Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

o to chyba tylko ja nie mogę się podpisać tym ołówkiem żę w tym cyklu nie bede sie starała,bo w moim przypadku czekałam na@ żęby już przyszła i żebym szybko mogła iść do lekarza na ten zastrzyk,więc chciał czy nie chciał będzie cykl monitorowany i w odpowiednim dniu strzelanko:P ale chyba mi to wybaczycie:)przetrzymam męża kilka dni i dawaj!!!!!:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano rzeczywiscie zapomnialam, ze u nas bedzie wszystko ok :D:D :) juz nie moge wytrzymac z tego bólu dziewczyny masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia oczywiscie w takiej wyjatkowej sytuacji wybaczamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie próżnujecie, mnie sen pogrążył przebudziłam się a tu znowu tyle się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie opowiadałam wam? moze wy mi cos doradzicie. w niedziele bedac pod wplywem % :P wsiadalam z rozmachem do samochodu i uderzylam uchem w kant drzwi :( wtedy nic nie czulam:P ale teraz od wczoraj strasznie rwie mnie ucho i ból promieniuje mi na całą głowe, taki przeszywajacy bool:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak nie wiem czemu cie boli ale na twoim miejscu bym poszla do laryngologa i to szybko,bo moglas cos sobie uszkodzic w uchu. nie masz zadnej wydzieliny z ucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzisiaj po pracy do lekarza pierwszego kontaktu. nie mam zadnej wydzieliny z ucha, ale bol jest nie ziemski 😭 cala glowa mnie boli od tego i nie moge sliny przełknąć :( z deczka sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie,to normalne ze boli od uderzenia,na pewno tylko sobie nabilas siniaka i wszystko bedzie dobrze,ale do lekarza idz koniecznie.lepiej dmuchac na zimne.no i dobrze ze ci tam krew nie leci ani nic,to pewnie tylko powierzchowne stluczenie:) ale wiem jak potrafia bolec uszy:( wspolczuje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napewno Wredniaczku potluklas sobie uszko:( Ale koniecznie do lekarza i daj nam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostawic was na pare godzinek a tu juz tyle stron zapisanych :) Ja wróciłam i wiec tak... ostatnio jak bylam to lewy jajnik był jakis wiekszy i jakis niewielki torbiel sie pojawił no i dzis sie okazało ze pekł ten trobie a wokół pęcherzyka który miał peknac zrobił sie skrzep krwi :( mój gin powiedział ze to dobrze ze pekł a nie rósł wiekszy, ale nie potrafił mi powiedziec czy pecherzyk juz pekł czy jeszcze nie bo ta krew i ten skrzep wszystko zakryły. Ale w piatek i w ponidziałek mam zrobic badanie na progesteron i we wczwartek 23 przyjsc do niego - i jak on to powiedział opracujemy nowa strategie :) powiedział ze mozliwe ze bedziemy musieli z pomóc jajeczkowaniu ale o tym wszystkim bedziemy rozmawiac we czwartek. I ja sie go zapytałam czy starania mamy przerwac a on na to ze w zadnym wypadku starac sie, wyluzowac sie i niczym sie nie martwic, mam nadzieje ze wie co mówi.... Dziewczynki mówie wam ja to mam pecha jak nic, 2 obumarcia, nadzerka, jakies wirusy a teraz torbiele pekajace i brak owulacji.... :/ co mnie jeszcze czeka...???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia kochana nasza,ty sie nic nie martw,bo doktor powiedzial ze masz sie starac tak?:) wiec sie staraj,a o reszcie nie mysl.latwo powiedziec,ale myslenie nic nie zmieni.nowa strategia przed toba,nowe mozliwosci i doktor wie co mowi:) wie co trzeba zrobic zeby bylo dobrze:) a ze wirusy i torbiele to przeciez nie twoja wina.mozna to leczyc!to najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniaczku mam nadzieje, ze to nic powaznego! kiniu wierze, zemimo takich doswiadczen wszytsko skonczy sie dobrze. ukladziku nie nudzi ci sie z tym zoo :) U mnie ok, wyniki Oliwci super! Kupka, bez \"proszonych gosci\", mocz ogolny tez ok. Do piatku czekamy na posiwe, ale jest prawdopodobienstwo, ze bedzie podobnie, bo w ogolnym juz pewnie by sie cos pojawilo. Moge oddetchnac zulga i czekac na wrzesien, kiedy to moja coreczka idzie poraz pierwszy do przedszkola. Coraz czesciej mysle o odlozeniu termometru i testow owu. moj maz jest \"weekendowy\", wiec trafienie w te dni sa znikome. Pozniej zastanawiam sie czy trafilismy, czy nie, trzese sie nad tymi temperaturami. Odloze to do grudnia, wtedy wraca m., przynajmniej nie bede sie stresowac, ze nie wychodzi nam, bo sa problemy, tylko, ze nie trafiamy i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) wróciłam własnie z pracy i pędze do gina, odezwe sie jak wróce. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku ja sie teraz przygladam na twoją foteczkę, to ty masz czarne włoski i niebieskie oczka, zjawiskowa jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje, tak jak juz wspominalyscie wszystkeio sliczne jestesmy i neich tak juz pozostanie ;-) Dzieki za wszystkie foteczki ;-) Bettinka POWODZENIA tzrymam kciuki zeby wsyztsko bylo w porzadku!!! Zycze Ci tego z calego serca! Ja kuje i mam dola bo nie dosc ze ta beta wolno rosnei to w czwartek obrona a ja g umeim i juz wariuje. Plus jem jem i jeszcez raz jem. Poza tym chyba oki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje za dobre słówka :) ale jak tak sie nad tym zastanawiam to naprawde to sie pech nazywa ale moze limit wyczerpał sie juz... i teraz juz bedzie ok, sama siebie pocieszam maskara :) w tym cyklu pewnie juz nic nie bedzie... no cóz... układzik ty to masz cierpliwosc do tego swojeg zoo ;) opiekuncza włascicielka jestes :) a co dopiero bedzie jak maluszka bedziesz miec - super mama ;) zreszta wszystkie eda tu super mamami, bo nie moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianko, przeslij mi zdjecie ja odesle swoje, kingapl@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pedzicie tyle stronek od rana ;) mam co robić po pracy czekajac na mojego M ;) asia co Ty mowisz, trzymaj sie twardo i nie daj sie - napewno nie przyjdzie ;) u mnie znowu wrociło kłucie w lewym jajniku chwilkami. Brzuch jeszcze nie boli - zobaczymy co nadejdzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo melduję się:) przysnęło mi się bo strasznie mnie głowa boli:o kiniusia bardzo mi przykro, że znowu coś innego ci wykrył gin ale nie zamartwiaj się wszystkie walczymy o to samo...małe dzidziusia i zobaczysz uda nam się wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka trzymam kciuki i czekam na wiesci:) Poznanianka nie stresuj sie wszystko bedzie dobrze! Kiniusia przykro mi, ale pech napewno juz Cie opusci i bedzie dobrze! Ja lece do domku i bede szukac na NK tych staraczek co podaly mi dane;) kasienka jeszcze Ty mialas wysalc:) buziaki do uslyszenia niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale tylko na chwilke,teraz skorzystam z okazji ze pies poszedl na spacer a kicia spi i musze biec do miasta.przynajmniej teraz mam pewnosc ze jak wyjde to nikt nikogo nie zagryzie hehehehhehehe asienka - ja nie jestem zjawiskowa tylko ufarbowana:D jestem oczywiscie blondi :) no bo oczy niebieskie i czarna,taka sie jeszcze nie urodzila chyba;) mam nadzieje ze @ cie ominie asiunia. kinia tak jak mowisz - limit sie wyczerpal,teraz moze byc tylko lepiej.dzis rano jak bylam u gina to spotkalam moja kolezanke w ciazy,ta co wam pisalam ze jej akurat nie mam sumienia zazdroscic bo jest taka kochana osoba:) pogadalysmy sobie o dolegliwosciach ciazowych i ona mowi ze nic ale to nic nie czuje.to 7 tydzien,zero jakichs boli,mdlosci,kłuć jajnikow,szok hehe..czyli brak objawow to dobry objaw? juz nie wiem sama,w kazdym razie dzidzia sie dobrze ma i za niecale 8 miesiecy bede ciocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamałam się. W ciąży nie jestem, gin dał mi duphaston zeby wywołać @ i skierowanie na badanie prolaktyny. Tak się boje, ze cos nie tak bedzie, az płakać mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×