Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorenjaa

znalazłam u brata spis prostytutek z usług których korzystał

Polecane posty

Gość brotherfucker
niezłe braciszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matioboo
niezły braciszek, od razu wiadomo ze duzo czasu na Roksie spedza ;D skroty facefuck to za przeproszeniem ruchanie twarzy cumdrink to wypicie spermy dt - deepthroat czyli glebokie gardlo. domysl sie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjtug
ale wykop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieźle jedziecie po gościu, który ma duże potrzeby seksualne, ale każdy kij ma dwa końce, jeśli ma żonę i chodzi do innych panien, to znaczy, że z żoną mu kiepsko wychodzi. znam taki tym żony z własnego doświadczenia, nie lubi seksu i tyle, kochaj mnie jaką jestem nie da się pogadać o wzajemnych potrzebach, nie da się pójść do seksuologa, bo ona nie widzi takiej potrzeby, z nią jest wszystko w porządku, po prostu nie lubi seksu ... ogólnie sytuacja do d**y, szczególnie, że dzieci w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prywatność_przede_wszystkim
Znalazłaś, co? Mnie najbardziej odrzuca nie to że zdradza żonę, ale to że ty naruszyłaś jego królestwo, jego prywatne dokumenty. Nawet jeśli zajrzałaś przypadkiem, to nie powinnaś czytać. Nienawidzę takich ludzi, dobrze że u mnie w rodzinie tego się nie praktykuje. niestety trafiam na takie kobiety i gonię wścibskie k***y, aż uciekają w podskokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik19802112
Dominika Koleczko gliwice - fajna szcuzpla 350 za seks i loda w gumie ale za wiecej jak doplacisz odpowiednia sume to robi loda z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×