam tylko dwa razy w gorach, so slubie dwa lata temu maz mnie zabral do zakopane i jestem pod wrazeniem, nie ma chyba nic piekniejszego niz gory, te krajobrazy......jeszcze 1,5tyg i znow pochodzimy sobie po gorkahc i dolinkach ale tym razem w Karkonoszach :) juz nie moge sie doczekac ja krotkowidz ejstem i niedowidze niestety :( jaka ty szczuplutka ejstes :) wOW!!! moj brat ma coreczke Majke :) ane czyba wszytskie takie slodkie i kochane sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziekuje wam za te rady ;) Wczoraj wpadłam w panike a dzisiaj juz o tym nie mysle. A co do oparzenia to wylałam pół szklanki gorącej wody na siebie tzn większość poleciała na rękę i troszke na brzuch i noge. Ale oparzenie czułam tylko na ręce i pozniej zrobila sie czerwona i piekło strasznie ale dzisaj rano wstalam i cale szczescie nic nie mam zadnego śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbanaaa - szybciutko odpowiem i uciekam na bank dziewczynka bo widac wyraznie 3 kreski :) tak sie rozpoznaje Niunie na usg :D u mnei bylo tak samo tzn u mojej corci :P my mamy strasznie niewyrazne zdjecia z usg:( ale ja od razu jak lekarz przylozyl scaner - widzialam jajeczka pomiedzy nozkami i powiedzialam - 'a ja wiem jaka plec' :P i juz dokonca mowilam 'He' lekarz nic na to i dopiero na koniec powiedzial 'baby boy' ;) z waga sie zgadzam ze nie powinno sie wiecej jak 5 kg na miesiac srednio jest to od 5 miesiaca 05.kg na tydzien wiadomo ze na poczatku ciazy jedne kobiety chudna inne nie... spokojnie, dacie rade pozrzucac :) wystarczy ograniczyc slodycze (wiem ze latwo sie mowi) ja mam 3 sposoby na slodycze - pieke sama ciasteczka owsiane z bakaliami :) - robie jogurt naturalny z podgrzanym cieplym miodem i bakaliami - mieszanka owocowa z jogurtem (banany, mandarynki, ananas, winogrona, maliny, wszystko co pod reka :P ) mama Jakubka :) ale Ci bylo dobrze :) choc pare rzeczy ominelo...to jednak dobrze :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta niestety nieumiem się zaczernić, czy to wam strasznie pszeszkadza??????????jakbym była pomaranczowa????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:) co do snu mnie na szczęście ostatnio koszmary omijają, ale za to budzę się po trzy razy w nocy i lece do toalety. Wkurza mnie to bo później jestem taka rozbudzona:( kama zakupy do pozazdroszczenia ;) ja chyba też tam zajrze może znajde coś fajnego bo tak to siedze na allegro o zadowolona nie jestem:) Agus co do biletu to myślę, że bez problemu go przebukujesz. A coś się stalo ze musisz jechac już w tym miesiącu? Tzn w sumie to fajnie przynajmniej maleństwo szybko zobaczysz i na pewno nam napiszesz ze dziewucha:) mamo Jakubka fajnie że taka zadowolona z urlopu wróciłaś, zresztą kto by nie był:) falbanaa no córa jak się patrzy - ja tam dziecka nie mama ale chlopak to to na pewno nie jest:) a figurka rewelacyjna. ja muszę sobie dzisiaj jakąś fotkę strzelić i wam wyśle:) Marwo mam nadzieję, że troszkę pospalas. dzięki za pocieszenie z tym lekarzem - chyba najgorze jest w kogoś zwatpić, ale widze ze u cibie podobna sytuacja więc czekam na 26:) tilli lubie jak piszesz o wadze - umiesz pocieszyć:) mała Madzik no gatuluję:) a Ty Anulka dobrze ze już sie nie przejmujesz:) bede-mama urlopik juz coraz bliżej;) ile ci zostało? 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, co do car budów to też słyszałam że są tam fajne i tanie rzeczy, tylko ja akurat byłam raz i nic niebyło, było wtedy bardzo zimno i może nie wszyscy handlarze przyjechali to było 2 lata temu kiedy jeszcze mieszkałam w anglii, a mieszkałam długo bo 3 lata, zaraz po maturze wyjechałam z moim wtedy chłopakiem, teraz mężem , ale wróciliśmy 2 lata temu i już nigdy za żadne skarby bym tam niewróciła, a dodam że mieszkałam w Birmingham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka- urlop mam od 19.10 :D malamadzik- bynajmniej wiesz ze to nie dla Ciebie :) a tak nie mosisz zalowac ze np nie sprobowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki, Grysia, Agus, linka podam zaraz na naszym forum ze tak powiem w innego wymiaru – forum matrix ;-) Nie chce, zeby wszyscy ‘obcy’ widzieli… Wiem, ze to glupie, ale jakos tak sie tu wole przyczaic ;-) Za to tam Wam bede wszystko wklejac :-) Majoweczko, super przepisy – juz sa w moim zeszycie z przepisami :-) Gratuluje wczorajszym skanowanym :-D Najwazniejsze, ze same dobre wiesci :-) Agus, biltey mozesz spokojnie zmienic, tzn termin kazdej z osob – musisz tylko wejsc w cos w stylu Managing your booking czy jakos podobnie i tam bedzie. Tylko wiesz – zmiany moga kosztowac… (w Ryanie chyba najwiecej, wrrrr) Co do car boots to sie napewno wybiore – juz od kilku tygodni sie zbieram! I najlepsze, ze jakies 5-8min na nozkach ode mnie jest taki jeden wielki plac, gdzie sa w weekendy te car boots, tylko ja zawsze tam przechodze, jak juz jest pozno i sie ludzie zwijaja… Moze w ten weekend sie zmobilizuje i wczesniej wstane :-) Ja tez mam koszmary – tak srednio 3 w nocy… Po kazdym sie budze i przezywam :-( Ale nic, moze kiedys mina… Dalej wszystkim opowiadam o wozeczku :-) Tak sie tym strasznie ucieszylam, ze az sie sama dziwie ;-) Mam nadzieje, ze przy odbiorze tez bede taka szczesliwa, hehe. No, zaraz Wam wkleje linka na matrixie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Ogarnac trzeba to i owo ;) WSzystkie sprawdzily juz maila ? Bo moglybysmy sie okreslic gdzie piszemy ;) Grysia masz racje ze nastepna noc jest lepsza ;) U mnie taka byla, mam nadzieje ze i u Ciebie tez ;) Chociaz teraz to Ty juz pewnie slodko spisz ;) kolorowych snow, zeby zadne koszmary Cie nie meczyly :) Agus, no wlasnie te koszmary to chyba u wiekszosci norma niestety, mi tez czesto jakies glupoty sie snia.. No to ladnie Was dogonilam prawie z tymi cm w pasie hehe ;) No to fajnie macie z tym rynkiem :) Mama Jakubka super ze wypad na Slowacje sie udal ;) Nie ma to jak gory ;) Falbanaa super fotki :D Jakas Ty zgrabniutka jestes ! :) A corcia przesliczna :D Od razu widac ze dziewczynka w 100% ;) Bede-mama na szczescie u mnie cala noc przespana.. zrobilam sobie z koca takiego "banana" i sie lepiej mi o wiele spalo ;) Biedulko a Ty takie koszmary..nie wiem czy to ma cos wspolnego, ale odkad zaszlam w ciaze to tez przewyzszaja u mnie koszmary.. zykle mi sie smieszne rzeczy snily albo nic.. a teraz tez koszmar za koszmarem.. ;/ Anulka no to dobrze ze nie wiele wylalo sie.. no i ze sladu nie ma.. uwazaj na siebie ! Tilli pewnie ze damy rade pozrzucac te dodatkowe kg ;) Ale to jeszcze kilka miesiecy do tego ;) Narazie musimy dbac zeby nic naszym Skarbka nie brakowalo w brzuszku ;) MalaMadzik no widzisz - udalo sie :) udanych zakupow ;] Fasola dzieki, udalo sie pospac, udalo ;) No wlasnie.. widocznie faktycznie jest cos w tym sprawdzaniu tylko 2palcami.. w koncu lekarzami nie jestesmy ;) Skoro mowia ze jest okej, to jest :) Szybciutko zleci do 26 :) Kama matrix mowisz hehe :D pochwal sie pochwal swoim super zakupem kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko{czesc] po pierwsze ale sie zescie rozpisaly :P Ja dopiero wstalam blogo przesypiam noce w tym UK hehe pewno dlatego ze leje jak z cebra :P Po drugie gdzie my wkoncu piszemy bo jakis rozgardiasz sie zrobil? Po 3 pozdrawiam wszystkie 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falbana-- corcia jak w pysk strzelil :D tili-- rewelacyjny pomysl z tabelka :) jak bedzie kolejna korekta w tabelce to zmien mi termin na 08.02 bo tamten to juz stary jest ;) a my ostatnio mielismy stluczke, facet nam wjechal pelna para w tyl auta :/ dobrze ze bylam zapieta pasami bo bym wyleciala przez szybe, najwazniejsze ze z corcia wszystko ok, ale sie balam bo mi brzuchem szarplo jak cholera. Wyniki krwi i moczu mam dobre, jutro ide do ginka, a w sobote na wesele brata :) wytlumaczcie mi jeden wynik bo nie kumam, mam CRP 2.50 mg/l i nie wiem czy to dobrze, norma jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo, majoweczka- chyba mosimy jeszcze troszke poczekac na reszte dziewczyn moj sen spowodowany tym ze maz robil kolezance auto na co ona ze cos jej "stuka" maz kazal koniecznie sprawdzic kolo bo sruby lubia sie luzowac, no i faktycznie tak bylo- jedna sruba sie poluzowala no i chyba ten starcz o nia spowodowal ze takie glupoty mi sie snily sabiness- a Ty kochana odczytalas maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszke pospałam po pracy. Mam taką prace,że w nocy troche się drzemne, ale i tak wracam śpiąca, za to w domu po pracy -super mi się śpi. Natomiast jak mam wolne to okropnie-wstaje na sikanie, na jedzenie ostatnio-ale staram się miec owocki przygotowane;). i najgorsze te koszmary o których piszecie. Też je mam. czytałam,że to normalne, odzwierciedlają lęki kobiety w ciąży. Ja nie mam lęków, więc nie wiem, widocznie jakies podświadome;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewuszki zbierac sie do kupy :))))))))) mnie przytlacza pogoda ciagle moge spac i jesc dzis robie kurczaczka z nowego przepisu ;P meza tucze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,ja dzis spałam do 11,bo mały szalał w nocy aż cały brzuch mi skakał.Ktoś napisał,że niby olewam szwagierkę,ale się przejmuję tym co mówi.Olewam-nie odpisuję jej,nie odzywam się,nie szukam kontaktu.Przejmuje się,bo tak mnie wychowano,że nie można być nieuprzejmym,egoistą i chamem,więc boli mnie jak ktoś mi za dobro tak odpłaca. Marwo kochana,byłam dziś z mężem u dentysty,tak sie bałam o niego,bo on strasznie się boi dentysty,ale wszystko było ok.Wczoraj poszliśmy z mężem do starszej siostry zanieść tę płytę,mąż powiedział że ma oddać Ani bo ma jakieś pretensje,ta tylko ramionami wzruszyła i...no tego się nie spodziewałam : zaprosiła nas do synka na roczek.No i po co to wszystko było?Zaproszenie przyjęliśmy,ja się bardzo cieszę,bo lubię tego smyka małego,chcę mu kupić coś fajnego,on ma tylko kilka grzechotek,chciałabym mu czymś radość sprawić Ktoś mi już pisał że z rodziną męża tak to jest,teraz nie zaprosili,potem zaproszą,święte słowa,bynajmniej się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poma-poma-pomaranczowa
małaMadzik, wczoraj wpisywałaś malaMadik, przez "l" :) i stąd nie byłaś czarna, bo zaczerniłaś nick przez "ł" :D powodzenia dla lutówek 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam skierować parę słów do Ani25:Aniu,witaminy musisz zażywać w ciąży,a już obowiązkowo kwas foliowy,bo on jest praktycznie nie przyswajalny z pożywienia.Ja kupuję w zestawie z witaminami za 33 zł,ale zapytaj w aptece,może Falvit wystarczy brałam go w pierwszej ciąży i było ok wszystko. Aniu,masz bardzo ciężką sytuację,może rozejrzyj sie wśró koleżanek,może któraś ma ubranka za małe po dziecku,może i łóżeczko by się znalazło,może rodzice mają znajomych.JA miałam taką sytuację w pierwszej ciąży,wszystko dostałam,mała miała dosłownie wszystko używane,jakoś zdrowa się odchowała dzięki Bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola,wiem jak to jest jak cię lekarz tak potraktuje,mnie tak potraktował na pierwszej wizycie i zastanawiam się do dziś jaki miał w tym cel,bo przez niego nie dostałabym becikowego,ale traf chciał,że w gazecie przeczytałam że się przepisy pozmieniają od przyszłego roku.Zbadał mnie,powiedział że jest ciąża,ale pewny nie jest na 100% i dał skierowanie na USG dopiero za miesiąc,napisał datę następnego miesiąca,więc nic nie mogłam z tym skierowaniem zrobić.Poszłam prywatnie i od razu założyłam sobie kartę ciąży,bo to był ósmy tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc dziewczyn jest juz na nowo zalozonym forum Monique10, Agatokles- prosimy o maile zebyscie mogy sie zarejestrowac!! mala madzik sylwia daga santicia zapraszamy na forum sprawdzcie skrzynki mailowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styczniowa Malwo, tak z tą rodzinką jest:). Fajnie,że Was zaprosili. Ja miałam mnóstwo takich sytuacji z rodziną męża, już przywykłam, chwilowo jest dobrze,ale nie wiadomo na jak długo. Co do jedzonka ja dalej mięska nie mogę więc robie dziś naleśniki:). Na słodko:). Ja je uwielbiam, mój syn też, co wraca ze szkoły to pyta czy dziś czasem nie ma naleśników;), a mąż będzie się musiał poświęcic bo on nie przepada, tylko mięsko, ale nie chce mi się nic więcej robic, najwyżej zupkę jakąś. Popołudniu mój młody ma urodzinki koleżanki więc musze go zawieśc na imprezke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×