Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

cześć laseczki ale zaszalałyście z tymi wpisami, miałam lekturę. :) mój mężuś był wczoraj pół nocki w domu, zawsze cosik, tak mi tęskno za nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam. chyba nikogo nie ma. zastanawiam sie jak tam jamajka. dzis ten okropny dzien mam nadzieje ze ta @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja sie dzisiaj okropnie czuje, od rana mnie tak glowa boli, ze zaraz padne. a pracowac sie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja dzis o dziwo dobrze sie czuje ale ta pogoda jest tak paskudna ze az sie wychodzic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, troszke mnie tu nie bylo, bo bylam na urlopiku, przed nie dalam rady sie odezwac bo cos mi komputerek szfankowal:(Tesknilyscie za mna troszke;)Bo ja bardzo:) Ale widze ze troszke sie dzialo mam troszke zaleglosci do nadrobieia, musze wszystko przeczytac:) a i widze nowe straczki, witam:) No ja akurta na urlopi mialam dni plodne wiec sie stralismy, mam nadzieje, ze relkas, slonce, plaza wspomogly jakos strania i w tym miesiac wkoncu pojawia sie dwie kreseczki:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
witam Cię Mila10 miło ćię poznać. Zyczę ci tego aby trn urlop okazał się strzałem w 10. Ja dopiero wybieram się na urlop pod koniec sierpnia ale może do tego czasu uda mi się zafasolkować. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja nie robiłam dziś testu. Obudziłam się późno i leciałam do pracy jak głupia, o wstąpieniu do apteki mowy nie było:( witaj Mila:)- fajnie, że wróciłaś.Będę trzymać kciuki abyś ujrzała te dwie kreski już niedługo!!! Ja urlop mam od poniedziałku, a jutro na działeczkę jedziemy, oby tylko nie padało, bo deszczu mam już dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cathlen81
Oj widzę weekend i wszystkich wywiało. Jakoś tak dzisiaj puściutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja tez wlasnie tak patrze ze pusto cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
nikogo nie ma? nudno tu samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki co tu tak pusto? u mnie dziwne rzeczy...wczoraj powinna byc @ a tu cisza i nawet sie nie zapowiada....robilam rano test ale wyszla jedna krecha :( i to mnie dobilo troche ale dokad nie ma @ jest nadzieja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) jak miło weekend ;) kasieńka nie martw sie, podobno nie zawsze wychodzi od razu jesli jest jeszcze za mało hormonu ciążowego, trzeba mieć nadzieje, trzymam kciuki i bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
mama nadzieje ze ak wlasnie jest bo pomimo ze nie chce to i tak juz sie nakrecam bo u mnie zawsze @ jak w zegarku. a tu taka obsowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
obsuwa mialo byc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ale paskudna pogoda u mnie bleeee...... pada i pada i pada i pada bleeee...... Kasienka mogło nie wyjsc, mnie przy drugiej ciazy test wychodził negatywny w dzien planowanej @ i w drugi dzien po planowanej @ dopiero w trzecim dniu wyszła taka lekka blada kreska i to po dłuzym czasie. Tak wiec masz naprawde duze sznse, tymbardziej ze miałas regularne cykle :) Ja dzis koncze luteine, czekam 3 dni.... i robie tescik :) sama sie sobie dziwie bo podchodze do tego nadzwyzaj spokojnie :) nie mysle o tym no i nie ciagnie mnie to kupienia testu jak to było ostatnio ( a wtedy zrobiłam chyba z 5 :) ) objawów w sumie brak, lekko mnie tylko piersi bola po bokach i w sumie tyle.... Dziewczynki martwie sie co sie dzieje z Układ Słoneczny nic nie wspominała ze wyjezdza no i zawsze sie przeciez pojawiała, a tu teraz cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kinia,przepraszam,ale na razie nie bede mogla do was zagladac.dzisiaj pierwszy raz kiedy sie wlaczylam od ponad tygodnia i akurat trafilam na twoj wpis,reszty nawet nie czytalam bo nie mam sily:( chyba sie rozstane z mezem,jestem zalamana,nie mam sily na nic.wybaczcie,ze sie nie odzywalam i nie bede odzywac na razie.bardzo mi was brakuje.jestem przed @,ale tym razem mam nadzieje ze nic z tego nie wyjdzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Cześć dziewczynki. Układ tak mi przykro,wiem,że najgorsze jest jak ktos cię pociesza,ale może nie będzie tak źle,nie znam twojego problemu,ale życzę wam aby sie wszystko jak najlepiej poukładało:) Musisz być silna!!! Być może to tylko kryzys jak w każdym małżeństwie,ale nie mnie to oceniać.Czekamy na jakies dobre wieści od ciebie,trzymaj sie i bądź silna:) A jeśli o mnie chodzi to melduję,że byłam dzisiaj znowu na USG i jeszcze ten mój nieszczęsny pecherzyk nie pękł ( ma już 27mm) ale podobno może urosnąć do 30:) Troszke mnie moja gin podbudowała,bo okazało się że w drugim jajniku również pojawił mi się pęcherzyk,który ma dopiero 19mm,więc nadzieja się zwiększyła,bo zawsze dwa pęcherzyki to nie jeden:P może któryś zaskoczy:P Spadam bo mam gościa w domku,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
witam. u mnie piekne slonce.dzieki dziewczyny za wsparcie :) kolejny dzien i nic no i coraz wieksze nadzieje ze moze jednak sie udalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
dzieńdoberek:)u mnie tez narazie świeci słońce ale ciekawe jak długo???? melduję,że dzisiaj pojawił mi się śluz typowo płodny i nie wiem co z tym zrobić?hi hi fajnie to zabrzmiało,chodzi mi o to,że moja gin kazała wsółżyć nie częsciej niż co drugi dzień,bo miała ostatnio przypadek gdzie pacjentka przyniosła wyniki badań nasienia zrobione po dwóch i po 4 dniach wstrzemięźliwości płodnej i okazało się,że te wyniki,któe miała po dwóch dniach abstynencji były do kitu ale te drugie po 4 dniach były super!!!! więc ja teraz nie wiem,bo niby wczoraj widziała u mnie śluz,więc było przytulanko,ale ja dzisiaj widze go dużo i nie wiem czy poprawić czy poczekać do jutra????jakby nie było jest jeszcze ten drugin pęcherzyk,który jeszcze nie pękł,więc co radzicie??? życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dziekuje za trzymanie kcikow mam nadzieje ze sie uda:) Cathlen81 oby Ci sie udalo jeszcze przed urlopem:)) JaMajka zrobilas tescik?? Kiniusia czekamy na wyniki testu:) Uklad bardzo mi przykro, i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy, ze to tylko przejsciowy kryzys Buziackzi kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze poprawiam tabeleczke bo gdizes po drodze znow zrobil mi sie pierwszy cykl staran wiec ja uaktualniam:) STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............2..........01.07.2009..... ...24.......Kraków układ słoneczny......5.......... 05.07.2009........26..... ...Gorzów wisienka225..........3...........05.06.2009........25... ....Katowice katia5.................10..........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 ............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga....................3.........26.06.2009..........29. ...........Łódź Mila10................2.........10.07.2009..........29.. ......Warszawa madzikowo.........1..........08.06.2009..........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24........1...........21.06.2009.........24..... ........Łódź anna.s.1............4......... 14.07.2009..........30.......dolnosl. /uk sękata............... 1..........12.06.2009...........24... .......Tarnów kiara1_2006.....11..........03.06.2009...........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3............07.07.2009...........2 3........Świętokrzyskie Asia19855...........12..........19.07.2009...........24. .........Piotrków Kasienka221487...2............26.04.2009..........23.... ....Warszawa kingap...............2............20.06.2009..........28 .........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie piekny dzien, ale niestety mezus mnie juz opuszcza na caly rtydzien. Narazie mam chwilke, bo sa z córeczka na spacerze. Uklad, nie maialam okazji poznac cie lepiej, ale wierze, ze uda Ci sie pokonac wszelkie przeciwnosci i zawitasz u nas z optymizmem. Pozdrawiam! Ja mierze temeraturke, jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem za tydzien o tej porze bedzie zblizac sie owulacja. Moze uda sie, ze nastepny weekend bedzie dluzszy o dwa dni dla mojego meza, wiec napewno wykorzystam to na staranka :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
no i nie tym razem.jestem zla i rozczarowana zmylil mnie ten spozniajacy sie okres. odezwe sie jak przejdzie mi moj dolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............2..........01.07.2009..... ...24.......Kraków układ słoneczny......5.......... 05.07.2009........26..... ...Gorzów wisienka225..........3...........05.06.2009........25... ....Katowice katia5.................10..........15.07.2009..... ..29.........Konin majaaa22............. 2 .........06.06.2009........22 ........ Zamość bella22......... .......2..........31.05.2009........22.....Kraków ania0383 ............15.........2.06.2009..........26......Zielona Góra poznanianka84......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Iga....................3.........26.06.2009..........29. ...........Łódź Mila10................2.........10.07.2009..........29.. ......Warszawa madzikowo.........1..........08.06.2009..........26 ......Katowice/Pń JaMajka^24........1...........21.06.2009.........24..... ........Łódź anna.s.1............4......... 14.07.2009..........30.......dolnosl. /uk sękata............... 1..........12.06.2009...........24... .......Tarnów kiara1_2006.....11..........03.06.2009...........26.... .Wodzisław śląski wredniak.............3............07.07.2009...........2 3........Świętokrzyskie Asia19855...........12..........19.07.2009...........24. .........Piotrków Kasienka221487...3............25.07.2009..........23.... ....Warszawa kingap...............2............20.06.2009..........28 .........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Dziewczynki. Układ trzymam kciuki zeby dsie wszystko ułozyło. Wracaj szybko do nas bo tu smutno bez cibie no i wszystkie tesknimy :( Dziewczynki ja dzis mam doła, rano zacza brzuch pobolewac, czuje ze znów sie nie udało. A miała taka nadzieje dutki mnie bola i mie sie powiekszyły a nigy tak nie miałam.... odezwe sie później jak sie postawie na nogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Kiniusia a może bolą Cię z innego powodu :-) Tego Ci życzę! Układ trzymaj się, jesteśmy z Tobą kochana [kwiat} Mila Tobie to sie udało- urlopik i dni płodne. A jak juz kiedyś pisałam zmiana klimatu, otoczenia często sprzyja poczęciom więc liczymy tu na Ciebie :-P Jamajka zrobiłaś test?? Kasieńka głowa do góry będzie dobrze! A dla wszystkich ode mnie na miły początek dnia 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie odezwac bo mi brakuje was:( nie bede pisac o moim mezu,niby jest ok,ale ..dobra mniejsza z tym. kinia - nie dołkuj sie,przeciez jeszcze nie przyszla@. kto mi to ostatnio pisal?ty!to ja ci pisze to samo.dopoki nie pojawi sie wredota to sie nie stresuj❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim dziewczynkom za mile slowa i ze tesknicie za mna 🌻 no i zycze na prawde z calego serduszka powodzenia!! wiecie co,jeszcze mam tyle dni do @,bo do 5 lipca jeszcze 6 dni,a piersi bola mnie juz od 25-26 czerwca,czyli 10 dni przed @ juz zaczely bolec:o nigdy tak wczesnie sie nie zaczynal ten bol,chociaz bola co miesiac.i jest coraz gorzej,nie moge sie na brzuchu polozyc bo czuje ze mi zaraz eksploduja.wiem wiem,napisalam ze mam nadzieje ze nic z tego nie bedzie,ale to oczywiscie nie jest prawda.chcialabym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×