Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgfghfghgfhgfhhg

Dlaczego życie dziecka jest więcej warte od życia człowieka dorosłego?

Polecane posty

Gość hgfghfghgfhgfhhg

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie każdego człowieka jest warte tyle samo, przy czym człowiek dorosły ma pełną możliwość bronienia swych praw i korzystania z nich, dziecko nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oui yes
Nie jest, kto ci takie cos powiedzial? Dla mnie smierc doroslego jest np. bardziej tragiczna niz smierc dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
Dla mnie tak samo, bardziej mi żal jak umrze ktos dorosly, kogo znam dluzej, kto cos juz zrobil dla swiata, niz gdy umrze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
dziecko nigdy nie jest niewinne, jakies bzdury. Nabroi i niewinne tylko dlatego ze jest dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde życie jest cenne - i dorosłego i dziecka.Jeżeli umiera osoba dorosła - niektórzy mówią -swoje już przeżył , tak mu było pisane.A dziecko - całe życie przed nim było , dzieci są bezbronne i niewinne.I to nie jest tak ,że życie dziecka jest ważniejsze - śmierć dziecka bardziej porusza , uzmysławia ,że każdy umrze, że ona nie ominie nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z dzieckiem łączymy niewinność, wszystkie nadzieje, czy ideały, jednym słowem te rzeczy, które dorośli zdążyli zdradzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
A to wlasnie dorosli sa czesciej zostawiani bez pomocy (przyklad WOSP), dlaczego tylko dla dzieci sie kasę zbiera? Mimo iz dorosli sa bardziej uzyteczni spolecznie. Paranoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopek
gdybym mogla uratowac tylko jedna osobe, a mialabym to wyboru np. dziecko i 30latka, to wybralabym 30latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
Dzieci potrafia byc bardziej okrutne niz niejeden dorosly, wystarczy sie rozejrzec w szkolach jak traktuja kolezanki, kolegow. Niewiniatka naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
A gdybyscie mieli do wyboru ratowac zycie swojego ukochanego psa a obcego dziecka? Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopek
jasne, ze psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie ludzkie
jest nic niewarte!- zarówno dziecka, jak i dorosłego. Jedyną wartością stanowi życie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowlosa
a dlaczego życie płodu ludzkiego jest ważniejsze od zdrowia i życia kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowlosa
psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfghfghgfhgfhhg
złotowłosa - bo kobieta ma wpływ na to, że rozkłada przed facetem nogi (chyba, że mówimy o skrajnych przypadkach typu gwałt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/zlotowłosa/ dlatego ,że niestety u nas o tym decyduje prawo.My nie mamy głosu.Dla mnie to jest tak osobista sprawa ,że decyzję powinni podejmować , rodzice czy para.Ale niestety ktoś w tej sprawie odbiera nam "wolną wolę " i sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
No wlasnie...ja tez mam kota, i wybralabym kota, czemu ludzkie zycie nadrzedna wartoscia? zwierzeta tak samo cierpia, i sa lepsze. bez sensu. Ratowalabym co dla mnie wazne, bez wzgledu na gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfghfghgfhgfhhg
"dorosły może pracować i zarabiać, nie wina społeczeństwa,że jest nieudacznikiem" a jeśli miał kiepski start, bo jako dziecko wychowywał się w patologicznej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotowlosa
racja, powinniśmy życ w celibacie lub liczyc sie z tym ze uprawiajac seks mozemy ponieśc straszliwa kare... na szczęście jest WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci powiedział,że jest? równoważna relacja życie- życie nie chciałabyś,aby lekarz powiedział Ci : "to tylko płód" jeśli walczyłabyś o utrzymanie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwa ale prawdziwa
a co jesli mamy dow wyboru w jakies tragicznej sytuacji ratowac albo dziecko albo dorslego to zawsze sie dziecko wybiera albo w np porwaniu jakies grupy ludzi zawsze dzieci sa wypuszczane, dlaczego?czy sa waniejsze od doroslych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×