Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

wiem ze dopuki sie nie pojawi... ale ten ból to taki jak zawsze, tak wiec nie mam wiekszych nadzieji. Smutno mi, sama nie wiem co mam myslec, nie miałam przeciez problemów z zajsciem w ciaze, a teraz, nie byłam przygotowana na to chyba.... Układ a ty dzis masz urlopik? czy wolne sobie zrobiłas? ja i tak nie uwierzyłam w o co napisałas ze lepiej zeby nic nie było ;) moze to zabrzi banalnie ale czasem taki maluszek pod serduszkiem jest lekiem na wszelkie problemy i zgrzyty małżenskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku kochany ja ci nawet na e-meila wiadomosc bo sie martwiłam normalnie o ciebie. No zgadzam sie z toba ze topik uzaleznie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie mozesz jeszcze pisac ze masz problemy z zajsciem w ciaze,przeciez to dopiero wasz 3 cykl nowych staran,o ile dobrze pamietam.kochana,spojrz na inne dziewczyny-15-16 cykl.nie smuć sie,bo uda wam sie,ja to wiem!!🌻 ja mam urlop kilka dni,maz wyjechal,to i dobrze,musze odpoczac. kiniusiu kochany ty mi wiadomosc wyslalas na maila?:) normalnie sie wzruszylam ze sie tak martwilas❤️ ten adres jest bardzo rzadko uzywany przeze mnie,zaraz zaloze jakis nowy i ci podam w razie czego;) no normalnie co ja bym bez was zrobila:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wysłałąm bo jak sie miałam nie martwic skoro nagle przestałas sie odzywac. A juz po tylu stronkach razem spisanych to nie wierzyłam ze nas tak po prostu zostawiłas :) Wiem, ja nie mysle jak narazie az tak pesymistycznie tylko wiesz, nie miałamz tym problemu ,zawsze w pierwszym miesiacu sie udawało, i nie była na to przygotowana. Bardziej bałam sie o póxniej zyby było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole nadrobiłas juz zaległosci? bo troche tego było? widzisz lepiej byc na bierzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby udalo sie za pierwszym razem to juz musi byc na prawde szczescie,ale za 3,4,5 nawet za 10 razem tez sie udaje:)uszy do gory:) kazdy miesiac to nowa nadzieja,nowe oczekiwania i chociaz pare razy juz sie nie udalo to my i tak wierzymy ze tym razem bedzie dobrze🌻wszystkie jestesmy taie same,nie dajemy sie nawet jak jest zle i mamy duzo sily by wytrwac kazdego miesiaca z nowa wiara:) hmm nie wiem czemu mi sie nie chce mail zmienic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabiam zaleglosci caly czas po troszku,nie dam rady przeczytac ze zrozumieniem wszystkiego na raz:P tez cie mam w kontaktach:) nie przeszkadzam juz w pracy,odezwe sie po poludniu oki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku ja nie jestem w pracy :) własnie jem snadanie, jestem dzis cały dzien tak wiec odywaj sie odzywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa to fajnie:) jedz sniadanko,ja sie musze w koncu sciagnac z lozka,tez moze cos przegryze,chyba sobie wskocze do wanny na pare minut,moze mi troche przejdzie w ciepełku ten bol piersi:o jest nie do zniesienia.bede sie odzywac co jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sobie chetnie w wannie posiedziała, ale nie mam wanny 😭 mamy tylko prysznic! 😭 ale niedługo bedze miec, jak sie za remont łazienki weźmiemy :) układ ten ból piersi to moze byc dobry znak,i to tak wczesnie. mnie tez bola piersi ale sutki to masakra i mi normalnie jakby spuchły . I bola.... :( ale jezeli by to był objaw ciazy to niech bola wszystko zniose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,mnie bola cale piersi,nie sutki,pewnie na @,ale jestem zaskoczona bo nawet w tym miesiacu nie chce mi sie testowac,wole poczeac,to chyba dobrze nie:) nie wkrecam sobie nie wiadomo czego:) a z tym prysznicem to zazdroszcze,wanna jest fajna od czasu do czasu ale na co dzien jest troche uciazliwa.ale u nas tez ma byc remont no i juz sobie upatrzylismy taki wynalazek jak prysznico-wanna hehe.ciekawe to jest i moga dwie osoby jednoczesnie sie chlapać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hehehhe wiesz my tez mamy oko na ten wynalazek :) 2 w 1 :) no ja mysle ze na 2 osoby to bedzie akurat :) no ale myslisz ze ten twój ból to oznaka @, przeceiz to duzo czasu jeszcze... hmmm... Wiesz ja tez testu nie kupuje i jakos mnie nie ciagnie, tez sie ciesze ze sie sie nie nakrecam, wczoraj czułam jakos tak inaczej i taka mysl mi przyszła ze sie jednak udało, ale dzisiejsze poranne bóle brzucha naprwade mnie podłamały, ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to moze oznaczac,w sumie do @ jeszcze 6 dni.chyba ze mi sie poprzesuwalo,nie mam cyli jak w zegarku,pare dni w obie strony moze sie przesunac.tak szczerze mowiac to jestem w 100% pewna ze sie nie udalo,znajac moje szczescie.no ale dopoki nie zobacze @ to wiesz jak to jest:)a twoj bol brzucha moze oznaczac @ albo i nie,moja przyjaciolka jest jakos w 9 tygodniu ciazy i jak ostatnio u niej bylam to mi opowiadala ze na samiutkim poczatku juz byla pewna ze zaraz przyjdzie @.poszla do apteki kupic tampony,przy okazji wziela test,tak dla jaj w sumie.no i ma - 9 tydzien:P hehehehe ale mnie rozbawilas z tym wynalazkiem,wy tez??!! a myslalam ze tylko my takie stwory dziwne jestesmy i kupujemy cos takiego hehehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynalazek wydaje sie fajna rzecza, ciekawe jak sie bedzie sprawował :) hmmm... co do tesciku to jezeli jutro nie przyjdzie @ to robie w srode rano, tak sobie postanowiłam. Wiem ze sa rózne objawy, i czasem tez mylace... uf.... to czekanie... ta niepewnosc.... czy to nie moze byc prostrze.... A tak apropo, ostatnio nam z mezem cisnienie podniosła wypowiedz pewnej pani polityk, na temat zachodzenia w ciaze.... słyszałas moze? normalnie jakbym ja spotkała w ciemnym załuku to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety lub na szczescie nie slyszalam,nie wiem o czym mowila,politycy mnie draznia,jak ich pokazuja to od razu przelaczam:P po co mam sie stresowac.a w ogole uwazam ze w tej sprawie to banda kretynow na stolkach ma najmniej do powiedzenia,nawet gdy wypowiada sie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha juz wiem,chodzi ci o nelly.teraz zauwazylam na onecie.glupia pinda,zeby tak ja spotkalo cos takiego!! chociaz najgorszemu wrogowi bym tego nie zyczyla-jej juz bezplodnosc nie grozi,ale szkoda ze nie doswiadczyla tego o czym sie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Uklad - ja mam miec okres 7.07 a juz mnie piersi bola, zawsze mnie bolaly, ale dzis np. to tak dziwnie tak mnie rwia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wredniak:) to mamy prawie ten sam termin tej wrednej @.zeby nie przyszla,zeby nie przyszla!!!!!!!! wiesz mnie tez zawsze przed @ bola ale w tym miesiacu jakos wczesnie zaczely:o oj niedobry uklad,be!! nie wkrecaj sobie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uklad ja po ostatnim cyklu, gdzie tak sobie wkrecilam i tak cholernie sie zawiodlam, w tym odpuscilam.. pije piwko, zapale sobie papierosa czasem, za tydzien wesele mojej sis, mam zamiar zalac sie whiskaczem :D:D:D luuz, a nie tak jak w tamtym cyklu.. odrazu po seksie zero piwa, papierosow, bo moze zaszlam ble ble ble.. i co? gowno :D wiec luz teraz.. jak sie nie uda w tym to mamy czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale ale tez czasem sobie piwko wypije,kawke i to nawet czesto:P nie mozna sobie wszystkiego odmawiac i myslec w kolko o jednym bo czlowiek by zwariowal.jak juz bede wiedziala ze sie udalo to owszem-zrobie wszystko zeby bylo dobrze,zrezygnuje nawet z mojego kofeinowego uzaleznienia;) ale poki co staram sie zyc normalnie bo to i tak nie ma wplywu na zafasolkowanie,a przynajmniej tak znaczacego wplywu jak trafienie w dni plodne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wredniak, fajnie by było jakby razem z układzikiem wam sie udało, miałybyscie maluszki w tym samym wieku :) ja z cathlen mam ten sam termin spodziewanej @ ciekawe jak tam on, bo sie nie odzywa dzis. wredniak ja tez mam wesle za tydzien, wiec sie bedziemy bawic :) co do alkoholu to na czas staran sobie odpusciłam bo za duzo sie nasłuchałam na studiach na temat wpływu alakoholu na wczesna ciaze. papierosów nie pale wiec z tym mam spokój. Ciagnie mnie zeby sie piwka napic czasem ale nie jest to jakis mus tak wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam kawke,ale tym razem tylko cappuccino:) ale co tam,wirtualnie zawsze mozna sie napic :P ide teraz juz na prawde do tej wanny,bo za godzine musze wyjsc z domu pozalatwiac pare spraw.jak wroce to napisze na pewno do was i mam nadzieje ze kogos tu spotkam i nie bede samotna:) buziaki slodziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×