Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgfghfghgfhgfhhg

Dlaczego życie dziecka jest więcej warte od życia człowieka dorosłego?

Polecane posty

Prawiczek, ktoś napisał, że zrobiłby tak, a nie inaczej [autoportetowe zdanie oznajmujące -oświadczenie wiedzy, nie pytanie, nie nakaz zachowania się], a Ty się pytasz dlaczego Ty masz zachować się tak samo wybacz, ale adekwatnego związku przyczynowego brak nikt Ci nie napisał,że masz się tak zachować, więc trzeba było zapytać, czym ta osoba uzasadnia swoje zachowanie żądając podania powodów, dlaczego Ty masz się tak zachować, sugerujesz,że odebrałeś to jako oczekiwanie, wymaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
zreszta jak mam do wyboru dac pieniazki na schronisko czy na dzieci, zawsze wybieram zwierzatka. Fundacji dla dzieci jest az za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
Nie bede udawac ze znam, bo nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
No wierszyk zrozumialy,a le aluzji nie rozumiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
Ja wcale nie uwazam ze dzieci sa milsze od doroslych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żądając podania powodów, dlaczego Ty masz się tak zachować, sugerujesz,że odebrałeś to jako oczekiwanie, wymaganie " Nie podałem natomiast informacji, że ta osobą jest ona, czy ktokolwiek kto pisał to o sobie. :D🖐️ Równie dobrze ogło chodzić o media, Boga, matkę nature i wiele innych rzeczy. 🖐️ A zatem nadinterpretowałas moją wypowiedz co sprowadza się do braku umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do rurop,jak ja czytam cyt:dziecko nie jest jeszcze do konca czlowiekiem: a Prawiczek sie obrazil to musze znowu pedzic do kibla sie wyrzygac,zeby zrozumiec co to jest dziecko! trzeba je najpierw miec,zycze wam jak zostaniecie ojcami ,zeby te slowa ktore teraz tu padaja ,wrocily do was jak bumerang,i zeby nigdy nie opuscily waszych mozgow.Koncze ta gatke bo w anorekcje popadne.Pozdrawiam bardzo serdecznie i zycze milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja jestem karą samą w sobie dla kafeteriuszy " Bez przesady, bywały gorsze. :classic_cool:🖐️ "zeby zrozumiec co to jest dziecko! trzeba je najpierw miec,zycze wam jak zostaniecie ojcami ,zeby te slowa ktore teraz tu padaja ,wrocily do was jak bumerang,i zeby nigdy nie opuscily waszych mozgow.Koncze ta gatke bo w anorekcje popadne.Pozdrawiam bardzo serdecznie i zycze milego wieczoru." Jak będę ojcem ,to obchodzić bedze mnie moje dziecko, a nie obce bachory. :classic_cool:🖐️ Miłej gaTki. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie moge dostac okresu
Zofiara, a co to jest anorekcja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotowłosa12345
zofiara, rzygac mi sie na ciebie chce, gówno mnie dzieci obchodza... a co jest ci zwierze winne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie moge dostac okresu
poza tym wymioty wywoluje sie przy bulimii... ktos musi zwracac uwage na pisownie, bo tak to pozniej dzieciaki to czytaja i robia takie byki az w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do ja nie mam okresu,ty naprawde nie wiesz co to jest anorekja? to moze wiesz co to jest bulimia.Zlotowlosa ,widzisz kochanie zwierze mi nic nie zrobilo ,dzieci mnie obchodza bo je mam a zwierzeta mnie obchodza bo tez je mam,mimo twojej glupoty nie wyrzygam sie na ciebie,szanuje drugiego czlowieka,nawet wtedy, gdy do konca nim jeszcze nie jest,jak to wydumal nasz przemily kolega rurop.Zycze milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzieci mnie obchodza bo je mam a zwierzeta mnie obchodza bo tez je mam" To oczywiste, że Twoje dzieci Cię obchodzą. Mnie natomiast Twoje dzieci zwisają i stojąc przed wyborem uratowania życia ukochanemu psu, a Twoim dzieciakom wybrałbym mojego psa. 🖐️ Tak samo, jak Ty byś ratowała to co Twoje. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruriop
jak bede mial swoje dzieci to mniebeda obchodzic, ale czemu maja mnie cudze obchodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×