Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnesska

----- L U T Y 2010 -----

Polecane posty

A tam raz nie zawsze :P A mnie zaczelo brac na slodkie ...Jak byly z m w markecie,to nagle mu gdzies zniklam,20 m dalej poszlam na regal ze slodyczami ;) a ten od razu wiedzial gdzie mnie szukac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Sylwia- ja przy Janku też w 20tc poczułam ruchy( czyli pełne 19 + 4 dni). tilli-tilli- dziekujemy! 🌼 Falbanaa, Syliwa, Fasola - i jak po wizycie??? Marwo- trochę humorek mi się poprawił jak znalazłam na necie w sklepie wyprawki za 25 zł(kaftanik+śpiochy+czapeczka+koszulka). ;) Co do butów to dziewczynki kupujcie taniochę bo nawet o tym nie wiecie ale juz macie wieksze stopy. Kumpela tak kupiła drożochę i po ciąży okazały się za duże i nie do noszenia. Majóweczka- wózeczek bardzo fajny. Malwa - podobno naśladownictwo jest najwyższą formą uznania. ;) Witania- biedactwo. dobrze, że już przeszło. Ale spytaj lekarza na wizycie co to bo lepiej dmuchac na zimne. Ania25- niestety faceci dłużej dojrzewają do roli ojca. A niektórzy nigdy. Dla Twojego dzidzius jest jeszcze abstrakcją.Nie jego ciało się zmienia i nie On czuje ruchy. Będzie dobrze ale to niestety musi potrwać. Dobra wysyłam część zanim mi zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jestem w 21 tygodniu ciąży i strasznie sie boje bo dziś wylałam na siebie niechcący gorącą wode. I są takie przesądy że jak kobieta w ciąży sie poparzy to dziecko może mieć plamy. I piszę bo nie wiem co mam myśleć, boje się bo mama mi nagadala o tych zabobonach. Co o tym sądzicie pomóżcie;/;/ :(( Wiek 19 lat Termin porodu: 17.02.2010 Waga: +6kg Tydzień ciąży: 21tc Płeć: dziewczynka :) Miejsce zamieszkania: dolnosląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga to super ze humorek juz lepszy kochana :) Łał super okazja za taki komplecik :D Ja juz tez opszec sie nie moge jak chodze po tych sklepach i widze te wszystkie piekne ubranka.. ;) Ale.. jeszcze troszke poczekam ;)) Anulka - przestan ;) to sa tylko dziwne przesady ;) Niektorzy w to wierza.. ale powiem Ci ze jakbym miala wierzyc w to wszystko.. to : moje dziecko owineloby sie juz 20 razy pepowina (od podnoszenia rak do gory), byloby cale w latki (bo mowi ze sie jak sie kobieta czegos wystraszy i sie gdzies zlapie to tam dziecko bedzie taka mialo), byloby 2plciowe ;P a nie sadze ze jest bo te wszystkie zabobony dot plci to u mnie sie wszystkie wykazuja ;P Takze.. nie popadajmy w paranoje ;) Ja w nic z tych rzeczy nie wierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka... a duzo tej wody na siebie wylalas ? i mocno poparzylas ? tak z troski pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majoweczka ale mi smaka to zupka serkowa zrobilas :D Anulka, nie ma szans, nie jest to mozliwe by od tego cos dziecku sie stalo, zbesztaj mame ze takie ci glupoty wmawia :/ Moja tesciowka ciagle mi o chorobach gadala, nie tylko swoich ale kazdego na okolo, a jak cos mnie zabolalo to od razu miala pesymistyczne wizje, powiedzialam jej wyraznie ale grzecznie jestem w ciazy i o chorobach nie wolno mi mowic, podzialalo :) No wlasnie, gdzie sie poparzylas? Masz jakies bable czy raczej nie jest to mocne poparzenie? Oby :* Daga, zlapalam cie na goracym uczynku nie przeczytania naszych dzisiejszych wypocin :P Chyba z 2 strony wczesniej opisalam jak bylo na wizycie :) Mnie w nocy taki glod chwycil ale ze ja leniwa jestem to sie meczylam w lozku az sie mezus przebudzil i jak sie spytal co sie stalo to mnie okrzyczal ze nie mam sie glodzic i sprintem pognal do lodowki, kochany moj tuczyciel :) Malwo, wspoczuje syt., dobrze zrobilas ze nie odpisalas szwagierce, takich to najlepiej olewac cieplym moczem (jak to moj tato mawia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaaa bo Daga pewnie teraz tworzy dluuugi post hehe ;) Albo wczytuje sie w to wszystko ;) W koncu tempo caly czas niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marwo, dobrze to ujelas z tymi przesadami :) Swoja droga, co do okreslenia plci to mi wiekszosc wskazywala na corke-mdlosci, duzo wieksze piersi, pogorszona cera, nieukladajace sie wlosy, tluszcz idacy w biodra, brzuch rozkladajacy sie na boki, tetno dzidzi 150, obraczka na nitce krecila sie w kolko...hahaha, alez ja tego naczytalam w internecie, chociaz wiedzialam ze to bajer ;) Jestem ciekawa jak tam reszta dzisiejszych usg, juz sa po wizycie, szybciej drogie panie, czekamy z niecierpliwoscia na werdykt :) Marwo, Grysia, kiedy wy macie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac ze apetyt wskazywal na chlopca, malo slodkiego a duzo miecha i slonego, i pokochalam baranine ktorej nie znosilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbanaa a u mnie i na chlopca i na dzieczynke po polowe ;P Jakbym wiedziala ze beda bliznieta to pewnie wszytskie ciocie i babcie by mowily ze bedzie parka ;P A tak to same nie wiedza ;P Ciekawe, moze dzidzia nie chce do konca zdradzic jakiej jest plci hehe ;) Ale przeczucie jednak mowi ze bedzie dziewczynka ;) Moj juz nawet dzisiaj powiedzial "wiesz z poczatku sie nastawialem na chlopca, bo wiadomo - facet, ale powiem Ci ze jednak przeczucie mowi ze bedzie coreczka" :) Na szczescie Nam to wszystko jedno.. byleby zdrowiutkie :) A w zabobony nie wierzylam nigdy i nie wierze do tej pory ;) Ja mam usg za 2 tyg - czyli 19.10, mam nadzieje ze malenstwo ladnie sie ulozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, tym razem bardziej wyspana, dospalam jeszcze kilka godzin, wstalam o 10tej, yuhuu Falbanaa, serio moj post smutno wyszedl? nawet nie zauwazylam, pewnie bylam taka spiaca, ze odbilo mi sie to na wypowiedzi, hehe, juz sie poprawiam A wiec u mnie pogoda sliczna, slonko swieci, koniec sezonu wiec w pracy tempo zwolnilo i mam mniej na glowie :D M ma dzis na druga zmiane do pracy, wiec moglam spac do bolu, nie martwiac sie telefonami, pierwszy powod do radosci. Drugi, moje male szalalo cala noc (troche sie boje ze mu to zostanie jak sie urodzi), ciesze sie bardzo, bo ostatnio malo ruchliwe bylo, tylko staralam sie nie panikowac, ma chyba lepsze i gorsze dni jak mamusia, moje slonko :D Jutro jedziemy po tesciow, wreszcie duze miasto, duzo sklepow, szkoda ze czasu nie duzo, choc jedziemy w 2 dni, wiec przy okazji mamy wycieczke :D No i wreszcie bedzie moja IKEA!! :D Tesciowie napewno nam cos przywioza wiec kolejny powod :D :D :D No i za tydzien mniej wiecej jedziemy na wakacje!!!! :D Jestem happy happy happy! Dziewczyny, tylko sie ogarne, sniadanko, ubranko i takie tam z rana i juz was czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ Na początek DZIĘKUJE bardzo bardzo bardzo za zaproszenie i za zgode na nowe forum bym mogła być tam z Wami. Majóweczka już bym jadła te smakołyki w sobote trzeba bedzie wykonać bo brzmi smakowicie,no i GRATULUJE Córeczki - wyczytałam w stopce 👄 Anulka tego typu przesądy to zabobony sprzed wielu lat i wymyślone wiele pokoleń temu,Kobiety tworzyły sobie takie wytłumaczenia dla różnych sytuacji w ciąży i już po urodzeniu Dziecka,nie potrafiono wtedy wyjaśnić wielu zjawisk natury fizycznej typu pioruny,także nie znano przyczyn różnych chorób stąd dopisywanie sobie różnych przyczyn,niektórych absurdalnych typu sznurek,ogień,korale. Zazobony biorą sie przeważnie z niewiedzy,ale powiem Wam szczerze,że jak byłam w ciąży to nie zakładałam korali :D:D:D także przesądy,przesądami zabobony,zabobonami ,a prawda jest taka,że na psychike oddziaływują :P:P:P:P Miłego wieczoru,u nas będzie długiiii wieczór Adusia zasneła o18,15 jeszcze śpi,także koło 1-2 pójdziemy spać na noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grysia :D No to sie ciesze bardzo ze wyspana ;) Haha moj tez sie martwi bo dzidzia jest aktywniesza wieczorem i przez noc czy po urodzeniu tak zostanie ;) No widzisz jak fajnie troszke z tesciami spedzicie czasu, na jakies zakupy pojedziecie ;) Takze pochwal sie pozniej co tam nowego sobie zafundowaliscie ;) No i te wakacje.. faajnieee ;D Na pewno beda bardzo udane ;) Kasia - jestes czescia tego forum jak kazda z Nas, nie bylo zadnego powodu dla ktorego mielibysmy Ciebie pominac ! Takze nie masz za co dziekowac :) Mysle ze dziewczyny mysla tak samo :) Milego wieczoru ;) ide kolacyjke jakas Misiowi zmajstrowac ;) I oczywiscie czekam na wiadomosci od dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ale mi mój gin numer wywinął:( nie miałam usg - stwierdził, że będę miała na kolejnej wizycie - kolejne trzy tygodnie. Tłumaczenie bo za szybko - wcześniej mi robił co trzy tygodnie a teraz za wczesnie. Ja pierdole...trochę jestem podirytowana bo liczyliśmy z Tomkiem ze zobaczymy naszą fasolkę, a dostałam skierowanie na krew i mocz i zapewnienie ze za trzy tygodnie będę miala...włożył mi tylko dwa palce i stwierdził że wszystko jest oki - skąd oni to wiedza to ja k... nie wiem... ale mimo wszystko dzięki kobietki, że byłyście z nami;) stopki nie mogę zmienić w kwestii płci ale za to wagi na pewno:) Marwo i majoweczko macie boskie wagi ja zaraz zmienie sobie na + 7 - masakra:) ale pierdole ważne żeby fasolka miała gdzie fikać koziołki:) Anulka nie przejmuj się przesadami - laski mają racje tylko się nie potrzebnie denerwujesz:) Tilli fajnie napisłaś tych naszych maleństwach:) majóweczko przepisy na pewno wykorzystam daga dobrze że napisałaś z tymi butami bo nawet o tym nie pomyślałam. Dzięki, chyba by mnie szlag trafił jakbym kupiła teraz buciki a za miesiac bym ich nie załozyła. Grysiu od razu widać, że humorek dopisuje:) widzę, że w najbliższych dniach trochę się będzie u Ciebie działo:) Kasia W zaglądaj jak najczęściej. A Adulka niech Was dzisiaj miło zaskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie. pisze żebyście wiedziełay że u nas wszystko dobrze. ja całą wyprawkę mam po synku który ma 1,5 roku więc jesteśmy na bieżaco. buziaczki. miłej i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Byliśmy dziś na usg, ale nie było w wersji 4D, bo miał lekkie opóżnienie, a kolejka w poczekalni się zwiększała powoli. Szkoda, bo liczyliśmy, że zobaczymy malucha dokładniej. Ale jest ok. Lekarz stwierdził na 100%chlopca. Zrobił zbliżenie i "nasz" świntuszek akurat łapał się za siusiaka:) Na koniec stwierdził, że widzi na serduszku białą plamkę, typowa, jak to określił "piłka pimpongowa", ale powiedział,że taka uroda, trochę nas wystraszył. I tyle na temat dzidzi:) Falbana- gratuluję córeczki:) Fasolciu, nie martw się najważniejsze, że jest wporządku, choć wiem, jak liczyłaś na to badanie. A mój Kamil kupił PICOLO i świętowaliśmy:) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ale to musi super wygladac to lapanie sie za siusiaka:D Gratuluje zdrowego synka, czyli poki co dziewczynek i chlopcow jest porowno :) A o co chodzi a ta plamka, dziwne ze nie wytlumaczyl, no ale skoro to takie czeste to na pewno nie masz sie czym martwic :) Fasolko, taka szkoda, co za lekarz :/ A to byla prywatna wizyta? I faktycznie skad on moze wiedziec czy wszytsko ok, a chociaz sluchal serduszka? Grysia, no super sie zapowiada, i odwiedziny i wakacje, cudnie...az sie sama rozmarzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witania, udalo sie, zajelam sie praca i od razu mi sie spac zachcialo, szkoda ze wczesniej na to nie wpadlam ;) Witaj MalaMadzik, pisz pisz, w kupie razniej (haha, cytat ze sraczek, sorry, nie moglam sie powstrzymac :P) Fajnie masz, wyprawka, ciuchy, naprawde super :) Fasola, jak ta nowa kobieta nie jest swinia to napewno ci pozwoli, powinna, w koncu mamy jakies tam pozumienie jajnikow, czy jak? moze tez jest matka i miala ciezki okres ciazy, ja mam takie luzy z moja szefowa, ona cierpiala i miala mdlosci w obu ciazach, wiec u mnie to niemalze sielski okres Marwo, ja wiem, ze kiedys kobiety nie wiedzialy, ale ja bym strasznie chciala, w koncu nie zyjemy w "kiedys", tylko w "teraz", mamy juz imionka wybrane, caly czas mowimy do brzucha Meloduszka, a co jak bedzie synek, juz od samego poczatku mialabym wyrzuty, ze zwracalam sie do niego po dziewczecemu. Najgorsze jest to, ze mojemu mezowi wyraznie podoba sie nie wiedzenie, koniecznie jakas prywatna klinike musze znalezc, szkoda ze teraz tesciowie beda, mam nadzieje, ze znajde czas, a jak nie to dopiero w listopadzie. Ocean jest piekny, woda blekitno-zielona, czysta, duzo fal, ale bardzo zimna. W sumie moze i plaze fajne, szczegolnie przy odplywach, kiedy na skalach mozna wypatrzec rozgwiazdy, ale wykapac sie nie da rady. Muszle ogromniaste i rozniaste, moze kiedys powrzucam kilka fotek, teraz jest pieknie, wiec pewnie jakies ladne zdjecia daloby sie porobic. To napewno zaleta zycia tu, chocz drugiej strony nie mam mozliwosci tak jak wy buszowac po sklepach kazdego dnia, miasteczko jest male i niewiele sie tu dostanie, w miejscowym sklepie z ciuchami (mamy az 1) nie ma nawet ciuchow ciazowych. Po cokolwiek musimy jechac za miasto, conajmniej 120km, cos za cos :-) Dlatego tez koniecznie musze sie juz brac za wyprawke i juz powoli rzeczy kupowac, przy okazji kazdego wyjazdu, a przynajmniej sprawdzac ceny, zeby miec z czym porownywac pozniej :) Majoweczka, przepis wyglada "smacznie" i latwo, co lubie najbardziej, chyba wyprobuje, dzieki :) - juz sobie wydrukowalam Marwo, moj tez nie lubi zup, staram sie wiec robic je naprawde "tresciwe", zawsze jakies miesko do poskubania (szczegolnie jak sie na kosci gotuje), duzo warzyw albo ziemniakow, ew grzanki, wmiata 2 talerze i czasem nawet nie marudzi. Marwo ja nic takiego nie slyszalam o wadze, gdyby tak bylo to juz baaardzo bym sie martwila. U mnie w klinice babki mowia, ze to dobrze, ze rosnie i ze gorzej by bylo gdyby leciala w dol, wiec sie nie martwie. My kobietki tak juz chyba mamy, ze kazde kg nas zatrwaza, ale serio jak mowily juz dziewczyny wczesniej, nie panikujmy, wszystko to dla dobra naszych malenstw, odbijemy sobie w koncu. Ja raz tak przytylam duzo (to byl moj pierwszy wyjazd do USA), pamietam z jaka ulga wtedy stawalam na wage po powrocie do domu, co dzien prawie kg mniej, w tydzien zrzucilam 7kg nie robiac prawie nic, wiem, ze po ciazy znow tak bedzie, szczegolnie, ze mam tendencje to wahan wagi. Anulka, przede wszystkim wyluzuj, nie martw sie przesadami, mnie moja mama wciaz co chwile jakims straszy, jesli nie bedziesz o tym myslec intensywnie szybciej zapomnisz i wierz mi wszystko bedzie w porzadku :-)) Falbanaa, no ja jak ten chlebek z serkiem jadlam w nocy moj skarb wstal na siku (zaczyna miec moje objawy chyba, podobno tak mezowie moga miec, hehe) to poglaskal mnie po glowie, to zabawne, ze nie dziwi ich juz nic :D Kochana ja juz swoje JEDNO USG mialam i koniec :( tak jak juz mowilam kiedys, tu nie ma wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwo- ilez milosci wlozylas w tego posta :) az milo sie czyta!! hehe, a ktory facet sie zupa naje??? to jest tylko dla podraznienia zoladka- tak mowi moj maz :) podbijam :) 94cm :P przestan, jestes wysoka i szczupla, kurde przy takim wzroscie (sama mam tyle) 59kg to laska ze hoho malwa- niby masz ja gdzeis ale i tak sie przejmujesz jej zachowaniem :( a najgorsze jest to ze Twoja coreczka nie jest traktowana jak czlonek rodziny ale oni i Ciebie chyba nie traktuja jak rodzine- ale wiesz co??? ich problem, najwazniejsze ze dajecie coreczce milosc rodzicow i wy ze soba jestescie szczesliwi- a inni niech tylko zazdroszcza :) falbana- tobie to dobrze, nawet z lozka nie mosisz wstawac :) mi wszyscy dziewczynke prorokuja :) nikomu nie mowimy ze bedzie chlopiec :) ania- prosze nei denerwuj sie- twoje nerwy nie rozwiaza problemow :O majoweczka- zupka napewno bardzo pyszna :) majoweczka- kuczareczka ...i kuleczka :D moj jak podslyszal moje "babkowe" odbicie lustrzane tak je sobie przywlaszczyl i jestem jego babka :D hehe, w tym przedziale ze slodyczami to ja raczej mojego musze szukac :) 300gramowa Milka obowiazkowa na kazdych zakupach :) a niech tyje :) co mi tam :) tilli-tilli- az sie poplakalam czytajac Twojego posta :) witania- tez nie moge sie doczekac :) ale przeciez my te nasze "robaczki" juz teraz kochamy najbardziej na swiecie :) daga- super cena za taki komplecik :) podrzuc jeden albo dwa :) marwo- nie moge z tego dzidziusia w kratke :D :D buhaha :D Grysia- wyspalas sie troszke - jak wyspana jestes to tryskasz energia i szczesciem Kasia- bys tylko sprobowala inaczej!!! jestes czescia nas bez wzgledu na wszytsko Marwo- zeby nie bylo ze wypowiedz do Kasi skopiowalam od Ciebie :) czytam i odpisuje :) fasola- buuhhh :( nie bylo usg :( szkoda ale widze ze humorek i tak Ci dopisuje a to przeciez wazne :) doczekasz sie USG a plec sie dowiesz napewno zanim dzidzia sie urodzi :) hih sylwia- witamy nastepnego forumowego chlopczyka :) gratuluje!!! i co ta pilka pimpongowa niby ma oznaczac?? wyjasnil to jakos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluje chlopca, najwazniejsze ze zdrowy :-) nie martw sie pileczka, moze to serio nic powaznego, napewno lekarz by tego nie zbagatelizowal gdyby bylo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mi dopisuje bo mnie rodzinka rozśmieszyła;) Kochani są;) z drugiej strony co mam zrobić...odczekam te trzy tygodnie, jakoś miną Sylwa cieszę się, że u Ciebie wszystko oki. Ja też poproszę wytłumaczenie co do tej piłeczki:) falbanaa nie chodzę prywatnie, pierwszy raz mi wywinął taki numer, więc lepiej zeby był to jego ostatni bo ja nie boję się zmienić od razu więc jak mnie wkrzy za trzy tygodnie to już mnie nie zobaczy:) oj Grysia byleby byla fajna, w weekend się okaże. oki zajrzę jutro, bo mój mężuś jest coraz mniej cierpliwy;) Buziaki dla wszystkich mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na sekunke, bo jestem taka zadowolona ze szok!!! Kupilam wozek!!! Sliczny:-D (moim zdaniem, hehe) Od wczoraj na niego polowalam, bo po wizycie w sklepie ustalilismy z miskiem, co chcemy. No i wynalazlam go na ebayu - i balam sie, ze mnie przebija! Licytowalam w ostatniej minucie, hehe! I jest moj :-D Gondola+spacerowka+siedzonko do auta! Plus rozne gadzety. Za 78funciakow (to chyba teraz okolo 370zl) Jejku, ale sie ciesze, mowie Wam... Zaraz bede Was czytac, ale jestem tak zadowolona, ze musialam to od razu napisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka kurcze, nie fajnie postapil ten Twoj lekarz... skoro byliscie umowieni.. jak to za wczesnie.. ? rozumiem jakbys byla w 5 tyg, ale 19 ? No wlasnie.. mnie tez raz zaskoczyla moja dr, zrobila to samo co Twoj lekarz - 2 paluszki i "wszystko dobrze" nie rozumiem jak na tej podstawie mozna okreslic czy wszystko dobrze... Ale nie martw sie te 3 tyg szybko mina :) dzidzius jeszcze troszke podrosnie ;) I bedziecie mieli z Tomkiem super widoki hehe ;)) No wlasnie - dla dzidzi wszystko :) Wazne zeby miala gdzie fikac i zdrowo rosnac :) Sylwia gratuluje chlopca ! :) Super wiadomosc :D Maly juz poznaje swoje cialko ;) Skoro powiedzial ze to taka uroda - to nie ma co sie przejmowac ta plamka, pewnie jeszcze sie zmieni ;) Dziewczyny z dzisiejszego "skanowania" (spodobalo mi sie to okreslenie ;) ) najwazniejsze ze Wasze Skarby sa cale i zdrowe :) I to najwazniejsze wiadomosci :D :* Grysia wiec jest jeszcze czas zeby sie dowiedziec jakiej plci jest malenstwo :) Imie jest przesliczne :D Takie delikatnie brzmiace :) Super ;D A meza da sie pewnie jakos namowic ;) Pewnie sam gdzies tam w sobie mysli o tym i Go ciekawosc zjada ;) No wlasnie cos za cos ;) I tak chyba wolalabym te 120 km jechac do sklepow i miec tak cudowny krajobraz w kolo ;) Dziecko bedzie sie Wam pieknie tam rozwijac :D Ja mam wszystko pod nosem - ale jak pomysle ze moje dziecko bedzie sie wychowywac wsrod blokow, a nie pieknej zieleni to az mnie ciarki przechodza... Takze ciesz sie kochana ciesz :D Nie kazdy ma tak dobrze ;) Moj niestety zadnej zupy nie je... czy mniej czy bardziej tresciwa.. on jej nie zje ;P woli same takie konkrety ;) i nie da sie Go namowic, juz kazdy probowal mama, tesciowa, ja.. i ani razu zadej sie nie udalo ;) nie jadl - i twierdzi ze nie lubi, a noz by mu posmakowalo jakby sprobowal.. ale nie ;) No wlasnie - wazne ze nie leci w dol ;) W koncu dzidzia rosnie i musze dostrzegac te kg ;) Takze nie przejmuje sie juz wcale :) bede-mama staralam sie staralam ta milosc przekazac ;) U mnie teraz brzuszek tak wybilo.. na prawde nic tak szybko mi nie rosnie jak brzuszek.. jeszcze troche i bede miala metr w pasie ;) Ale dbrze, dobrze, przynajmniej widac ze dzidzia ma pole do popisu :) I nie przesadzaj ;P Wiedzialam ze co do Kasi jestesmy tego samego zdania ;) Kama gratuluje udanego zakupu :D Super cena w ogole :) Za tyle roznych gadzetow extra ! :) No nic dziewczyny, ja na dzisiaj koncze,senna juz sie robie.. mam nadzieje ze przespie cala noc.. bo ostatnio to mimo tej herbatki problemy z brzuszkiem sa :( nie wiem czy to ulozenie mi nie odpowiada.. czy co.. pokombinuje dzisiaj zeby bylo wygodnie... bardzo bym chciala cala noc przespac.. no coz.. zobaczymy jutro... Dobranoc kochane ! :* Spijcie spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama wozek za 78 funa? toz to grosze i mowisz, ze full wypas, no kurcze to rzeczywiscie udalo ci sie, podaj linka jak masz, oblukam :) Marwo, dzieki za piekne slowa, warunki sa tu troche inne, ale rzeczywiscie nie ma co narzekac, choc tak mi szkoda, ze juz nie bede miec wiecej tych USG, aaah 3mam kciuki za spokojna noc, ja mimo ze dospalam troche, czuje jednak w kosciach to nocne wstawanie, pocieszam sie, ze po takiej nocy nastepna jest juz lepsza :-) buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. kama123 wklej linka z wozkiem z checia zobacze:) mowie ze na ebayu sie bardziej oplaca(ale ja oczywiscie przy pierwszej dzidzi chcialam nowy, co prawda z ebaya kupilam taniej ale nowy:P:P) jakas glupia...hehe lozeczko kupilam uzywane i nawet ciuszki uzywane. Ja na car boot sale(ryneczek) ciuszki kupuje za 20pensow do 2,futow i to zadko. Przewaznie za 50 pensow. Nawet kurteczki. Teraz kupuje ciuszki dla mojego synka tak do 2 lat on ma teraz 15 miesiecy, wtedy nic nie musze kupowac w sklepach, bo na rynku kupie wszytsko za grosze a w sklepach za 20 funtow kurteczka itd. jak dla mnie to za drogo wiec na runku kupuje uzywane, albo nie uzywane po za tym nic znoszonego ani przetartego nie kupuje wszytsko jak nowe. A kto wie gzie ja mu kupilam. Wszyscy zawsze mowia ale on ma sliczne to i tamto. Mamusia dumna:) bo on np. nie ma jednej kurtki tylko 4 i te 4 ni kosztowaly mnie tyle co jedna w sklepie. za 4 kurtki zaplacilam 3 funty....dziewczyny z uk jak macie moziwosc to szukajcie car bootsow bo tam taniej niz na ebayu. Kupilam kolyske za grosze. Posciele itd. Nawet play station 2 kupilismy:):) Grysiu fajnie ze odespalas troszke. Wiesz ja to problemow z zasnieciem nie mam. Ale jak poloze sie zanim moj maly sie obudzi to zawsze jest tak ze ja zasne np. o 23 a on 15 minut pozniej sie budzi. Ja wtedy jestem strasznie nerwowa bo ten pierwszy sen jest bardzo mocny...czasami mowie do niego ALex idz spac. inawet sie ni obracam do piero po chili sie do niego odwracam, najpierw mowi do niego podniesionym tonem, a potem jak sie obudze bardziej to mam wyzuty sumienia, bo przeciez to nie jego wina...no moze troche bo po co on sie budzi..ehh alewidocznie ak ma byc. Ostatnio codziennie w dzien spie z nim 2,5-3 godziny a wieczorem juz o 21 zmeczona jestem, ale tak naorawde sie zmuszam, bo chce miec troszke dnia dla siebie i czytam co tam u was, ogladam film czy cos. Czasami nawtet nie mam sil nic pisac. Ale jak w nocy mi sie cos przysni to tez spac nie moge. Ostatnio snilo mi sie ze urodzilam na spiaco?? i maz mnei obudzil i mowi : nawet nie chcesz dziecka zobaczy" on juz uml malenstwo a ja nie wiezylam ze urodzila. No i to byla corcia podobbno, a ja dokladnie zagladalam miedzy nozki czy tam cos sie jednak ni schowali...heheh Wczoraj tez chory sen ze jade z kolezanka pociagiemi przez szybe zobaczylysmy ze pocoag z naprzeciwka jedzie i zginelysmy...no tragedia odrazu na siedzaco sie obudzialm...takich snow mam mnustwo:( ja ma 94 cm w pasie-tez prawie metr. Ale ja waze 70 kg. teraz i mam 163 cm. Jak zaszlam w ciaze to wazylam 75 no i chudlam. Ja teraz nie moglabym wazyc mniej niz 60 kg bo strasznei chuda wtedy bym byla. Przed ciaza wazylam 58 najmniej i kosci mi odstawaly, a terz biodra sie rozrosly wiec jak bym wazyla 62 to mysle ze bedzie ok. Oczywiscie po porodzie. Kasiu zawsze jestes mile widziana u was. Wszytskiego naj dla Adulki:) ucaluj ja:):) kiedy zaczynasz staranka jak mozna zapytac?? fasola przykro mi z powodu gina... 3 tygodnei szybko zleci zobazcysz. Ja dzis sie dowiedzialam ze moze byc tak ze pilnie bede musiala poleciec jeszce w tym miesiacu do pl. Ale sie zatsanawiam bo ja zamowilam bilet z kolezanka i czy ja wtedy moge tylko moja czesc biletu przebookowac na inny termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falbana gratuluje córuni, a Sylwi syneczka:). Super:) ja wróciłam wczoraj w nocy ze Słowacji-extra było. połaziliśmy po górach i byliśmy na aquaparku, choc większ radoche miał synek i mąż, bo ja nie mogłam ani zjeżdżalni, ani gorących wód:(. A dziś od rana siedze w pracy i nawet nie mam kiedy Was przeczytac dokładnie, tylko tak przeleciałam:). widze Majóweczko,że gotujesz:), fajne przepisy. Agus dzięki za książke, może jeszcze kiedyś postaram się o córeczke:) Jak chodzi o wage to już sama nie wiem jak powinno byc ok. mnie mówią,że powinnam przytyc wiecej, z koleji mojeje kol,szczupLej bardzo!, lekarz pow że do 20 tyg nie powinna nic przytyc, a potem kg na tydzien. W końcu do 20 tyg nie przytyła nic..a potem 16kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Jakuba to do 20 tyg nic nie ma przytyc a potem kg. na tydzien to wychodzi 20 kg. Ja nie chce tyle przytyc...a jak narazie to schudlam 7 i 2 wrocilo. Chcialabym zeby te 5 wrocilo oi koniec, ale jak bedzie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Jakubka, witam z powrotem :) Szkoda ze tyle rozrywek cie ominelo ale kiedys na pewno sobie odbijesz. Mnie znajomi namawiali na wypad na jakas upalna wyspe ale im sie popukalam w glowe ze slonca nie moge, z basenami nie chce ryzykowac, alkoholu nie moge i ponetnie wygladac w bikini tez nie bede wiec co to za wakacje :D Ale mysle ze Slowacja z mezusiem i synkiem to akurat dla ciezarowki, czyste powietrze, zdrowy ruch, relaksik kulinarny... wiesz ze moj M. nigdy gor nie widzial :D Jak wrocimy do Polski to na pierwsze wakacje uderzymy w gory :) Agus wyslij mi prosze tego ebooka o planowaniu plci, przyda sie jak chlopaka bede robic ;) Tu podaje linka do moich nowych fot, brzuch z 20 tyg i malenkiej Maji, w kolku zaznaczylam jej cipencje wiec prosze o opinie szczegolnie mam dziewczynek czy ich waginki wygladaly podobnie ;) http://www.flickr.com/photos/28068689@N05/?saved=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×