Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

ja w tym cyklu poczułam wolę walki i pójdę na monitoring i te inne tylko że wkurzę sie jak mi lekarz powie: "Działaj" a ja nie bede miała tego dnia z kim, bo M bedzie daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes dzielna dziewczyna! Trzeba dac na luz bo oszalejemy, wiem jak wazne jest wiedziec co sie w nas dzieje, kiedy owu, ale ja powoli popadam w obsesje kontrolowania co sie dzieje w kolejnych dniach cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kngap doskonale Cię rozumiem tylko że ja już czekam 13 cykli więc trzeba by sprawdzić co w trawie piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dizewczynki! Maju w takim razie do przeczytania w sierpniu no i milego pobytu w pl ;-) Układzik oddawaj koteczka w dobre ręce bo zachodzenie w ciąze to nie najlepszy okres na malego kotka w domu ;/ Ja wlasnei zaczynam ostatni mam nadzieję dzien nauki i jutro obrona! Jestem juz niezle przerazona ,a caly tydzien tak dobrze sie trzymalam.heheh chociaz i tak mi sie wydaje mneij niz moj facet jak sie bronil kilka tyg temu ;p No ale boje sie i jeszce ten strach o moje jajo plodowe. Postanowilam ze dopoki sie wsyztskoeni wyjasnie tak bede o nim mowila jajo. Inaczej jakbym sie zabardzo przywiazala i je pokochala serduszko by mi peklo. I tak pęknie jak cos bedzie nei tak ,ale mimo wszystko staram sie byc silna mimo tych beznadziejnych wynikow. Buziolki i milego dnia dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, fajnie że Was mam:) wszystkie jesteście Kochane :) oj uciekam mężuś wrócił:) :) pa żabcie, dam znać jak się dowiem czegoś więcej. Buuuuuuuuuziaki :* :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianka, to jutro wielki dzien, bede trzymac kciuki! Pamietam doskonale swoja obrone...jest co wspominac :) Dziewczynki ide na zakupy, bo czuje, ze pozniej juz nie wyjde. Teraz temeratura u nas to 34sC ufff bedzie gorąco! Pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki moje! :) przyszła wczoraj do nas pralka :D ale mamy radoche z mężulem hehehe nie poszłam wczoraj do lekarza bo nie zdarzyłam, poleciałam do apteki po kropelki, a dzis pojde bo boli pieronstwo. betittka - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny wszystkie od rana jakieś zabiegane:) asia19855 nie przejmuj się może za szybko test zrobiłaś ja jestem po owulacji i prędzej testu nie zrobię jak w dniu @ bo też był ryczała:o poznanianka powodzenia jutro i 5 ma być:) melduj jutro jak będzie po wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki:) Asia mi tez sie wydaje, ze za wczesnie ten test, ale gdyby si enie udalo jednak, to pamietaj my tu sie niektore podpoisalysmy pods tym ze ten miesiac jest miesiacem luzu i spontana, bez liczenia i stresowania i wszystkie zajdziemy w tym miesiacu:)) Maja czekamy na Twoj powrot Ukladizk fajnie ze znalazlas nowy domek dla kotka:) Poznanianka to trzymamy kciuki na jutro! Ja te zpamietam swoja obrone, wiecej stresu niz to warte, ale nie da sie unknac tego stresu. Bedzie 5 jutro! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie wredniaczku bylas u lekarza? wiesz co z uszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianka trzymam kciuki,tez sie stresowalam na obronie ale jakos poszlo,a ile bylo potem smiechu na spotkaniu przy piwku:D nie gadalismy o niczym innym:P no i szacowna komisja tez byla bardzo mila,nawet milsza niz na zajeciach hehe.chcieli nas podbudowac troche.nie martw sie niczym,obrone sie milo wspomina:) juz nie wspominajac o satysfakcji:D wredniak nie poszlas do lekarza? idz dzisiaj koniecznie zeby cie nie bolalo juz:( kropelki swoja droga ale doktora musisz zaliczyc! hehehe dopiero przeczytalam jak to brzmi - zaliczyc doktora ;) :D:D cathlen 🌻 dzien dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam układziku zmartwiłam się że cię nie będzie kilka dni z nami:o ale za to będziesz miała więcej czasu dla mężusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz po tych dniach czekam cierpliwie. dziś mi tem. skoczyła na 36,9 a wczoraj jeszcze była 36,4. zobaczymy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to sie na kilku dniach skonczy ale sama nie wiem :O w weekend bede raczej bo przyjedziemy do mamy:) a tu jest internet.potem pewnie mnie z tydzien nie bedzie.kurde pech to pech.jak ja bez was wytrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............3..........29.07.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............4...........14.07.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie Asia19855...........12........19.07.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 przypominam bo byla daleko:) cathlen ja sie kompletnie nie znam na temperaturze:O nie mierzylam nigdy.ale chyba to dobrze ze podskoczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie byłam bo wrocilam pozniej z pracy etc. ale dzisiaj pojde tak czy siak, bo nie mozna lekcewazyc ucha. wczoraj ogladalam u rodzicow plytke z siostry wesela :) slicznie wygladala, a ile sie usmialam hehehe mama uznała, że jestem straszną wariatka hehe w sumie na kasecie wyszlo jaki swir ze mnie:D moja sistra wyslala mi kulka fotek od fotografa, wygladala nieziemsko. mm:) test owu kupilam przez allegro wkoncu zaraz podjade zaplacic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ślub miałam 30 maja tego roku, zaczeliśmy starać się w dni płodne maja i dzień 10 maja okazał się trafny. Oczywiście gin policzył jak sie liczy nie od dnia zapłodnienia tylko od ndia pierwszego ostatniej miesiączki. Teraz jestem w 12 tygodniu ciąży!!!Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wredniaczku dzis do lekarza marsz!;))) zeby Cie juz nie bolalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figafiga to gratuluje że tak od razu strzał w 10:D nam też się uda a wtedy będziemy pisłąy o naszych maluszkach ohhh❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek łeb w łeb hehehe,masz racje,to dni plodne tez nam musza jakos podobnie przypadac? jakie masz dlugie cykle? figa gratulacje:D normalnie 10 maja i strzal w 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki ja to juz jestem pewna ze moje staranka byly za pozno. no nic w tym miesiacu sie nie uda ale w nastepnym bedziemy pracowac.... figa gratulacje kazda z nas by tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
poznanianka bedziemy trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka, nic sie nie martw, nastepony cykl bedzie Twoj. Zapewne jakos po owulacji byly staranka, skoro piszesz, ze za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
tak wyglada na to ze tak dzien po owulacji no ale coz narzeczony mieszka na drugim koncu miasta wiec nie widzimy sie codziennie :( oj po slubie jak juz bedziemy mieszkac razem to sie uda,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×