Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stłukłam okulary

Okularnicy -RATUNKU- jakie oprawki teraz modne?

Polecane posty

Gość gostela
Jeśli chodzi o damskie, to zdecydowanie takie - http://www.okularywsieci.pl/oprawki-damskie Dalej modne są np. czarne, w których rzeczywiście wygląda się co najmniej fajnie, ale też nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu wybrałabym się do salonu optycznego Optico w Warszawie, na pewno któreś przypadną Tobie w gust, bo przyznam, że jest to profesjonalny salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie spokojnie możecie tez zajrzeć do tego salonu http://www.optyk-koczorowski.pl/ Wydaje mi sie ze maja naprawde duży wybór nie tylko soczewek ale samych opraw. Przy tym mega profesjonalnie dobieraja. A to teraz jest plus, ze nic nie wtykaja ale wychodzisz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stwierdziłam ze lepiej bedzie przesiąść sie na okulary. Tylko tutaj zawsze też pozostaje kwestia dobrze dobranych szkieł okularowych i oprawek. Ale udało mi sie to dokładnie tutaj http://www.szajna.pl/ Ja akurat zdecydowałam sie na szkła okularowe LED Control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jak szukasz w Krakowie odpowiedniego miejsca to ja mogę polecić optyk Koczorowski na Długiej. Jedyne miejsce w którym wreszcie idealnie dobrano mi oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę trzeba powiedziec ze oprawki oprawkami, ale modne jest tez to aby mieć własnie też i modne szkła w okularach http://www.ledcontrol.pl/ Polecam, poniewaz Wasze oczy odczują róznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukałam modnych okularów (mam bzika :) ) i po poszukiwaniach zakrojonych na ogromną skalę w końcu udało mi się znaleźć cudowne okulary na Ruczaju- Lux Optyk! Szok! Byłam wszędzie i dopiero tam był niesamowity wybór. Salon jest nowy więc wszystkie okulary w najnowszych trendach. Dużo markowych i w przystępnych cenach. Ja kupiłam szylkretowe- okrągłe. Najmodniejsze :) bardzo się cieszę :)) serdecznie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na królewskiej we Wrzosie znalazłam oprawki bo chciałam przymierzyć i się w nich zobaczyć, ale jeśli nie masz czasu podjechać to zawsze możesz coś zamówić przez stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałabym raczej teraz szkła LEd Control http://www.szajna.pl/ Ponieważ to najlepsze rozwiazanie jesli chodzi o bezpieczeństwo i komfort naszego wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie także bardzo fajnie doradzili w optyku w sprawie modnych oprawek. Moda modą, ale jednak kształt twarzy jest najważniejszy i nie ma co, że tak powiem, ślepo podążać za trendami kiedy dany model nie będzie pasował do naszej twarzy. Bardzo sympatyczny optyk jest przy ul. Broniewiskiego w Warszawie. Nazywają się Opticon i cechują się indywidualnym podejściem do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1988
OPTYK NA WESTERPLATTE- tam mają super oprawki - kolorowe, czarne, w różnych kształtach. Sama nie mogłam się zdecydować. Mieli wyprzedaż więc kupiłam dwie pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór oprawek w Lux optyk na Ruczaju w Krakowie. Byłam wszędzie i dopiero tam super mi doradzili i nie wciskali bez sensu. Pierwszy optyk w którym potrafili powiedzieć że cos mi nie pasuje a nie tak jak wszędzie "świetnie pani wygląda" byleby tylko sprzedać. No i fantastyczne promocje- jestem zachwycona i wszystkim serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana okularnica
Witajcie, mam problem - tydzień temu zrobiłam okulary u optyka. Wybór oprawek trwał długo (ponad 2 godziny). Mam dużą wadę (-5 dioptrii) i moim błędem było przymierzanie bez soczewek kontaktowych a więc stojąc blisko lustra. Fakt Pani porobiła mi zdjęcia na tablecie i na tej podstawie wybrałam oprawki. I jestem załamana... nie pasują do mnie, są za duże, za ciemne, najpierw idą okulary potem ja. Wszyscy mnie skrytykowali, w pracy, w rodzinie... Mam zamiar iść do optyka i prosić o wymianę ale czy się zgodzi??? czy ktoś miał takie doświadczenia? Wstyd mi jak nie wiem, ale oprawki 300 zł, szkła 350 zł a ja nie mogę patrzeć na siebie w lustrze :(:(:( czy oprawki mogą się uszkodzić przy wyjmowaniu szkieł? proszę doradźcie, co robić? jak rozmawiać z optykiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że cały czas są w modzie klasyczne czarne oprawki. Ja kupiłam sobie kilka miesięcy temu raybany w salonie http://www.optometriaciborek.pl/ i każdy mi mówi że bardzo dobrze wybrałam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem trzeba postawić na soczewki fotochromowe. To takie które reagują na zmianę natężenia promieniowania ultrafioletowego. W pomieszczeniach i po zmierzchu są przejrzyste, po wyjściu na zewnątrz zaciemniają się dając komfort okularów przeciwsłonecznych. Macie tutaj te na które ja sie zdecydowałam http://www.soczewkisolar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie kupuje, ze musz abyc modne tylko przede wszystkim musza pasowac do mnie, ostatnio kupowalam u www.panhilary.lodz.pl i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriade
drewniane, lennonki, "telewizorki", na pewno grube oprawki wyszly z mody, teraz ludzi widze czesto w cienszych. http://czteryoczy.pl/okularykorekcyjne.html tutaj mozesz podpatrzyc maja okulary modnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się przejść na ul. Westerplatte do Świata Okularów. Często robią dość wyraźne promocje, zwłaszcza jeśli chodzi o markowe oprawki. Można się tutaj – modnie ubrać, jeśli chodzi o okulary. Miałem duży problem przez pewien czas, żeby znaleźć oprawki, w których się będę dobrze czuł i dopiero tutaj mi pomogli. Na stronie www.swiatokularow.com jest trochę info o ich ofercie i aktualnie rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@załamana okularnica Teraz to już może trochę za późno, ale w takiej sytuacji jak najszybciej powinnaś się skontaktować z optykiem. Jest szansa że wymienią Ci oprawki, szkła z oczywistego względu nie wchodzą w grę. @Temat Polecam duże oprawki, dopasowane do twarzy (nie warto przesadzać). Tutaj http://perfectnails.pl/kobieta-i-uslugi/optyk-i-doradzanie-w-kwestii-okularow/ możesz znaleźć całkiem ciekawy artykuł na temat oprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze oprawki są ważne, bo trzeba dobrać idealne ale powiem Wam ze ja teraz mogę śmiało powiedzieć ze najwazniejsze w tej sytuacji jest to aby wybrac właściwe szkła - a te możecie znalezc na stronie http://szajna.pl/index.php?p=1463&f=produkty Powiedziałam o nich moejmu optykowi i ten je dla mnie zamówił. Ja akurat potrzebowałam szkieł dla osob długo korzystających z komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam słabość do okularów Tonny, najbardziej mi się podobają ale ciężko jest dostać w sumie. Na stronie www.e-glasses.pl na pewno są, ale jeśli chodzi o salony stacjonarne to bywa różnie z dostępnością. A jednak okulary mają to do siebie, że choćby nawet najlepiej wyglądały na zdjęciu czy na wystawie to trzeba je przymierzyć, bo na buzi mogą już prezentować się zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór okularów ma firma Scorpion Eyewear na swojej stronie www.e-glasses.pl . Myśmy kupowali tutaj szkła dla całej rodziny – męża, dla mnie i dla dzieci. Szybka realizacja zamówienia, rozmiar trafiony w dziesiątkę. No i ostatnia sprawa, że ich oprawki po prostu dobrze na twarzy wyglądają. Nawet nasz najmłodszy syn który okularów bał się wcześniej jak diabeł święconej wody teraz ma radochę jak może okularki założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwie pary okularów, jedne zwykłe na co dzień, a drugie sportowe które zakładam na mecze i obie pary zamawiałem w Oko Design ( www.oko-design.com ). Bardzo pozytywne miejsce, z dobrą obsługą i szerokim zakresem usług. Od badań wzroku, przez szkła i oprawki, po serwis okularów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z różnych okularów jakie nosiłem czy widziałem w salonach najbardziej podoba mi się seria Tonny ( www.tonnydesign.com ). Ten design jakoś mnie najbardziej przekonuje, a druga strona medalu czyli samo wykonanie i dopasowanie do twarzy też jest bardzo okej. Wygodne, trwałe, proste w czyszczeniu i przechowywaniu – nie trzeba się bać, że się jakoś wypaczą, wykrzywią nagle itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dużą dostępnością soczewek się spotkałem w Oko Design – www.oko-design.com . Mają na magazynie chyba wszystkie możliwe typy szkieł, więc można okulary u nich załatwić prawie że od ręki. Co do cen to jest różnie, ale czasami robią promocje w stylu dwie sztuki w cenie jednej i raz mi się z takiej okazji udało skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde wazne jest znalezienie naprawde dobrego i sprawdzonego salonu w którym nam takie oprawki dobiorą. Ja mam dobre doświadczenie z salonem Koczorowski na Długiej w Krakowie. Naprawde bardzo profesjonalysalon w którym dobrze dobieraja oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie gdzie można dostać okulary Tonny, tego typu – www.tonnydesign.com ? Niedawno koleżanka mi ten link podesłała i tak teraz obie szukamy salonu gdzie by mieli tę serię oprawek. Świetnie to wygląda i mam wrażenie, że jak przymierzę to efekt będzie jeszcze lepszy, bo sam kształt jest idealny pod moją cerę i też zarys twarzy. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×