Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jestem taka jak myslicie

Uwiodlam wlasnego przyjaciela.....

Polecane posty

Gość 13 didlo
Kochajcie sie dzis w nocy jeszcze raz dla pewnosci:D jesli sprawi Ci to wszystko tyle przyjemnosci (NIe tylko na tle fizycznym() co ostatnim razem to musi byc cos wiecej i pociagnij go za jezyk zeby wylal sie ze swoich mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
jaka taka ognista hehehe dobre brawo :) dziewczyny mają rację daj się ponieść nie myśl co będzie jutro za miesiąc żyj chwilą ...jak zaczniesz analizować kombinować to przekombinujesz a później możesz żałować pewnych decyzji do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
a moze on chce przyjsc tylko po to zeby znow uprawiac seks? nie no...jestem niesprawiedliwa chyba, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 didlo
w sumie ty tez chcesz jeszcze raz:D dziewczyno znacie sie tyle lat, nie moze mu tylko chodzic o sex, nir poznalas go wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia jadzia
ja mialam podobna historie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
nie sądzę żeby chciał przyjść do Ciebie tylko w tym celu...same gesty rano i ten sms świadczą o tym że mu zależy na pewno chce porozmawiać o całej sytuacji ....wiesz co ja myślę że on tak samo się boi jak i Ty ale jest prawdziwym facetem i nie chowa głowy w piasek a jak się dogadacie i będzie znowu super seksik to co w tym złego hmmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnij do niego pogadać
zaczynam myśleć, ze to prowokacja. COs ta autorka za dużo analizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
no tak, z jednej strony chce jeszcze raz albo 10 razy ;) ale nie chce popsuc wszystkiego , napisalam zeby wpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgdfsgdfgdfgsdf
rznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
noooo wreeeszcie uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 didlo
na chuj taka prowokacja... daj spokoj, dziewczyna ma dylemat i chce posluchac roznych opini.. jestes jak te sagany z sieci co na wszystko pisza ze FAKE i nie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 didlo
Hahahaha " rznij"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
dobrze zrobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się niczym. Ja też przespałam się ze swoim najlepszym przyjacielem, a teraz jesteśmy razem już od ponad roku. Pamiętam jeszcze jak 3 dni przed tym całym zajściem poprosił mnie abym pomogła jemu wybrać naszyjnik dla dziewczyny, a potem dała jej, ponieważ nie mieszkała w tym samym mieście co my. 3 dni później spaliśmy ze sobą. Przeszłam po tym do porządku dnia powszedniego, ale on chciał zakończyć tamten związek i być ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
wlasnie, rznij go poki sie da...tez bym chciala zerznac jeszcze 10000000000000000000000000000000 razy mojego przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
ale macie fajne te historie, bo moj przyjaciel sie odsunal , bo mam kogos i nie walczy, widocznie wcale mu na mnie nie zalezalo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
glupia ja - moze nie chcial wchodzic z butami w twoj zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 didlo
to tak jak ja, nie chce przyjacilce wchodzic w zwiazek.. ale co jakis czas ja troche nakrecam, z nadzieja ze jak go rzuci bedde z nia ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka taka ognista
rany znacie sie tyle czasu przecież napewno nie chciał cię koleś skrzywdzić dajcie sobie szanse bo chyba warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moją historię to też nie bylo tak bajecznie, owszem seks super i pierwszy raz nie bałam się mówić o tym, czego chcę, poza tym wiedział doskonale,ponieważ często rozmawialiśmy o tym. Też miałam faceta, którego zostawiłam. Czy żałuję ? Tak i Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia ja
no mowil ze nie chce niszczyc mojego zwiazku i nie chce sie do mnie przyzwyczaic, bo juz zaczal....tylko ze ja nie wiem co mam robic...na razie dalam mu spokoj, ale rycze kazdego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem taka jak myslicie
Natalia a jesli zalujesz, to dlaczego? jesli moge zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 didlo
idz go rznij namietnie i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że możesz i już odpowiadam. był ode mnie starszy, potrafił dbać o siebie i o mnie. Nie był jakimś szczeniakiem, bez własnego zdania, który nie ma w głowie poukładane. Żałuję, bo teraz muszę się marwtić o wszystko,jeśli coś nie pójdzie po mojej myśli sama muszę sobie poradzić. Dochodzić do wszystkiego w pojedynkę. W pewnym sensie może odzywa się we mnie materializm, ale poprzedni facet dawał mi komfort psychiczny. Byłam gotowa by zakładać rodzinę, mieć dzieci. Natomiast teraz, wiem,że przez długie lata tego nie zrobię, ja muszę skończyć studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnij do niego pogadać
no dobra, to napisz koniecznie, jak wypadło wieczorne spotkanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia jadzia
ja tez mialam przyjaciela. Codziennie sie widywalismy... Nawet przyjezdzal do mnie jak mi bylo zle... Fakt ze mial ogromne powodzenie u kobiet ale ja mialam chlopaka... Raz gdy przyjechal do mnie wieczorem ogladalam jego zdjecia w tel. Bylo tam jakies na ktorym wyszedl zle. Wiec zaczelam sie smac. Uderzyl mnie za to poduszka. I pozniej gdy bylam jeszcze w szoku ... pocalowal mnie. Tak sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 didlo
oooch jaki slodki, to byl cmok czy pocalunek konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia jadzia
na poczatku byl slodki ale gdy juz lezal na mnie to raczej konkretny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 didlo
przyjolem... nieczuly bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on27wawa
Ja chetnie zostane przyjacielem jakiejs milej dziewczyny z wawy . Do autorki nac o ty czekasz !? Jestes mloda to korzystaj z zycia byleby nikomu innemu krzywdy nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×