Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

zmykam do łóżeczka, im szybciej pójdę lulu tym szybciej wstanę, wsadzę sobie termometr:) hi hi, zobaczę wyyyyyysoką tempkę, potem zrobię test zobaczę dwie krechy...... he he ale mnie fantazja poniosła, a pewnie @ zobacze...i będzie bbuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja dopiero wrocilam do domu, ale juz wszystkie pouciekaly, to wysylam kolejnym pania fotki i czekam na rewanz Asi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Dziewczynki! internet mi padl dzis, tutaj w tym Irlandkowie czasem wszystko nawala;) jest juz poźno więc zyczę milej nocki i tez uciekam, mam nadzieję,że jutro bede mogla posiedziec na necie NorMalniE;) dobraanoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek a ja dziś melduję się pierwsza, rano zapodałam sobie termometr a du dupka blada. Tempka spadła o 0,1 nie dużo ale spadła, w tamtym miesiącu tak spadła i drugiego dnia @ przybyła. Buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj asia ;) dzis odebrałam Twoja foteczke - sliczna dziewczynka z Ciebie :) zreszta wszystkie takie laseczki na tym topiku ze szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Asia, nic sie nie łam, zrób test, taki spadek tempki to jeszcze nic nie znaczy. Ja wczoraj mialam koszmarny dzien, 2 godziny w laboratorium, zeby oddac kubelek z moczem, pozniej lekarz znowu godzina czekania, ale ogólny stan zdoriwa córci zadawalający, rośnie i przybiera na wadze prawidłowo, ząbki bez próchnicy, lekko podwyzszonymi leukocytami pani dr powiedziala, zeby sie nie stresowac, ze to czasmi czynniki zewnetrzne i poczekac na posiew. Wyniki za 5 dni. No zobaczymy, ale juz jestem spokojniejsza. Musze nadrobic zaleglosci, bo normalnie sie dziewczyny rozpisaly, ze hey!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ide do gin, sprawdzic jak tam sie sprawy maja ale jakos mam dziwne przeczucia ze mnie owulacja znów ominie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap witaj, no wizisz nie było co sie martwic na zapas, napewno wszystko bedzie w porzadeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziunie wstały:) jak miło:) szukam właśnie info gdzie by tu mężulka na nasionka wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jutro tempka nie spadnie bardziej lub @ jej nie uprzedzi, to jutro zatestuję, ale już wątpię, że się uda :( i buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że żadna z Was nie jest z Łodzi byście doradziły gdzie tam się udać, a tak w tym necie różne telefony podają i w ogóle jakaś zamota i zawieja:0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asai jest takie labolatorum Diagnostyka - ono jest w kazdym wiekszym miescie mysle ze w łodzi napewno tez- wpisz sobie w wyszukiwarke - któras z dziewczynek wklejała stronke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Układziku kochany ;) pewnie z kotkiem mialas kurowodu tak z rana??? :) nauczyłas juz go pisac na kompie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
Dzień dobry dziewczynki! i znowu nie mam zbyt wiele czasu , za 5 min wyjeżdzamy z męzusiem do pracy i dopiero pewnie wieczorkiem zajrze i sie rozpisze? Zyczę wszystkim by pozałatwiały pomyślnie to co Was dziś czeka i aby ten dzień był całkiem przyjemny:) uciekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo maj sie pojawiła :) i znikła... :( miłego dnia Maju !!! i znów sama... al czekam cierpliwie.... HALLLLLLLOOO DZIEWCZYNKI!!!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja.ch78
o kinia-załozycielka;) naprawde mamy ze sobą dużo wszpolnego z tymi 2 stratami;(... bede calkiem wieczorem, tutaj jest 1 godzina roznicy czasu wiec bede sie dopasowywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff.... czy ktos tu jest??? :classic_cool: układzik jestes? asia a twój menio jak sie zapatruje na to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zrobiłam nastepna stronke :D nie zeby specjalnie.... wcale nie :D no... ale miło ze nastepna stronka sie rozpoczeła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×