Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość do wiki
a sprobuj zrobic neoderme czyli peeling ziołowy.na blizny mi nie pomogł,ale na przebarwienia-swietna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
do pinipppee ja miałam robioną mikro 2 tygodnie temu z zabieg mam 14 grudnia ustalony i lekarz powiedział że spoko tylko mikro ma być delikatna jak będę po to dam znać, na razie smaruję się zorac w ramach przygotowania do zabiegu 2 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia11921
a wie ktos moze ile trzeba czekac aby wykonac zabieg laserem fraxel jezeli w pazdzierniku miałam wykonywany zabieg kwasem pirogronowym 40% stezenie. byłabym bardzo wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja niestety chcę odradzić wszystkim zabiegi w Estetico w Łodzi. MIałam wykonane tam 4 zabiegi i niestety efekt żaden. Wszystko zaczęło się fajnie - miła Pani doktor, niska cena, nawet na początku wydawało mi się że jest różnica, tylko że nikt więcej tego nie zauważył. Dziś jestem ponad pół roku po zabiegach i jak miałam blizny tak dalej je mam. Myślę że lepiej zainwestować i pójść do gabinetu w którym mamy pewność że jest oryginalny laser. Lista tych gabinetów dostępna jest na stronie www.fraxel.com. Ponadto zabiegi laserem fraxel kosztowały ok. 1000-1500 zł za policzki podczas gdy w Estetico tylko 300 zł. Skusiłam się i teraz żałuję. ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sff sb
STOP BLIZNOM Jak bardzo chcesz wymazać blizny z życiorysu? Stop Bliznom to projekt dla tych, którym blizny w uzasadniony sposób nie pozwalają na osiągnięcie całkowitego zadowolenia z samego siebie. Blizny poparzeniowe, potrądzikowe zlokalizowane w odsłoniętych partiach ciała bardzo często podowują dyskomfort, zwłaszcza, u osób młodych. Od listopada 2010 można poddać się terapii blizn w ramach projektu STOP BIZNOM pacjent zyska specjalną cenę, a następni pacjenci zobaczą, jak nasi Beneficjenci przechodzili terapię, poznają ich opinie i odczucia. Więcej na stronie stopbliznom.pl oraz blogu: stop bliznom.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
Ja jestem 5 dni po pierwszym zabiegu fraxel CO2, jestem jeszcze czerwona na twarzy, ale jeśli chodzi o wyrównanie skóry to jest ogromna różnica w porównaniu z tym co było. Być może jeszcze nie czas oceniać efekty, ale już jestem usatysfakcjonowana. Gdyby już tak zostało to byłabym szczęśliwa:) Planujemy z moim lekarze jeszcze 2 zabiegi ale to dopiero na jesieni. Codziennie robię sobie zdjęcia jak się przepoczwarzam, wczoraj nawet nałożyłam makijaż i pojechałam na zakupy:) W dniu zabiegu mówiłam, że już nigdy sobie go nie zrobię, ponieważ jest bardzo bolesny mimo znieczulenia, ale już chcę mieć następny. A lekarz u którego robiłam zabieg jest po prostu wspaniały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
witam ja jestem już po 2 zabiegach fraxelem na rozstępy po ciąży i jestem bardzo zadowolona,rozstępy są dużo płytsze i praktycznie niewidoczne, nie nastawiam się na to ze bede miała brzuch jak przed ciążą i całkiem znikną bo nie znikną ale efekt super dla mnie wart ceny za 2 zabiegi zapłaciłam w kielcach 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemiczka00
Fraxel jest świetny na wszelkiego rodzaju blizy, a także przebarwienia. Daje natychmiastowe efekty leczenia, juz po jednym zabiegu - blizny ulegaja spłyceniu w ciągu trzech do sześciu miesięcy. Moge polecić bezpieczna klinike dr Rogali (Miejska farma pieknosci). Natomiast mikrodemrmabrazja na pewno odświeża i złuszcza naskórek, nawet wyrównuje drobne zmarszczki ale na pewno nie usunie blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak samemu bezpiecznie nakładać kwasy na twarz aby rozjaśniły przebarwienia, a najważniejsze gdzie sie je kupuje lub skąd wziąć produkty z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy problem
do Victori 1 Odnośnie usunięcia przebarwień posłonecznych Ja robiłam w paździeniku zeszłego roku zabieg Cosmelan(jest też Dermamelan-podobno nowsza wersja). Miałam wielkie plamy głównie na czole i brodzie. Zabiego polega na nałożeniu maski w kolorze musztardy, kilka godzin należy trzymać go na twarzy, a następnie pielęgnować kremami, które znajdują się w zestawie. Twarz się łuszczy, jest czerwona, pojawiły się wypryski, a po każdym posmarowaniu kremem było strasznie, tym bardzije, że u mnie proces ten twał ok. 30 dni, mimo ogólnych informacji, że po kilku dniach skóra wraca do normy.Przeżywałam momenty załamania, ale muszę przyznać, że kiedy skóra wróciła do normy plamy praktycznie zniknęły (ja coś tam widziałam, ale osoby postronne już nie). Ponadto skóra zrobiła się b. ładna, promienna i rozświetlona. Nawet ktoś spytał mnie o radę, co robię,że skóra jest tak ładna, więc rozumiem, ze rzeczywiscie zadziałało. Tego lata zauważyłm, ze przebarwienia trochę się nasiliły, mimo, że cały czas stosuję najwyższe filtry. Cena tego zabiegu to ok. 1500-1700 zl (ja robiłam w W-wie). W internecie jest dużo info na ten temat, więc można sobie doczytać. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedz Będę czytała trochę informacji na temat rozjasniania ale nie wiem czy sama odważę się zawsze boję sie że moge zrobić sobie krzywdę. Zabieg ten o którym piszesz to za duzy wydatek dla mnie więc poszukam innego rozwiazania chociaż pewnie nie bedzie to łatwe gdyż lekarz tez mi polecał ten zabieg jako skuteczny. Pozdrawiam i zachęcam do pisania gdyż zawsze warto podzielić się z kimś innym swoimi spostrzezeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie na czym polegal wasz zabieg laserem fraxel Co2. Ja mialam tez Co2 i mialam posmarowane miejsce zabiegu kremem znieczulajacym , czekalam 1 godz pozniej mialam odparowywaną skore laserem . Czy wasze zabiegi tez na tym polegaly? Bo moze jest roznica w laserach Co2 , bardzo mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11021985
u mnie było tak jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
To co nazywacie odparowywaniem skóry, ja nazwałabym oparzeniem :) Faktycznie tak jest najpierw maść znieczulająca (chyba nazywa się Emla ale nie wiem czy nie przekręciłam), około godziny, potem sam zabieg jakieś 10 minut, podczas którego dostaje się rurkę z lodowatym nawiewem do chłodzenia miejsc gdzie najbardziej boli i piecze. Po samym zabiegu około godziny chłodzenie z coraz mniejszym nawiewem dla przyzwyczajenia skóry do temp. otoczenia i nakładanie kilku kremów czy maści sama nie wiem co to było. lekarz smarował mnie 4 razy co kilka minut. U mnie teraz jest około 2 tyg po zabiegu, skóra jest całkowicie wygojona i tak jak już mówiłam efekt jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale że udał się zabieg i efekty są pozytywne a jak sobie daja radę osoby które mają powikłania po zabiegu, np wrażliwość skóry, przebarwienia ? Może ktoś ma jakąś rade dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna niunia
viktoria? a jak dawno miałaś tan zabieg? pytam z ciekawości, i kiedy wystąpiły u Ciebie te powikłania od razu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg miałam robiony półtora roku temu u polecanego lekarza przez kosmetyczki . Kiedy mi sie zaczęły powikłania tego dokładnie nie pamietam ale sa do dzisiaj. Zostały przebarwienia i dodatkowe blizny ,ponieważ w miejscu gdzie był robiony zabieg nie odrosła skóra , do tego została wrazliwośc skóry. Czytając niektóre wypowiedzi wiem że nie jestem sama ponieważ niektóre osoby tez podobne maja doswiadczenia więc chciałabym wiedzieć jak z nimi zyc lub jak je zmniejszyć. Tym co nie maja powikłan gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraxelka
przychylam się do dziewczyn które pisza pozytywnie o fraxelu :) jest bardzo skuteczny a efekty sa rewelacyjne :D nie bede sie wiedzej rozwodzić - moge tylko polecic super klinikę do której sama chodze i tam ten zabieg miałam: www.mfp24.pl pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx4544
Jest ktoś na forum kto miał robiony zabieg laserem Eco2 Mosaic na blizny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunaaaaaa29
Mam z kilka blizn po samodzielnym wyduszaniu krost jedne sa głębokie jedne płytkie ale za to rozległe jeśli laser nie pomoże na blizny to co innego może pomóc? Miałam robioną mikrodermobrazje 6 zabiegów potem kwasy, neoderme i nic nie pomga mi na moje blizny i tak sobie blizny jesli laser nie pomoże to czy jest cos co może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac1986kiler
pytanie do panna niunia: gdzie miałas robione zabiegi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co doświadczyłam i przeczytałam z relacji innych chyba nie ma środka ani metody na pozbycie sie blizn. Bynajmniej mnie sie nie udało a tylko narobiłam sobie kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może napiszesz coś więcej na temat nowości wśród laserów i ich skuteczności no i oczywiście o skutkach ubocznych ( bo nie wierzę aby ich nie było )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms dor
hej, ktoś pisał że miał robiony zabieg fraxelem w Kielcach. Można wiedzieć gdzie? Od jakiegos czasu szukam w necie czy gdzieś w Kielcach możnazrobić sobie taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grawiol
Witajcie forumowiczki! Poczytałam o waszych doświadczeniach z laserem Fraxel i chyba dojrzałam, aby wykonać sobie ten zabieg pomimo wcześniejszych, złych doświadczeń z kosmetyką estetyczną. Jako nastolatka miałam wykonywany peeling azjatycki (kilkakrotnie) i moje doświadczenia są podobne do tych którymi podzieliła się viktoria1. Pozostały blizny, które po latach się zmniejszyły. Obecnie pozostały na twarzy drobne dziurki (nie wyglądają najgorzej, albo się przyzwyczaiłam). Natomiast mój syn kilkakrotnie zauważył,że nie jestem już najmłodsza, bo mam dziury na twarzy (dziecięca szczerość do bólu). Pomimo traumatycznych przeżyć, jako dojrzała kobieta zamarzyłam o pozbyciu się defektu na swojej twarzy (policzki i broda). Poszukuję zatem kogoś kto jest zadowolony i może polecić wykonanie zabiegu we Wrocławiu (pochodzę z okolic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_Toruń
Jestem ponad dwa miesiące po fraxelu i jest masakra. Całą twarz mam w brązowe plamy. Nie wiem, może to jeszcze za krótko, może trzeba poczekać. Na dzień dzisiejszy jestem jednak pewna, że drugi raz bym się na ten zabieg nie zdecydowała. Ból, potem ta opuchlizna, złuszczanie strupków... miesiąc wyjęty z życiorysu. Nie chce nikogo zniechęcać, bo czytałam wiele pozytywnych opinii, ja w każdym razie jestem mocno zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraxel restore...
to przereklamowany laser, który wcale nie podgrzewa kolagenu. Efekty kończą się wraz z zejściem opuchlizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo 77
Ja też mam same skutki uboczne po laserze fraxel ...blizny, dodatkowe dziurki w twarzy, zmiana struktury twarzy (chodzi mi o rorszerzone pory) , pojawiaja sie jakieś linie - ogólnie rzecz biorac masakra. Nie wiem co robic i jak leczyć bo nawet zwykły piling domowy powoduje rozszerzenie tych blizn. Zaznaczam ze jestem 5 miesiacy po zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×