Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

no i własnie za to lubie nasz topik :) nie urzalanie sie nad soba tylko optymizm :) nawet jak sie którejs z nas czasem zdarzy chwile smutku to topik stawia na nogi i odrazu głowa do góry wedruje :) :) :) I o to chodzi!!!! 🌼 🌼 🌼 co do kawki to ja tez pije ;) narazie pierwsza i ciasteczko wcinam.. a co mi tam... kalorie sie nie licza, skoro moze nie długo i tak kilogramy beda przybywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dołączam do Was z moją herbatką :-) No pewnie że wszystkie tu młode jesteśmy więc luzik hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma kołacz weselny przyniosła- taki u nas zwyczaj na Śląsku heheh, także sobie posmakowałam pysznego ciasta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słysząłam o takim zwyczaju :) u nas ciasta sie daje po weselu :) my pamietam rozdalismy ze 100 paczek z ciastakmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę właśnie, że wredniak coś późno śniadanko zjada. A u mnie teściowa już obiad gotuje hheeheh- ja mam remont kuchni wiec korzystam z dobrodziejstw mamuni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia a długo jesteś mężatką? Ja 3 lata :-) Powiem Wam że niektórzy życzliwi to się już ostro głowią dlaczego to my jeszcze dziecka nie mamy! Męczy mnie to, bo co to kogo obchodzi. U Was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka na poczatku czerwca mineły 2 latka :) ale przeleciało :) mnie tez mecza niektórzy pytaniami, oczywiscie ci którzy nie wiedza o naszych problemach. A czasem mnie to wkurza bo co im do tego? to nasza sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Co im do tego. A wiesz co zauważyłam, że interesują się przede wszystkim Ci, którzy sobie wpadli. Czasem korci mnie (taka od czasu do czasu moja złośliwa natura hehe) żeby im dopiec i powiedzieć że nie mogę mieć dzieci- ciekawe jakie by miały miny jedna z drugą i jak by im głupio było, że tak dopytują. Ale oczywiście tego nie zrobię, bo jeszcze się to obróci przeciwko mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ochote czasem wykrzyczec, ze moje dwoje dzieci straciłam! ale tez sie powstrzymuje... Moj kochany mezus zazwyczaj odpowiada obracajac w żart. Boja bym pewnie w koncu wybuchła... uff... niektórzy to by sobie na wstrzymanie dali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
ja też tak mam ciągłe pytania kiedy i kiedy.Jesteśmy 2,5 roku po ślubie a najlepsze, że przed ślubem to chyba z 5 razy byłam w ciąży -takie plotki chodziły. A teraz , że jestem chyba chora. Ale mam to gdzieś przyjdzie czas i pora. Głowa do góry naprawde mi to nasze pisanko pomaga się podnieść na duchu. Pozdrawiam wszystkie kobietki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki idę cos w domku porobić, odezwę sie wieczorem. A gdzie Układ?? Jak nas czytasz to sie odezwij, smutno bez Ciebie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co do plotek to moja znajoma była 4 lata po slubie i była po 30 no własnie takie plotki krazyły u niej po rodzinie, ze chora ze dzieci nie moga miec, jej tesciowa to do lekarza ja wysyłała... a oni po prosu chcieli zaczekac :) no zrobili niezla niespodzianke rodzicom jak sie okazło ze beda bliźniaki :) :) :) udało im sie w drugim miesiacu starań :) no wiec plotki sa straszne..... ona akurat podchodziła do tego ze smiechaem, jak opowiadała kiedy przyjezdzali do tesców to tescowa zawsze popatrywała na brzuch czy aby nie rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka co do układu slonecznego naszego kochanego :) ja juz napisałam nawet do niej na e-meila, ze teksnimy z nia, tak wiec mam nadziej ze sie odezwie niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
ja jestem z bliźniaków a do tego moja znajoma też jest z bliźniaków i powiedziała, że prawie zawsze jedno z bliźniąt jest bezpłodne. Kazałam jej tak nawet nie myśleć. Co wy na to słyszałyście coś o tym? ....Załamka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen jakies bzdury to sa! Moja mama jest z bliźniąt, i ani ona ani jej siostra nie miala problemów z zajsciem w ciaze. U nas w rodzinie w kazdym pokoleniu sa bliźniaki i nikt nie miał takich problemów. Cathlen tak wiec nie zaprzataj sobie tym głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
kiniusia77 też tak myślę i masz racje koniec z tymi pesymistycznymi myślami. Głowa do góry....... będzie super. Jade na zakupy zajrzę popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka225 - a mam inne wyjscie, jak razem z moim K. konczymy pracę o 16:30. zanim dotrzemy do domu, to juz po 17, jak jest gotowy obiad, np. z wczoraj to spoko, a jak nie to zanim ugotujemy to juz 18. i obiado-kolacja z glowy. ja jestem niecaly rok po slubie, a juz slysze, kiedy dzidzi :) teraz w sobote bylismy na slubie to mama pana mlodego, super kobitka podeszla do mnie i poglaskala mnie po brzuchu sprawdzajac czy jest dzidzi czy nie, ale sie zawiodla hehe :) narazie jest to dla mnie mile, wiem, ze potem moze mnie wkurzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, poprawiam tabelke ;) STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............2..........01.07.2009..... ...24.......Kraków układ słoneczny......5.......... 05.07.2009........26..... ...Gorzów wisienka225..........3...........05.06.2009........25... ....Katowice katia5.................10..........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 ............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga....................3.........26.06.2009..........29. ...........Łódź Mila10................1.........12.06.2009..........29.. ......Warszawa madzikowo.........1..........08.06.2009..........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24........1...........21.06.2009.........24..... ........Łódź anna.s.1............4......... 14.07.2009..........30.......dolnosl. /uk sękata............... 1..........12.06.2009...........24... .......Tarnów kiara1_2006.....11..........03.06.2009...........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3............07.07.2009...........2 3........Świętokrzyskie Asia19855...........12..........19.07.2009...........24. .........Piotrków Kasienka221487...2............26.04.2009..........23.... ....Warszawa kingap...............2............20.06.2009..........28 .........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
cześć dziewczynki:)Fajnie że nam się stronki powiększają:) własnie wróciłam do domu,zaraz po pracy wziełam szybki prysznic i poleciałam na monitoring,całe szczęście że nie było dużo ludzi:)Okazało się że mój pecherzyk ma dopiero 19mm,czyliniebawem peknie - w sobotę kolejna wizyta:Ppozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam ze lekarze w uk to masakra - nie jakosc, ale sie dostac do nich... mialam isc w poniedzilek prywatnie ale sie powstrzymałam, pomyslalam ze jednak zobacze jak to bedzie isc panstwowo. Najpierw musilam isc do gp do internisty, dal mi skierowanie na usg do szpitala wiec lece dzis zeby zobaczyc czy wszystko oki ze mna po tych skrzepach w @ a w szpitalu mowia ze do tygodnia wysla mi list kiedy mam miec usg - moze za tydzien - moze za miesiac ... wrrr wnerwiona wracam do domu, dzwonie do mojej ginekolog w polsce zeby sie umowic jak bede juz a tu niespodzianka, ona w tym czasie bedzie na urlopie... paskudny mam dzis dzien, teraz musze poszukac innego lekarza w polsce bo tak czy tak zbadac sie musze bo ostatni raz bylam rok temu... oj paskudny mam dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×