Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

bettinka nie załamuj się to nie świadczy o tym,że jest cos nie tajk,mi sie okres spóźniał 16 dni i z niewyjasnionych przyczyn,tak już mamy i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinko przykro mi i smutno, ale nie mozna sie poddawac. Walczymy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bettinka smutno mi :( ale uda sie,to dopiero wasza pierwsza proba:) i jestes z nas najmlodsza:D pewnie bardzo szybko zaskoczysz:D nie martw sie! wlasnie szkoda ze zapomnialas spytac o ten test.moze jak bedziesz nastepnym razem to zrob to,bo to ciekawe.nie wiem w jakich sytuacjach testy sie myla w ta strone,wie ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka87 trzymaj sie i bedzie dobrze zobaczysz. jestesmy z Tobą i napewno niedługo sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, o jak dobrze ze Was tu mam :) juz mi lepiej, gorzej bylo jak tłumaczyłam wszystko swojemu facetowi. troche sie tylko denerwuje co mi wyjdzie z ta prolaktyna, ale trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bettinka to nie musi byc nic zlego,kazdej kobiecie sie czasem @ przesuwa.ja mialam kiedys spoznienie 10 dni,dostalam w 40-stym którymś (nie pamietam dokladnie) dniu cyklu.ale wszystko sie ustabilizowalo.powiem ci ze jeszcze pare lat temu mialam nieregularne @.ty masz dopiero 22 latka:) skonczone juz? a moze jeszcze nie?:) mysle ze @ ma prawo jeszcze byc nieustabilizowana.no wiadomo ze lekarzem nie jestem ale takie moje zdanie skromne :P takze jak ja to mowie - USZY DO GÓRY:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak miałam 22 latka to byłam ładna, zgrabna i powabna hehe;) teraz też mi nic nie brakuje:D bettinka nie martw się jesteś młodziutka i wszystko się ułoży i słuchaj się układzika czyli USZY DO GÓRY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka przykro mi, ale to przeciez dopiero pierwsza próba - bedzie dobrze wszystko zobaczysz. Ja raz miałam cykl 46 dniowy... tak mi sie zdazyło... i czasem tak bywa, ale dziwne ze test wyszedł pozytywny - nie spotkałam sie z tym zeby test sie pomylił w ten sposób... ale trzba byc dobrej mysli :) widze ze juz sie usmiechasz wiec bedzie wszystko ok i od nowego miesiaca bierzecie sie ostro do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek wysłałam ci zaproszenie na NK ;) znalazłam cie u Kati :) a i Mila10 dziekuje za zaproszenie - ale masz fotek duzo szok :) ale laska z ciebie na modlke sie nadajesz w 100 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bedziemy działac, tym bardziej ze wyjezdzamy na 2 tygodniowe wczasy do Bułgarii to bedzie pełen relax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też wybieram się na urlop ale pod koniec sierpnia może do tego czasu będe 2w1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinko , przykro mi bardzo ze tym razem się nie udało ,ale przynajmneij nei mialas zadego pustego jaja czy ciazy pozamacicznej. Po rostu sie nei udalo i tyle, ale przynajmneij \"nikomu\" krzywda sie nei stala. Ja sie boje starsznie ze moje bebe moze nie daje sobie rady i powolutku umiera ;-( Ahh byle do soboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka przestan tak myslec nawet. Jesli beta rosnie to znaczy ze jest dobrze. takie myslenie nie pomaga Tobie ani dzidziusiowi - on już wyczuwa twoj humor i wogole wszytko.. musisz myslec tylko pozytywnie, wszystko bedzie dobrze ;) A wogole to czytałam ,że jeśli test ciążowy wykrywa ciąze juz kilka dni przed @ to znaczy ze dziecko bedzie silniejsze bo oznacza to że szybciej przybywa hormonow ciazowych. U ciebie wykryło az 4 dni wczesniej a to sie rzadko zdarza - czasem wykrywa dopiero tydzien po @ wiec sama widzisz. A ta beta to poprostu taki Twoj urok - roznie kobiety maja. Trzymaj sie i mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka popieram anne s, nie zalamuje sie tylko badz silna dla swojego malenstwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie czytaj ukladziku, ja jestem! wlasnie wstawilam jedzonko dzis gotuje canelonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytam jakies glupoty o chorobach ukladu moczowego...jestem chyba juz zmeczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila...ale mi smaka narobilas :) Ja jeszcze nie robilam tego dania, kiedys jadlam u przyjaciolki i bylam zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×