Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa 33

właśnie kot złamał mi pęd kwiatowy storczyka

Polecane posty

no szlag mnie zaraz trafi! a tak czekałam, jaki to kolor będzie i w ogóle, tak bardzo czekałam na to kwitnięcie czasem to mam ochotę udusić tą durnowatą kocicę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddooooooooooraaaaaa
Wstaw ten ped do wody (mozliwe ze zakwitnie) i nie lam sie za jakis czas twoj storczyk wypusci nowy ped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie kota wychowałas
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka kaśkowata
rano była tu taka, którek kot pożarł wiewiórkę, odczep się od swojego kota, to i tak cudo, wegetarianin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot tego napewno nie chcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jeszcze żyje ;), że nie wiedział, co czyni pęd wyrzuciłam, był jeszcze rosnący, nie miał nawet zawiązków pączków, więc na pewno nic by z niego juz nie było :( do --> tak sobie kota wychowałaś widać, że z kotem sie doczynienia nie miało... --> kaśka - złamał, ale nie zjadł, więc raczej nie wegetarianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - na pociechę Ci powiem, że nasz pręgowany Nowakowski po trzykroć strącił z parapetu ślicznego fiołka afrykańskiego. Fiołek złośliwie zleciał łbem na dół. Wygląda teraz ogiglowato :( Ale to moja wina, bo nie było w misce wody i Nowakowski chciał zanurkować w konewce. Fiołek stał na drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziei za pocieszenie... moja mała kocica w nowym mieszkaniu szaleje - jakos dużo tu zwierząt latających, ona chyba myśli, że też tak może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) może dlatego, że mam drzewa pod samymi oknami, do IV piętra dorastają akurat, więc i jakies muszki, zuczki, złotooki, ćmy... dla kotów, a zwłaszcza tego malego, ruchliwszego, to bardzo intrygujące obiekty... kawki, sroki i wróble lądujące na dachu nad IV pietrem też są ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×