Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KARINKA24.

Głupie pytanie-zapach z toalety

Polecane posty

Gość KARINKA24.

Mam głupie pytanie, bylam kiedys u rodziny mojego męża...do dzis nie mogę zapomniec tego zapachu..Tak pięknie pachniało jak spuszczałam wodę w kibelku, że po prostu nie chcioło mi się wyjsc z toalety, kupilam te wszystkie brisy,air wick, mam też harpic ale to nie to...Co to mogło byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe usmialam siee
zapytaj meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to prawda to jesteś
chyba najprościej pójść tam jeszcze raz i zobaczyć lub zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Tak,ale byłam tam 1 raz i trochę głupio mi było,oni mieszkają 300km ode mnie niestety i nie mamy z nimi dużego kontaktu. Jak spuściłam wodę pachniało pięknie w całej łazience...te brisy itd mogą się schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe usmialam siee
ale to sie wydobywalo z toalety?? moze mieli w kontakcie wlaczony ten elektryczny zapach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
no właśnie z toalety, gdy spuściłam wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe usmialam siee
no to albo kostka zapachowa, albo mieli wrzuconą taką kostkę do tego pojemnika z woda ;) a woda byla biala czy barwiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
woda była normalna,też mam kostki zapachowe, ale nie pachną tak intensywnie. Myślałam że ktoś z kafeterii ma coś takiego...chyba muszę nakłonic męża by ich podpytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie pachnące kostki, które wrzuca się do pojemnika w spłuczce i właśnie ładnie pachną ale one barwią wodę, ja akurat kupuję niebieskie lub zielone ale skoro piszesz, że woda była normalna to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
może były takie kostki niefarbiące wody? i może dobrej firmy skoro taki był zapach? ja cierpie bo to na wode jest w ścianie i niemogę tam wrzucić właśnie tego do środka żeby woda była kolorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too bedzie w czerwu
moze ktos podac nazwe czy firme tych kostek co sie wrzca do wody ? z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tez
tez jestem ciekawa jakiej firmy to kostki i czy normalnie mozna je dostac w sklepach, na polce z innymi srodkami do toalet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobie pisze a muzom
można dostać w rossmanie,czy gdziekolwiek z chemią,ale to raczej nie o tą kostkę chodzi,owszem barwi wodę,pewnie dyzenfekuje,ale żaden ładny zapach się nie rozchodzi,właściwie to nie kostka tylko krążek,jest napisane na nim "duck" -krążek do toalet (coś pokrewnego od wc-kaczki?) może w tamtym domu był zainstalowany odświeżacz powietrza,który co 15 minut się sam włącza i rozpyla zapach i tak się akurat zsynchronizował ze spłukaniem wody? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Właśnie że nie,ten zapach był z toalety. Mąz obiecał, że się podpyta jak tam będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam zeli ambi pura do powieszenia w koszyczku.Rewelacja nie dosc ze wydajne to i zapach na cała łazienkę.Polecam jasno zielony pięęęknie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARINKA24.
Tego nie miałam na pewno kupię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble bleeeeeeeeee
ambi pur zapach lawenda - pojemniczek z żelem - pięknie pachnie w całej łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×