Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiekxd

25.05 zaczynamy!! ktos ze mna?

Polecane posty

No wiec spowiadam się z wczorajszego dnia:) Otóż byłam 1,5 godzinki na rolkach. Zjadłam: - kromke z pasztetka i plasterkami pomidora- ok 200 kcal - kawa ze śmietanką bez cukru - 85 kcal - talerz fasolki po bretońsku - 200 kcal - kromka chleba- 130 kcal - jabłko - 50 kcal ------------------------------------------------------------------------------- Suma: 665 kcal Dziś jak narazie nic nie jadłam, przyjechałam za to na rowerku do pracy, mam nadzieje, że jak bede wracac to deszcz mnie nie złapie:) A teraz siedzac w pracy popijam herbatke bez cukru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceć to móc-
a ja nie wytrzymałam i weszłam na wage dzisiaj rano 62,6!! bardzo się ciesze ze cos jednak ze mnie spada wiem ze to woda ale ważne ze na wadze jest mniej! a dzisiaj znów cały dzień na warzywkach i owocach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakim cudem ale w 2 dni mam 1kg mniej dzis na waze 52,1! wczoraj dzien od snicersa zaczelam drugie sniadamnie musi z jogurem obiad to takie gotowane warzywa pod wieczur knopers :P a na noc do filmu jadlam pistacje... biore tabletki antykoncepcyjne nie czuje napiecia przed miesiaczkowego jedynie podczas okresu mam apetyt gdy nie ma tabletki... w kazdym razie 25. bylo ponad 53 dzis 52,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy tabletkach mam apetyt jak smok:D ale nie biorę i sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mogę się do Was przyłączyć? :) Ja od dzisiaj zaczęłam dietę. Na śniadanie zjadłam jajko na miękko i to tego pomidorka (jajko gotowne bez soli i pomidor też nie solony - sól zatrzymuje wodę w ograniźmie :/ co sprzyja cellulitowi), a do tego herbata z dzikiej róży bez cukru. Później zjadłam pół jabłka na przekąskę. Na obiad 100g fasolki szparagowej podduszonej na łyżce oliwy z czosnkiem i pół bułki z ziarnami i do tego czarna herbata bez cukru. Do tego wypiłam już około 1,5 litra wody. Kolację planuję około 18, nie później jak o 19. Mam zamiar zjeść pół bułeczki z ziarnami z warzywami lub poprostu do niej małą sałatkę warzywną. Wieczorem trening minimum 45 minut - ćwiczenia na brzuch, pośladki, ramiona i nogi. Jeśli znajdę czas to trochę pobiegam. Aha, mam 21 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie jestem po kawie ze smietanką i talerzu pieczonek plus jeden mały sledź w śmietanie i na tym dzis jedzonko sie konczy chyba ze mnie przyśsie to wszamam jabłko. Teraz ide odpoczac po pracy a wieczorkiem biore sie za ćwiczenia, pogoda do bani, wiec chyba sie na aerobik skusze... Choć nie zabardzo mi sie chce ale cierp cialo jak żes chciało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wczoraj na kolację nie zjadłam pół bułeczki tylko całą. Niestety nie ćwiczyłam wczoraj wieczorem, ponieważ znajomi wyciągneli mnie na mecz do pubu i późno wróciłam, więc już nie miałam sił. W pubie oczywiście woda z cytryną :). Jak wróciłam to miałam ochotę coś zjeść, ale się powstrzymałam :). Dzisiaj na śniadanie zjadłam pół bułeczki jak wczoraj na kolacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×