Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Mój mężczyzna został przybity do muru, więc chciał czy nie chciał idzie. Widzę tam jakieś 4 placówki w tej łodzi ale nie widzę żeby nasionko badali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia nie płacz wroca wroca ;) a ja jeszcze jestem bo zaraz musie sie zbierac do pracy a tak mi sie nie chce dzis;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wkroczymy do jakiejś kliniki czy laboratorium to będą musieli przyjąć plemniczki bo jak nie... hehehe już ja tam porządek zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis termin @ i narazie cisza ;) nic mnie nie boli nic nie kłuje jeszcze - zupełnie nic oprocz tej paskudnej tempki - dzis miałam tylko 36.6 i to w "srodku" wczoraj 36.7 wiec niestety spada a to nie wrozy dobrze ;( zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu dzis sprawdzalam i dzis moj termin- wyczekany 14 ;) ale nie, nie testowalam, ta niska temp nie daje mi wiele nadzieji i poczekam jeszcze i zobacze co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mi dzisiaj spadłą z 36,8 na 36,7 też pocieszona nie jestem:( ale razem się pocieszmy że to nie taki duży spadek, tyle że w zeszłym miesiącu taki spadek wystarczył żeby @ przyjechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u Ciebie masz jakies objawy ? pisalas ze tez tempka ci spadła a inne objawy na ten podłą @ sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi tak spada po pol kreseczki -kreseczke od kilku dni i juz myslalam ze wczoraj dostane @ Naczytalam sie tez w internecie o mozliwosci ciazy przy niskiej tem i duzo tego bylo i ze jest mozliwe - ale jakos mysle ze sie tylko nakrecam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycory mnie bolą jak zwykle już z 10 dni i właśnie mojego brzuchola zaczynam czuć. Twarda jestes Aniu z tym testem, ja robie jutro 27dc chodź ostatnio miałam 30dniowe, ale ten na pewno będzie krótszy bo skok był 8 dni wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia to ja 3mam kciuki za nas obie, a także za wszystkie wszechobecne Dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie to całe mierzenie u mnie nie jest zbyt dobre bo nie mierzylam przed owulacja w tym cyklu a juz po owulacji ta tempka bardzo mi skacze raz wyzsza raz nizsza ale ogolnie jest nizsza niz zawsze po owulacji wiec wogole mam chyb cylk z nizsza.. szkoda ze nie mierzylam przed owulacja bo nie moge nawet porownac czy jest wyzsza .. w sumie chyba niepotrzebnie ja mierze bo tylko sie wnerwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ja też trzymam kciuki i zobaczymy co to bedzie ;) pisalas ze jutro testujesz ? czekam na wiesci {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczynki ja sie nie moge właczyc do waszej dyskusji na temat temperaturki bo ja nie mierze - ale sobie czytam was uwaznie :) i jestem tu cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale na temperaturce i jej skokach sie nie znam bo zrezygnowałam z jej mierzenia - po pierwsze bo sie za bardzo tym nakrecałam a po drugie zapominało mi sie o mierzeniu... i jakos tak :) ale trzymam kciuki za tto testoewanie dziewczynki ;) tabelka numer 2 czeka i swieci pustkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zastanawiam czy testowac jutro... myslalam ze poczekam do piatku albo soboty i wtedy. Tydzien przed to juz mnie nosiło ze testem a teraz jakoś przeszlo.. przez ta tem staraciłam nadzieje i chyba dlatego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę żeby zmienić tytuł tabeli na "Zaciążone" i juz wszystkim się uda ;) ale byłoby pięknie :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypominam tabelke ;) bo nam sie w tyle zapodziała :) STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........15.07.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................2..........10.07.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........07.07.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;););) dokładnie zmykam do pracy i trzymam kciuki zeby nie nadeszły te paskudne @ Asiu ;) miłego dnia dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja myślałam najpierw że zatestuję w niedziele a jutro środa, a ja normalnie już nie mogę tak mnie nosi. Miałam dzisiaj zrobić test ale ta temperatura mnie powstrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) mi coś dzisiaj nie chciało się wstawać:o strasznie boli mnie prawy jajnik tak, że nie moge do góry nogi podnieś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna i asia ja tez mierze tempke i zawsze mam doła jak już spada nawet o pół kreski:o życze żeby wam obu wzrosła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×