Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stłukłam okulary

Okularnicy -RATUNKU- jakie oprawki teraz modne?

Polecane posty

Gość a ja mam 156 cm wzrostu
ale myślę, że i tak lepiej kupić takie i wyglądać jakby się miało troszkę szerszy nos, niż kupić jakieś supermodne wybajerzone i za rok wyglądać jak idiota :O niestety, dobre oprawki, dobre jakościowo często są po prostu drogie... plus jeszcze szkła, niektóre wady wymagają specjalnych szkieł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 156 cm wzrostu
Też miałam takie problemy, a oprawki są tak drogie, że nie chciało mi się zmieniać co sezon, jak się moda zmieniła. Zdecydowałam się na soczewki i teraz nie mam żadnego problemu, nie muszę wydawać fortuny na oprawki. Moim zdaniem na tej wymianie zrobiłam dobry internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepsze są cienkie oprawki, mimo iż teraz wszyscy noszą grube- zupełnie nie rozumiem dlaczego. A nie myślałaś o szkłach kontaktowych? Moim zdaniem sa o wiele lepsze niż okulary( no i lepiej się w nich wyglada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optyma
nie każdy może nosić soczewki :-( ja nosiłam soczewki przez 7 lat , przechodziłam na coraz delikatniejsze, aż oczy odmówiły mi posłuszeństwa (piasek pod powiekami:-/ ) i musze wrócić do okularów ! te, które posiadam są baaaardzo niemodne i własnie jestem na etapie rozglądania się i szukania co jest modne :-) wiadomo, że kolor i kształt kazdy musi dobrać do swojej twarzyczki, ale sa na pewno jakies trendy i mody, np. na grube oprawki :-), które mi osobiście nie pasują bo mam zbyt delikatne rysy twarzy a na dodatek krawędzie zawsze załaniają mi oko :-( zastanawiam sie na patentkami, ale musza byc do nich zamontowane specjalne szkła, niekruszące sie a to kosztuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka9
Jeśli mieszkasz w Krakowie to koniecznie odwiedz ten salon http://www.optyk-koczorowski.pl/ Tutaj profesjonalnie dobiorą dla Ciebie oprawki i malo tego, wszystkie oprawki są markowe i do tego mają szkła z antyrefleksem. Mnie pomagała dobrać taka strasznie miła pani. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lickowa67
Sama na wiosnę chciałam też wymienic oprawki i tak sie zastanawiam które z nich wybrać. Mam nadzieje ze własnei pomogą mi podjac odpowiednią decyzje. Mam ciemne wlosy i tak sobie myslałam o czerwono-czarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię tak, przymierzam u optyka i kupuje w internecie. Jakby nie było jest dużo taniej. Na lentica.pl mają też markowe oprawy, mi zamówili ray-ban z katalogu producenta, jak przeslesz recepte to i ci okulary zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam plastiki czerwone, plastiki brązowe i eleganckie okulary z oprawką tylko u góry, jeśli zakładam coś do czego plastiki nie pasują. Wybieram okulary nie za duże i prostokątne, bo w takich mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmilka
Ja byłam teraz w optyku Koczorowski i tutaj bardzo dobra wiadomość ze teraz szkła korekcyjne firmy Hoya to koszt 190 zł. Naprawde bardzo sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona_mrok
Ja bym nie szukała modnych oprawek, tylko takich, w których będziesz dobrze wyglądać. Takie rozwiązania zawsze są najlepsze. Ja swoje zamówiłam poprzez sklep c-you i tam dokładnie się zastanowiłam, w jakim modelu będzie mi najlepiej. Kierowałam się własnym gustem i podobno wyszło bardzo ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka2
Kamilka ma racje jesli chodzi o ten salon optyczny w Krakowie. Ja sama wlasnie teraz też zastanawiałam sie nad tym czy lepiej bedzie mi w czarnych czy czerwonych. I w tym salonie na pewno własnie mi doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje oprawki wybierałam w salonie Fielmanna. Pani, która mi doradzała doskonale zna się na aktualnych trendach i potrafiła mi bardzo dobrze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile płaciłaś za te oprawki w Fielmannie? Słyszałam, że tam ceny nie są najniższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie tu Ŵww.specsavers.co.uk moze cie cos natchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Fielmann do najtańszych nie należy, ale za to jakościowo mają dobre oprawki. JA za swoje dałam ponad 200 zł, ale to wszystko zalezy jaki model wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanss
nadal bardzo modne są kujonki np takie prostokątne http://kodano.pl/santino-rp-108-c1.html#.VJKeFSuG95o albo takie kocie, ale nie każdemu taki model okularów będzie pasował. Ja np mam okrągłą twarz i mi najbardziej pasują takie owalne okulary, a w prostokątnych wyglądam troszkę dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u Koczorowskich wybralam teraz białe oprawki :) po prostu wolalam cos zmienic, zawsze czarne, a tu bedzie taka odmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno wymienialam okulary :) i kupilam sobie takie jakby kocie :) wygladaja super. Kupowalam w Panu hilarym http://www.panhilary.lodz.pl/ Maja tam duzy wybor dobrych markowych oprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kujonki (tanie i nie jakies gigantyczne, nie jestem jakas ofiara mody) i wygladam w nich lepiej niz w cienkich i mniejszych okularach, twarz taka bardziej wyrazista, no ale nie kazdemu pasuja... w kazdym razie cienkie i male okulary wygladaja tak jakos nudno, malo wyraziscie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a co myślicie o takich oprawkach: www.sklepnemezis.net.pl/index.php?nz=listprod&kateg_id=40 takie niby klasyczne a jednak nie, w sumie chcę wyglądać poważnie i elegancko, więc chyba są ok.? czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw wybierz dla siebie dobre szkła do okularów http://www.szajna.pl/ to najlepsze rozwiazanie jesli chcesz cieszyc sie długo okularami a potem wybieraj oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwróciłabym Wasza uwage na takie szkła do okularów http://www.ledcontrol.pl/ Ponieważ na pewno tak jak ja odczułam tak i Wy odczujecie róznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy własnie miałabym wybierac to soczewki bo wygodniej ale w sumie jesli miałabym tez wybierac jesli chodzi o ciekawe oprawki to wcale bym sie nie obraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprawki oprawkami ale szczerze mówiąc liczy sie równiez to jakie szkła do nich włożymy. A jak wiadomo najlepiej jest jednak postawić na te najlepsze http://www.ledcontrol.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poszłam za namową mojej okulistki w taka stronę www.ledcontrol.pl To dla Was kiedy własnie chcecie zmienic szkła okularowe na takie bardzo profesjonalne i bezpieczne dla oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka1235
Teraz bardzo modne sa oprawki kolorowe takie jak tutaj http://www.polskioptyk.pl/ . Możesz je nawet zamówić właśnie u nich przez internet. Wybór jest ogromny. Przekrój cenowy jest bardzo duży, także na pewno znajdziesz coś na swoją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×